FRISSÍTÉS

Foci » Ma » Befejezett

EURÓPA: Európa-liga - Selejtező

16:30KF Llapi (Kos) - Wisla Krakow (Pol) 1:2
17:00Tobol (Kaz) - Ruzomberok (Svk) 1:0
18:00Paphos (Cyp) - Elfsborg (Swe) 2:5
18:00Zira (Aze) - Sheriff Tiraspol (Mda) 1:3b.u.
20:00Hunedoara (Rou) - Paks (Hun) 0:2

EURÓPA: Konferencia Liga - Selejtező

17:00Kuopio PS (Fin) - UNA Strassen (Lux) 5:0
17:00Urartu (Arm) - Tallinna Kalev (Est) 2:0
18:00Inter Escaldes (And) - Velez Mostar (Bih) 5:1
18:00Levadia (Est) - Siauliai FA (Ltu) 0:0
18:00Milsami (Mda) - Zogyino (Blr) 0:0
18:00St Josephs (Gib) - Shelbourne (Irl) 1:1
18:00Zalgiris (Ltu) - Vaasa PS (Fin) 1:0
18:30Paide (Est) - Bala Town (Wal) 1:1h.u.
19:00Dinamo Tbiliszi (Geo) - Mornar (Mne) 1:1
19:00Dudelange (Lux) - Atletic Escaldes (And) 2:0
19:00Marsaxlokk (Mlt) - Partizani (Alb) 1:2
20:00Shkendija (Mkd) - Noah (Arm) 1:2
20:00Vikingur (Fai) - FK Liepaja (Lat) 2:0

EURÓPA: U19-es EB

16:30Norvégia U19 - Ukrajna U19 0:0
20:00Észak-Írország U19 - Olaszország U19 0:3

ARGENTÍNA: Copa Argentina

23:00Estudiantes - Central Cordoba 1:2

ARGENTÍNA: Tartalékbajnokság - Második szakasz

23:00River Plate 2 - Gimnasia LP 2 5:0
20:00Estudiantes 2 - Boca Juniors 2 1:0
20:00Instituto 2 - Deportivo Riestra 2 2:0
20:00Lanus 2 - Platense 2 1:1
20:00San Lorenzo 2 - Velez Sarsfield 2 2:1

AUSZTRÁLIA: Northern NSW State League

12:00Kahibah - South Cardiff 1:0

AUSZTRÁLIA ÉS ÓCEÁNIA: OFC Championship U19 - Play Off

00:00Salamon-szigetek U19 - Fidzsi-szigetek U19 4:2
03:00Új-Kaledónia U19 - Új-Zéland U19 0:4

ÁZSIA: U19-es AFF bajnokság

10:00Laosz U19 - Ausztrália U19 0:6
14:30Vietnám U19 - Mianmar U19 1:1

BHUTÁN: Premier League

13:00Samtse - Transport United 3:7

BRAZÍLIA: Campeonato Brasileiro

00:00Atletico GO - Vasco 0:1
01:00Sao Paulo - Gremio 1:0
02:30Botafogo RJ - Palmeiras 1:0
02:30Fortaleza - Vitoria 3:1

BRAZÍLIA: Campeonato Brasileiro B

01:30CRB - Botafogo SP 4:1
02:00Operario - Goias 2:0

BRAZÍLIA: Serie C - Első szakasz

00:00SER Caxias - Aparecidense 3:0
01:00Botafogo PB - EC Sao Jose 2:1
01:00Ypiranga FC - Ferroviario 2:0

