Foci » Ma » Oddsok
Sportfogadás már mobilról is a bet365-nél!
A bet365 oddsai - Fogadj most!
FRANCIAORSZÁG: Ligue 1
21:00Lille - Lens -:- [ 2.10 | 3.25 | 3.80 ]MAGYARORSZÁG: OTP Bank Liga
20:00Puskás Akadémia - Fehérvár FC -:- [ 1.73 | 3.60 | 4.33 ]SPANYOLORSZÁG: LaLiga
21:00Cadiz - Granada -:- [ 2.00 | 3.30 | 4.20 ]AFRIKA: CAF Bajnokok Ligája - Play Off
19:00Simba - Al Ahly -:- [ 2.55 | 3.10 | 2.70 ]ALBÁNIA: Szuperliga
71'KF Egnatia - Kukesi 1:019:00Tirana - Teuta -:-
19:00Vllaznia - Erzeni -:-
ALGÉRIA: Algériai Kupa
22:00Annaba - Constantine -:-22:00Belouizdad - Olympique Akbou -:-
22:00Biskra - Oran -:-
22:00Mostaganem - Hussein Dey -:-
ANGLIA: Championship
13:30Bristol City - Leicester 1:0 [ 5.25 | 3.80 | 1.65 ]14:00Millwall - West Brom 1:1 [ 3.20 | 3.10 | 2.40 ]
28'Cardiff - Sunderland 0:1 [ 2.55 | 3.00 | 3.00 ]
28'Huddersfield - Coventry 0:2 [ 3.10 | 3.50 | 2.25 ]
28'Hull - Stoke 0:0 [ 1.91 | 3.75 | 3.75 ]
28'Norwich - Plymouth 0:1 [ 1.50 | 4.33 | 6.50 ]
28'Preston - Rotherham 1:0 [ 1.45 | 4.33 | 7.00 ]
28'QPR - Birmingham 0:0 [ 1.95 | 3.50 | 3.80 ]
28'Sheffield Wed - Swansea 0:0 [ 2.55 | 3.40 | 2.80 ]
28'Southampton - Middlesbrough 1:0 [ 1.53 | 4.75 | 5.50 ]
18:30Blackburn - Ipswich -:- [ 3.75 | 3.75 | 1.91 ]
21:00Watford - Leeds -:- [ 6.50 | 4.33 | 1.50 ]
ANGLIA: League One
28'Barnsley - Cambridge Utd 0:1 [ 1.40 | 5.00 | 8.00 ]28'Derby - Blackpool 0:0 [ 1.80 | 3.50 | 4.75 ]
28'Exeter - Charlton 1:0 [ 2.63 | 3.40 | 2.60 ]
28'Fleetwood - Cheltenham 0:0 [ 2.05 | 3.30 | 3.80 ]
28'Lincoln - Leyton Orient 0:0 [ 2.10 | 3.30 | 3.60 ]
28'Peterborough - Carlisle 0:1 [ 1.25 | 6.00 | 11.00 ]
28'Port Vale - Bristol Rovers 0:0 [ 2.20 | 3.60 | 3.10 ]
28'Reading - Northampton 0:0 [ 1.67 | 4.00 | 5.00 ]
28'Shrewsbury - Oxford Utd 0:0 [ 3.80 | 3.40 | 2.05 ]
28'Stevenage - Bolton 0:0 [ 2.90 | 3.25 | 2.45 ]
28'Wigan - Burton 0:0 [ 1.95 | 3.50 | 4.00 ]
28'Wycombe - Portsmouth 1:1 [ 3.50 | 3.50 | 2.05 ]
ANGLIA: League Two
28'Accrington - Morecambe 0:0 [ 2.10 | 3.50 | 3.10 ]28'Barrow - Grimsby 2:0 [ 1.85 | 3.60 | 4.20 ]
28'Bradford City - Tranmere 0:0 [ 2.15 | 3.60 | 3.20 ]
28'Colchester - Newport 0:0 [ 1.80 | 3.75 | 4.20 ]
28'Crawley - Doncaster 0:0 [ 2.15 | 3.60 | 3.20 ]
28'Forest Green - Stockport 0:1 [ 7.00 | 4.00 | 1.53 ]
28'Gillingham FC - Crewe 0:0 [ 2.05 | 3.50 | 3.60 ]
28'Milton Keynes - Walsall 0:0 [ 1.91 | 3.75 | 3.75 ]
28'Salford - Sutton 0:0 [ 2.00 | 3.50 | 3.50 ]
28'Swindon - Notts County 1:0 [ 2.38 | 3.80 | 2.70 ]
28'Wimbledon - Harrogate 0:1 [ 1.50 | 4.33 | 7.00 ]
28'Wrexham - Mansfield 0:0 [ 2.25 | 3.75 | 2.90 ]
ANGLIA: National League
28'Boreham Wood - Dagenham & Red. 0:2 [ 2.70 | 3.40 | 2.50 ]28'Dorking - Bromley 0:1 [ 3.10 | 3.40 | 2.20 ]
28'Ebbsfleet - Southend 0:1 [ 3.00 | 3.50 | 2.25 ]
28'Gateshead - Rochdale 0:0 [ 1.45 | 4.50 | 6.00 ]
28'Hartlepool - Halifax 0:0 [ 2.75 | 3.50 | 2.45 ]
28'Kidderminster - Altrincham 1:1 [ 2.40 | 3.30 | 2.90 ]
28'Maidenhead - Aldershot 2:0 [ 4.00 | 3.50 | 1.95 ]
28'Oldham - AFC Fylde 0:2 [ 2.25 | 3.40 | 3.10 ]
28'Oxford City - Wealdstone 1:0 [ 5.50 | 4.20 | 1.57 ]
28'Solihull Moors - Barnet 1:0 [ 5.00 | 4.00 | 1.65 ]
28'Woking - Eastleigh 0:0 [ 1.75 | 3.75 | 4.50 ]
28'York - Chesterfield 0:1 [ 2.75 | 3.75 | 2.30 ]
ANGLIA: National League North
14:00Gloucester - Brackley Town 1:128'Alfreton - Rushall 0:0
16:00ElhalasztvaBanbury - Hereford -:-
28'Blyth - Curzon Ashton 0:0
28'Boston Utd - Peterborough Sports 0:0
28'Buxton - Chester 1:1
28'Darlington - Chorley 0:0
28'Farsley - Southport 0:0
28'Scarborough - Warrington 0:1
28'Scunthorpe - King’s Lynn 0:0
28'South Shields - Spennymoor 0:0
28'Tamworth - Bishop's Stortford 0:0
ANGLIA: National League South
28'Bath - Weymouth 1:028'Chelmsford - Dartford 0:0
28'Eastbourne Boro - Maidstone 0:1
16:00ElhalasztvaFarnborough - Chippenham -:-
28'Hampton & Richmond - Tonbridge 0:0
28'Havant & W - Worthing 0:1
28'Hemel Hempstead - Aveley 2:0
28'St. Albans - Braintree 0:1
28'Welling - Dover 0:0
