FRISSÍTÉS

Foci » Ma » Minden mérkőzés

ALGÉRIA: U21-es bajnokság

17:00Arba U21 - El Bayadh U21 -:-
17:00Biskra U21 - Magra U21 -:-
17:00Paradou U21 - Khenchela U21 -:-
18:00Setif U21 - Constantine U21 -:-

ANGLIA: Szuperliga - női

19:30Everton N - Leicester N -:-

ARGENTÍNA: Liga Profesional

20:30Barracas Central - Gimnasia LP -:-

ARGENTÍNA: Copa Argentina

00:00Patronato - River Plate 3:2b.u.
03:00Boca Juniors - Quilmes -:-

ARGENTÍNA: Tartalékbajnokság - Második szakasz

15:00River Plate 2 - Argentinos Juniors 2 -:-
16:00Aldosivi 2 - Tigre 2 -:-
16:00Atletico Tucuman 2 - Patronato 2 -:-
16:00Colon Santa Fe 2 - Estudiantes 2 -:-

AZERBAJDZSÁN: Első osztály

13:30Lokbatan - Imisli FK -:-
14:00Neftci Baku 2 - Zaqatala -:-
14:00Sabail 2 - Qarabag 2 -:-

BRAZÍLIA: Campeonato Brasileiro

00:00Corinthians - Atletico GO 2:1
00:00Coritiba - Ceara 1:0
00:00Fluminense - Juventude 4:0
00:00Fortaleza - Flamengo 3:2
45+'Cuiaba - America MG 0:0
21'Atletico-MG - Palmeiras 0:0
21'Goias - Botafogo RJ 0:0
21'Internacional - Bragantino 0:0

BRAZÍLIA: Campeonato Brasileiro B

00:00Ponte Preta - Cruzeiro 1:4
21'Sport Recife - Nautico 0:1
00:00Tombense - Novorizontino -:-

BULGÁRIA: Parva Liga

19:15Arda - Hebar -:-

BULGÁRIA: Vtora liga

16:00Marica Plovdiv - Montana -:-

CHILE: Chilei Kupa

22:30Cobreloa - Magallanes -:-

COSTA RICA: Primera División - Apertura

48'Cartagines - Alajuelense 1:0
6'Puntarenas FC - Guadalupe 0:0
04:15Saprissa - Guanacasteca -:-

DÁNIA: 1. osztály

19:00Hobro - F. Amager -:-

ECUADOR: Serie B

FélidőInd. Juniors - Manta 0:1

ECUADOR: Copa Ecuador - Csoportkör

02:00ElhalasztvaInd. del Valle - Mushuc Runa -:-

ELEFÁNTCSONTPART: Ligue 1

18:00ASEC Mimosas - SO Armee -:-

EL SALVADOR: Primera Division - Apertura

23:00Jocoro - Luis Angel Firpo 2:2
23:15Platense Municipal - Dragon 0:0
23:30Aguila - Chalatenango 2:0
6'Santa Tecla - Alianza FC 0:0
04:00Atletico Marte - FAS -:-

EURÓPA: UEFA Regions' Cup - Selejtező

15:00Jersey (Am.) - Lazio (Am.) -:-

EURÓPA: Bajnokok Ligája - női - Selejtező

14:30AS Roma N (Ita) - Sparta Praha N (Cze) -:-
19:00Bayern München N (Ger) - Real Sociedad N (Esp) -:-

FINNORSZÁG: Veikkausliiga - Bajnokság Play-Off

17:00Honka - Helsinki JK -:-

INDIA: Calcutta Premier Division A - Bajnokság Play-Off

11:15Kidderpore - ATK Mohun Bagan -:-

INDONÉZIA: Liga 1

11:00Barito Putera - Persik Kediri -:-
11:00Persis Solo - PSM Makassar -:-
15:30PSS Sleman - Persita -:-

