Kosárlabda » 10.05.2024 » Minden mérkőzés
Sportfogadás már mobilról is a bet365-nél!
SPANYOLORSZÁG: ACB
18:15Baskonia - Murcia -:-19:00Barcelona - Unicaja Malaga -:-
20:00Breogan - MoraBanc Andorra -:-
20:30Zaragoza - Granada -:-
21:00Pamesa Valencia - Real Madrid -:-
21:30Gran Canaria - Basquet Girona -:-
USA: NBA - Play Off
03:30Oklahoma City Thunder - Dallas Mavericks -:-AUSZTRÁLIA: NBL1 - észak
12:00North Gold Coast Seahawks - Sunshine Coast Phoenix -:-12:00Northside Wizards - Cairns Marlins -:-
AUSZTRÁLIA: NBL1 - észak - női
10:00North Gold Coast Seahawks N - Sunshine Coast Phoenix N -:-10:00Northside Wizards N - Cairns N -:-
AUSZTRÁLIA: NBL1 - dél
12:00Hobart Chargers - Melbourne Tigers -:-12:30Mt Gambier - Nunawading -:-
AUSZTRÁLIA: NBL1 - dél - női
10:00Hobart Chargers N - Melbourne Tigers N -:-10:30Mt. Gambier N - Nunawading N -:-
AUSZTRÁLIA: NBL1 nyugat
14:30Beeliar Boodjar - Perth Redbacks -:-14:30Joondalup Wolves - Warwick Senators -:-
14:30Perry Lakes Hawks - Kalamunda Eastern Suns -:-
AUSZTRÁLIA: NBL1 nyugat - női
12:30Beeliar Boodjar N - Perth Redbacks N -:-12:30Joondalup Wolves N - Warwick Senators N -:-
12:30Perry Lakes Hawks N - Kalamunda Eastern Suns N -:-
BELGIUM: Pro Basketball League - Play Off
18:00Belfius Mons - Antwerp Giants -:-18:00Liege - Spirou Charleroi -:-
20:30Mechelen - Limburg -:-
20:30Spotter Leuven - Oostende -:-
BRAZÍLIA: NBB - Play Off
00:30Bauru - Vasco -:-00:30Cearense - Flamengo -:-
BRAZÍLIA: CBB
00:30Brusque - Osasco -:-BRAZÍLIA: LBF - női
00:30Blumenau N - Sao Jose N -:-BULGÁRIA: NBL - Play Off
18:00Csernomorec - Balkan -:-CSEHORSZÁG: NBL - Play Off
17:30Ostrava - Nymburk -:-DÁNIA: Basketligaen - Play Off
19:15Horsens - Svendborg -:-EGYESÜLT KIRÁLYSÁG: BBL - Play Off
20:35Newcastle Eagles - London Lions -:-FEHÉROROSZORSZÁG: Premier League - női - Play Off
15:00Rguor Minsk N - Olimpia Grodno N -:-FRANCIAORSZÁG: Pro B
20:00Antibes - Boulazac -:-20:00Denain-Voltaire - ASA -:-
20:00Evreux - Poitiers -:-
20:00Fos-sur-Mer - Angers -:-
20:00Lille - St. Chamond -:-
20:00Orleans - Aix-Maurienne -:-
20:00Pau-Orthez - La Rochelle -:-
20:00Rouen - Chalons-Reims -:-
20:00Vichy - Nantes -:-
FRANCIAORSZÁG: LFB - női - Play Out
20:00Landerneau Bretagne N - Union Hainaut N -:-20:00La Roche N - Flammes Carolo N -:-
GEORGIA: Szuperliga - Play Off
15:00Gurjaani Delta - Kavkasia -:-17:00Kutaisi - Gau -:-
GÖRÖGORSZÁG: Basket League - Felsőház
19:15Panathinaikosz - Promitheas -:-HOLLANDIA: DBL - Play Off
15:00LWD Basket - Zwolle -:-18:00Yoast Utd - Den Bosch -:-
19:45Feyenoord - Leiden -:-
20:00BAL Weert - Groningen -:-
INDONÉZIA: IBL
12:00Rajawali Medan - Satria Muda -:-14:00Hangtuah - RANS PIK -:-
IZRAEL: Liga Leumit - Play Out
18:00Maccabi Haifa - Hapoel Bnei Kfar Kasem -:-18:00Ramat Hasharon - Maccabi Maale Adumim -:-
KANADA: Super League - Play Off
23:30Newfoundland Rogues - KW Titans -:-LENGYELORSZÁG: Kosárlabdaliga - Play Off
17:30Dabrowa Gornicza - Trefl Sopot -:-LUXEMBURG: LBBL - Osztályozó
20:00Musel Pikes - Schieren -:-NÉMETORSZÁG: BBL
20:00Alba Berlin - Bayern -:-OLASZORSZÁG: Serie A2 - Play Off
20:30Assigeco Piacenza - Trapani -:-20:30Cividale - Cantu -:-
20:30Treviglio - Fortitudo Bologna -:-
20:30Trieste - Basket Torino -:-
21:00Vigevano - Forli -:-
OROSZORSZÁG: VTB United League - Play Off
13:00CSZKA Moszkva - Zenit Szentpétervár -:-PARAGUAY: LNB - Apertura
01:30Ciudad Nueva - Dep. San Jose -:-01:30Libertad - Sol De America -:-
PORTUGÁLIA: LPB - Play Off
21:00FC Porto - Imortal -:-22:00Sporting CP - Ovarense -:-
PUERTO RICO: BSN
02:00Cangrejeros - Vaqueros de Bayamon -:-02:00Capitanes De Arecibo - Indios de Mayaguez -:-
02:00Mets de Guaynabo - Osos de Manati -:-
SPANYOLORSZÁG: LEB Oro
21:00Alicante - San Pablo Burgos -:-21:00Castello - Estela -:-
21:00Fuenlabrada - Real Valladolid -:-
21:00Lleida - Hestia Menorca -:-
21:00Melilla - Leyma Coruna -:-
21:00Ourense - Gipuzkoa -:-
21:00Oviedo - Estudiantes -:-
21:00Real Betis - Caceres -:-
21:00Tizona Burgos - Clavijo -:-
SVÉDORSZÁG: Basketligan - Play Off
19:04Norrköping - Borås -:-TAJVAN: P. League+
13:00Taoyuan Pauian Pilots - Hsinchu Jko Lioneers -:-TAJVAN: T1 League - Play Off
13:00Kaohsiung Aquas - Taiwan Beer Leopards -:-ÚJ-ZÉLAND: NBL
09:30Franklin Bulls - Southland Sharks -:-VENEZUELA: Superliga
00:30Frontinos - Gladiadores -:-01:00Brillantes - Toros de Aragua -:-
01:00Centauros - Diablos -:-
01:00Panteras - Piratas de La Guaira -:-
01:00Trotamundos - Broncos -:-
00:30Spartans - Llaneros -:-
00:45Piratas de La Guaira - Heroes de Falcon -:-
Sportfogadás már mobilról is a bet365-nél!
Foci | Jégkorong | Tenisz | Kosárlabda | Kézilabda | Röplabda | Baseball | Am.futball | Rögbi | További sportok »
Az m.eredmenyek.com élő eredményeket szolgáltat - kosárlabda livescore - mobiltelefonra. Ez a mobil verzió technikai okokból más paraméterekkel rendelkezik, mint az Eredmenyek.com weboldal.