28'Weston-super-Mare - Taunton 1:0
28'Yeovil - Torquay 0:0
18:00Truro - Slough -:-
ANGLIA: NPL Premier Division
28'Ashton Utd - Whitby 0:1ANGLIA: Southern League Central Division
28'Hitchin - Needham Market 0:028'Telford - Redditch 1:0
ANGLIA: Southern League South Division
28'Basingstoke - Gosport 0:028'Chesham - Hayes & Yeading 0:0
28'Hungerford - Bracknell 1:0
28'Poole - AFC Totton 0:0
ANGLIA: Isthmian League Premier Division
28'Cray Wanderers - Chatham 1:028'Folkestone - Lewes 1:1
28'Haringey - Hastings 0:1
20:45Concord - Carshalton -:-
ANGLIA: Premier League 2
13:00ElhalasztvaCrystal Palace U21 - Tottenham U21 -:-ANGLIA: Professional Development League
14:00Burnley U21 - Crewe U21 1:314:00Charlton U21 - Bournemouth U21 1:2
ANGLIA: Premier League U18
12:00Middlesbrough U18 - Sunderland U18 0:2ANGOLA: Girabola
68'CD Lunda Sul - Bravos do Maquis 1:1ARGENTÍNA: Copa de la Liga Profesional
00:00Rosario Central - Barracas Central 1:2 [ 2.00 | 3.30 | 3.80 ]01:00Instituto - Argentinos Juniors 1:2 [ 2.25 | 3.30 | 3.30 ]
22:00Defensa y Justicia - Estudiantes -:- [ 2.88 | 3.10 | 2.63 ]
22:00Tigre - Belgrano -:- [ 2.80 | 3.10 | 2.80 ]
00:30Huracan - River Plate -:- [ 4.20 | 3.20 | 2.00 ]
ARGENTÍNA: Primera Nacional
19:00Guillermo Brown - Talleres (R.E) -:- [ 2.45 | 3.00 | 3.30 ]23:05Agropecuario - Quilmes -:- [ 2.45 | 3.10 | 3.10 ]
ARGENTÍNA: Torneo Federal
01:30San Martin Mendoza - Juventud U.U. 0:022:00Sportivo Estudiantes - Biblioteca Atenas -:-
ARGENTÍNA: Torneo Promocional Amateur - Apertura
19:00Nautico Hacoaj - Social Atletico Television -:-19:30Deportivo Camioneros - Belgrano Zarate -:-
ARGENTÍNA: Primera A - női - Apertura
00:00Belgrano N - Gimnasia LP N 2:050'San Lorenzo N - Independiente N 0:1
19:00Boca Juniors N - Platense N -:-
AUSZTRÁLIA: A-League
09:45Adelaide United - Western United 4:1 [ 1.95 | 4.50 | 3.00 ]AUSZTRÁLIA: A-League - női
07:00Adelaide N - Newcastle N 0:8AUSZTRIA: Bundesliga - Osztályozó csoport
19:30Austria Wien - BW Linz -:- [ 1.73 | 3.75 | 4.75 ]AUSZTRIA: 2. Liga
18:10Leoben - Kapfenberg -:-18:10St. Pölten - Amstetten -:-
20:30Ried - Grazer AK -:-
AUSZTRIA: Regionalliga - kelet
19:00Drassburg - Neusiedl -:-19:00Marchfeld - TWL Elektra -:-
19:30Ardagger - Wiener -:-
19:30Kremser - SV Oberwart -:-
19:30Traiskirchen - SK Rapid (Am.) -:-
AUSZTRIA: Regionalliga - észak
19:00Bad Gleichenberg - Voitsberg -:-19:00Gleisdorf - Wolfsberger AC (Am.) -:-
19:00LASK (Am.) - Vocklamarkt -:-
19:00SPG Wels - Deutschlandsberg -:-
19:00Wallern/St Marienkirchen - ASK Klagenfurt -:-
19:00Weiz - Allerheiligen -:-
AUSZTRIA: Regionalliga - nyugat
18:00Motz/Silz - SC Imst -:-18:30Saalfelden - FC Wolfurt -:-
19:00Schwaz - TSV St. Johann -:-
AUSZTRIA: Burgenland
19:30Bad Sauerbrunn - Edelserpentin -:-19:30Leithaprodersdorf - Deutschkreutz -:-
19:30Marz - USVS Rudersdorf -:-
19:30Parndorf - Halbturn -:-
20:00Pinkafeld - Schattendorf -:-
AUSZTRIA: Niederösterreich
19:30Ortmann - Schrems -:-19:30SCU Kilb - Langenrohr -:-
19:30Zwettl - Kottingbrunn -:-
20:00Wiener Neustadt - Korneuburg -:-
AUSZTRIA: Oberösterreich
18:00Perg - Edelweiss -:-19:00Oedt - Leonfelden -:-
19:00Schallerbach - Micheldorf -:-
AUSZTRIA: Salzburg
18:00Grödig - UFC Siezenheim -:-18:00Seekirchen - TSU Bramberg -:-
19:00Adnet - Golling -:-
19:00Burmoos - UFC Hallein -:-
19:00Eugendorf - SAK 1914 -:-
19:00Puch - Union Henndorf -:-
19:30Kuchl - Strasswalchen -:-
AUSZTRIA: Steiermark
19:00Koflach - Stadtwerke Bruck/Mur -:-19:00Lafnitz (Am.) - Fürstenfeld -:-
19:00SV Frauental - Heiligenkreuz -:-
19:00Tillmitsch - Kalsdorf -:-
19:00UFC Fehring - Ilzer SV -:-
AUSZTRIA: Tirol
19:00Fügen - Vols -:-19:00Tirol (Am.) - SC Kundl -:-
19:30Kitzbühel - FC Volders -:-
AZERBAJDZSÁN: Premier League
13:30Gabala - Neftci Baku 0:128'Kapaz - Qarabag 0:0
AZERBAJDZSÁN: I Liqa
12:00Zaqatala - Moik Baku 0:113:00Imisli FK - Shamakhi 0:0
BANGLADES: Premier League
10:15Chittagong Abahani - Bangladesh Police 0:110:15Mohammedan - Fortis 4:0