BRAZÍLIA: Amapaense - Play Off

01:15Oratorio - Trem 0:1

BRAZÍLIA: Gaucho 2 - Play Off

00:00GE Gloria - Pelotas 2:1b.u.
00:00Monsoon - Frederiquense 2:1

BRAZÍLIA: Copa Espirito Santo - Második szakasz

00:00Real Noroeste - Capixaba SC 4:1

BRAZÍLIA: Catarinense U20

20:00Nacao U20 - Joinville U20 1:1

BRAZÍLIA: Paraibano U20 - Play Off

00:00Cruzeiro-PB U20 - Picuiense U20 1:0

BRAZÍLIA: Paulista U20 - Második szakasz

20:00Ibrachina U20 - Botafogo SP U20 0:3
20:00Sao Bento U20 - Aguai U20 1:1

BRAZÍLIA: Amazonense - női

01:00Amazonas Legis N - Presidente Figueiredo N 2:0

COSTA RICA: Recopa de Costa Rica

04:00Alajuelense - Saprissa 3:1

DÉL-AMERIKA: Copa Sudamericana - Play Off

00:00Libertad (Par) - U. Catolica (Ecu) 2:0
02:30Barcelona SC (Ecu) - Bragantino (Bra) 1:1
02:30Ind. del Valle (Ecu) - Boca Juniors (Arg) 0:0

EGYIPTOM: Egyiptomi Kupa

19:00Zamalek - Proxy 5:2

EURÓPA: U19-es EB - női

13:00Írország U19 N - Németország U19 N 1:2
17:00Hollandia U19 N - Spanyolország U19 N 1:0

INDIA: Calcutta Premier Division

11:30Mohun Bagan - Peerless 1:0
11:30Railway - Tollygunge Agragami 3:0

IZLAND: Lengjudeildin

20:00Fjölnir - Grindavik 5:1

KAZAHSZTÁN: Első osztály

14:00Kajrat Almati 2 - Ulytau 2:1
16:00Kaisar Kyzylorda 2 - Turkistan 2:1

KOLUMBIA: Primera A - Clausura

01:00Santa Fe - Pasto 2:1
03:10Alianza - Atletico Nacional 0:2

LÍBIA: Premier League - Bajnokság Play-Off

18:00Al Ahly Benghazi - Asswehly 2:1
18:00Al Hilal Benghazi - Al Ahly Tripoli 1:0
18:00Al Madina - Al-Nasr 1:2

MAKAÓ: Elite League - Bajnokság Play-Off

13:00Hang Sai - Lun Lok 3:1
15:00Cheng Fung - Chao Pak Kei 0:2

MALAWI: Szuperliga

14:30Baka City - Moyale Barracks 1:2
14:30Dedza Dynamos - Kamuzu Barracks 2:2
14:30Mighty Wanderers - Chitipa United 2:0
14:30Silver Strikers - Mzuzu City 5:0

MAURITIUS: Szuperliga

16:30Chebel Citizens - Petite Riviere 2:0
16:30Savanne - Pamplemousses 3:2

MEXIKÓ: Liga MX - Apertura

03:00Juarez - U.N.A.M. 1:2
03:00Necaxa - Monterrey 0:1
05:00Tigres - Club America 1:0
05:00Toluca - Mazatlan FC 3:0

NÉMETORSZÁG: Regionalliga - Bajorország

19:00Burghausen - Bayern München II 0:1

SZINGAPÚR: Premier League

13:45Albirex Niigata - Balestier Khalsa 7:2
13:45Lion City - Tampines 0:5

USA: MLS

01:30Atlanta United - New York City 2:2
01:30Cincinnati - Chicago Fire 0:1
01:30Columbus Crew - Charlotte 1:1
01:30Inter Miami - Toronto FC 3:1
01:30New York Red Bulls - CF Montreal 2:2
01:30Philadelphia Union - New England Revolution 5:1
02:30FC Dallas - Austin FC 3:1
02:30Minnesota - DC United 2:3
02:30Nashville SC - Orlando City 0:3
04:30Los Angeles Galaxy - Colorado Rapids 3:2
04:30San Jose Earthquakes - Houston Dynamo 0:1
04:30Seattle Sounders - St. Louis City 2:0
04:30Vancouver Whitecaps - Sporting Kansas City 2:1
04:45Los Angeles FC - Real Salt Lake 1:1

USA: USL Championship

02:00Birmingham - Rhode Island 1:3

USA: MLS Next Pro

00:30Carolina Core - Chattanooga 2:1

USA: NISA

01:00Maryland Bobcats - Club de Lyon 5:3
04:00ElhalasztvaIrvine Zeta - Arizona Monsoon -:-