IZRAEL: Liga Alef - dél

17:00Hapoel Kfar Shalem - H. Bikat Hayarden -:-

JORDÁNIA: Premier League

17:00Sahab - Shabab Al Ordon -:-
19:30Maan - Al Jazeera Amman -:-

KANADA: U Sports

00:15ElhalasztvaUPEI - Mount Allison -:-

KÍNA: Szuperliga

11:30Shanghai Port - Chengdu Rongcheng -:-
13:30Dalian Pro - Shanghai Shenhua -:-
13:30Wuhan FC - Cangzhou -:-

KÍNA: Jia League

09:30Nanjing City - Xinjiang Tianshan -:-
09:30Shenyang Urban FC - Suzhou Dongwu -:-
09:30Shijiazhuang Gongfu - Beijing Technology -:-
09:30Sichuan Jiuniu - Nantong Zhiyun -:-

KIRGIZISZTÁN: Premier Liga

15:00Nur-Batken - Ilbirs -:-

KOLUMBIA: Copa Colombia

6'Junior - Millonarios 0:0

KUBA: Liga Nacional - Clausura

22:00ElhalasztvaFC Cienfuegos - Las Tunas -:-
22:00ElhalasztvaFC La Habana - FC Villa Clara -:-
22:00ElhalasztvaFC Santiago de Cuba - FC Camaguey -:-

MEXIKÓ: Liga de Expansion MX - Apertura

00:00Celaya - Atlante 2:1
FélidőCancun - Alacranes 0:0
04:05Dorados - Leones Negros -:-
00:00Atl. Morelia - Tepatitlan de Morelos -:-

MEXIKÓ: Liga Premier Serie A - Apertura

23:00Deportiva Venados - Leviatan 3:1
23:00Escorpiones - Canamy 2:1
23:00Tritones Vallarta - Los Cabos 1:1
23:00UA Zacatecas - Mineros de Fresnillo 4:3b.u.
23:00Uruapan - Inter de Queretaro 5:1
00:00Colima FC - Correcaminos 2 4:2
00:00Tecos FC - Leones Negros 2 0:3
04:00Chihuahua - Mexicali -:-
04:30Coras - Cimarrones de Sonora 2 -:-
19:00Tulancingo - Tampico Madero -:-
23:00Lobos ULMX - Gavilanes de Matamoros -:-
23:00Montaneses - Pachuca 2 -:-
23:00Real de Arteaga - Dongu -:-
23:00Yalmakan - Cafetaleros -:-
23:30Catedraticos Elite - La Piedad -:-

MEXIKÓ: Liga Premier Serie B - Apertura

23:00Ciervos - Atl. Angelopolis 6:3
23:00Tho Mayas - Zitacuaro 3:1
03:00Calor De San Pedro - Huracanes Izcalli -:-

NÉMETORSZÁG: Oberliga Niedersachsen

19:30VfL Oldenburg - Hansa Lüneburg -:-
20:00Bersenbrück - Spelle-Venhaus -:-

NÉMETORSZÁG: Oberliga Hessen

19:00Giessen - TUS Dietkirchen -:-

OROSZORSZÁG: FNL 2 - 3. csoport

13:00Balasika - Habarovszk 2 -:-
18:00Szaturn Ramenszkoje - Dinamo Vlagyivosztok -:-

OROSZORSZÁG: Orosz Kupa - Csoportkör

14:00Akhmat Groznij - FK Rosztov -:-
16:30F. Voronyezs - FK Krilja Szovjetov Szamara -:-
19:30Szpartak Moszkva - Zenit -:-

OROSZORSZÁG: 1. osztály - női - Helyosztók

14:00FK Jeniszej N - Krasznodar N -:-

ÖRMÉNYORSZÁG: 1. osztály

15:00Ararat-Armenia 2 - Mika Jerevan -:-
15:00Lernayin Artsakh 2 - Syunik -:-
15:00Urartu 2 - Shirak 2 -:-
15:00West Armenia - FC Gandzasar -:-

