FRISSÍTÉS

Foci » Ma » Oddsok

ANGLIA: Premier League

15:00Manchester City - Manchester United -:- [ 1.40 | 5.50 | 6.50 ]
17:30Leeds - Aston Villa -:- [ 2.30 | 3.30 | 3.10 ]

FRANCIAORSZÁG: Ligue 1

13:00Lorient - Lille -:- [ 3.00 | 3.50 | 2.30 ]
15:00AC Ajaccio - Clermont -:- [ 2.25 | 3.10 | 3.50 ]
15:00Auxerre - Brest -:- [ 3.00 | 3.40 | 2.30 ]
15:00Toulouse - Montpellier -:- [ 1.95 | 3.80 | 3.40 ]
15:00Troyes - Reims -:- [ 2.75 | 3.25 | 2.60 ]
17:05Monaco - Nantes -:- [ 1.60 | 4.33 | 5.00 ]
20:45Lens - Lyon -:- [ 2.15 | 3.80 | 3.00 ]

MAGYARORSZÁG: OTP Bank Liga

16:30Kecskeméti TE - Ferencvárosi TC -:- [ 8.00 | 4.50 | 1.44 ]
18:45Puskás Akadémia - MOL Fehérvár FC -:- [ 2.37 | 3.30 | 3.10 ]

MAGYARORSZÁG: Merkantil Bank Liga

15:00Békéscsaba - Mosonmagyaróvári TE -:-
15:00Dorog - Kozármisleny -:-
15:00Gyirmót - Nyíregyháza -:-
15:00Szentlőrinc - Diósgyőri VTK -:-
17:00Ajka - BFC Siófok -:-
17:00Kazincbarcika - Győri ETO -:-
17:00MTK Budapest - Csákvár -:-
17:00Pécsi MFC - Haladás -:-
17:00Szeged - Budafok -:-
17:00Tiszakécske - Soroksár -:-

NÉMETORSZÁG: Bundesliga

15:30Hertha BSC - Hoffenheim -:- [ 2.80 | 3.60 | 2.37 ]
17:30Schalke 04 - Augsburg -:- [ 1.85 | 3.60 | 4.00 ]

OLASZORSZÁG: Serie A

12:30Lazio - Spezia -:- [ 1.44 | 5.00 | 6.50 ]
15:00Lecce - Cremonese -:- [ 2.00 | 3.40 | 4.00 ]
15:00Sampdoria - Monza -:- [ 2.45 | 3.20 | 3.00 ]
15:00Sassuolo - Salernitana -:- [ 2.05 | 3.75 | 3.40 ]
18:00Atalanta - Fiorentina -:- [ 2.05 | 3.50 | 3.50 ]
20:45Juventus - Bologna -:- [ 1.60 | 4.00 | 5.50 ]

SPANYOLORSZÁG: LaLiga

14:00Espanyol - Valencia -:- [ 2.87 | 3.25 | 2.55 ]
16:15Celta Vigo - Betis -:- [ 2.37 | 3.25 | 3.10 ]
18:30Girona - Real Sociedad -:- [ 3.10 | 3.20 | 2.40 ]
21:00Real Madrid - Osasuna -:- [ 1.33 | 5.25 | 8.50 ]

ALBÁNIA: Szuperliga

19:00Partizani - Tirana -:-

ALBÁNIA: Első osztály

12:30Tomori Berat - Dinamo Tirana -:-
15:00Burreli - Oriku -:-

ALGÉRIA: 1. divízió

17:00Chelghoum - JS Kabylie -:-
17:00Paradou - Khenchela -:-
19:00Setif - Constantine -:-
21:00Oran - USM Alger -:-
21:00Saoura - Belouizdad -:-

ALGÉRIA: U21-es bajnokság

18:00Saoura U21 - Belouizdad U21 -:-

ANDORRA: Primera Divisió

27'Inter Escaldes - Sant Julia 0:0
13:30UE Engordany - Penya -:-
16:00UE Santa Coloma - Ordino -:-
18:30FC Santa Coloma - Atletic Escaldes -:-

ANGLIA: Championship

13:00Stoke - Watford -:- [ 2.60 | 3.20 | 2.80 ]

ANGLIA: Isthmian League Premier Division

16:00Kingstonian - Potters Bar -:-

ANGLIA: Premier League 2

15:00Wolves U21 - Manchester City U21 -:-

ANGLIA: Női ligakupa

12:30Sunderland N - Liverpool N -:-
13:00Durham N - Sheffield Utd N -:-
15:00Birmingham N - Brighton N -:-
15:00Blackburn N - Leicester N -:-
15:00Lewes N - Charlton N -:-
15:00London City Lionesses N - West Ham N -:-
15:00Reading N - Tottenham N -:-
16:00Bristol City N - Crystal Palace N -:-
16:00Coventry United N - Southampton N -:-

ANGOLA: Girabola

16:00Bravos do Maquis - Primeiro de Agosto -:-
16:00Cuando Cubango - Academica -:-
16:00Santa Rita - Petro -:-
16:30Sporting de Cabinda - Dragao -:-

ARGENTÍNA: Liga Profesional

23:00Banfield - Godoy Cruz 1:1 [ 2.25 | 3.25 | 3.30 ]
01:30Arsenal Sarandi - Independiente 0:1 [ 2.80 | 3.00 | 2.75 ]
20:30Patronato - Atl. Tucuman -:- [ 2.70 | 3.25 | 2.75 ]
23:00Boca Juniors - Velez Sarsfield -:- [ 1.95 | 3.20 | 4.33 ]
23:30Talleres Cordoba - Lanus -:- [ 2.00 | 3.25 | 4.20 ]

ARGENTÍNA: Primera Nacional

20:30San Telmo - Atletico Atlanta -:- [ 2.75 | 3.00 | 2.87 ]
20:30Temperley - Agropecuario -:- [ 2.05 | 2.90 | 4.50 ]
21:00Almirante Brown - Def. de Belgrano -:- [ 3.60 | 3.10 | 2.20 ]
21:00Club A. Guemes - Atl. Rafaela -:- [ 2.87 | 2.80 | 2.87 ]
21:30Estudiantes Rio Cuarto - CA Mitre -:- [ 1.75 | 3.40 | 5.00 ]
21:30Gimnasia Mendoza - CA Estudiantes -:- [ 1.72 | 3.20 | 6.50 ]
23:00Chaco For Ever - San Martin S.J. -:- [ 2.37 | 2.80 | 3.75 ]

ARGENTÍNA: Torneo Federal

02:00Sarmiento Resistencia - Central Norte 1:1
16:00Camioneros Buenos Aires - Argentino MM -:-
16:00CDJU Gualeguaychu - Gimnasia y Tiro -:-
21:00Boca Unidos - Atletico Parana -:-
21:00Douglas Haig - Defensores Belgrano VR -:-
21:00Gimnasia E.R. - Union Sunchales -:-
21:00Sportivo Estudiantes - Sol de Mayo -:-
21:00Villa Mitre - Juventud Unida Universitario -:-
21:30Desamparados - Circulo Deportivo -:-
21:30Racing Cordoba - Def. Pronunciamiento -:-
00:00Antoniana - Sportivo Las Parejas -:-

ARGENTÍNA: Primera B - Clausura

19:05Deportivo Armenio - Los Andes -:-
19:05Deportivo Merlo - Colegiales -:-
19:05San Miguel - Ituzaingo -:-
19:05Villa San Carlos - Justo Jose de Urquiza -:-
20:30Defensores Unidos - Argentino de Quilmes -:-

ARGENTÍNA: Primera A - női

16:00Ferro N - Estudiantes N -:-

ARUBA: Division di Honor

02:30Racing Club Aruba - Deportivo Nacional -:-
00:00Santa Fe - Estrella -:-

AUSZTRÁLIA: NPL Northern NSW - Play Off

05:00Maitland - Lambton J. 0:1

AUSZTRIA: Bundesliga

14:30Hartberg - A. Klagenfurt -:- [ 3.20 | 3.50 | 2.25 ]
14:30Ried - Altach -:- [ 2.20 | 3.40 | 3.40 ]
17:00Austria Wien - Sturm Graz -:- [ 2.80 | 3.50 | 2.40 ]

AUSZTRIA: 2. Liga

FélidőFAC Wien - BW Linz 1:0

AUSZTRIA: Regionalliga - kelet

14:00Warth - ASV Siegendorf -:-

AUSZTRIA: Regionalliga - észak

16:00Wolfsberger AC (Am.) - LASK (Am.) -:-

AUSZTRIA: Regionalliga nyugat - Tirol

27'Tirol (Am.) - SV Wörgl 3:0
16:00Telfs - SC Kundl -:-

AUSZTRIA: Regionalliga nyugat - Vorarlberg

11:00Rotenberg - Dornbirner SV -:-
27'RW Rankweil - Gofis 1:0
15:30Altach U21 - FC Wolfurt -:-

AUSZTRIA: Bundesliga - női

27'Altach/Vorderland N - First Wien N 1:1
13:00Kleinmunchen N - St. Pölten N -:-
14:00Bergheim N - Sturm Graz N -:-

AZERBAJDZSÁN: Premier League

13:30Shamakhi - Sabah Baku -:-
16:00Sumqayit - Kapaz -:-

BELGIUM: Jupiler League

13:30Anderlecht - Charleroi -:- [ 1.66 | 3.80 | 4.75 ]
16:00Gent - Cercle Brugge -:- [ 1.53 | 4.20 | 5.50 ]
18:30Kortrijk - Antwerpen -:- [ 5.00 | 3.75 | 1.66 ]
21:00St. Truiden - Eupen -:- [ 1.66 | 3.75 | 4.75 ]

BELGIUM: Challenger Pro League

16:00Beveren - Lierse K. -:- [ 2.15 | 3.50 | 2.90 ]
20:00Standard Liege U23 - Anderlecht U23 -:- [ 2.90 | 3.50 | 2.10 ]

BELGIUM: National Division 1

14:30Antwerpen B - Mandel United -:-
15:00Knokke - Gent B -:-
15:00Tienen - Patro Eisden -:-
15:00URSL Vise - Heist -:-

BELGIUM: Amatőr másodosztály - ACFF csoport

15:00Acren - Stade Disonais -:-
15:00Binche - Jette -:-
15:00Hamoir - Solieres Sport -:-
15:00Seraing Utd 2 - Ganshoren -:-
15:00Tubize - La Louviere -:-
15:00Warnant - Meux -:-

BELGIUM: Amatőr másodosztály - VFV A

15:00Gullegem - Dikkelvenne -:-
15:00Merelbeke - KRC Harelbeke -:-
15:00Westhoek - Oudenaarde -:-
15:00Wetteren - Petegem -:-
15:00Zelzate - Torhout -:-

BELGIUM: Amatőr másodosztály - VFV B

15:00Bocholter - Lyra-Lierse Berlaar -:-
15:00Cappellen - Belisia Bilzen -:-
15:00City Pirates - KRC Mechelen -:-
15:00Diegem - Beerschot VA 2 -:-
15:00KV Mechelen 2 - K. Berchem Sport -:-
15:00Pepingen-Halle - Tongeren -:-

BERMUDA: Premier League

02:00Robin Hood - Dandy Town Hornets -:-
20:00Boulevard Blazers - St. Georges Colts -:-
20:00Devonshire Cougars - Somerset -:-
20:00Hamilton Parish - X-Roads Warriors -:-

BOLÍVIA: Division Profesional - Clausura

23:15Aurora - Palmaflor 0:0 [ 2.45 | 3.20 | 3.00 ]
01:30Bolivar - Independiente Petrolero 0:0 [ 1.14 | 8.00 | 21.00 ]
21:00Universitario de Vinto - Always Ready -:- [ 4.00 | 3.80 | 1.85 ]
23:15The Strongest - U. Sucre -:- [ 1.11 | 9.50 | 23.00 ]

BOLÍVIA: Nacional B - Második szakasz

19:00Cochabamba - Sur-Car -:-
21:00Fatic - Atletico Bermejo -:-
21:00Libertad Gran Mamore - Academia del Balompie -:-
21:00Stormers SC - CD Enrique Happ -:-
21:00Wils. Cooperativas - 24 de Septiembre -:-
23:00Vaca Diez - Universitario Beni -:-