VENEZUELA: Liga FUTVE - Clausura

23:45Portuguesa - Rayo Zuliano 1:2
02:30Metropolitanos - Monagas 1:2

VIETNÁM: National League - női

14:00Ho Chi Minh City 2 N - Ha Noi N 0:7
14:00Thai Nguyen N - TKS Viet Nam N 1:2

VILÁG: Barátságos válogatott-mérkőzés

18:00Ukrajna U23 - Paraguay U23 2:2
18:00Üzbegisztán U23 - Új-Zéland U23 3:1

VILÁG: Barátságos mérkőzés

08:00Hapoel Umm al-Fahm (Isr) - H. Akko (Isr) 1:0
08:00H. Raanana (Isr) - Maccabi Jaffa (Isr) 2:1
10:00Croatia Zmijavci (Cro) - Hajduk Split (Cro) 0:2
11:00Csíkszereda (Rou) - Petrzalka (Svk) 1:0
11:00Rijeka (Cro) - Triglav (Slo) 1:1
14:00Radnik (Srb) - Khor Fakkan (Uae) 2:0
14:00Torreense (Por) - 1º Dezembro (Por) 1:1
14:00Utrecht (Ned) - Al-Rayyan (Qat) 4:1
15:00Trostyanets (Ukr) - SC Poltava (Ukr) 3:1
16:00Igdir FK (Tur) - Karagümrük (Tur) 1:0
16:00Konyaspor (Tur) - Almere City (Ned) 3:2
17:00Antalyaspor (Tur) - Al Khor (Qat) 1:2
17:00FK Vozdovac (Srb) - Al-Wahda (Uae) 0:5
17:00Hapoel Kfar Shalem (Isr) - H. Ironi Rishon (Isr) 1:3
17:00Karmiotissa (Cyp) - H. Haifa (Isr) 1:2
17:00Union Berlin (Ger) - Dinamo Kijev (Ukr) 3:2
17:00Viktoria (Ukr) - SC Poltava (Ukr) 2:1
17:30Al Ahli SC (Sau) - Újpest (Hun) 1:0
17:30Panetolikosz (Gre) - Lamia (Gre) 1:0
18:00Czarni Polaniec (Pol) - Kolbuszowa Dolna (Pol) 2:1
18:00Debreceni VSC (Hun) - Zilina (Svk) 2:1
18:00Dunajska Streda (Svk) - Osijek (Cro) 3:2
18:00Lazio (Ita) - Trapani (Ita) 3:1
18:00Rabotnicki (Mkd) - KF Gostivar (Mkd) 2:1
18:00SK Rapid (Am.) (Aut) - Stadlau (Aut) 5:0
18:00Sochaux (Fra) - Reims (Fra) 1:3
18:00Trier (Ger) - Mainz (Ger) 3:0
18:00Varberg (Swe) - Tvaaker (Swe) 3:4
18:30Ajax (Ned) - Al Wasl (Uae) 2:1
18:30Odder (Den) - Skive (Den) 1:1
18:30Verl (Ger) - Schalke 04 (Ger) 0:1
19:00Blockdiek (Ger) - Schwachhausen (Ger) 2:4
19:00Cartagena (Esp) - Bournemouth U21 (Eng) 2:0
19:00Omonia Nicosia FC (Cyp) - AEK Athén (Gre) 1:1
19:30Fenerbahce (Tur) - Hull (Eng) 5:1
19:30Galatasaray (Tur) - Trencin (Svk) 4:1
20:00Crewe (Nir) - Ballymena (Nir) 1:3
20:00North Shields (Eng) - Gateshead (Eng) 0:2
20:00Panathinaikosz (Gre) - Netanya (Isr) 1:0

FRISSÍTÉS

Foci | Jégkorong | Tenisz | Kosárlabda | Kézilabda | Röplabda | Baseball | Am.futball | Rögbi | További sportok »

A lap tetejére

Az m.eredmenyek.com élő eredményeket szolgáltat - foci livescore - mobiltelefonra. Ez a mobil verzió technikai okokból más paraméterekkel rendelkezik, mint az Eredmenyek.com weboldal.