10:15Sheikh Jamal - Sheikh Russel 1:1
BELGIUM: Jupiler League - Konferencia Liga - csoportkör
20:45Gent - Standard Liege -:- [ 1.55 | 4.20 | 5.50 ]BELGIUM: Challenger Pro League
20:00Beerschot VA - Genk U23 -:- [ 1.50 | 4.33 | 5.75 ]20:00Club Brugge U23 - Dender -:- [ 5.75 | 4.33 | 1.53 ]
BELGIUM: Pro League U21
20:00St. Truiden U21 - RFC Liege U21 -:-BELGIUM: Szuperliga - női - Alsóház
20:30Femina Woluwe N - Waregem N -:-BELGIUM: Szuperliga - női - Felsőház
20:30Genk N - RSC Anderlecht N -:-BOLÍVIA: Division Profesional - Apertura
01:00Blooming - Aurora 1:0 [ 1.95 | 3.60 | 3.80 ]00:00ElhalasztvaSanta Cruz - The Strongest -:-
BOSZNIA-HERCEGOVINA: WWIN Liga BiH
14:00Igman K. - Sloga Doboj 2:028'Tuzla City - Sarajevo 0:1
20:00Zeljeznicar - Velez Mostar -:-
BOTSWANA: Premier League
71'Masitoaka - Orapa United 0:062'Nico United - Jwaneng Galaxy 1:0
65'Tafic FC - Holy Ghost 1:0
BRAZÍLIA: Amapaense
00:00Sao Paulo AP - Trem 1:3BRAZÍLIA: Amazonense - Második szakasz - Play Offs
00:00Amazonas - Parintins -:-00:00Manaus - Sao Raimundo AM -:-
BRAZÍLIA: Mineiro - 5-8. hely
00:30Athletic Club - Pouso Alegre 3:0BRAZÍLIA: Paraense - Play Off
00:00Tuna Luso - Remo 1:2BRAZÍLIA: Paulista - Play Off
01:35Palmeiras - Novorizontino 1:0 [ 1.30 | 5.50 | 9.00 ]BRAZÍLIA: Copa Rio U20
19:00Vasco U20 - Madureira U20 -:-BRAZÍLIA: Catarinense U20
19:00Hercilio Luz U20 - Avai U20 -:-BRAZÍLIA: Paranaense U20 - Első szakasz
19:00Operario U20 - Prudentopolis U20 -:-19:30Cianorte U20 - Arapongas U20 -:-
19:30Hope Internacional U20 - Athletico-PR U20 -:-
19:30Parana S.T.C. U20 - AA Iguacu U20 -:-
BRAZÍLIA: Brasileiro - női
20:00Ferroviaria N - Cruzeiro N -:-22:00Atletico-MG N - Flamengo N -:-
23:00Fluminense N - Sao Paulo N -:-
23:00Santos N - Bragantino N -:-
BULGÁRIA: Parva Liga
13:00Pirin Blagojevgrad - Etar 2:1 [ 2.10 | 3.25 | 3.75 ]FélidőArda - Krumovgrad 1:1 [ 2.10 | 3.10 | 4.00 ]
18:00Levszki Szófia - Slavia Szófia -:- [ 1.53 | 3.80 | 7.00 ]
CHILE: Primera División
00:30O'Higgins - Deportes Iquique 0:3 [ 1.95 | 3.75 | 3.60 ]00:30Cobresal - Palestino -:- [ 2.55 | 3.40 | 2.80 ]
CHILE: Primera B
22:00San Felipe - Limache -:-CHILE: Segunda Division
23:00Arturo Fernandez Vial - Trasandino 4:0CIPRUS: Cyta Championship - Osztályozó csoport
18:00Apollon - Zakakiou -:-18:00Doxa - Othellos Athienou -:-
CSÁD: Premiere Division - LPFN
15:45Foullah Edifice - Aiglons -:-CSEHORSZÁG: FNL
18:00Brno - Sparta Praha B -:- [ 1.55 | 3.75 | 5.25 ]18:00Jihlava - Dukla Praha -:- [ 2.90 | 3.40 | 2.20 ]
18:00Opava - Kromeriz -:- [ 1.57 | 3.75 | 5.25 ]
18:00Pribram - Vlasim -:- [ 2.00 | 3.40 | 3.30 ]
CSEHORSZÁG: CFL - A csoport
10:15Admira Praha - Vltavin 1:210:30České Budějovice B - Kraluv Dvur 3:1
68'Hostoun - Povltavska FA 0:2
16:30Domazlice - Plzen B -:-
18:00Pisek - Dukla Praha B -:-
CSEHORSZÁG: CFL - B csoport
10:30Kolin - Jablonec B 1:072'Banik Most-Sous - Mlada Boleslav B 0:0
28'Velvary - Teplice B 0:0
16:30Zivanice - Hradec Kralove B -:-
18:00Usti n. L. - Chlumec nad Cidlinou -:-
CSEHORSZÁG: MSFL
70'Blansko - Start Brno 0:269'Hodonin - Zlinsko 0:0
68'Uhersky Brod - Zlin B 1:1
FélidőFK Frydek-Mistek - Karvina B 0:2
17:00SK Hranice - Bohunice -:-
CSEHORSZÁG: A divízió
14:00Marianske Lazne - Cesky Krumlov 1:216:30Klatovy - Petrin Plzen -:-
CSEHORSZÁG: B divízió
10:00Olympie Brezova - Hrebec 3:210:15Brandys n. Labem - Louny 3:1
10:15Meteor Praha - Slany 0:1
10:15Neratovice - Chomutov 2:1
10:15Ujezd Prague - Steti 0:4
14:00Cesky Brod - Ostrov 2:2
CSEHORSZÁG: C divízió
10:30Dobrovice - Caslav 1:010:30Spoje Prague - Velke Hamry 1:2
28'Hlinsko - Turnov 0:0
CSEHORSZÁG: D divízió
11:00Zdirec n. D. - Velka Bites 4:2FélidőLanzhot - Zdar na Sazavou 2:1
74'Lisen B - Velke Mezirici 1:0
70'Slavoj Polna - Pelhrimov 0:1
CSEHORSZÁG: E divízió
10:30Slavicin - Batov 1:115:00Holesov - Vsetin -:-
74'Prerov - Novy Jicin 1:2
67'Skastice - HFK Olomouc 0:0
CSEHORSZÁG: F divízió