BRAZÍLIA: Campeonato Brasileiro

00:00Athletico-PR - Juventude 2:0 [ 1.45 | 4.75 | 6.50 ]
00:00Avai - Atletico GO 1:2 [ 2.25 | 3.10 | 3.75 ]
00:00Flamengo - Bragantino 4:1 [ 1.45 | 4.50 | 7.00 ]
00:00Goias - Fortaleza 0:1 [ 2.80 | 3.00 | 2.75 ]
02:00Corinthians - Cuiaba 2:0 [ 1.66 | 3.40 | 6.50 ]

BRAZÍLIA: Campeonato Brasileiro B

23:30Ituano - CRB 1:0

BURKINA FASO: Premier League

18:00ASFA Yennega - ASF Dioulasso -:-
18:00Bobo-Dioulasso - Etoile Filante -:-
18:00RDF - Royal -:-

BURUNDI: Primus League

15:00Aigle Noir - Tigre Noir -:-
15:00Bumamuru - Magara Young Boys -:-
15:00Dynamik - Bujumbura C. -:-
15:00Kayanza - Le Messager Ngozi -:-
15:00Musongati - Inter Star -:-
15:00Olympic S. - Rukinzo -:-

CHILE: Primera División

01:00Curico Unido - La Serena 1:0 [ 1.60 | 4.00 | 5.50 ]
17:00Nublense - O'Higgins -:- [ 2.00 | 3.30 | 3.80 ]
23:00Cobresal - Unión Española -:- [ 1.83 | 3.75 | 4.20 ]

CHILE: Segunda Division

23:00Arica - Valdivia 2:1
20:00General Velasquez - Iberia -:-
20:30Deportes Concepcion - Rodelindo -:-

CIPRUS: Első osztály

18:00APOEL - AEL Limasszol -:-
18:00Chloraka - Aris -:-

CIPRUS: 2. osztály

15:00Achyronas-Onisilos - Xylotympou -:-
15:00Olympias Lympion - Alki Oroklini -:-

COSTA RICA: Primera División - Apertura

04:00Alajuelense - Grecia 4:3 [ 2.10 | 3.25 | 3.00 ]
04:00Herediano - San Carlos 2:2 [ 1.72 | 3.50 | 3.80 ]
04:00Puntarenas FC - AD Santos 2:1 [ 1.50 | 4.00 | 5.00 ]
23:00Guanacasteca - Cartagines -:- [ 3.00 | 3.40 | 2.05 ]

COSTA RICA: Liga de Ascenso - Apertura

23:00CS Uruguay - Santa Ana 2:2
19:00Municipal Turrialba - Cariari Pococi -:-
21:00AD Sarchi - Carmelita -:-
21:00Limon Black Star - San Jose FC -:-
22:00Municipal Garabito - Puerto Golfito FC -:-

CSEHORSZÁG: 1. Liga

16:00Jablonec - Brno -:- [ 1.80 | 3.60 | 3.80 ]
16:00Teplice - Pardubice -:- [ 1.85 | 3.50 | 3.75 ]
16:00Zlin - Slovacko -:- [ 3.60 | 3.25 | 1.95 ]
19:00Slavia Praha - Liberec -:- [ 1.14 | 7.00 | 13.00 ]

CSEHORSZÁG: 2. osztály

57'Slavia Praha B - Vyskov 2:1 [ 2.90 | 3.75 | 2.10 ]
16:00Varnsdorf - Vlasim -:- [ 1.90 | 3.60 | 3.50 ]

CSEHORSZÁG: CFL - A csoport

50'Bohemians 1905 B - Sokolov 3:0

CSEHORSZÁG: CFL - B csoport

60'Teplice B - Jablonec B 1:1
51'Chlumec nad Cidlinou - Zapy 0:0
53'Hradec Kralove B - Kolin 0:3
52'Mlada Boleslav B - Zizkov 0:1
16:00Brozany - Pardubice B -:-

CSEHORSZÁG: MSFL

53'Ostrava B - FK Frydek-Mistek 1:1
53'Znojmo - Hlucin 0:2

CSEHORSZÁG: A divízió

10:30ElhalasztvaDomazlice B - Rokycany -:-

CSEHORSZÁG: B divízió

53'Meteor Praha - Vilemov 2:1

CSEHORSZÁG: C divízió

51'Chrudim B - Dvur Kralove 0:0
49'Liberec B - Hlinsko 3:0
16:00Turnov - Dobrovice -:-

CSEHORSZÁG: D divízió

50'Jihlava B - Bystrice n. Pern. 2:0
15:00Lanzhot - Velka Bites -:-
15:00Tasovice - Stara Rise -:-

CSEHORSZÁG: E divízió

56'Brno B - FK Kozlovice 2:0
54'Slavicin - Skastice 2:0
15:00Vsechovice - HFK Olomouc -:-

CSEHORSZÁG: Division F

53'Havirov - Novy Jicin 1:1
15:00Bohumin - Bilovec -:-
15:00Bruntal - Valasske Mezirici -:-
15:00Polanka nad Odrou - Rymarov -:-

CSEHORSZÁG: Jihocesky KP

54'Taborsko B - Protivin 1:0
FélidőTrebon - Olesnik 2:0
16:00Hluboka nad Vltavou - Jindrichuv Hradec -:-
16:00Milevsko - Strakonice -:-

CSEHORSZÁG: Jihomoravsky KP

15:30Ivancice - Svratka Brno -:-
15:30Rajecko - Kunstat -:-

CSEHORSZÁG: Karlovarsky KP

Frissítés
folyamatban
Karlovy Vary B - Nejdek 4:2
16:00Touzim - Union Nove Sedlo -:-

CSEHORSZÁG: Kralovehradecky KP

Frissítés
folyamatban
Solnice - Dobruska 3:1
14:00Chlumec nad Cidlinou B - Jicin -:-
16:00Police nad Metuji - Jaromer -:-
16:00Tyniste n. Orl. - Horice -:-
16:00Vrchlabi - Slavia HK -:-

CSEHORSZÁG: Liberecky KP

Frissítés
folyamatban
Skalice u C.Lipy - FC Pencin 0:0

CSEHORSZÁG: Moravskoslezsky KP

15:00Koberice - Bolatice -:-
15:00Pusta Polom - Repiste -:-
15:00Vresina - Jakubcovice -:-

CSEHORSZÁG: Olomoucky KP

15:00Brodek u Prerova - Mohelnice -:-
15:00Cechovice - Bohunovice -:-
15:00Dolany - Zelatovice -:-
15:00Medlov - Jesenik -:-
15:00Velke Losiny - Kostelec na Hane -:-
15:00Zabreh - SK Lipova -:-

CSEHORSZÁG: Pardubicky KP

15:00Ceska Trebova - Moravany -:-
15:00Svitavy - SK Pardubicky -:-

CSEHORSZÁG: Plzensky KP

16:00Stankov - Plzen-Cernice -:-
16:00Vejprnice - Tlumacov -:-
16:00Zruc - Sokol Radnice -:-

CSEHORSZÁG: Stredocesky KP

16:00Mnichovohradistsky SK - SK Doksy -:-
16:00Sedlcany - Povltavska FA B -:-

CSEHORSZÁG: Ustecky KP

16:00Domousice - Lovosice -:-

CSEHORSZÁG: Vysocina KP

FélidőSapeli Polna - Ledec nad Sazavou 0:1
15:00Rapotice - Nova Ves -:-
15:00Vrchovina B - Kamenice nad Lipou -:-

CSEHORSZÁG: Zlinsky KP

15:00Francova Lhota - Brumov -:-
15:00Osvetimany - Strani -:-
15:00Stitna nad Vlari - Napajedla -:-

CSEHORSZÁG: 2. Liga - női

50'FC Praha N - Teplice N 1:0
15:00Lisen N - Hradec Kralove N -:-
15:00Sparta Praha B N - Olomouc N -:-
15:30Pardubice N - Zlin N -:-

DÁNIA: Superliga

14:00Midtjylland - Viborg -:- [ 1.90 | 3.60 | 4.00 ]
14:00Silkeborg - Horsens -:- [ 1.66 | 4.00 | 4.75 ]
16:00Bröndby - Lyngby -:- [ 1.70 | 3.80 | 5.00 ]
18:00FC Köbenhavn - Aarhus -:- [ 1.66 | 3.75 | 5.00 ]

DÁNIA: 1. osztály

13:00Køge - Fredericia -:- [ 2.00 | 3.75 | 3.60 ]
13:00Naestved - Hillerød -:- [ 1.60 | 4.00 | 5.75 ]

DÁNIA: 2. osztály

15:00Thisted - Hellerup -:-

DÁNIA: 3. osztály

13:00Holstebro - Dalum IF -:-
13:00VSK Aarhus - Young Boys FD -:-

DÁNIA: Elitedivisionen - női

12:00Thisted N - KoldingQ N -:-
16:00Køge N - Sundby N -:-
16:45Fortuna Hjørring N - Bröndby N -:-

DÉL-AFRIKA: Motsepe Foundation Championship

15:30Polokwane - Hungry Lions -:-

DÉL-AFRIKA: Diski Challenge

67'Maritzburg Utd U23 - Cape Town City U23 0:1
67'Supersport U23 - TS Galaxy U23 2:1
12:00Amazulu U23 - Richards Bay U23 -:-
12:30Swallows U23 - Orlando U23 -:-

DÉL-AFRIKA: MTN 8 Kupa

15:30Kaizer - AmaZulu -:-

DÉL-KOREA: K League 1 - Bajnokság Play-Off

07:00Jeju - Gangwon 1:2 [ 2.00 | 3.40 | 3.75 ]

DÉL-KOREA: K League 1 - Osztályozó csoport

90+'Suwon FC - Gimcheon Sangmu 2:2 [ 2.15 | 3.60 | 3.10 ]

DÉL-KOREA: K League 2

06:30Daejeon - Gwangju 2:2 [ 2.90 | 3.00 | 2.45 ]
09:00Gyeongnam - Jeonnam 2:0 [ 2.45 | 3.40 | 2.60 ]

DÉL-KOREA: K3 League

07:00Busan Kyotong - Ulsan Citizen 3:2
07:00Yangju Citizen - Changwon 1:2
08:00Gangneung - Mokpo 4:1

DOMINIKAI KÖZTÁRSASÁG: LDF - Play Off

00:00Moca - Cibao 1:1
00:00Atletico Pantoja - Vega Real -:-

ECUADOR: Liga Pro - Második szakasz

00:45Nueve de Octubre - LDU Quito 2:2 [ 2.75 | 3.40 | 2.55 ]
03:00Mushuc Runa - Emelec 0:0 [ 3.50 | 3.60 | 2.05 ]
20:00Orense - Delfin -:- [ 2.15 | 3.10 | 3.60 ]
22:30Cumbaya - Aucas -:- [ 5.25 | 3.75 | 1.70 ]

ECUADOR: Serie B

17:30Imbabura - Olmedo -:-
19:00Libertad - America de Quito -:-
22:00Chacaritas - Santo Domingo -:-

EGYESÜLT ARAB EMIRÁTUSOK: UAE League

15:15Al Bataeh - Al-Wahda -:-
15:15Al Dhafra - Al-Ahli Dubai -:-
18:00Al-Ain - Ittihad Kalba -:-

EGYESÜLT ARAB EMIRÁTUSOK: 1. osztály

15:15Al Thaid - Al Hamriyah -:-
15:15Masfut - Masafi -:-
15:20Al Arabi - Al-Taawon -:-

ELEFÁNTCSONTPART: Ligue 1

17:30Academie de FAD - SO Armee -:-
20:00ASEC Mimosas - San Pedro -:-

EL SALVADOR: Primera Division - Apertura

23:00Atletico Marte - Metapan 2:1
00:00Chalatenango - Jocoro 0:0
03:15Santa Tecla - 11 Deportivo 1:4
23:00Dragon - Aguila -:-
23:00Luis Angel Firpo - Platense Municipal -:-
23:15Alianza FC - FAS -:-

ESWATINI: Swazi MTN Premier League

15:00Madlenya - Manzini Wanderers -:-
15:00Mbabane Highlanders - Tambankulu -:-
15:00Mbabane Swallows - Young Buffaloes -:-
15:00Royal Leopards - Manzini Sea Birds -:-