PANAMA: LPF - Clausura

23:00Veraguas - Independiente 2:0
90+'Potros del Este - Tauro 0:2
03:30Plaza Amador - Arabe Unido -:-

PARAGUAY: Division Intermedia

23:303 De Febrero - Sportivo Iteno -:-
23:30River Plate - Atyra -:-

PARAGUAY: Copa Paraguay

01:00FélbeszakítvaLibertad - Guarani 0:0

PERU: Liga 1 - Clausura

20:00Grau - Sport Boys -:-
20:00Sporting Cristal - ADT Tarma -:-
22:30Melgar - Binacional -:-

ROMÁNIA: Román Kupa - Selejtező

15:00FC Brasov - FC Hermannstadt -:-
15:30CSM Alexandria - Csíkszereda -:-
17:45Concordia - Universitatea Cluj -:-
20:30Viitorul Tg. Jiu - Dinamo Bukarest -:-

ROMÁNIA: Román Kupa - női

15:30Botosani N - CSM Pascani N -:-
15:30FC Arges N - Mioveni N -:-
15:30Petrolul N - Sepsi Sf. Gheorghe N -:-
15:30Poli Iasi N - Estera Tifesti N -:-
15:30UTA Arad N - U Craiova 1948 N -:-
15:30Voluntari N - Activ Slobozia N -:-

SVÉDORSZÁG: 2. osztály - Norra Svealand

19:00Kvarnsveden - Korsnas -:-

SZERBIA: Prva Liga

15:00Graficar Beograd - Sloboda -:-

SZERBIA: Szerb Kupa

16:00Macva - Crvena zvezda -:-

TANZÁNIA: Ligi Kuu Bara

15:00Dodoma Jiji - Geita Gold -:-
15:00Ruvu Shooting - Coastal Union -:-

TÖRÖKORSZÁG: Török Kupa

13:00Diyarbekirspor - Kars 36 Spor -:-
14:00Belediye Derince - Yeni Amasyaspor -:-
16:00Menemenspor - Bigaspor -:-
19:00Eskisehirspor - Musspor -:-

TÜRKMENISZTÁN: Yokary Liga

13:00FC Asgabat - Energetik -:-
13:00Merw - Nebitci -:-

UKRAJNA: Ifjúsági Liga

11:25Metaliszt 1925 U19 - Kolosz Kovalivka U19 -:-
13:00Veresz Rivnye U19 - Rukh Lviv U19 -:-

URUGUAY: Copa Uruguay

77'Defensor Sporting - River Plate 1:0
67'Penarol - Boston River 0:0
FélidőCerrito - Montevideo City 0:0

USA: USL Championship

71'Atlanta United 2 - Indy Eleven 0:1
04:00Sacramento Republic - Phoenix Rising -:-

USA: USL League One

71'North Carolina - Central Valley Fuego 2:1

USA: NISA

01:00Chattanooga - Albion San Diego 2:1
04:00California Utd. - Syracuse Pulse -:-

ÜZBEGISZTÁN: Szuperliga

15:30Qizilqum - Metallurg Bekabad -:-

VENEZUELA: Segunda Division - Play Off

16:00Atletico La Cruz - Angostura -:-

VILÁG: Barátságos válogatott-mérkőzés

12:00Törökország U16 - Azerbajdzsán U16 -:-
18:00Costa Rica U17 - Nicaragua U17 -:-

VILÁG: Barátságos válogatott-mérkőzés - női

11:30Svédország U17 N - Mexikó U17 N -:-

FRISSÍTÉS

Foci | Jégkorong | Tenisz | Kosárlabda | Kézilabda | Röplabda | Baseball | Am.futball | Rögbi | További sportok »

A lap tetejére

Az m.eredmenyek.com élő eredményeket szolgáltat - foci livescore - mobiltelefonra. Ez a mobil verzió technikai okokból más paraméterekkel rendelkezik, mint az Eredmenyek.com weboldal.