10:15Vratimov - Havirov 2:214:00Bridlicna - Valasske Mezirici 0:4
CSEHORSZÁG: Jihocesky KP
10:15Mirovice - Trebon 2:166'Hluboka nad Vltavou - Trebetice 0:0
Frissítés
folyamatbanOlesnik - Malse Roudne 0:3
CSEHORSZÁG: Jihomoravsky KP
10:15Kurim - SK Krumvir 4:010:30Svratka Brno - Bystrc 1:1
11:00Moravska Slavia - Rajecko 0:1
71'Mutenice - Bosonohy 0:0
Frissítés
folyamatbanBoskovice - Letovice - Rajhradice 0:0
Frissítés
folyamatbanKunstat - Ratiskovice 0:0
Frissítés
folyamatbanSparta Brno - Lednice 0:0
CSEHORSZÁG: Moravskoslezsky KP
13:00Dolni Datyne - Kravare 1:513:00Koberice - Cesky Tesin 1:3
Frissítés
folyamatbanOrlova - Haj ve Slezsku 1:1
CSEHORSZÁG: Plzensky KP
10:15Petrin Plzen B - Sokol Lhota 3:011:30Kaznejov - Horni Briza 1:1
64'Plzen-Cernice - Rapid Plzen 2:2
CSEHORSZÁG: Prazsky prebor
10:15Branik - Dukla JM 1:210:15Podoli Praha - CAFC 0:2
10:30Tempo Praha - Predni Kopanina 1:4
10:30Uhrineves - Kralovice 3:0
12:30Vysehrad - Kolovraty 0:2
71'Motorlet Praha B - Stresovice 2:3
Frissítés
folyamatbanDolni Chabry - Zlicin 0:0
Frissítés
folyamatbanZizkov B - Treboradice 0:0
CSEHORSZÁG: Stredocesky KP
10:15SK Doksy - Libis 1:214:00Porici n. S. - Dobris 2:1
Frissítés
folyamatbanMnichovohradistsky SK - Tuchlovice 0:0
CSEHORSZÁG: Ustecky KP
10:15Modlany - Krupka 0:110:30Litomericko - Vilemov 6:5
10:30Srbice - Nestemice 4:3
11:00Zatec - Brna 1:4
13:00Probostov - Oldrichov 0:1
Frissítés
folyamatbanFK Jilove - Ledvice 2:4
CSEHORSZÁG: Zlinsky KP
FrissítésfolyamatbanNapajedla - Kvasice 0:0
CSEHORSZÁG: U19-es bajnokság
10:00Liberec U19 - Zlin U19 1:2CSEHORSZÁG: 2. Liga - női
14:00Lisen N - Teplice N 4:1DÁNIA: Dán Kupa
16:30Nordsjaelland - Aarhus -:- [ 1.85 | 3.40 | 4.50 ]19:00Silkeborg - Fredericia -:- [ 1.73 | 3.80 | 4.75 ]
DÁNIA: Elitedivisionen - női - Bajnokság Play-Off
71'Køge N - KoldingQ N 0:1DÁNIA: Elitedivisionen - női - Osztályozó
14:00B93 N - Aalborg N 1:0DÉL-AMERIKA: U17-es dél-amerikai bajnokság - női - Döntő csoport
00:30Ecuador U17 N - Paraguay U17 N 1:0DÉL-KOREA: WK League - női
08:00Boeun Sangmu N - Incheon Hyundai Steel N 0:011:00Hwacheon N - Sejong Sportstoto N 1:1
11:00Seoul N - Gyeongju N 1:3
11:00Suwon FC N - Changnyeong N 3:0
DZSIBUTI: 1. osztály
19:00ASC Hayab - Garde-Cotes -:-21:00Port - CF GR/SIAF -:-
ECUADOR: Liga Pro - Első szakasz
01:00LDU Quito - Imbabura 5:0 [ 1.30 | 5.25 | 7.50 ]EGYESÜLT ARAB EMIRÁTUSOK: UAE League
19:00Al-Wahda - Al-Ahli Dubai -:-19:00Ittihad Kalba - Ajman -:-
ÉSZAK-ÍRORSZÁG: Ír Kupa
20:45Glentoran - Linfield -:-ÉSZTORSZÁG: Meistriliiga
13:30Kuressaare - Tallinna Kalev 3:0ÉSZTORSZÁG: Meistriliiga - női
13:00Saku Sporting N - Tabasalu N 1:013:00Viimsi JK N - Tallina Kalev N 4:1
28'Flora N - FC Ararat N 1:1
18:00Tammeka Tartu N - Polva Lootos N -:-
ETIÓPIA: Premier League
14:00Adama City - St. George 2:117:00Hadiya Hossana - Hambericho Durame -:-
FEHÉROROSZORSZÁG: Vysshaya Liga
69'Dnyepr Mogiljev - Arszenál Dzsarzsinszk 0:017:00Dinamo Breszt - Szmorgon -:-
FRANCIAORSZÁG: National
19:30Chateauroux - Martigues -:-19:30Cholet - Red Star -:-
19:30Dijon - Nimes -:-
19:30Le Mans - Epinal -:-
19:30Marignane GCB - Versailles -:-
FRANCIAORSZÁG: 1. osztály - női
21:00Paris FC N - Montpellier N -:-GEORGIA: Crystalbet Erovnuli Liga
28'Dila Gori - Iberia 1999 0:117:00Kolkheti 1913 - Telavi -:-
18:00Dinamo Batumi - Torpedo Kutaisi -:-
GEORGIA: Erovnuli Liga 2
28'Loco. Tbiliszi - Shturmi 0:0HOLLANDIA: Eerste Divisie
20:00De Graafschap - Jong AZ -:- [ 1.67 | 4.20 | 4.75 ]20:00Den Bosch - Dordrecht -:- [ 3.75 | 3.75 | 1.91 ]
20:00Den Haag - Groningen -:- [ 2.90 | 3.40 | 2.38 ]
20:00Eindhoven - Cambuur -:- [ 2.63 | 3.60 | 2.55 ]
20:00FC Emmen - Jong Ajax -:- [ 1.50 | 5.00 | 5.25 ]
20:00Helmond - Willem II -:- [ 4.50 | 3.75 | 1.83 ]
20:00NAC Breda - Maastricht -:- [ 1.44 | 5.25 | 5.75 ]
20:00Telstar - Jong Utrecht -:- [ 1.73 | 3.80 | 5.00 ]
20:00Venlo - Oss -:- [ 1.67 | 4.00 | 5.25 ]
HOLLANDIA: Derde Divisie
19:00Kloetinge - Hoek -:-HORVÁTORSZÁG: HNL