ÉSZAK-MACEDÓNIA: 1. MFL

15:00Pobeda - Shkendija -:-
15:00Shkupi - Sileks -:-
15:00Tikves - FK Skopje -:-

ÉSZTORSZÁG: Meistriliiga

13:30Paide - Narva -:-
16:15Kalju - Levadia -:-

ÉSZTORSZÁG: Esiliiga

11:30Flora U21 - FC Alliance -:-

ÉSZTORSZÁG: Meistriliiga - női

27'Saku Sporting N - Tallina Kalev N 2:0

ETIÓPIA: Premier League

12:00Welayta Dicha - Ethiopia Bunna -:-
15:00Hawassa - Legetafo Legedadi -:-

EURÓPA: UEFA Regions' Cup - Selejtező

15:00Bavaria (Am.) - Jersey (Am.) -:-
15:00Lazio (Am.) - Észak-Macedónia (Am.) -:-

EURÓPA: Premier League (Krím)

14:00Kyzyltash - FC Sevastopol -:-
14:00Ocean Kercs - Rubin Yalta -:-

FEHÉROROSZORSZÁG: Vysshaya Liga

12:00Arszenál Dzsarzsinszk - Nyeman -:-
14:00FC Minszk - Energetik-BGU -:-
16:00Szlavija Mozir - Iszlocs Minszk -:-

FEHÉROROSZORSZÁG: Pershaya Liga

12:00Naftan - Maxline Rogachev -:-
14:00Petrikov - Molodecsno -:-
16:00Volna Pinszk - Baranovicsi -:-

FEHÉROROSZORSZÁG: Vysshaya Liga - tartalékbajnokság

27'Dinamo Minszk 2 - Shakhter Soligorsk 2 0:0
12:30Belshina 2 - Breszt 2 -:-
13:00BATE 2 - Zogyino 2 -:-

FERÖER-SZIGETEK: Premier League

16:00Argir - Skala Itrottarfelag -:-
16:00B36 Torshavn - Vikingur -:-
16:00Runavik - Klaksvik -:-
16:00Streymur - 07 Vestur Sorvagur -:-
18:00HB Torshavn - Toftir -:-

FINNORSZÁG: Veikkausliiga - Bajnokság Play-Off

15:00Haka - SJK -:- [ 2.05 | 3.50 | 3.10 ]
15:00Kuopio PS - Honka -:- [ 2.10 | 3.20 | 3.20 ]
17:30Helsinki JK - Inter Turku -:- [ 1.44 | 4.20 | 6.00 ]

FINNORSZÁG: Veikkausliiga - Osztályozó csoport

14:00Ilves - Mariehamn -:- [ 2.30 | 3.50 | 2.62 ]
15:00Oulu - Lahti -:- [ 1.72 | 3.60 | 4.20 ]
15:00Vaasa PS - HIFK -:- [ 1.25 | 6.50 | 8.00 ]

FINNORSZÁG: Ykkonen - Bajnokság Play-Off

16:00Ekenas - KTP -:- [ 3.80 | 4.00 | 1.65 ]

FINNORSZÁG: Ykkonen - Osztályozó csoport

16:00Mikkeli - PEPO -:- [ 1.83 | 3.80 | 3.25 ]

FINNORSZÁG: Finn Kupa - női - Play Off

12:00Aland Utd N - Helsinki JK N -:-

FRANCIAORSZÁG: 1. osztály - női

12:45Le Havre N - Paris SG N -:-

FRANCIAORSZÁG: 2. osztály - női

13:00Lens N - Brest N -:-
13:00Le Puy N - Olympique de Marseille N -:-
13:00Nice N - Grenoble N -:-
13:00Strasbourg N - Le Mans N -:-
15:00Albi-Marssac N - Toulouse N -:-
15:00CA Paris N - Nantes N -:-
15:00Issy N - Orleans N -:-
15:00La Roche N - Saint-Malo N -:-
15:00Lille N - Metz N -:-
15:00Montauban N - Thonon Evian N -:-
15:00St Etienne N - Nimes N -:-
15:00Yzeure Allier N - Clermont N -:-

FÜLÖP-SZIGETEK: PFL

74'Mendiola FC 1991 - Stallion 0:4

GHÁNA: Premier League

17:00ElhalasztvaBechem United - Kotoku Royals -:-
17:00ElhalasztvaDreams - Accra Lions -:-
17:00ElhalasztvaKing Faisal - Asante Kotoko -:-
17:00ElhalasztvaLegon Cities - Berekum Chelsea -:-
17:00ElhalasztvaMedeama - Aduana -:-
17:00ElhalasztvaNsoatreman - Karela -:-

GIBRALTÁR: National League

16:00College 1975 FC - Europa Point -:-
18:30Lions Gibraltar - St Josephs -:-

GÖRÖGORSZÁG: Szuperliga

14:00Aszterasz Tripolisz - OFI Kréta -:- [ 1.85 | 3.40 | 4.50 ]
15:00Olimpiakosz Pireusz - Atromitosz -:- [ 1.33 | 4.50 | 10.00 ]
18:30Volosz - Arisz -:- [ 3.60 | 3.40 | 2.05 ]
20:30PAOK - Panathinaikosz -:- [ 2.50 | 3.10 | 2.90 ]

GÖRÖGORSZÁG: Görög Kupa

15:00Almyros Gaziou - Elassona -:-
15:00Byron Kavala - Panachaiki -:-
15:00Ionikos Ionias - Diagoras Vrachneikon -:-
15:00Nafpaktiakosz A. - AEL Larissza -:-
15:00PAOK Kristonis - Panthrakikosz -:-
15:00Szmirnisz - Kifisias -:-

GRÚZIA: Crystalbet Erovnuli Liga

13:30Bolnisi - Dinamo Batumi -:-
13:30Torpedo Kutaisi - Dinamo Tbiliszi -:-

GUATEMALA: Liga Nacional - Apertura

23:00Municipal - Deportivo Achuapa 1:1
02:00Deportivo Mixco - Malacateco 0:2
04:00Xelaju - Antigua 2:2
19:00Guastatoya - Comunicaciones -:-
21:00Santa Lucia - Iztapa -:-

HOLLANDIA: Eredivisie

12:15Sittard - FC Volendam -:- [ 1.90 | 4.10 | 3.50 ]
14:30Excelsior - Utrecht -:- [ 5.00 | 4.20 | 1.65 ]
14:30Nijmegen - Feyenoord -:- [ 6.00 | 4.00 | 1.57 ]
16:45Waalwijk - Sparta Rotterdam -:- [ 2.15 | 3.30 | 3.50 ]
20:00FC Emmen - Heerenveen -:- [ 2.87 | 3.30 | 2.50 ]

HOLLANDIA: Derde Divisie

14:00ADO 20 Heemskerk - Baronie -:-
14:00HV & CV Quick - Watergraafsmeer -:-
14:00RKSV UDI - OSS '20 -:-
14:00Rosmalen - Gemert -:-
14:00TOGB - Blauw Geel -:-
14:00USV Hercules - GVV Unitas -:-
14:00VVSB - Dongen -:-
14:30UNA - HSC '21 -:-

HOLLANDIA: Eredivisie - női

12:15Ajax N - Heerenveen N -:-
12:15PSV Eindhoven N - Den Haag N -:-

HONDURAS: Liga Nacional - Apertura

23:15Marathon - Honduras Progreso 5:1
03:00Motagua - Real Espana 1:2
03:30Victoria - Olimpia 0:2
22:00Real Sociedad - UPNFM -:-
23:00Olancho - Vida -:-

HONG KONG: FA Kupa

HosszabbításResources Capital - Hong Kong FC 1:1

HORVÁTORSZÁG: HNL

15:00Rijeka - Hajduk Split -:- [ 4.20 | 3.75 | 1.80 ]
17:30Sibenik - Gorica -:- [ 2.70 | 3.30 | 2.62 ]

HORVÁTORSZÁG: Prva NL

15:30Solin - Rudes -:- [ 2.75 | 3.25 | 2.25 ]

INDONÉZIA: Liga 1

11:00ElhalasztvaPersib - Persija Jakarta -:-
15:30ElhalasztvaPSIS Semarang - Bhayangkara Solo -:-

IRÁN: Pro League

15:30Havadar SC - Sepahan -:-
16:00Persepolis - Tractor-Sazi -:-
17:30Sanat-Naft - Mes Rafsanjan -:-

ÍRORSZÁG: National League - női

15:00Sligo Rovers N - Treaty Utd N -:-

IZLAND: Besta-deild karla - Bajnokság Play-Off

17:00Akureyri - KR Reykjavik -:-

IZLAND: Besta-deild karla - Osztályozó csoport

17:00Keflavik - Akranes -:-
19:15Fram - Leiknir -:-

IZRAEL: Ligat ha'Al

18:00Sakhnin - Nes Tziona -:- [ 1.60 | 3.60 | 5.00 ]
19:15Hapoel Tel Aviv - Hapoel Jerusalem -:- [ 2.00 | 3.25 | 3.25 ]

JAPÁN: J2 League

06:00Kumamoto - Blaublitz 1:2 [ 1.75 | 3.30 | 5.25 ]
07:00Kanazawa - Okayama 3:1 [ 4.75 | 3.75 | 1.70 ]
07:00Mito - Chiba 0:1 [ 2.70 | 3.10 | 2.70 ]
07:00Renofa Yamaguchi - Grulla Morioka 2:2 [ 2.00 | 3.50 | 3.60 ]
07:00Vegalta Sendai - Verdy 0:2 [ 2.45 | 3.50 | 2.75 ]

JAPÁN: J3 League

06:00Azul Claro Numazu - Yamaga 0:0
06:00Imabari - Tottori 3:0
06:00Iwaki - Kamatamare 4:1
06:00Vanraure - Ehime 1:0
07:00Gifu - Fukushima Utd 1:1
07:00Kitakyushu - Tegevajaro Miyazaki 4:0
07:00Toyama - Sagamihara 1:0

JAPÁN: Nadeshiko League - női

06:00Angeviolet Hiroshima N - Yokohama FC Seagulls N 1:1
06:00Ehime N - Gunma N 0:0
06:00Harima Albion N - NGU Nagoya N 3:0
07:00Kunoichi N - Setagaya Sfida FC N 1:2

KANADA: Canadian Premier League

23:00Forge - York Utd 2:0
21:30Cavalry - Valour -:-

KANADA: U Sports

03:00UBC Okanagan - Trinity Western 3:1
04:00Thompson Rivers - UFV 0:0
04:30UBC - UNBC 0:0
19:00Montreal - Laval -:-
19:00Sherbrooke - UQTR -:-
19:00Trent - Laurentian -:-
19:00UOIT - Nipissing -:-
19:00UQAM - Concordia -:-
19:45Memorial - StFX -:-
20:00MacEwan - Lethbridge -:-
20:15Dalhousie - Acadia -:-
20:15Moncton - Saint Marys -:-
20:15UPEI - UNB -:-
21:00Toronto - RMC -:-
21:00Toronto Metropolitan - Queens -:-
21:15York - Algoma -:-
22:15Alberta - Saskatchewan -:-
22:15Laurier - Windsor -:-
22:15Waterloo - Guelph -:-

KATAR: QSL Cup

18:15Al Arabi - Al Markhiya -:-
18:15Al-Gharafa - Al-Duhail -:-
18:15Al-Rayyan - Shamal -:-

KAZAHSZTÁN: Premier League

27'Kizilzsar - Kajrat Almati 0:1
27'Tobol - Sahtyor Karagandi 1:0
13:00FK Akzsajik - Aktobe -:-
14:00Turan - FC Asztana -:-

KENYA: Premier League

14:00ElhalasztvaAPS Bomet - Nairobi City -:-
14:00ElhalasztvaKakamega Homeboyz - Leopards -:-
14:00ElhalasztvaPolice FC - Bandari -:-
14:00ElhalasztvaTusker - Posta Rangers -:-
14:00ElhalasztvaWazito - Sofapaka -:-

KIRGIZISZTÁN: Premier Liga

12:30Abdish-Ata - Alay Osh -:-
12:30Alga - Nur-Batken -:-
12:30Kara Balta - Ilbirs -:-

KOLUMBIA: Primera A - Clausura

23:05Once Caldas - Jaguares de Cordoba 0:1 [ 1.61 | 3.60 | 6.50 ]
01:10La Equidad - Millonarios 1:0 [ 4.33 | 3.25 | 1.90 ]
03:15Aguilas - Tolima 1:2 [ 2.20 | 2.90 | 3.80 ]
21:00Pereira - Pasto -:- [ 2.05 | 3.25 | 3.80 ]
23:05Junior - Deportivo Cali -:- [ 1.55 | 4.00 | 6.50 ]

