FRISSÍTÉS

Tenisz » Tegnap » Minden mérkőzés

ATP - EGYÉNI: San Diego (USA), kemény

02:10Giron M. (Usa) - Nakashima B. (Usa) 0:2

ATP - EGYÉNI: Szófia (Bulgária), kemény (fedettpályás)

09:00TörölveWawrinka S. (Sui) - Fognini F. (Ita) -:-
15:10Berankis R. (Ltu) - Majchrzak K. (Pol) 0:2
17:10Lehecka J. (Cze) - Lazarov A. (Bul) 0:2
19:00Ymer M. (Swe) - Ivashka I. (Blr) 1:2

ATP - EGYÉNI: Szófia (Bulgária) - Selejtező, kemény (fedettpályás)

11:10Blancaneaux G. (Fra) - Seppi A. (Ita) 2:1
11:10Humbert U. (Fra) - Jianu F. C. (Rou) 2:0
13:00Madaras N. (Swe) - Nesterov P. (Bul) 2:0
14:00Struff J-L. (Ger) - Basic M. (Bih) 2:0

ATP - EGYÉNI: Szöul (Dél-Korea), kemény

05:00TörölveKwon S. (Kor) - Nakashima B. (Usa) -:-
05:05Watanuki Y. (Jpn) FELADTA - Munar J. (Esp) 0:0
06:25Kovacevic A. (Usa) - Kecmanovic M. (Srb) 2:0
07:45TörölveCoric B. (Cro) - Albot R. (Mda) -:-
08:15Moriya H. (Jpn) - Albot R. (Mda) 0:2
12:05Hong S. C. (Kor) - Uchida K. (Jpn) 0:2

ATP - EGYÉNI: Tel-Aviv (Izrael), kemény (fedettpályás)

15:10Grenier H. (Fra) - Safiullin R. (Rus) 1:2
17:30Thiem D. (Aut) - Djere L. (Srb) 2:1
18:00TörölveGojowczyk P. (Ger) - Oliel Y. (Isr) -:-

ATP - EGYÉNI: Tel-Aviv (Izrael) - Selejtező, kemény (fedettpályás)

11:10Broady L. (Gbr) - Alvarez Varona N. (Esp) 2:0
11:10Nardi L. (Ita) - Leshem E. (Isr) 0:2
13:00Shevchenko A. (Rus) - Ilkel C. (Tur) 1:2
13:10Pospisil V. (Can) - Copil M. (Rou) 0:2

WTA - EGYÉNI: Parma (Olaszország), salak

10:00TörölveGálfi D. (Hun) - Gracheva V. (Rus) -:-
10:10Stephens S. (Usa) - Frech M. (Pol) 2:1
12:50Bogdan A. (Rou) - Pigossi L. (Bra) 2:0
13:10Jani R-L. (Hun) - Schmiedlova A. K. (Svk) 0:2
16:15Sakkari M. (Gre) - Baindl K. (Ukr) 2:1
19:20Errani S. (Ita) - Davis L. (Usa) 0:2

WTA - EGYÉNI: Tallinn (Észtország), kemény

09:00TörölveSiegemund L. (Ger) - Rybakina E. (Kaz) -:-
09:00TörölveZhang S. (Chn) - Teichmann J. (Sui) -:-
10:10Boulter K. (Gbr) - Cristian J. (Rou) 2:0
10:10Muchova K. (Cze) - Ponchet J. (Fra) 2:0
11:30Kostyuk M. (Ukr) - Pera B. (Usa) 2:1
11:30Parry D. (Fra) - Noskova L. (Cze) 1:2
14:15Krejcikova B. (Cze) - Tomljanovic A. (Aus) 2:0
17:10Malygina E. (Est) - Bencic B. (Sui) 0:2
18:45Keys M. (Usa) - Golubic V. (Sui) 0:2

ATP - PÁROS: Szófia (Bulgária), kemény (fedettpályás)

15:25Cabral F./Murray J. - Fallert F./Otte O. 1:2
17:10Bolelli S./Fognini F. - Huesler M./Zapata Miralles B. 2:1