38'Istra 1961 - Lok. Zagreb 0:0 [ 2.55 | 3.20 | 2.60 ]18:00Slaven Belupo - Osijek -:- [ 3.25 | 3.30 | 2.10 ]
HORVÁTORSZÁG: Prva NL
13:45Cibalia - Zrinski Osjecko 1:2 [ 2.60 | 2.88 | 2.63 ]FélidőSolin - Jarun 0:0 [ 1.62 | 3.75 | 4.75 ]
HORVÁTORSZÁG: Druga NL
FélidőBjelovar - Grobnican 2:0FélidőDragovoljac - Dugo Selo 0:0
FélidőKustosija - Jadran LP 1:0
FélidőOpatija - Zdralovi 1:0
18:00Karlovac - Hrvace -:-
HORVÁTORSZÁG: 1. HNL - női
13:00Hajduk Split N - Dinamo Maksimir N 2:1INDIA: I-League 2
11:30Kenkre - Bengaluru Utd 0:211:30SC Bengaluru - United SC 3:1
INDONÉZIA: Liga 1
14:30Barito Putera - PSIS Semarang 0:014:30Madura United - PSS Sleman 0:0
14:30PSM Makassar - Borneo 1:1
ÍRORSZÁG: Premier Division
20:45Derry City - Galway -:- [ 1.70 | 3.40 | 5.25 ]20:45Drogheda - St. Patricks -:- [ 3.60 | 3.40 | 2.05 ]
20:45Shamrock Rovers - Bohemians -:- [ 1.50 | 4.00 | 7.00 ]
20:45Shelbourne - Dundalk -:- [ 1.80 | 3.50 | 4.75 ]
20:45Waterford - Sligo Rovers -:- [ 2.63 | 3.10 | 2.70 ]
ÍRORSZÁG: 1. osztály
20:45Bray Wanderers - Cobh Ramblers -:-20:45Cork City - Athlone -:-
20:45Kerry - Wexford -:-
20:45Longford - UC Dublin -:-
20:45Treaty United - Finn Harps -:-
IZLAND: Ligakupa - női - Play Off
14:00Valur N - Breidablik N 2:1IZRAEL: Leumit League
14:00Hapoel Afula - H. Ironi Rishon 3:114:00Hap. Ramat Gan - Ironi Tiberias 0:0
14:00H. Kfar Saba - Nes Tziona 2:2
14:00Kiryat Shmona - Hapoel Umm al-Fahm 0:2
14:00Nof Hagalil - Bnei Yehuda 2:2
IZRAEL: Liga Alef - észak
11:35Ironi Nesher - H. Raanana 0:212:00Hapoel Kaukab - Tzeirey Um El Fahem 1:0
12:00M. Nazareth - M. Kiryat Ata-Bialik 1:0
12:15Maccabi Nujeidat Ahmad - MS Tira 0:4
IZRAEL: Liga Alef - dél
11:00Ironi Modiin - Nordia Jerusalem 2:011:40SC Dimona - H. Bikat Hayarden 2:2
11:45M. Ironi Ashdod - Maccabi Yavne 0:1
12:30H. Bnei Lod - H. Herzliya 1:4
12:30M. Ironi Kiryat Malachi - H. Marmorek 2:2
JAPÁN: J1 League
11:00Verdy - Kyoto 2:2 [ 2.60 | 3.10 | 2.88 ]JORDÁNIA: Premier League
20:30Al Salt - Sahab -:-KAMERUN: Elite Two - Bajnokság Play-Off
13:30Dragon de Yaounde - Eding Sport 1:245+'Tonnerre - Aigle Moungo 0:0
KATAR: QSL
19:30Shamal - Al Ahli Doha -:-19:30Umm-Salal - Muaither SC -:-
KÍNA: Szuperliga
12:35Shenzhen Xinpengcheng - Cangzhou 2:2 [ 2.70 | 3.20 | 2.63 ]KÍNA: Szuperliga - női
08:00Shaanxi Changan N - Yongchuan Chashan N 0:0KIRGIZISZTÁN: Premier Liga
08:30Aldier - Kara Balta 1:010:30Abdish-Ata - Alay Osh 2:1
KOLUMBIA: Primera A - Apertura
23:00Alianza - Tolima -:- [ 2.90 | 3.40 | 2.40 ]KONGÓ: Ligue 1
67'CARA Brazzaville - Cheminots 0:072'Leopard - AS BNG 1:1
15:00V. Club Mokanda - Kondzo -:-
18:00Juk - Nathalys -:-
KUVAIT: Premier League - Bajnokság Play-Off
19:30Al-Fahaheel - Al Qadisiya -:-LENGYELORSZÁG: III Liga - I. csoport
12:00Jagiellonia II - Skierniewice 2:319:26Bron Radom - T. Mazowiecki -:-
LENGYELORSZÁG: III Liga - II. csoport
12:00Pogon Szczecin II - Blekitni Stargard 1:414:00Solec Kujawski - Swit Skolwin 1:0
FélidőLuzino - Notec Czarnkow 0:1
LENGYELORSZÁG: III Liga - III. csoport
13:00Gornik Zabrze II - Kluczbork 0:328'Warta Gorzow - Gwarek Tarnowskie Gory 1:0
LENGYELORSZÁG: III Liga - IV. csoport
FélidőOstrowiec - Sokol Sieniawa 1:0LENGYELORSZÁG: Központi Ifjúsági Liga
12:00Cracovia Krakow U19 - Arka U19 2:2LETTORSZÁG: Virsliga
72'Jelgava - Metta/LU 0:1LETTORSZÁG: 1. Liga - női
13:00Rigas N - Iecava N 1:115:00Riga FC N - FK Olaine N -:-
LIBANON: Premier League - Alsóház
13:15Tadamon - Tripoli 3:0LIBÉRIA: LFA First Division
17:00Cece United - LPRC Oiler -:-17:00Freeport - Nimba Kwado -:-
LITVÁNIA: A Lyga
18:00Banga - Dziugas Telsiai -:-LITVÁNIA: I Lyga
17:00FK Panevezys 2 - BE1 NFA -:-17:00Siauliai 2 - Neptunas -:-
17:00Zalgiris Kaunas 2 - Nevezis Kedainiai -:-
MAKAÓ: Elite League
12:00Gala - University of Macau 0:214:00Tak Chun Ka I - Hang Sai -:-
MAROKKÓ: Coupe du Trone
23:00Maghreb Fez - Tanger 3:2b.u.23:00Marrakech - Agadir 1:2
23:00Chabab Mohammedia - Youssoufia Berrechid -:-
23:00Khouribga - Difaa El Jadidi -:-