KOLUMBIA: Primera B - Clausura

23:00Real Cartagena - Boca Juniors 0:0
01:10Atletico F.C. - Cucuta 0:1

KOSZOVÓ: Superliga

13:00FC Ballkani - Gjilani -:-
13:00Prishtina - Trepca 89 -:-

KUVAIT: Premier League

17:00Al Naser - Al Qadisiya -:-
19:20Al Kuwait - Al-Fahaheel -:-

LENGYELORSZÁG: Ekstraklasa

12:30Legnica - Stal Mielec -:- [ 1.90 | 3.50 | 4.00 ]
15:00Jagiellonia - Korona Kielce -:- [ 1.85 | 3.50 | 4.00 ]
17:30Widzew Lodz - Rakow -:- [ 7.00 | 4.00 | 1.50 ]

LENGYELORSZÁG: 1. osztály

12:40Ruch Chorzow - Sandecja -:- [ 1.85 | 3.20 | 4.20 ]
15:00Puszcza - Arka Gdynia -:- [ 3.80 | 3.40 | 1.85 ]
18:00Termalica B-B. - Podbeskidzie -:- [ 1.90 | 3.60 | 3.50 ]

LENGYELORSZÁG: 2. osztály

18:00Polonia Warszawa - GKS Jastrzebie -:-
19:00KKS Kalisz - Hutnik Krakow -:-

LENGYELORSZÁG: III Liga - I. csoport

12:00Pelikan - Jagiellonia II -:-

LENGYELORSZÁG: III Liga - III. csoport

12:00Gornik Zabrze 2 - Pawlowice -:-

LENGYELORSZÁG: III Liga - IV. csoport

13:00Cracovia 2 - Avia Swidnik -:-
15:00Sokol Sieniawa - Ostrowiec -:-
15:00Wiazownica - Korona Kielce 2 -:-
15:30Sandomierz - Biala Podlaska -:-
16:00S. Wola - Podhale Nowy Targ -:-

LENGYELORSZÁG: Központi Ifjúsági Liga

12:00Escola Warszawa U19 - Lechia G. U19 -:-
12:00Legnica U19 - Gornik Zabrze U19 -:-

LETTORSZÁG: Optibet Virslīga

17:00BFC Daugavpils - Valmiera -:-

LETTORSZÁG: 1. Liga

12:00Tukums 2000 2 - Saldus SS/Leevon -:-
16:00Alberts JDFS - Jelgava -:-

LIBANON: Premier League

14:30Safa - Bourj FC -:-
14:30Salam Zgharta - Al Ahed -:-
14:30Tadamon - Al Akhaa Al Ahli -:-

LIBÉRIA: LFA First Division

15:30LPRC Oiler - Sandi -:-
17:30Invincible Eleven - Heaven Eleven -:-
17:30LISCR FC - Jubilee -:-
17:30Nimba Kwado - Watanga -:-
17:30Nimba United - Muscat -:-
19:00Mighty Barrolle - Cece United -:-

LITVÁNIA: A Lyga

16:55FK Panevezys - Suduva -:-

LITVÁNIA: I Lyga

18:30BE1 NFA - Riteriai 2 -:-

LUXEMBURG: Luxemburgi Kupa

15:00Avenir Beggen - Jeunesse Canach -:-
15:00Echternach - Bissen -:-
16:00AS Luxembourg/Porto - Kaerjeng -:-
16:00AS Wincrange - Niedercorn -:-
16:00Blo Weiss Itzig - Union Titus Petange -:-
16:00Clemency - Rumelange -:-
16:00CS Sanem - Marisca Mersch -:-
16:00Diekirch - Luxembourg City -:-
16:00Esch - Bettembourg -:-
16:00FC Munsbach - Dudelange -:-
16:00FC Red Black/Egalite - Alisontia Steinsel -:-
16:00FC Schengen - Schifflange -:-
16:00Harlange/Tarchamps - Hesperange -:-
16:00Jeunesse Gilsdorf - Wiltz -:-
16:00Kehlen - Fola -:-
16:00Koeppchen - Hostert -:-
16:00Les Ardoisiers Perle - Jeunesse Esch -:-
16:00Mertzig - Mondorf -:-
16:00Norden - Grevenmacher -:-
16:00Pratzerthal/Redange - Berbourg -:-
16:00Racing Troisvierges - Differdange -:-
16:00Red Star Merl/Belair - Blo Weiss Medernach -:-
16:00Sandweiler - Jeunesse Schieren -:-
16:00Sp. Bertrange - UNA Strassen -:-
16:00Syra Mensdorf - Rodange -:-
16:00Union Remich/Bous - Ettelbruck -:-
16:00US Feulen - Yellow Boys -:-
17:00Walferdange - FC Mamer -:-

MAGYARORSZÁG: NB III - Keleti csoport

27'Debreceni VSC II - Füzesgyarmat 0:1
27'Vasas II - Békéscsaba II 0:1
15:00BKV Előre - Eger SE -:-
15:00Diósgyőri VTK II - Hatvan -:-
15:00Jászberényi FC - Hajdúszoboszló -:-
15:00Karcag - Pénzügyőr SE -:-
15:00Körösladány - BVSC-Zugló -:-
15:00Putnok FC - Debreceni EAC -:-
15:00Sényő - Tiszaújváros -:-
15:00Tiszafüred - Kisvárda II -:-

MAGYARORSZÁG: NB III - Közép csoport

11:00Újpest II - PTE-PEAC C-Doki -:-
12:30Hódmezővásárhely - Kecskeméti TE II -:-
15:00ESMTK Budapest - Dunaújváros -:-
15:00FC Dabas - Majosi SE -:-
15:00Iváncsa - Paks II -:-
15:00TörölveMakó FC - Ferencvárosi TC II -:-
15:00Szekszárdi UFC - Honvéd FC II -:-
15:00Szolnok - Cegléd -:-

MAGYARORSZÁG: NB III - Nyugati csoport

11:00Győri ETO II - VLS Veszprém -:-
27'Puskás Akadémia II - Móri SE 2:0
27'Zalaegerszeg II - Tatabánya 1:1
14:00Kelen SC - Gyirmót II -:-
15:00Budaörs - Komáromi VSE -:-
15:00Csorna - MOL Fehérvár FC II -:-
15:00III. Kerületi TVE - Bicske -:-
15:00Kaposvár - Balatonfüred -:-
15:00Nagykanizsa - Teskánd -:-
15:00Zsámbék - Érd -:-

MAGYARORSZÁG: Simple Női Liga

14:45Ferencvárosi TC N - Győri ETO N -:-
15:00Astra Hungary N - MOL Fehérvár FC N -:-

MALAWI: Szuperliga

14:30Big Bullets - Civo Utd -:-
14:30Dedza Dynamos - Mighty Tigers -:-
14:30Ekwendeni Hammers - Karonga United -:-
14:30ElhalasztvaRumphi United - Red Lions -:-
14:30Sable Farming - Kamuzu Barracks -:-

MÁLTA: Premier League

15:00Birkirkara - Valletta -:-
16:00Gzira - Pieta Hotspurs -:-
17:15Balzan - Hibernians -:-

MÁLTA: Challenge League

11:00Mqabba FC - Sliema -:-
15:00Melita FC - St. Andrews -:-
15:00Swieqi - Fgura -:-
17:30Naxxar Lions - Qrendi -:-
17:30San Gwann - Vittoriosa -:-

MAROKKÓ: Botola Pro

17:00FUS Rabat - Maghreb Fez -:- [ 2.45 | 2.80 | 2.90 ]
19:15Moghreb Tetouan - Union Touarga -:- [ 1.90 | 2.80 | 4.33 ]
21:30Agadir - Mouloudia Oujda -:- [ 2.10 | 2.90 | 3.60 ]
21:30Wydad - Berkane -:- [ 1.60 | 3.25 | 5.50 ]

MAROKKÓ: Botola 2

18:00Fes - Sale -:-
18:00Rapide Oued Zem - Chabab Atlas Khenifra -:-
18:00Widad Temara - Stade Marocain -:-

MEXIKÓ: Liga MX - Apertura

00:00Atl. San Luis - Tigres 0:3 [ 2.87 | 3.40 | 2.45 ]
00:05Monterrey - Pachuca 0:0 [ 2.15 | 3.40 | 3.25 ]
02:05Atlas - Necaxa 1:0 [ 2.40 | 3.30 | 2.90 ]
04:05Cruz Azul - Guadalajara 2:1 [ 2.40 | 3.30 | 2.90 ]
19:00Toluca - Queretaro -:- [ 1.72 | 3.80 | 4.50 ]

MEXIKÓ: Liga Premier Serie A - Apertura

23:00Halcones de Zapopan - UA Zacatecas 2:4
00:00Mineros de Fresnillo - Chihuahua 1:2
03:00Mexicali - Tecos FC 0:3
04:00Los Cabos - Coras 0:0
19:00Pachuca 2 - Inter Playa Del Carmen -:-
23:00Canamy - Real de Arteaga -:-
23:00Dongu - Deportiva Venados -:-
23:00Tampico Madero - Saltillo -:-
23:30Leviatan - Montaneses -:-
00:00Gavilanes de Matamoros - Colima FC -:-

MEXIKÓ: Liga Premier Serie B - Apertura

23:00Atl. Angelopolis - Calor De San Pedro 2:3
23:00Huracanes Izcalli - Canoneros Marina 2:3b.u.
19:00Zitacuaro - Alebrijes de Oaxaca 2 -:-
23:30Mazorqueros - Ciervos -:-

MEXIKÓ: Liga MX U20 - Apertura

16:00Leon U20 - Tijuana U20 -:-
16:00Toluca U20 - Queretaro U20 -:-
18:00Santos Laguna U20 - Mazatlan U20 -:-

MEXIKÓ: Liga MX - női - Apertura

19:00Puebla N - Santos Laguna N -:-
23:00Necaxa N - Atlas N -:-

MIANMAR: National League

27'Yangon Utd - Rakhine United 1:0

MOLDOVA: Super Liga

14:00Dacia Buiucani - Petrocub -:-
17:00Sheriff Tiraspol - Sf.Gheorghe -:-

MONGÓLIA: Premier League

07:00Khaan Khuns-Erchim - Khangarid 7:1
67'Tuv Buganuud - Deren 1:2
13:00Falcons - FC Ulaanbaatar -:-

MONTENEGRÓ: Prva Crnogorska Liga

15:00Buducnost - Iszkra -:-

MONTENEGRÓ: Druga Liga

15:30FK Podgorica - Kom Podgorica -:-
15:30Grbalj - Mladost DG -:-
15:30Igalo - Bokelj -:-
15:30OFK Niksic - Berane -:-
15:30Zeta - Otrant -:-

MOZAMBIK: Mocambola

15:00Black Bulls - Ferroviario Beira -:-
15:00ENH Vilankulo - UD Songo -:-
15:00Ferroviario Lichinga - Ferroviario Nampula -:-
15:00Ferroviario Maputo - Incomati Xinavane -:-
15:00LD Maputo - Costa do Sol -:-

NÉMETORSZÁG: 2. Bundesliga

13:30Kaiserslautern - Braunschweig -:- [ 1.95 | 3.60 | 3.80 ]
13:30Karlsruhe - Nürnberg -:- [ 2.15 | 3.60 | 3.20 ]
13:30Magdeburg - Regensburg -:- [ 1.90 | 3.60 | 3.80 ]

NÉMETORSZÁG: 3. Liga

13:00Viktoria Köln - Oldenburg -:- [ 2.20 | 3.40 | 3.25 ]
14:00Wehen - RW Essen -:- [ 1.80 | 3.60 | 4.33 ]

NÉMETORSZÁG: Regionalliga - észak

14:00Norderstedt - Werder Bremen II -:-
15:00Bremer - Holstein Kiel II -:-

NÉMETORSZÁG: Regionalliga - északkelet

13:00Berliner AK 07 - Altglienicke -:-
13:30Meuselwitz - Luckenwalde -:-

NÉMETORSZÁG: Regionalliga - délnyugat

14:00Mainz II - Freiberg -:-

NÉMETORSZÁG: Oberliga NOFV - észak

13:30Neustrelitz - Schwerin -:-
14:00Fürstenwalde - CFC Hertha -:-
14:00Mahlsdorf - Hansa Rostock II -:-
15:00Pampow - RSV Eintracht -:-

