FRISSÍTÉS

Foci » Ma » Minden mérkőzés

OLASZORSZÁG: Serie A

18:30Spezia - Genoa -:-
18:30Venezia - Salernitana -:-
20:45AC Milan - Torino -:-

SPANYOLORSZÁG: LaLiga

19:00Alaves - Elche -:-
21:00Espanyol - Athletic Bilbao -:-
21:30Villarreal - Cadiz -:-

AFRIKA: Afrika-bajnokság - női - Selejtező

15:00Burundi N - Eritrea N -:-
15:00Etiópia N - Uganda N -:-
15:00Zambia N - Malawi N -:-
16:00Botswana N - Angola N -:-
16:00Dél-Afrika N - Mozambik N -:-
16:00Eswatini N - Zimbabwe N -:-
16:00Ruanda N - Dzsibuti N -:-
16:00Tunézia N - Egyiptom N -:-
16:30Gabon N - Kongó N -:-
18:00Mauritánia N - Bissau-Guinea N -:-
18:00Togo N - São Tomé és Príncipe N -:-
19:00Szenegál N - Libéria N -:-
19:00Szudán N - Algéria N -:-

ALGÉRIA: Ligue 2

16:00ASM Oran - Harrach -:-
16:00Batna - Bejaia -:-
16:00Bordj Menail - MO Constantine -:-
16:00El Bayadh - El Khemis -:-
16:00Eulma - Khenchela -:-
16:00Hamra Annaba - Ouargla -:-
16:00Lakhdaria - Mlila -:-
16:00MO Bejaia - Bordj Bou Arreridj -:-
16:00Oued Sly - Ain Ouessara -:-
16:00RC Kouba - Ben Aknoun -:-
16:00Saida - JSM Tiaret -:-
16:00SC Ain Defla - Temouchent -:-
16:00Telaghema - Annaba -:-
16:00US Chaouia - Skikda -:-
16:00USMM Hadjout - GC Mascara -:-
16:00Widad Adabi de Boufarik - Bel Abbes -:-

ANGLIA: League One

20:45Doncaster - Cambridge Utd -:-
20:45Wigan - Lincoln -:-

ANGLIA: League Two

20:45Colchester - Sutton -:-

ANGLIA: National League

20:45Aldershot - Weymouth -:-
20:45Altrincham - Solihull Moors -:-
20:45Chesterfield - Eastleigh -:-
20:45Halifax - Dagenham & Red. -:-
20:45King’s Lynn - Boreham Wood -:-
20:45Maidenhead - Wrexham -:-
20:45Notts County - Bromley -:-
20:45Stockport - Barnet -:-
20:45Wealdstone - Grimsby -:-
20:45Yeovil - Woking -:-

ANGLIA: National League - észak

20:45AFC Fylde - Spennymoor -:-
20:45Boston Utd - York -:-
20:45ElhalasztvaBrackley Town - Alfreton -:-
20:45Chester - Gloucester -:-
20:45Chorley - Kidderminster -:-
20:45Curzon Ashton - Gateshead -:-
20:45ElhalasztvaHereford - Kettering -:-
20:45Leamington - Farsley -:-
20:45Southport - Darlington -:-
20:45Telford - Guiseley -:-

ANGLIA: National League - dél

20:45Chippenham - Hemel Hempstead -:-
20:45Dorking - Eastbourne Boro -:-
20:45Dulwich Hamlet - Maidstone -:-
20:45Ebbsfleet - Braintree -:-
20:45Hungerford - Havant & W -:-
20:45Slough - Bath -:-
20:45St. Albans - Billericay -:-
20:45Welling - Hampton & Richmond -:-

ANGLIA: NPL Premier Division

20:45Witton - Atherton -:-

ANGLIA: Southern League Central Division

20:45Biggleswade Town - Leiston -:-
20:45Nuneaton - Alvechurch -:-
20:45Royston - Banbury -:-
20:45Stratford - AFC Rushden & Diamonds -:-
20:45Tamworth - Hitchin -:-

ANGLIA: Southern League South Division

20:30Wimborne - Merthyr Town -:-
20:45Chesham - Beaconsfield Town -:-
20:45Harrow - Gosport -:-
20:45Poole - Truro -:-
20:45ElhalasztvaYate Town - Farnborough -:-

ANGLIA: Isthmian League Premier Division

20:45Bognor Regis - Folkestone -:-
20:45Corinthian-Casuals - Bishop's Stortford -:-
20:45Margate - East Thurrock -:-
20:45Worthing - Merstham -:-

ANGLIA: EFL Cup

20:45Arsenal - Leeds -:-
20:45Chelsea - Southampton -:-
20:45QPR - Sunderland -:-