MAURITÁNIA: Ligue 1
23:30Ksar - Entou 1:101:30Garde Nationale - Nouakchott King's 1:3
23:30Tevragh-Zeina - Inter Nouakchott -:-
MEXIKÓ: Liga de Expansion MX - Clausura
02:05Atl. Morelia - Venados 3:404:05Dorados - Atlante 0:3
MEXIKÓ: Liga Premier Serie A
17:00Correcaminos 2 - Saltillo -:-MEXIKÓ: Liga Premier Serie B
19:00Dongu - Caja Oblatos -:-00:00Poza Rica - Ayense -:-
MEXIKÓ: Liga MX U23 - Clausura
28'Club America U23 - Atl. San Luis U23 0:017:00Mazatlan FC U23 - Tijuana U23 -:-
MEXIKÓ: Liga MX - női - Clausura
04:00Monterrey N - Tijuana N 3:122:45Cruz Azul N - Club America N -:-
00:00Queretaro N - Necaxa N -:-
MOLDOVA: Super Liga - Osztályozó csoport
14:00Sparta Selemet - Saxan Gagauz Yeri 2:4MONGÓLIA: Premier League
12:30Bavarians - Khovd 2:4NÉMETORSZÁG: Regionalliga - északkelet
13:00Hertha BSC II - Lokomotive Leipzig 1:1NÉMETORSZÁG: Oberliga Bremen
13:00BTS Neustadt - Geestemünde 4:2OLASZORSZÁG: Serie D - C csoport
14:30Campodarsego - Union Clodiense 0:1FélidőBolzano - Este 1:0
OLASZORSZÁG: Primavera 2
14:30Salernitana U19 - Monopoli U19 3:114:30Spal U19 - Vicenza U19 0:1
74'Brescia U19 - AlbinoLeffe U19 0:1
FélidőCittadella U19 - Udinese U19 2:0
OLASZORSZÁG: Serie A - női - Bajnokság Play-Off
18:30Inter N - AS Roma N -:-OLASZORSZÁG: Serie B - női
14:30Cesena N - Lazio N 2:3OROSZORSZÁG: Premjer Liga
17:30Dinamo Moszkva - FK Rosztov -:-OROSZORSZÁG: Ifjúsági Liga
09:00Ural U19 - CSZKA Moszkva U19 0:511:00Dinamo Moszkva U19 - F. Voronyezs U19 0:0
11:00Nyizsnyij Novgorod U19 - FK Rosztov U19 1:2
13:00Csertanovo U19 - FK Orenburg U19 3:1
13:00Krilja Szovjetov Szamara U19 - UOR 5-Jegorjevszk U19 3:2
65'Konoplev Akadémia U19 - Sztrogyino U19 1:1
64'Szocsi U19 - Rubin Kazany U19 1:0
67'Szpartak Moszkva U19 - Lokomotiv Moszkva U19 2:1
67'Zenit U19 - Akhmat Groznij U19 3:0
17:00Baltika U19 - Krasznodar U19 -:-
ÖRMÉNYORSZÁG: 1. osztály
12:00FC Gandzasar - Lernayin Artsakh 0:112:00Nikarm - Ararat 2 2:4
PERU: Liga 1 - Apertura
02:00Alianza Lima - Los Chankas 3:0 [ 1.20 | 6.00 | 13.00 ]PERU: Női bajnokság
16:30UNSAAC N - Dep. Municipal N -:-PORTUGÁLIA: Liga Portugal
16:30Gil Vicente - Famalicao -:- [ 2.50 | 3.10 | 3.00 ]19:00Benfica - Chaves -:- [ 1.10 | 10.00 | 23.00 ]
21:30Estrela - Sporting CP -:- [ 12.00 | 6.50 | 1.22 ]
PORTUGÁLIA: Liga Portugal 2
12:00Os Belenenses - Feirense 3:1 [ 2.75 | 3.30 | 2.55 ]64'Ferreira - Oliveirense 2:0 [ 1.62 | 3.80 | 5.25 ]
16:30Tondela - Vilaverdense -:- [ 1.73 | 3.75 | 4.50 ]
PORTUGÁLIA: Campeonato de Portugal - A csoport
28'CDC Montalegre - Limianos 0:0PORTUGÁLIA: Campeonato de Portugal - C csoport
28'Uniao de Coimbra - Alverca B 0:0PORTUGÁLIA: Liga Revelacao U23 - Osztályozó csoport
11:30Leixões U23 - Academico Viseu U23 2:2PORTUGÁLIA: Campeonato Nacional U19 - Bajnokság Play-Off
12:00Farense U19 - Guimaraes U19 1:3ROMÁNIA: Liga 1 - Bajnokság Play-Off
19:30Sepsi Sf. Gheorghe - CFR Cluj -:- [ 3.50 | 3.40 | 2.05 ]ROMÁNIA: Liga 1 - Osztályozó csoport
16:30FC Voluntari - FC Hermannstadt -:- [ 3.00 | 3.10 | 2.45 ]ROMÁNIA: Liga 3 - Seria 1 - Osztályozó csoport
14:00Aerostar - Brodoc -:-ROMÁNIA: Liga 3 - Seria 2 - Osztályozó csoport
14:00CSM Ramnicu Sarat - Sutesti -:-ROMÁNIA: Liga 3 - Seria 3 - Feljutók
14:00Calarasi - Agricola Borcea -:-ROMÁNIA: Liga 3 - Seria 4 - Feljutók
14:00CS Din. Bucuresti - Dunarea Giurgiu -:-14:00Popesti Leordeni - CS Blejoi -:-
ROMÁNIA: Liga 3 - Seria 4 - Osztályozó csoport
14:00FC Pucioasa - Paulesti -:-ROMÁNIA: Liga 3 - Seria 5 - Osztályozó csoport
14:00Odorheiu - SR Brasov -:-14:00Sepsi Sf. Gheorghe 2 - V. Curita -:-
ROMÁNIA: Liga 3 - Seria 6 - Feljutók
14:00Ramnicu Valcea - Vedita Colonesti -:-16:00Cetatea - Viitorul Daesti -:-
ROMÁNIA: Liga 3 - Seria 6 - Osztályozó csoport
14:00Sporting Rosiori - Petrolul Potcoava -:-14:00Unirea Bascov - Curtisoara -:-
ROMÁNIA: Liga 3 - Seria 7 - Feljutók
14:00Ghiroda & Giarmata Vii - CSM Deva -:-ROMÁNIA: Liga 3 - Seria 7 - Osztályozó csoport