NÉMETORSZÁG: Oberliga NOFV - dél

13:00Bautzen - Bischofswerdaer -:-

NÉMETORSZÁG: Oberliga Schleswig-Holstein

14:00Eichede - Heider SV -:-
14:30Lübeck II - GW Siebenbaumen -:-
15:00Eckernförder SV - Flensburg -:-

NÉMETORSZÁG: Oberliga Hamburg

13:00Turkiye Wilhelmsburg - TSV Buchholz 08 -:-

NÉMETORSZÁG: Oberliga Bremen

15:00Union 60 Bremen - Vatan Bremen -:-
15:30Leher - Komet Arsten -:-

NÉMETORSZÁG: Oberliga Niedersachsen

15:00Arminia Hannover - Hannoverscher SC -:-
15:00Eintracht Celle - Heeslinger -:-
15:00Lupo-Martini Wolfsburg - FT Braunschweig -:-
15:00Papenburg - Ramlingen-Ehlershausen -:-

NÉMETORSZÁG: Oberliga Westfalen

15:00Eintracht Rheine - Siegen -:-
15:00Gievenbeck - Schermbeck 2020 -:-
15:00Gütersloh - Münster 2 -:-
15:00Lotte - Vreden -:-
15:00Sprockhövel - Delbrücker -:-
15:00Westfalia Rhynern - ASC 09 Dortmund -:-
15:30Ennepetal - Erndtebrück -:-
15:30Finnentrop/Bamenohl - Bovinghausen -:-

NÉMETORSZÁG: Oberliga Baden-Württemberg

15:00Rielasingen-Arlen - Grossaspach -:-

NÉMETORSZÁG: Oberliga Mittelrhein

15:30Konigsdorf - Siegburger -:-

NÉMETORSZÁG: Oberliga Niederrhein

15:00Germania Ratingen - MSV Düsseldorf -:-
15:00Hamborn - Cronenberger -:-
15:00Homberg - SC St.Tonis -:-
15:00Kray - Sonsbeck -:-
15:00Meerbusch - Uerdingen -:-
15:00SW Essen - Union Nettetal -:-
15:30Hilden - Baumberg -:-
15:30TuRU Düsseldorf - TVD Velbert -:-

NÉMETORSZÁG: Junioren Bundesliga - észak

27'Holstein Kiel U19 - Union Berlin U19 0:1
11:00Meppen U19 - Dresden U19 -:-

NÉMETORSZÁG: Junioren Bundesliga - dél

27'1860 München U19 - Eintracht Trier U19 0:0
27'Unterhaching U19 - Karlsruhe U19 0:1

NÉMETORSZÁG: Junioren Bundesliga - nyugat

27'Duisburg U19 - B. Mönchengladbach U19 1:1
27'Preussen Münster U19 - Schalke U19 0:1
27'Verl U19 - Paderborn U19 1:0
27'Viktoria Köln U19 - RW Essen U19 0:0

NÉMETORSZÁG: Bundesliga - női

13:01Eintracht Frankfurt N - Werder Bremen N -:-
13:01Meppen N - Hoffenheim N -:-
16:01Duisburg N - Bayern München N -:-
16:01Freiburg N - SGS Essen N -:-

NÉMETORSZÁG: 2. Bundesliga - női

27'Freiburg II N - Jena N 0:0
11:00Gütersloh N - Turbine Potsdam II N -:-
27'RB Leipzig N - Köln II N 3:0
27'Wolfsburg II N - Bayern München II N 0:0
14:00Hoffenheim II N - Andernach N -:-
14:00Sand N - 1.FC Nürnberg N -:-

NICARAGUA: Liga Primera - Apertura

23:00Ferretti - Managua FC 2:1
23:00Matagalpa - Juventus Managua 2:5

NICARAGUA: Liga Primera U20 - Apertura

23:00Diriangen U20 - Ocotal U20 -:-
00:00Esteli U20 - Sport Sebaco U20 -:-

NORVÉGIA: Eliteserien

17:00Aalesund - Viking -:- [ 2.60 | 3.50 | 2.60 ]
17:00Ham-Kam - Jerv -:- [ 1.33 | 5.25 | 9.00 ]
17:00Haugesund - Odd Grenland -:- [ 1.85 | 3.60 | 4.20 ]
17:00Sandefjord - Sarpsborg 08 -:- [ 3.60 | 3.75 | 1.95 ]
19:00Kristiansund - Rosenborg -:- [ 4.00 | 4.20 | 1.75 ]

NORVÉGIA: OBOS-ligaen

14:00Brann Bergen - Stjørdals-Blink -:- [ 1.03 | 17.00 | 41.00 ]
14:00Bryne - Skeid -:- [ 2.00 | 3.60 | 3.60 ]
14:00Fredrikstad - Mjöndalen -:- [ 1.85 | 4.00 | 3.80 ]

NORVÉGIA: 2. osztály - 2. csoport

14:00Traeff - Eidsvold -:-
16:30Brattvåg - Asker -:-
18:00Ull/Kisa - Hødd -:-

NORVÉGIA: 3. osztály - 2. csoport

13:00Raufoss 2 - Hødd 2 -:-
14:00Molde 2 - Florø -:-

NORVÉGIA: 3. osztály - 5. csoport

16:15Orkla - Innstrandens -:-
17:00Strindheim - Rana FK -:-
17:30Junkeren - Byåsen -:-

NORVÉGIA: 3. osztály - 6. csoport

12:00Funnefoss/Vormsund - Skjervoy -:-
14:30Mjolner - Lillestrøm 2 -:-
15:00Harstad - Skjetten -:-

NORVÉGIA: Toppserien - női - Bajnokság Play-Off

15:00Stabaek N - Brann N -:-
16:00Vålerenga N - Rosenborg N -:-

NORVÉGIA: Toppserien - női - Osztályozó csoport

15:00Asane N - Arna-Bjørnar N -:-
15:00Avaldsnes N - Tromsø N -:-
15:00LSK Kvinner N - Lyn N -:-
15:00RØA N - Kolbotn N -:-

NORVÉGIA: 1. osztály - női - Második szakasz

13:00Grand Bodo N - Grimstad N -:-
16:00Ovrevoll Hosle N - Aalesund N -:-
17:00Klepp N - Hønefoss N -:-

OLASZORSZÁG: Serie B

16:15Benevento - Ascoli -:- [ 1.90 | 3.40 | 4.50 ]

OLASZORSZÁG: Serie C - A csoport

14:30Novara - L.R. Vicenza -:-
14:30Pro Patria - Pro Vercelli -:-
14:30Renate - Pordenone -:-
14:30Triestina - Virtus Verona -:-
17:30Arzignano - Trento -:-
17:30Juventus U23 - Pergolettese -:-
17:30Mantova - Pro Sesto -:-
17:30Sangiuliano City - Piacenza -:-

OLASZORSZÁG: Serie C - B csoport

14:30Ancona - Montevarchi -:-
14:30Carrarese - Gubbio -:-
14:30Cesena - Recanatese -:-
14:30Entella - Imolese -:-
14:30Fermana - Olbia -:-
14:30Fiorenzuola - Reggiana -:-
14:30Rimini - Alessandria -:-
14:30San Donato - Lucchese -:-

OLASZORSZÁG: Serie D - A csoport

15:00Asti - Sestri Levante -:-
15:00Borgosesia - Sanremese -:-
15:00Castanese - Legnano -:-
15:00Castellanzese - Stresa Vergante -:-
15:00Chieri - Casale -:-
15:00Chisola - Fezzanese -:-
15:00Fossano - Vado -:-
15:00HSL Derthona - Gozzano -:-
15:00PDHA - Ligorna -:-
15:00Pinerolo - Bra -:-

OLASZORSZÁG: Serie D - B csoport

15:00Arconatese - Breno -:-
15:00Brusaporto - Desenzano -:-
15:00Caronnese - Varesina -:-
15:00Citta di Varese - Real Calepina -:-
15:00Folgore Caratese - USD Casatese -:-
15:00Franciacorta - Ciserano-Bergamo -:-
15:00Lumezzane - Alcione Milano -:-
15:00Ponte San Pietro - Seregno -:-
15:00Villa Valle - Sona -:-

OLASZORSZÁG: Serie D - C csoport

15:00Caldiero Terme - Villafranca -:-
15:00Cjarlins Muzane - Portogruaro -:-
15:00Dolomiti Bellunesi - Cartigliano -:-
15:00Este - Torviscosa -:-
15:00Legnago Salus - Adriese -:-
15:00Levico Terme - Montebelluna -:-
15:00Luparense - Union Clodiense -:-
15:00Mestre - Bolzano -:-
15:00Montecchio Maggiore - Campodarsego -:-

OLASZORSZÁG: Serie D - D csoport

15:00AC Carpi - G.S. Bagnolese -:-
15:00Correggese - Scandicci -:-
15:00Crema - Ravenna -:-
15:00Fanfulla - Sammaurese -:-
15:00Forli - Corticella -:-
15:00Giana Erminio - Sant'Angelo -:-
15:00Mezzolara - Lentigione -:-
15:00Pistoiese - Real Forte Querceta -:-
15:00Salsomaggiore - Prato -:-
15:00United Riccione - Aglianese Calcio -:-

OLASZORSZÁG: Serie D - E csoport

14:30Ghivizzano Borgo - Livorno -:-
15:00Citta di Castello - Ponsacco -:-
15:00Flaminia - Arezzo -:-
15:00Follonica Gavorrano - Poggibonsi -:-
15:00Grosseto - Trestina -:-
15:00Orvietana - Pianese -:-
15:00Sangiovannese - Tau -:-
15:00Seravezza Pozzi - Montespaccato -:-
15:00Terranuova Traiana - Ostia Mare -:-

OLASZORSZÁG: Serie D - F csoport

15:00ASD Pineto Calcio - Vigor Senigallia -:-
15:00Avezzano - Vastese -:-
15:00Chieti - Cynthialbalonga -:-
15:00Nuova Florida - Sambenedettese -:-
15:00Porto D'Ascoli - Fano -:-
15:00Roma City - Termoli -:-
15:00S. N. Notaresco - Montegiorgio -:-
15:00Trastevere Calcio - Matese -:-
15:00US Tolentino - Vastogirardi -:-

OLASZORSZÁG: Serie D - G csoport

13:30Atletico Uri - Paganese -:-
14:30Casertana - Sarrabus Ogliastra -:-
15:00Angri - SS Nola 1925 -:-
15:00Arzachena - Lupa Frascati -:-
15:00Palmese 1914 - Aprilia -:-
15:00Portici 1906 - Ilvamaddalena -:-
15:00Sorrento - Tivoli Calcio -:-
15:00Vis Artena - Cassino -:-
15:30Pomezia - Real Monterotondo -:-

OLASZORSZÁG: Serie D - H csoport

15:00Bitonto - Barletta -:-
15:00Casarano - Nocerina -:-
15:00Cavese - Matera -:-
15:00Francavilla - Altamura -:-
15:00Gladiator - Puteolana -:-
15:00Lavello - A.C.D. Nardo -:-
15:30Gravina - Afragolese -:-
15:30Martina Calcio - Brindisi -:-
15:30Molfetta Calcio - Citta di Fasano -:-

OLASZORSZÁG: Serie D - I csoport

15:00AS Acireale - Lamezia Terme -:-
15:00Licata - Catania -:-
15:00Real Aversa - Cittanovese -:-
15:00Sancataldese - Canicatti -:-
15:00San Luca - Mariglianese -:-
15:00Santa Maria Cilento - S. Agata -:-
15:00USD Ragusa - Locri 1909 -:-
15:00Vibonese - Castrovillari -:-

OLASZORSZÁG: Primavera 1

27'Bologna U19 - AC Milan U19 0:1
13:00Fiorentina U19 - Verona U19 -:-

OLASZORSZÁG: Serie A - női

12:30Juventus N - Pomigliano N -:-
14:30AS Roma N - Parma N -:-

OLASZORSZÁG: Serie B - női

11:00Napoli N - Chievo Verona N -:-
13:00Trento N - Torres N -:-
15:00Apulia Trani N - Cesena N -:-
15:00Cittadella N - Tavagnacco N -:-
15:00Genoa N - Brescia N -:-
15:00San Marino Academy N - Ravenna N -:-
15:00Ternana N - Lazio N -:-
15:00Verona N - Arezzo N -:-