ANGLIA: EFL Trophy

20:00Cheltenham - Chelsea U21 -:-
20:00Gillingham FC - West Ham U21 -:-
20:00Milton Keynes - Aston Villa U21 -:-
20:00Rotherham - Manchester City U21 -:-
20:45Oxford Utd - Tottenham U21 -:-
20:45Wimbledon - Crystal Palace U21 -:-

ANGLIA: FA Kupa - Selejtező

20:45Yate Town - Dover -:-

ANGLIA: Professional Development League

13:00Ipswich U23 - Cardiff U23 -:-
14:00Bristol City U23 - QPR U23 -:-

ARGENTÍNA: Liga Profesional

00:00River Plate - Argentinos Juniors 3:0
02:15Independiente - Union Santa Fe 1:0

ARGENTÍNA: Primera Nacional

01:00Instituto - Brown Adrogue 2:2
02:00Estudiantes Rio Cuarto - Dep. Riestra 2:0
02:05Temperley - Belgrano 3:2

ARGENTÍNA: Primera C - Clausura

20:00General Lamadrid - Sportivo Italiano -:-

AUSZTRIA: Regionalliga nyugat - Tirol

10:30Reichenau - Fugen -:-
11:00SV Wörgl - SV Innsbruck -:-
14:00Schwaz - Kufstein -:-
15:00Hall - Innsbruck (Am.) -:-
16:00Kitzbühel - SC Imst -:-
16:00Telfs - Tirol (Am.) -:-

AUSZTRIA: Osztrák Kupa

11:30Lafnitz - Wolfsberger AC -:-
14:30Weiz - A. Klagenfurt -:-

AZERBAJDZSÁN: Első osztály

12:00Lokbatan - Sabail 2 -:-
12:30Gabala 2 - Zira 2 -:-
12:30Sabah Baku 2 - Moik Baku -:-

ÁZSIA: AFC Ázsia Kupa U23 - Selejtező

06:00Japán U23 - Kambodzsa U23 4:0
14:00Indonézia U23 - Ausztrália U23 -:-

BELGIUM: Belga Kupa

20:00Oostende - Onhaye -:-
20:30KV Mechelen - Royale Union SG -:-
20:30RWDM - Waregem -:-
20:45Mouscron - Standard Liege -:-

BOLÍVIA: Division Profesional

21:00Guabira - The Strongest -:-
00:15Real Potosi - J. Wilstermann -:-

BOLÍVIA: Nacional B - Harmadik szakasz

01:30Garcia Agreda - Mojocoya 2:0

BRAZÍLIA: Campeonato Brasileiro

01:00Atletico GO - Gremio 2:0
02:30Palmeiras - Sport Recife 2:1

BRAZÍLIA: Campeonato Brasileiro B

00:00CRB - Coritiba -:-

BRAZÍLIA: Brasileiro U20 - Play Off

20:15Flamengo U20 - Vasco U20 -:-

BULGÁRIA: Vtora liga

15:00Botev II - Neftochimic Burgasz -:-

BULGÁRIA: Bolgár Kupa

14:00Lokomotiv Szófia - Lokomotiv Plovdiv -:-
18:00Levszki Szófia - Szeptemvri Szimitli -:-

CHILE: Primera División

02:00Curico Unido - U. Calera 1:1
16:00Cobresal - O'Higgins -:-

CHILE: Primera B

23:30Universidad de Concepcion - San Luis 0:2

CSEHORSZÁG: MOL Cup

17:30Bohemians - Jihlava -:-

DÁNIA: Dán Kupa

18:00Fredericia - Hvidovre IF -:-
18:00Horsens - Vejle -:-

DÉL-AFRIKA: GladAfrica Championship

15:30JDR Stars - Venda -:-
15:30Polokwane - Jomo Cosmos -:-
15:30Richards Bay - Pretoria Callies -:-

ECUADOR: Liga Pro - Második szakasz

02:00Deportivo Cuenca - Macara 1:1

EGYESÜLT ARAB EMIRÁTUSOK: Pro League Cup

16:15Emirates Club - Al-Ain -:-

EGYIPTOM: Premier League

15:00Arab Contractors - El Sharkia Lel Dokhan -:-
17:30El Gounah - Ceramica Cleopatra -:-
20:00Zamalek - Enppi -:-