14:00CS U Craiova 2 - Turceni -:-14:00Gilortul Tg. Carbunesti - U Craiova 1948 2 -:-
ROMÁNIA: Liga 3 - Seria 8 - Osztályozó csoport
14:00Avantul Periam - Teuz Cermei -:-ROMÁNIA: Liga 3 - Seria 9 - Feljutók
14:00Gloria 2018 Bistrita - Univ. din Alba Iulia -:-ROMÁNIA: Liga 3 - Seria 9 - Osztályozó csoport
14:00Metalurgistul Cugir - Avantul Reghin -:-14:00Targu Mures 1898 - Industria Galda -:-
ROMÁNIA: Liga 3 - Seria 10 - Feljutók
14:00CSM Zalau - Sighetu Marmatiei -:-ROMÁNIA: Liga 3 - Seria 10 - Osztályozó csoport
14:00Baile Felix - Baia Mare -:-14:00Sanatatea Cluj - Satu Mare -:-
RUANDA: Premier League
14:00Amagaju - Marines 1:0SIERRA LEONE: Premier League
17:15ElhalasztvaSLIFA - Bhantal -:-17:15ElhalasztvaWilberforce Strikers - Old Edwardians -:-
SKÓCIA: Championship
20:45Ayr - Airdrieonians -:- [ 2.60 | 3.25 | 2.50 ]SPANYOLORSZÁG: LaLiga2
20:30Burgos CF - Espanyol -:- [ 2.55 | 3.00 | 3.00 ]SPANYOLORSZÁG: Tercera RFEF - 3. csoport
17:00Torina - Escobedo -:-17:30Laredo - Vimenor -:-
SPANYOLORSZÁG: Tercera RFEF - 5. csoport
11:45UE Tona - Castelldefels 4:112:00Prat - Olot 1:2
12:00Vilafranca - Grama 0:0
28'Rapitenca - Mollerussa 0:0
SPANYOLORSZÁG: Tercera RFEF - 6. csoport
11:30Castellonense - Castellon B 3:017:00Utiel - Ontinyent 1931 -:-
SPANYOLORSZÁG: Tercera RFEF - 7. csoport
12:00Tres Cantos - Parla 5:2SPANYOLORSZÁG: Tercera RFEF - 11. csoport
17:00Felanitx - Santanyi -:-SPANYOLORSZÁG: Tercera RFEF - 12. csoport
13:00Las Palmas B - Villa Santa Brigida 2:1SPANYOLORSZÁG: Tercera RFEF - 13. csoport
12:00Deportiva Minera - UCAM Murcia B 1:0SPANYOLORSZÁG: Tercera RFEF - 14. csoport
12:00Fuente de Cantos - Azuaga 1:312:30Olivenza - Jaraiz 0:1
SPANYOLORSZÁG: Tercera RFEF - 16. csoport
12:00Casalarreina - Alfaro 1:2SURINAME: SML
00:00Broki - PVV -:-SVÁJC: Challenge League
19:30Nyonnais - Sion -:-19:30Xamax - Schaffhausen -:-
20:15Bellinzona - Aarau -:-
SVÉDORSZÁG: 1. osztály - Norra
14:00Vasalund - Karlbergs 3:128'FBK Karlstad - Täby 0:0
SVÉDORSZÁG: 1. osztály - Södra
13:00Lunds - Rosengard 1:014:00Torns - Torslanda 1:0
74'Falkenberg - Trollhättan 0:0
SVÉDORSZÁG: 2. osztály - Norrland
15:00Team TG - IFK Lulea -:-SVÉDORSZÁG: 2. osztály - Norra Götaland
14:00Ahlafors IF - Lidköpings FK -:-14:00Forward - Grebbestad -:-
14:00Gauthiod - Vänersborgs FK -:-
14:00Herrestads AIF - Kumla -:-
14:00Saffle SK - Stenungsunds -:-
16:00Kongahälla - Motala -:-
SVÉDORSZÁG: 2. osztály - Norra Svealand
13:00Viggbyholms - Österåker IFK 0:314:00Enköping - Gute -:-
SVÉDORSZÁG: 2. osztály - Södra Götaland
13:00IFK Karlshamn - IFK Hässleholm 1:213:00Österlen FF - Nosaby 1:1
15:00Kristianstad - Simrishamn -:-
SVÉDORSZÁG: 2. osztály - Södra Svealand
13:00Enskede - Nyköpings 0:113:00Smedby - Sylvia -:-
SVÉDORSZÁG: 2. osztály - Västra Götaland
14:00Astrio - Tord -:-14:00Laholms - Ockero -:-
16:00Hittarp - Bergdalens IK -:-
19:00Varbergs GIF - Sävedalen -:-
SZAÚD-ARÁBIA: Szaúdi Professzionális Liga
20:00Al Akhdoud - Al-Raed -:- [ 2.38 | 3.20 | 2.75 ]20:00Al-Ettifaq - Al Ahli SC -:- [ 2.70 | 3.25 | 2.45 ]
20:00Al-Ittihad FC - Al Feiha -:- [ 1.36 | 5.00 | 7.00 ]
20:00Al-Taawon - Al Hazem -:- [ 1.60 | 4.20 | 4.33 ]
20:00Damac - Al Khaleej -:- [ 2.00 | 3.30 | 3.40 ]
SZAÚD-ARÁBIA: 1. osztály
19:30Al Adalah - Al Taraji -:-19:45Al-Faysaly - Al Kholood -:-
19:45Al-Qaisumah - Al Safa -:-
20:00Al Arabi - Al Qadisiya -:-
20:00Al Jabalain - Ohod -:-
SZERBIA: Super Liga
14:00Cukaricki - Novi Pazar 2:028'Radnik - Vojvodina 0:1
18:00IMT Novi Beograd - Zeleznicar Pancevo -:-
18:00TSC - FK Vozdovac -:-
SZERBIA: Prva Liga
70'Jedinstvo U. - Metalac 2:068'Radnicki Beograd - Sloboda 0:1
19:00Dubocica - Macva -:-
SZERBIA: Srpska Liga - Belgrád
16:00BASK - Zemun -:-SZLOVÁKIA: Nike liga - Bajnokság Play-Off
17:30Ruzomberok - Dunajska Streda -:-SZLOVÁKIA: 2. Liga
10:30S. Bratislava B - Presov 0:012:00Trebisov - Petrzalka 1:2
73'Puchov - D. Kubin 0:0
17:00Pohronie - Komarno -:-
SZLOVÁKIA: 3. Liga - nyugat
12:00Raca - Podkonice 2:015:00Malacky - Sered -:-