OMÁN: Professional League

15:10Oman Club - Sur Club -:-
15:15Al-Rustaq - Al Orouba -:-
17:30Al Nahda - Al Suwaiq -:-

OROSZORSZÁG: Premjer Liga

13:00F. Voronyezs - Torpedo Moszkva -:-
15:30Zenit - FK Rosztov -:-
18:00Akhmat Groznij - Dinamo Moszkva -:-
18:00Nyizsnyij Novgorod - Szpartak Moszkva -:-

OROSZORSZÁG: FNL 2 - 1. csoport

16:00FK Csajka - Szpartak Nalcsik -:-

OROSZORSZÁG: FNL 2 - 2. csoport

13:00Khimik - Torpedo Moszkva 2 -:-
13:30Zvezda Szentpétervár - Krasznogorszk -:-
14:00Baltika 2 - Leningradec -:-
14:00Dinamo Moszkva 2 - Dynamo Vologda -:-
14:00Electron VN - Jeniszej 2 -:-
15:00Dinamo Szentpétervár - Zenit 2 -:-
16:00Murom - S. Kosztroma -:-

OROSZORSZÁG: FNL 2 - 3. csoport

06:00Szahalin - Kvant 1:0
12:00Balasika - Dinamo Vlagyivosztok -:-
12:00Sztrogyino - M. Lipeck -:-
13:00Szaratov - Penza -:-
14:00Szaljut-Belgorod - Kaluga -:-
14:00Szaturn Ramenszkoje - Habarovszk 2 -:-
15:00Pereszvet Podolszk - Rogyina Moszkva 2 -:-
15:00Rjazany - D. Brianszk -:-
15:00Spartak Tambov - Arszenál Tula 2 -:-
17:00Znamja Noginszk - Khimki 2 -:-

OROSZORSZÁG: FNL 2 - 4. csoport

27'Miassz - Cseljabinszk 0:0
12:00Amkar - Noszta -:-
12:00FK Novoszibirszk - Orenburg 2 -:-
13:00Omszk - Dinamo Barnaul -:-

ÖRMÉNYORSZÁG: Premier League

13:00Van - Noah -:-

ÖRMÉNYORSZÁG: 1. osztály

13:00Ararat 2 - BKMA 2 -:-

PANAMA: LPF - Clausura

01:15Miguelito - Plaza Amador 1:1
03:30Potros del Este - Arabe Unido 2:0
23:00Tauro - Alianza -:-

PARAGUAY: Primera Division - Clausura

22:00Guairena FC - Olimpia Asuncion -:- [ 3.80 | 3.40 | 1.83 ]
22:00Tacuary - Ameliano -:- [ 2.55 | 3.10 | 2.62 ]
00:30Libertad - General Caballero JLM -:- [ 1.25 | 5.25 | 9.00 ]

PARAGUAY: Division Intermedia

15:00Colegiales - Sportivo Trinidense -:-
15:00San Lorenzo - Sp. Luqueño -:-

PORTUGÁLIA: Liga Portugal

16:30Rio Ave - Santa Clara -:- [ 2.40 | 3.25 | 2.87 ]
19:00Ferreira - Arouca -:- [ 2.40 | 3.20 | 2.87 ]
21:30Famalicao - Boavista -:- [ 2.05 | 3.30 | 3.60 ]

PORTUGÁLIA: Portugál Kupa

12:00Gondomar - Penafiel -:- [ 8.00 | 5.50 | 1.28 ]
12:00Lamelas - Camacha -:-
12:00S. Joao Ver - Esperanca de Lagos -:- [ 1.25 | 4.75 | 10.00 ]
15:00Santarem - Mafra -:- [ 10.00 | 4.50 | 1.28 ]
16:00Coruchense - Trofense -:-
16:00Fabril do Barreiro - Academico Viseu -:- [ 11.00 | 5.00 | 1.22 ]
16:00Fafe - Anadia -:- [ 2.60 | 3.20 | 2.40 ]
16:00GD Braganca - Montijo -:- [ 1.90 | 3.50 | 3.60 ]
16:00GD Resende - Felgueiras -:- [ 12.00 | 5.50 | 1.20 ]
16:00Juv. Evora - Vilafranquense -:-
16:00Loures - Beira Mar -:- [ 2.50 | 3.40 | 2.40 ]
16:00Machico - Alverca -:- [ 29.00 | 11.00 | 1.06 ]
16:00Merelinense - CD Rabo Peixe -:- [ 2.37 | 3.00 | 2.80 ]
16:00Moura AC - Dumiense -:-
16:00Olhanense - Monte do Trigo -:- [ 1.06 | 10.00 | 21.00 ]
16:00Oriental - Paredes -:- [ 9.00 | 4.50 | 1.28 ]
16:00Oriental Dragon - Canelas 2010 -:- [ 4.20 | 3.50 | 1.70 ]
16:00Paivense - Tirsense -:-
16:00Pero Pinheiro - Ferreiras -:- [ 1.72 | 3.30 | 4.50 ]
16:00Pombal - Vigor Mocidade -:-
16:00Sao Martinho - Guarda Desportiva -:- [ 1.66 | 3.40 | 4.50 ]
16:00Sertanense - Castro Daire -:- [ 1.65 | 3.50 | 4.50 ]
16:00Setubal - Vilar de Perdizes -:- [ 1.06 | 11.00 | 29.00 ]
16:00Silves FC - Courense -:-
16:00Sintrense - Real SC -:- [ 3.75 | 3.40 | 1.80 ]
16:00Uniao Da Serra - Oliveirense -:- [ 8.00 | 4.50 | 1.30 ]
16:00Valadares Gaia - Olivais e Moscavide -:-
16:00Vila Caiz - Amora -:-
16:00Vilaverdense - Atletico -:- [ 1.25 | 5.00 | 9.00 ]
17:00Fontinhas - SC Praiense -:- [ 1.45 | 4.00 | 6.00 ]
17:00Vasco da Gama P. Delgada - Imortal -:-
18:00Caldas - Covilha -:- [ 3.40 | 3.30 | 1.95 ]
18:00SC Angrense - Nacional -:- [ 29.00 | 11.00 | 1.06 ]
21:00Academica - Tondela -:- [ 4.33 | 3.75 | 1.61 ]

RÉUNION: Regionale 1

13:30Capricorne - Trois Bassins -:-
13:30Jeanne d'Arc - Sainte-Suzanne -:-
13:30Parfin - Sainte Rose -:-
13:30Saint-Pauloise - Saint-Denis -:-
13:30St. Louis - Saint-Pierroise -:-
13:30St Marienne - Marsouins -:-
14:00Excelsior - Tamponnaise -:-

ROMÁNIA: Liga 1

12:00FC Hermannstadt - Sepsi Sf. Gheorghe -:- [ 3.50 | 2.90 | 2.10 ]
17:30Farul Constanta - UTA Arad -:- [ 1.72 | 3.20 | 4.75 ]
20:30FCSB - FC Arges -:- [ 1.45 | 3.80 | 7.50 ]

ROMÁNIA: Liga 2

69'Csíkszereda - Metaloglobus Bukarest 1:0
70'FC Brasov - CSM Slatina 0:0
69'Otelul Galati - Viitorul Tg. Jiu 0:1
68'Politehnica Timisoara - Concordia 1:2

ROMÁNIA: Liga 3 - Seria 6

14:00CSM Alexandria - Cetatea -:-

RUANDA: Premier League

15:00Musanze - Espoir -:-
15:00Police - Gasogi United -:-
15:00Rutsiro - AS Kigali -:-
15:00Rwamagana City - APR -:-

SAN MARINO: Campionato Sammarinese

15:00Cailungo - San Giovanni -:-
15:00Faetano - Folgore -:-
15:00Tre Penne - Tre Fiori -:-

SKÓCIA: SWPL Kupa - női

13:45Partick Thistle N - Celtic N -:-
15:00Stirling University N - Glasgow N -:-
16:00Hearts N - Spartans N -:-
16:00Queen's Park N - Glasgow Rangers N -:-
17:00Hamilton N - Hibernian N -:-
17:00Kilmarnock N - Gartcairn N -:-
17:00Motherwell N - Dundee United N -:-
17:30Glasgow City N - Aberdeen N -:-

SPANYOLORSZÁG: LaLiga2

16:15Alaves - Ponferradina -:- [ 1.80 | 3.50 | 4.75 ]
16:15Leganes - Albacete -:- [ 2.20 | 3.10 | 3.75 ]
18:30Granada - Huesca -:- [ 1.80 | 3.50 | 4.75 ]
18:30R. Oviedo - Cartagena -:- [ 2.15 | 3.25 | 3.60 ]
21:00UD Ibiza - Lugo -:- [ 1.83 | 3.50 | 4.50 ]

SPANYOLORSZÁG: Primera RFEF - 1. csoport

12:00Alcorcon - Real Madrid B -:- [ 1.90 | 3.10 | 3.75 ]
12:00Ceuta - Algeciras -:- [ 2.45 | 2.87 | 2.80 ]
12:00Linense - Celta Vigo B -:- [ 2.30 | 3.00 | 2.90 ]
18:00CF Talavera - Leonesa -:- [ 2.40 | 3.10 | 2.70 ]
19:00Cordoba - San Sebastian Reyes -:- [ 1.25 | 4.75 | 11.00 ]
19:00Deportivo La Coruna - San Fernando -:- [ 1.45 | 3.50 | 6.50 ]

SPANYOLORSZÁG: Primera RFEF - 2. csoport

12:00Alcoyano - Baleares -:- [ 2.20 | 3.10 | 3.00 ]
12:00Amorebieta - Numancia -:- [ 2.40 | 3.00 | 2.80 ]
12:00Calahorra - Athletic Bilbao B -:- [ 1.95 | 3.25 | 3.40 ]
12:00Eldense - Gimnastic -:- [ 2.00 | 3.10 | 3.40 ]
16:00La Nucia - R. Union -:- [ 1.85 | 3.00 | 4.20 ]
18:00Castellon - Osasuna B -:- [ 1.95 | 3.10 | 3.75 ]
18:00R. Sociedad B - FC Barcelona B -:- [ 2.45 | 3.10 | 2.55 ]

SPANYOLORSZÁG: Segunda RFEF - 1. csoport

12:00Arenteiro - Real Aviles -:-
12:00Polvorin - Rayo Cantabria -:-
17:00Bergantinos - Valladolid Promesas -:-
17:00Coruxo - Laredo -:-
17:00Guijuelo - Marino de Luanco -:-
17:00Langreo - Burgos Promesas -:-
17:00Torrelavega - Palencia CA -:-
17:30Zamora - Compostela -:-

SPANYOLORSZÁG: Segunda RFEF - 2. csoport

12:00Real Sociedad C - Gernika -:-
16:30Brea - Mutilvera -:-
17:00Izarra - Alfaro -:-
17:00Tarazona - Utebo FC -:-
18:00Sestao - Arenas Club -:-
18:00Tudelano - UD Logrones B -:-

SPANYOLORSZÁG: Segunda RFEF - 3. csoport

12:00CE Manresa - Terrassa -:-
12:00Ebro - Alzira -:-
12:00Formentera - Lleida -:-
12:00Pena Deportiva - Olot -:-
12:00Prat - Mallorca B -:-
17:00Teruel - Hercules -:-

SPANYOLORSZÁG: Segunda RFEF - 4. csoport

27'Sevilla B - Sanluqueno 0:1
12:00Cartagena B - Ejido -:-
12:00CD Utrera - Granada B -:-
12:00Mancha - UCAM Murcia -:-
12:00Mar Menor - Antequera -:-
16:45Torremolinos - Yeclano -:-
18:00Velez - San Roque -:-
18:00Xerez D.F.C. - Betis B -:-
18:30Recreativo Huelva - Cadiz B -:-

SPANYOLORSZÁG: Segunda RFEF - 5. csoport

11:30Melilla - Socuellamos -:-
12:00Atl. Paso - Diocesano -:-
12:00Cerdanyola - Atletico Madrid B -:-
12:00Montijo - CD Estepona -:-
17:00Navalcarnero - Guadalajara -:-
17:30CD Coria - Gimnastica Segoviana -:-
18:00Villanovense - Cacereno -:-

SPANYOLORSZÁG: Tercera RFEF - 1. csoport

12:00Atletico Arteixo - CD Choco -:-
12:00Viveiro - Racing Club Villalbes -:-
12:15Silva SD - UD Ourense -:-
13:00Gran Pena - Somozas -:-
17:00Arosa SC - Alondras -:-
17:00Arzua - Paiosaco -:-