ATP - PÁROS: Szöul (Dél-Korea), kemény

06:10Gille S./Vliegen J. - Schnur M. J./Smith J-P. 2:1

ATP - PÁROS: Tel-Aviv (Izrael), kemény (fedettpályás)

15:25Behar A./Gonzalez M. - Doumbia S./Reboul F. 1:2

WTA - PÁROS: Parma (Olaszország), salak

14:35Paolini J./Trevisan M. - Pace F./Urgesi F. 2:0
15:15Gamarra Martins I./Parrizas-Diaz N. - Christian K./Han X.Y. 2:0
16:35Rus A./Zidansek T. - Cocciaretto E./Paoletti M. 2:0

WTA - PÁROS: Tallinn (Észtország), kemény

13:45Friedsam A-L./Kuzmova V. - Garcia-Perez G./Wang Xiy. 2:0

CHALLENGER FÉRFI - EGYÉNI: Buenos Aires 2 (Argentína), salak

20:45Martin Tiffon P. (Esp) - Altmaier D. (Ger) 0:2
21:20Hanfmann Y. (Ger) - Villanueva G. (Arg) 2:0
23:10Dutra Da Silva D. (Bra) - Ugo Carabelli C. (Arg) 0:2
23:20TörölveVarillas J. P. (Per) - Collarini A. (Arg) -:-
00:45Torres J. B. (Arg) - Olivieri G. A. (Arg) 2:1

CHALLENGER FÉRFI - EGYÉNI: Buenos Aires 2 (Argentína) - Selejtező, salak

16:10Alvarez N. (Per) - Lingua Lavallen A. L. (Arg) 2:1
16:10Sanchez Jover C. (Esp) - Leite W. (Bra) 1:2
16:10Seyboth Wild T. (Bra) - Reis Da Silva J. (Bra) 2:0
18:20Casanova H. (Arg) - Paul J. (Sui) 2:0
18:20Egea F. E. (Arg) - Monzon I. (Arg) 1:2
19:30Juarez F. (Arg) - Rincon D. (Esp) 2:1

CHALLENGER FÉRFI - EGYÉNI: Charleston (USA), kemény

20:30Ficovich J. P. (Arg) - Broom C. (Gbr) 2:0
20:30TörölveHarris A. (Aus) - Nava E. (Usa) -:-
20:35Fanselow S. (Ger) - Quinn E. (Usa) 1:2
21:00Couacaud E. (Fra) - Svajda Z. (Usa) 0:2

CHALLENGER FÉRFI - EGYÉNI: Charleston (USA) - Selejtező, kemény

23:15Martin A. (Usa) - Brymer G. (Usa) 1:2
16:10Kypson P. (Usa) - Kumar O. (Usa) 2:0
16:10Sandgren T. (Usa) - Johns G. (Usa) 1:2
16:10Young D. (Usa) - Clark E. (Usa) 2:0
17:55Oradini G. (Ita) - Brymer G. (Usa) 2:1
18:25Cassone M. (Usa) - Holmgren A. (Den) 0:2
18:55Nanda G. (Usa) - Kirchheimer S. (Usa) 0:2

CHALLENGER FÉRFI - EGYÉNI: Lisszabon (Portugália), salak

14:30Guinard M. (Fra) - Moroni M. (Ita) 0:2
15:10Domingues J. (Por) - Muller A. (Fra) 1:2
16:50Zekic M. (Srb) - Mager G. (Ita) 0:2
17:50Ferreira Silva F. (Por) - Passaro F. (Ita) 1:2

CHALLENGER FÉRFI - EGYÉNI: Lisszabon (Portugália) - Selejtező, salak

11:10Bertola R. (Sui) - Ajdukovic D. (Cro) 1:2
11:10Michalski D. (Pol) - Jahn J. (Ger) 0:2
11:15Araujo P. (Por) - Barranco C. J. (Esp) 0:2
13:05Faria J. (Por) - van Assche L. (Fra) 0:2
13:30Bellucci M. (Ita) FELADTA - Oliveira G. (Por) 1:1
13:30Vale D. (Por) - Roca Batalla O. (Esp) 0:2

CHALLENGER FÉRFI - EGYÉNI: Orleans (Franciaország), kemény (fedettpályás)