15:00Zvolen - AFC Nove Mesto -:-
SZLOVÁKIA: 4. liga - nyugat
15:00Crystal - FK TJ Lokomotiva Kozarovce -:-15:00Hurbanovo - Pata -:-
SZLOVÉNIA: Prva Liga
71'Rogaska - Bravo 1:017:30Maribor - Radomlje -:-
20:15Domzale - Mura -:-
SZLOVÉNIA: 2. SNL
68'Ilirija - Triglav 0:1FélidőJadran Dekani - Tabor Sezana 0:1
18:30NK Krka - Fuzinar -:-
18:30Rudar - Tolmin -:-
SZLOVÉNIA: 3. SNL - nyugat
19:00Sencur - Ljubljana Svoboda -:-SZLOVÉNIA: 1. SZNL - női
15:30Olimpija N - Radomlje N -:-TÜRKMENISZTÁN: Yokary Liga
11:00Merw - Köpetdag Asgabat 2:112:00Sagadam - FC Asgabat 1:0
UGANDA: Premier League
14:00Airtel Kitara - BUL 0:014:00Wakiso Giants - NEC FC 1:0
UKRAJNA: Persha Liga - Feljutók
11:00FSC Mariupol - Prikarpattya 1:112:00Kárpáti Lviv - Viktoria 1:0
12:30Livyi Bereg - Agrobiznyesz Volocsiszk 3:0
UKRAJNA: Persha Liga - Osztályozó csoport
11:30FC Podilja Hmelnyicki - Kremin 3:1UKRAJNA: Druha Liga
12:00Csajka - Zvyagel 2:2UKRAJNA: U19-es bajnokság
11:00Minaj U19 - Olekszandrija U19 2:311:00Veresz Rivnye U19 - Krivbasz 2020 U19 0:1
11:00Zsitomir U19 - Cs. Odessza U19 3:1
12:00Obolon Kijev U19 - Sahtar Donyeck U19 2:1
URUGUAY: Primera Division - Apertura
16:30Cerro Largo - Racing Montevideo -:- [ 2.45 | 2.90 | 2.90 ]20:00Penarol - Nacional -:- [ 2.15 | 3.10 | 3.25 ]
URUGUAY: Copa Uruguay
00:30ElhalasztvaRiver Plate - Defensor Sporting -:-USA: USL Championship
00:00North Carolina - Hartford Athletic -:-USA: MLS Next Pro
23:00Cincinnati 2 - New York Red Bulls 2 2:300:00Chicago Fire II - Philadelphia II 2:1b.u.
01:00Houston Dynamo 2 - Austin FC II 0:1
USA: USL League One
00:30Charlotte Independ. - Spokane Velocity 2:100:00Lexington - Greenville -:-
USA: NISA
22:00ElhalasztvaClub de Lyon - Capo -:-22:00ElhalasztvaMichigan Stars - Irvine Zeta -:-
USA: NWSL - női
00:00Orlando Pride N - Chicago N -:-ÜZBEGISZTÁN: Szuperliga
68'OKMK - Bunyodkor 0:052'Qizilqum - Lok. Tashkent 0:0
ÜZBEGISZTÁN: Pro Liga
11:30Olimpik-Mobiuz - Mashal Muborak 0:0VENEZUELA: Liga FUTVE - Apertura
00:30Deportivo Tachira - Metropolitanos 2:021:00Zamora - Angostura -:-
VENEZUELA: Liga FUTVE 2 - Apertura
00:00Fundacion AIFI - Maritimo -:-VILÁG: Barátságos mérkőzés
10:00Helsinki JK (Fin) - PK-35 (Fin) 1:112:00Ekenas (Fin) - KaPa (Fin) 2:2
12:00PEPO (Fin) - JIPPO (Fin) 2:4
13:00Vaasa PS (Fin) - Jaro (Fin) 5:1
14:00TörölveIlves (Fin) - Lahti (Fin) -:-
FélidőKlubi 04 (Fin) - SalPa (Fin) 1:0
28'Ilves (Fin) - Oulu (Fin) 0:0
28'Mariehamn (Fin) - KTP (Fin) 0:0
VILÁG: Barátságos válogatott-mérkőzés - női
18:00Japán U16 N - Svédország U16 N -:-18:15Franciaország U16 N - Mexikó U16 N -:-
VILÁG: Barátságos mérkőzés - női
13:00Trelleborg N (Swe) - Vittsjö N (Swe) 0:213:30IF Brommapojkarna N (Swe) - Gamla Upsala N (Swe) 3:0
WALES: Cymru Premier - Bajnokság Play-Off
13:30Connah's Q. - Newtown 0:0WALES: Cymru Premier - Osztályozó csoport
13:30Barry - Penybont 0:013:30Colwyn Bay - Aberystwyth 1:2
13:30Pontypridd - Haverfordwest 0:1
WALES: Cymru - dél
68'Baglan Dragons - Llantwit Major 0:071'Carmarthen - Cwmbran Celtic 3:0
FélidőAfan Lido - Abergavenny Town 2:0
FélidőAmmanford - Caerau Ely 1:0
FélidőLlanelli - Pontardawe 3:0
FélidőTrefelin - Goytre United 1:1
20:30Cambrian & Clydach - Abertillery Bluebirds -:-
WALES: Cymru - észak
15:30ElhalasztvaBuckley - Guilsfield -:-FélidőGresford - Ruthin 1:2
FélidőLlandudno - Holywell 0:1
FélidőLlanidloes - Chirk AAA FC 0:1
45+'Mold Alexandra - Caersws 0:1
FélidőPorthmadog - Airbus 0:0
20:30Prestatyn - Flint -:-
ZIMBABWE: Premier Soccer League
14:00Highlanders - Simba Bhora 1:014:00Hwange - Bulawayo Chiefs 0:2
14:00Yadah - Dynamos 0:0
Sportfogadás már mobilról is a bet365-nél!
Foci | Jégkorong | Tenisz | Kosárlabda | Kézilabda | Röplabda | Baseball | Am.futball | Rögbi | További sportok »
Az m.eredmenyek.com élő eredményeket szolgáltat - foci livescore - mobiltelefonra. Ez a mobil verzió technikai okokból más paraméterekkel rendelkezik, mint az Eredmenyek.com weboldal.