SPANYOLORSZÁG: Tercera RFEF - 2. csoport

12:00Condal - Tuilla -:-
12:00Covadonga - Valdesoto -:-
12:00Gijon B - Llanes -:-
12:00Lealtad - Luarca -:-
12:00Praviano - CD Colunga -:-
12:00Real Titanico - Union Club Ceares -:-
17:30L'Entregu - Aviles Stadium -:-

SPANYOLORSZÁG: Tercera RFEF - 3. csoport

11:45Guarnizo - Vimenor -:-
11:45Siete Villas - Cayon -:-
17:00Gama - Naval Reinosa -:-
17:00Textil Escudo - Tropezon -:-

SPANYOLORSZÁG: Tercera RFEF - 4. csoport

17:00Padura - Leioa -:-
18:00Barakaldo - Basconia -:-

SPANYOLORSZÁG: Tercera RFEF - 5. csoport

12:00CE Europa - Grama -:-
12:00Girona B - Vilafranca -:-
12:00Montanesa - UE Tona -:-
12:00San Cristobal CP - Castelldefels -:-
17:00Badalona - UE Sants -:-
18:00L'Hospitalet - Peralada -:-
18:00Vilassar de Mar - Pobla Mafumet -:-
18:05Sant Andreu - Rapitenca -:-

SPANYOLORSZÁG: Tercera RFEF - 6. csoport

11:30Torrellano - Ilicitano -:-
12:00Gandia - Levante B -:-
12:00Villarreal C - Castellon B -:-
17:00Hercules B - Rayo Ibense -:-
17:00Silla CF - Acero -:-
17:30Orihuela - Roda -:-
18:00Torrent - Jove -:-

SPANYOLORSZÁG: Tercera RFEF - 7. csoport

11:30Getafe B - Pozuelo de Alarcon -:-
11:30Real Aranjuez - Collado Villalba -:-
11:30Trival Valderas - CD Mostoles -:-
12:00Las Rozas - Ursaria -:-
12:00Rayo Vallecano B - AD Torrejon -:-
16:00CDE Madrid - Canillas -:-
16:30Galapagar - Paracuellos Antamira -:-
18:00RSD Alcala - RSC International -:-

SPANYOLORSZÁG: Tercera RFEF - 8. csoport

12:00Atl. Tordesillas - Mirandes B -:-
17:00Arandina - Almazan -:-
17:00Becerril - Bembibre -:-
17:00Salamanca - Leonesa B -:-
17:00Unami CP - Real Avila -:-

SPANYOLORSZÁG: Tercera RFEF - 9. csoport

12:00Almeria B - Torredonjimeno -:-
12:00Arenas Armilla - Malaga City -:-
15:00Huracan Melilla - Huetor Vega -:-
16:30Malaga B - CD Torreperogil -:-
17:00Marbella - El Palo -:-
18:00Jaen - Maracena -:-
18:30Motril - Torre del Mar -:-

SPANYOLORSZÁG: Tercera RFEF - 10. csoport

12:00Conil - Ayamonte -:-
12:00Cordoba B - CD Gerena -:-
12:00Xerez CD - Pozoblanco -:-
18:00Puente Genil - Coria C.F. -:-
18:30Antoniano - Rota -:-
19:00Atletico Espeleno - Sevilla C -:-

SPANYOLORSZÁG: Tercera RFEF - 11. csoport

12:00Penya Independent - Sant Jordi -:-
16:30Binissalem - Portmany -:-
17:00Soller - Platges de Calvia -:-

SPANYOLORSZÁG: Tercera RFEF - 12. csoport

13:00Gran Tarajal - Estrella -:-
13:00Las Palmas B - San Fernando -:-
13:00Mensajero - La Cuadra -:-
13:30Lanzarote - CD Marino -:-

SPANYOLORSZÁG: Tercera RFEF - 13. csoport

10:30UCAM Murcia B - Real Murcia B -:-
11:00Racing Murcia - Deportiva Minera -:-
11:30Molinense - Lorca Deportiva -:-
17:00Caravaca - Ciudad Cieza -:-
17:30EG El Palmar CF - La Union -:-
18:00Alcantarilla - Muleno -:-
18:30Pulpileno - Aguilas FC -:-

SPANYOLORSZÁG: Tercera RFEF - 14. csoport

12:00CD Calamonte - Villafranca -:-
12:00Fuente de Cantos - Pueblonuevo -:-
12:00Trujillo - Azuaga -:-
17:30Jerez CF - Montehermoso -:-
18:00Arroyo - Llerenense -:-
18:00Don Alvaro - UP Plasencia -:-
18:00Miajadas - Olivenza -:-
19:00Moralo - La Estrella -:-

SPANYOLORSZÁG: Tercera RFEF - 15. csoport

17:30Pena - Azkoyen -:-

SPANYOLORSZÁG: Tercera RFEF - 16. csoport

12:00Berceo - Oyonesa -:-
12:00Pena Balsamaiso - Varea -:-
12:00Racing Rioja B - Calahorra B -:-
16:00River Ebro - Comillas -:-
16:45Agoncillo - Casalarreina -:-
17:00Anguiano - Naxara -:-
17:00CDFC Calzada - Vianes -:-
17:00Haro Deportivo - Yague -:-

SPANYOLORSZÁG: Tercera RFEF - 17. csoport

12:00Huesca B - Epila -:-
17:00Barbastro - Cuarte -:-
17:00Binefar - Utrillas -:-
17:00CF Illueca - Calamocha -:-
17:00Ejea - Almudevar -:-
17:30Carinena - Atletico Monzon -:-
17:30Caspe - Tamarite -:-
18:30Robres - La Almunia -:-

SPANYOLORSZÁG: Tercera RFEF - 18. csoport

11:30Illescas - Tarancon -:-
17:30La Solana - Azuqueca -:-
17:30Marchamalo - Villarrubia -:-
17:30Torrijos - Villarrobledo -:-
18:00Conquense - Villacanas -:-
18:00Puertollano C.F. - Tomelloso -:-
18:00Toledo - CF Talavera B -:-

SPANYOLORSZÁG: Liga F - női

12:00Las Planas N - Alhama N -:-
12:00Levante N - Atletico Madrid N -:-
16:00Sevilla N - Real Sociedad N -:-
18:00Athletic Bilbao N - Real Madrid N -:-

SPANYOLORSZÁG: Primera Federacion - női

12:00Albacete N - SE AEM N -:-
12:00Cacereno N - Deportivo La Coruna N -:-
12:00CA Osasuna N - Athletic Bilbao B N -:-
12:00CD Juan Grande N - Cordoba N -:-
12:00Granada N - Espanyol N -:-
17:00DUX Logrono N - Eibar N -:-

SVÁJC: Szuperliga

14:15Sion - Winterthur -:- [ 1.57 | 4.33 | 5.25 ]
16:30Lugano - Servette -:- [ 2.37 | 3.40 | 3.00 ]
16:30Luzern - Young Boys -:- [ 3.80 | 3.80 | 1.85 ]

SVÁJC: Challenge League

14:15Vaduz - Lausanne Ouchy -:-
16:30Bellinzona - Schaffhausen -:-

SVÁJC: Promotion League

14:30St. Gallen II - Bruhl SG -:-
15:00Biel - Breitenrain -:-

SVÁJC: 1. Liga - 1. csoport

14:00Coffrane - Servette U21 -:-
15:00Sarraz-Ecleplens - La Chaux-De-Fonds -:-

SVÁJC: 1. Liga - 2. csoport

14:00Munsingen - Rotkreuz -:-
14:30Delemont - Bassecourt -:-
14:30Muri - Schotz -:-
15:00Langenthal - Dornach -:-

SVÁJC: 1. Liga - 3. csoport

16:00Kosova - Taverne -:-

SVÉDORSZÁG: Allsvenskan

15:00Sundsvall - Norrköping -:- [ 5.25 | 3.80 | 1.65 ]
15:00Varberg - Häcken -:- [ 4.33 | 3.75 | 1.80 ]
17:30Kalmar - Helsingborg -:- [ 1.70 | 3.75 | 5.25 ]
17:30Sirius - AIK Stockholm -:- [ 3.50 | 3.40 | 2.15 ]

SVÉDORSZÁG: Superettan

13:00Utsikten - Västerås SK -:- [ 2.15 | 3.50 | 3.20 ]
15:00Norrby - Skövde -:- [ 2.20 | 3.30 | 3.20 ]

SVÉDORSZÁG: 1. osztály - Norra

13:00Karlstad - Team TG FF -:-
16:00Vasalund - Pitea -:-

SVÉDORSZÁG: 1. osztály - Södra

16:00Falkenberg - Qviding -:-

SVÉDORSZÁG: 2. osztály - Norra Svealand

14:00Sandvikens AIK - Rågsved -:-
15:00Jarfalla - Österåker IFK -:-

SVÉDORSZÁG: 2. osztály - Västra Götaland

14:00Torslanda - Eskilsminne -:-

SVÉDORSZÁG: 2. osztály - Södra Svealand

14:00Arameisk-Syrianska - Karlbergs -:-
16:00Assyriska FF - Sleipner -:-
17:00Värmbols - Trosa-Vagnhärads -:-

SVÉDORSZÁG: 2. osztály - Norra Götaland

14:00Mjölby AI FF - Grebbestad -:-
14:00Saffle SK - Yxhults IK -:-
15:00Angered - Vänersborgs FK -:-

SVÉDORSZÁG: Allsvenskan - női

13:00IF Brommapojkarna N - Kalmar N -:-
13:00Vittsjö N - Umeå IK N -:-
15:00Djurgården N - AIK N -:-
15:00Eskilstuna United N - Kristianstad N -:-
15:00Linköping N - Häcken N -:-
15:00Örebro N - Rosengard N -:-
15:00Pitea N - Hammarby N -:-

SVÉDORSZÁG: Elitettan - női

14:00Ravasens IK N - Älvsjö N -:-
14:00Team TG FF N - Gamla Upsala N -:-

SZAÚD-ARÁBIA: Szaúdi Professzionális Liga

17:20Al Feiha - Al Shabab -:-
17:20Al-Hilal - Al-Taawon -:-
20:00Al-Fateh - Abha -:-
20:00Al Nasr Riyadh - Al-Ittihad FC -:-

SZERBIA: Super Liga

15:00Spartak Zlatibor Voda - Radnicki 1923 -:-
17:00Mladost GAT - Crvena zvezda -:-
19:00Partizan - Vojvodina -:-

SZERBIA: Prva Liga

15:00Indjija - Jedinstvo U. -:-
15:00Loznica - Zeleznicar Pancevo -:-
17:00Rad - IMT Novi Beograd -:-
18:00Metalac - Trayal Krusevac -:-

SZERBIA: Srpska Liga - Belgrád

10:00Borac Lazarevac - Zvezdara -:-
15:30Jedinstvo Surcin - Radnicki Obrenovac -:-

SZERBIA: Srpska Liga - Vojvodina

10:00Kabel Novi Sad - Naftagas -:-
15:30Borac Sajkas - Tekstilac -:-
15:30Podunavac Belegis - Radnicki Zrenjanin -:-
15:30Stanisic - Backa -:-
15:30Tisa Adorjan - Dinamo Pancevo -:-

SZERBIA: Srpska Liga - kelet

15:00Buducnost Popovac - Brzi Brod -:-
15:00Radnicki Pirot - Dubocica -:-
15:00Vlasina - Car Konstantin -:-

SZERBIA: Srpska Liga - nyugat

11:00Polet Ljubic - OFK Mihajlovac -:-
15:00Buducnost Arilje - Sloga Pozega -:-
15:00Radevac - Takovo -:-

SZINGAPÚR: Premier League

11:30Albirex Niigata - Hougang -:- [ 1.22 | 6.00 | 7.50 ]
11:30Balestier Khalsa - Lion City -:- [ 9.00 | 6.00 | 1.20 ]