15:55Virtanen O. (Fin) - Lokoli L. (Fra) 0:2
17:55De Jong J. (Ned) - Gasquet R. (Fra) 0:2
19:45Furness E. (Fra) - Laaksonen H. (Sui) 2:0
21:10Forejtek J. (Cze) - Brouwer G. (Ned) 1:2

CHALLENGER FÉRFI - EGYÉNI: Orleans (Franciaország) - Selejtező, kemény (fedettpályás)

10:40Rosol L. (Cze) - Atmane T. (Fra) 2:0
10:40Sachko V. (Ukr) - De Loore J. (Bel) 0:2
12:25Janvier M. (Fra) - De Schepper K. (Fra) 2:1
12:45Cazaux A. (Fra) - Blanch U. (Usa) 1:2
14:35Blanchet U. (Fra) - Rosenkranz M. (Ger) 0:2
14:50Tabur C. (Fra) - Fils A. (Fra) 0:2

ITF FÉRFI - EGYÉNI: M15 Prostejov (Csehország), salak

12:30Barnat J. (Cze) - Paulson A. (Cze) 0:2
14:00TörölveCretu C. (Rou) - Bolardt A. (Cze) -:-
15:15Jurajda A. (Cze) - Braynin A. (Ukr) 2:0
16:15Lambling R. (Fra) - Metreveli A. (Geo) 0:2
16:45Almasi A. (Svk) - Bolardt A. (Cze) 0:2

ITF FÉRFI - EGYÉNI: M25 Falun (Svédország), kemény (fedettpályás)

14:00Added D. (Fra) - Simonsson J. (Swe) 2:0
14:00Berrettini J. (Ita) - Zuk K. (Pol) 0:2
14:00Poljak D. (Cze) - Vasa E. (Fin) 2:0
15:30Moller E. (Den) - Bladelius H. (Swe) 2:0

ITF FÉRFI - EGYÉNI: M25 Santa Margherita di Pula 8 (Olaszország), salak

17:55Forti F. (Ita) - Parizzia N. (Sui) 2:0
18:15Galoppini D. (Ita) - Cardinale F. (Ita) 2:0
19:00Tabacco G. (Ita) - Palosi S. (Rou) 2:0
20:00Sakellaridis S. (Gre) - Andaloro F. (Ita) 0:2
20:05Kochnev A. (Rus) - Vidal Azorin J. F. (Esp) 0:2
20:45Potenza L. (Ita) - Tabacco F. (Ita) 2:0

ITF NŐI - EGYÉNI: W60 Berkeley, CA (USA), kemény

23:15Brengle M. (Usa) - Yuan Y. (Chn) 2:1

ITF NŐI - EGYÉNI: W60 San Sebastian (Spanyolország), salak

17:05Schunk N. (Ger) - Arango E. (Col) 2:1
18:25Gamiz A. (Ven) - Serban R. (Cyp) 1:2

ITF FÉRFI - PÁROS: M15 Prostejov (Csehország), salak

14:00Havlicek M./Prachar J. - Homola P./Valek O. 2:0
14:00Mruzek S./Vagner J. - Jenicek J./Paty D. 0:2
14:00Gal E./Voldrab J. - Cerny M./Mares V. 0:2

ITF FÉRFI - PÁROS: M25 Falun (Svédország), kemény (fedettpályás)

15:30Ahti V./Temirhanov A. - Karlsson W. J./Pannula P. 2:1
15:30Koistila Larsson K./Videhult L. - Prinoth P./Salomone F. 2:1
17:00Nokic E./Saar A. - Friberg K./Hannestad B. 0:2
17:00Berrettini J./Steinegger Y. - Backman J./Bergdahl A. 0:2

CSAPAT - FÉRFI: Laver Cup (Világ)

13:20Európa - Világ 8:13

FRISSÍTÉS

Foci | Jégkorong | Tenisz | Kosárlabda | Kézilabda | Röplabda | Baseball | Am.futball | Rögbi | További sportok »

A lap tetejére

Az m.eredmenyek.com élő eredményeket szolgáltat - tenisz livescore - mobiltelefonra. Ez a mobil verzió technikai okokból más paraméterekkel rendelkezik, mint az Eredmenyek.com weboldal.