SZLOVÁKIA: Fortuna liga

17:30Slovan Bratislava - Podbrezova -:-
18:00Z. Moravce-Vrable - Trnava -:-

SZLOVÁKIA: 2. Liga

10:30ElhalasztvaSamorin - Zilina B -:-
15:00D. Kubin - Petrzalka -:-

SZLOVÁKIA: 3. Liga - kelet

15:00Snina - Oravske Vesele -:-
15:00Stropkov - R. Sobota -:-

SZLOVÁKIA: 3. Liga - nyugat

10:30Jednota Banova - Vrakuna Bratislava -:-
15:00Belusa - HA Banska Bystrica -:-
15:00Galanta - Podkonice -:-
15:00Velke Ludince - Kalna n. Hronom -:-

SZLOVÁKIA: 4. liga - Pozsony

15:30D. Luzna - Malacky -:-
15:30Jarovce - MSK Senec -:-
15:30Kalinkovo - Rovinka -:-
15:30Rohoznik - Rusovce -:-
15:30Slovan Most - Ivanka pri Dunaji -:-

SZLOVÁKIA: 4. Liga - közép

15:00Krasno - Cadca -:-
15:00Lip. Hradok - Besenova -:-
15:00Lip. Stiavnica - Zvolen -:-
15:00Zarnovica - K. Nove Mesto -:-

SZLOVÁKIA: 4. liga - kelet

14:30FK Cana - Medzilaborce -:-
14:30Kechnec - Gerlachov -:-
14:30Medzev - Velky Saris -:-
14:30Mladost Kalsa - Lubovna -:-
14:30Pavlovce n. Uhom - Sokolany -:-
14:30Raslavice - Rudnany -:-
14:30Sabinov - Sokol Lubotice -:-
14:30Spisske Podhradie - Sobrance-Sobranecko -:-

SZLOVÁKIA: 4. liga - nyugat

14:30Blava Jaslovske Bohunice - Pata -:-
14:30FK TJ Lokomotiva Kozarovce - Imel -:-
14:30Gbely - Boleraz -:-
14:30Hurbanovo - Z. Moravce-Vrable B -:-
14:30Lehota p. V. - Trebatice -:-
15:00Gabcikovo - Crystal -:-

SZLOVÉNIA: Prva Liga

15:00Gorica - Maribor -:-
17:30Celje - Radomlje -:-

SZLOVÉNIA: 2. SNL

13:00Beltinci - Aluminij -:-
15:30Jadran Dekani - Rogaska -:-
15:30NK Bistrica - Grosuplje -:-
15:30Rudar - Triglav -:-

SZLOVÉNIA: 3. SNL - kelet

15:30Sampion Celje - Videm -:-
15:30Smartno - Brezice -:-

SZLOVÉNIA: 3. SNL - nyugat

18:00Sencur - Visoko -:-

SZLOVÉNIA: 1. SZNL - női

11:00Cerklje N - Primorje N -:-
15:00Olimpija N - Krim N -:-
16:00Pomurje N - Radomlje N -:-

SZOMÁLIA: Nation Link Telecom Championship

14:30Elman - Sahafi -:-

TÁDZSIKISZTÁN: Vysshaya Liga

12:30CSZKA Pamir Dushanbe - Ravshan Zafarabad -:- [ 1.44 | 4.00 | 5.75 ]
12:30Istaravshan - Istiqlol Dushanbe -:-

TANZÁNIA: Ligi Kuu Bara

15:00Mtibwa Sugar - Mbeya City -:-
18:00Simba - Dodoma Jiji -:-

THAIFÖLD: Thai League 1

12:30Ratchaburi - Lampang -:-
13:00Chonburi - Nong Bua Pitchaya -:-
13:00Port MTI FC - Bangkok Utd -:-
14:00Buriram - Prachuap -:-

THAIFÖLD: Thai League 2

12:30Trat FC - Customs Utd -:-
13:00Uthai Thani - Nakhon Si -:-
13:30Chainat - Ayutthaya Utd -:-
14:00Ranong - Chiangmai Utd -:-

TÖRÖKORSZÁG: Super Lig

13:30Alanyaspor - Giresunspor -:- [ 1.90 | 3.50 | 3.60 ]
13:30Sivasspor - Hatayspor -:- [ 2.00 | 3.30 | 3.40 ]
16:00Konyaspor - Ümraniyespor -:- [ 1.50 | 4.00 | 5.75 ]
19:00Besiktas - Fenerbahce -:- [ 2.30 | 3.40 | 2.70 ]

TÖRÖKORSZÁG: 1. Lig

12:30Bandirmaspor - Samsunspor -:- [ 2.55 | 3.10 | 2.62 ]
12:30Manisa FK - Adanaspor -:- [ 1.80 | 3.50 | 4.00 ]
15:00Boluspor - Tuzlaspor -:- [ 1.95 | 3.40 | 3.50 ]
18:00Altinordu - Keciörengücü -:- [ 3.20 | 3.20 | 2.15 ]

TÖRÖKORSZÁG: TFF 3. Lig - 1. csoport

13:30Elazigspor - Catalca -:-
13:30Karaköprü - Eskisehirspor -:-
14:001922 Konyaspor - Yomraspor -:-
14:00Hacettepe 1945 - Karsiyaka -:-
14:00Nevsehirspor - Agri 1970 -:-
14:30Belediye Derince - Yeni Amasyaspor -:-
14:30Edirnespor - Yeni Mersin Idmanyurdu -:-
14:30Kutahyaspor - 52 Orduspor -:-
14:30Sile Yildizspor - Kelkit -:-

TÖRÖKORSZÁG: TFF 3. Lig - 2. csoport

13:30Gümüshanespor - Eynesil -:-
13:30Igdir FK - Elazig Karakocan -:-
13:30Ofspor - Kahramanmaras -:-
14:00Karaman - Kestel -:-
14:00Kirikkale Buyuk Anadolu - Ayvalikgucu -:-
14:30Bayrampasa - Bulvarspor -:-
14:30Kusadasispor - Ergene Velimese -:-
18:00Orduspor 1967 - Darica Genclerbirligi -:-

TÖRÖKORSZÁG: TFF 3. Lig - 3. csoport

13:30Aksaray Bld. - Bergama Bld. -:-
13:30Arguvan - Efeler 09 -:-
13:30Fatsa Belediyespor - Cankaya FK -:-
13:30Hopaspor - Siirt Ozel -:-
13:30Musspor - Nigde Anadolu -:-
14:00Kepez Belediyespor - Beyoglu Yeni Carsi -:-
14:30Akhisarspor - Osmaniyespor -:-
14:30Bursa - Erbaaspor -:-
14:30Tepecik - Sapanca Genclikspor -:-

UGANDA: Premier League

13:00Villa - Gadaffi -:-

ÚJ-ZÉLAND: National League - Bajnokság Play-Off

02:00Birkenhead - Christchurch 3:1
04:00Auckland United - Melville 1:0

ÚJ-ZÉLAND: National League - női

03:15Central Football N - Northern Rovers N -:-
03:45Canterbury United N - Eastern Suburbs N 1:4
04:00Capital Football N - Southern United N 0:2

UKRAJNA: Premier League

12:00Minaj - Dinamo Kijev -:-
14:00Cs. Odessza - Olekszandrija -:-
16:00FK Zorja Luhanszk - Krivbasz -:-

UKRAJNA: Persha Liga

27'LNZ Cherkasy - Skoruk Tomakovka 1:0
12:30Dunaivci - Niva Ternopil -:-
14:00Bukovina - FSC Mariupol -:-

UKRAJNA: Női bajnokság

27'Krivbasz N - Dinamo Kijev N 1:0
27'Ladomir N - Kolosz Kovalivka N 1:0
13:00Veresz Rivnye N - Vorskla Poltava N -:-

URUGUAY: Primera Division - Clausura

23:00Fenix - Nacional 1:1 [ 7.00 | 3.60 | 1.53 ]
01:30Defensor Sporting - Albion 2:0 [ 1.70 | 3.60 | 5.25 ]
16:00River Plate - Maldonado -:- [ 1.95 | 3.50 | 3.75 ]
21:00Boston River - Rentistas -:- [ 1.75 | 3.60 | 4.75 ]
00:30Wanderers - Penarol -:- [ 4.20 | 3.50 | 1.85 ]

URUGUAY: Segunda Division - Osztályozó rájátszás

18:30Rampla Juniors - Uruguay Montevideo -:-

USA: MLS

23:30Charlotte - Philadelphia Union 4:0 [ 3.00 | 3.40 | 2.30 ]
01:30CF Montreal - DC United 1:0 [ 1.50 | 4.33 | 7.00 ]
01:30Cincinnati - Chicago Fire 2:3 [ 1.40 | 5.00 | 6.50 ]
01:30Columbus Crew - New York Red Bulls 2:1 [ 2.20 | 3.25 | 3.50 ]
04:00San Jose Earthquakes - Minnesota 2:0 [ 2.40 | 3.80 | 2.45 ]
04:00Vancouver Whitecaps - Austin FC 2:0 [ 2.20 | 4.00 | 2.87 ]
04:30Los Angeles Galaxy - Real Salt Lake 1:1 [ 1.65 | 4.33 | 4.75 ]
19:00New York City - Orlando City -:- [ 1.85 | 3.75 | 4.00 ]
21:00Portland Timbers - Los Angeles FC -:- [ 2.75 | 3.75 | 2.30 ]
23:00Sporting Kansas City - Seattle Sounders -:- [ 2.15 | 3.60 | 3.20 ]

USA: USL Championship

00:30Loudoun - Detroit 0:4
01:00Hartford Athletic - Charleston 6:3
01:00Indy Eleven - FC Tulsa 2:4
01:00Miami FC - Memphis 1:0
01:00Pittsburgh - San Antonio 0:1
02:30Rio Grande - Louisville City 0:1
04:00Oakland Roots - Birmingham 2:1
04:00Orange County SC - San Diego Loyal 2:2
04:30Phoenix Rising - New York Red Bulls 2 5:1

USA: MLS Next Pro - Play Off

23:00Columbus Crew 2 - Toronto FC II -:-

USA: USL League One

01:00Greenville - Tucson 2:2
01:00North Carolina - Union Omaha 1:1
01:30Chattanooga Red Wolves - Charlotte Independ. 3:1
04:30Central Valley Fuego - Northern Colorado 0:1

USA: NISA

01:00Maryland Bobcats - Albion San Diego 1:0

USA: NWSL - női

00:00Gotham N - Portland Thorns N 3:3
01:00Washington N - Houston Dash N 1:2
01:30Racing Louisville N - Kansas City Current N 1:0
04:00Reign N - Orlando Pride N 3:0
00:00Chicago N - Angel City N -:-

ÜZBEGISZTÁN: Szuperliga

14:00Din. Samarkand - Olympic -:-
15:00Pakhtakor - Nasaf Qarshi -:-

VENEZUELA: Primera Division - Copa Libertadores - Play Off

23:00Monagas - Metropolitanos 0:2
01:15Carabobo - Zamora 0:2

VENEZUELA: Primera Division - Copa Sudamericana - Play Off

23:00Portuguesa - Puerto Cabello -:-

VENEZUELA: Segunda Division - Play Off

22:00Academia Anzoategui - Petare -:-
00:30Angostura - Atletico La Cruz -:-

VIETNÁM: V.League 2

FélidőDak Lak - Long An 0:0
27'TTBD Phu Dong - BHTS Quang Nam 1:0
11:30Cong An - Can Tho -:-
13:00Ba Ria Vung Tau - Binh Phuoc -:-
13:00Pho Hien - Khanh Hoa -:-

VILÁG: Barátságos válogatott-mérkőzés - női

16:00Brazília U17 N - Mexikó U17 N -:-
18:00Portugália U17 N - Írország U17 N -:-

WALES: Premier Women

15:00Abergavenny Town N - TNS N -:-
15:00Aberystwyth N - Cardiff Met. N -:-
15:00Barry N - Cardiff City N -:-
15:00Swansea N - Pontypridd N -:-

ZAMBIA: Szuperliga

13:00Buildcon - Nkwazi -:-
15:00Zesco Utd - Power Dynamos -:-

ZIMBABWE: Premier Soccer League

15:00CAPS Utd - Triangle -:-
15:00Highlanders - Platinum -:-
15:00Manica - Dynamos -:-

FRISSÍTÉS

Foci | Jégkorong | Tenisz | Kosárlabda | Kézilabda | Röplabda | Baseball | Am.futball | Rögbi | További sportok »

A lap tetejére

Az m.eredmenyek.com élő eredményeket szolgáltat - foci livescore - mobiltelefonra. Ez a mobil verzió technikai okokból más paraméterekkel rendelkezik, mint az Eredmenyek.com weboldal.