ÉSZAK-ÍRORSZÁG: Ír Ligakupa

20:45Portadown - Ballinamallard -:-
21:00Ards - Cliftonville -:-

ETIÓPIA: Premier League

14:00Sebeta City - Defence Force -:-
17:00St. George - Ethiopia Bunna -:-

EURÓPA: U17-es EB - Selejtező - Első szakasz

13:00Franciaország U17 - Moldova U17 -:-
14:00Ciprus U17 - Görögország U17 -:-
17:00Oroszország U17 - Németország U17 -:-
17:00San Marino U17 - Románia U17 -:-

EURÓPA: U19-es EB – női - Selejtező - 1. forduló - A liga

14:00Anglia U19 N - Svájc U19 N -:-
14:00Észak-Írország U19 N - Írország U19 N -:-
14:00Finnország U19 N - Dánia U19 N -:-
14:00Törökország U19 N - Magyarország U19 N -:-
15:00Azerbajdzsán U19 N - Lengyelország U19 N -:-
15:00Olaszország U19 N - Norvégia U19 N -:-
19:00Skócia U19 N - Hollandia U19 N -:-
19:00Ukrajna U19 N - Ausztria U19 N -:-

EURÓPA: U19-es EB – női - Selejtező - 1. forduló - B liga

11:00Málta U19 N - Grúzia U19 N -:-
13:00Ciprus U19 N - Észak-Macedónia U19 N -:-
13:00Feröer-szigetek U19 N - Fehéroroszország U19 N -:-
13:30Bulgária U19 N - Görögország U19 N -:-
13:30Kazahsztán U19 N - Litvánia U19 N -:-
16:00Románia U19 N - Izrael U19 N -:-

EURÓPA: Világbajnokság - női - Selejtező

13:30Észak-Macedónia N - Luxemburg N -:-
14:00Bosznia-Hercegovina N - Oroszország N -:-
16:00Azerbajdzsán N - Málta N -:-
16:00Örményország N - Koszovó N -:-
16:00Ukrajna N - Spanyolország N -:-
16:05Németország N - Izrael N -:-
16:30Szlovákia N - Grúzia N -:-
17:00Bulgária N - Portugália N -:-
17:00Kazahsztán N - Franciaország N -:-
17:15Finnország N - Írország N -:-
17:30Litvánia N - Olaszország N -:-
18:00Montenegró N - Dánia N -:-
18:00Szerbia N - Törökország N -:-
19:00Feröer-szigetek N - Magyarország N -:-
19:00Görögország N - Szlovénia N -:-
19:00Norvégia N - Belgium N -:-
19:00Svájc N - Horvátország N -:-
19:30Lettország N - Anglia N -:-
19:45Lengyelország N - Albánia N -:-
20:00Észak-Írország N - Ausztria N -:-
20:00Fehéroroszország N - Hollandia N -:-
20:15Wales N - Észtország N -:-
20:45Izland N - Ciprus N -:-

FRANCIAORSZÁG: National

19:00Avranches - Annecy -:-
19:00Bourg en Bresse - Concarneau -:-
19:00Chateauroux - Chambly -:-
19:00Cholet - Villefranche -:-
19:00Sete - Boulogne -:-

GÖRÖGORSZÁG: Görög Kupa

14:00Karditsza - Kallithea -:-
14:00Levadiakosz - Aszterasz Tripolisz -:-
16:15AEL Larissza - Giannina -:-

HOLLANDIA: Holland Kupa

18:45SteDoCo - Utrecht -:-
20:00ACV Assen - Maastricht -:-
20:00ASWH - Heracles -:-
20:00DVS '33 Ermelo - Eindhoven -:-
20:00FC Volendam - FC Emmen -:-
20:00Kozakken Boys - Telstar -:-
20:00Roda - Den Bosch -:-
20:00Spakenburg - Dordrecht -:-
20:00Sparta Nijkerk - Den Haag -:-
20:00Zwolle - Graafschap -:-
21:00NAC Breda - Venlo -:-

HORVÁTORSZÁG: Horvát Kupa

13:00Rudes - Osijek -:-
15:00Belisce - Hajduk Split -:-
17:30Sibenik - Slaven Belupo -:-

INDONÉZIA: Liga 1

10:15PSM Makassar - Persikabo 1973 -:-
13:15PSIS Semarang - Persib -:-
15:45Persija Jakarta - Persebaya -:-

INDONÉZIA: Liga 2 - Első forduló

10:15PSCS Cilacap - Persis Solo -:-
13:15PSKC Cimahi - RANS Cilegon -:-

IRAK: Szuperliga

14:00Naft Al-Basra - Al Diwaniya -:-
14:00Naft Missan - Samarra -:-
14:00Zakho - Al Najaf -:-
16:15Erbil - Al Talaba -:-
18:30Al Minaa - Al Quwa Al Jawiya -:-

IZRAEL: Állami Kupa

13:00Achva Kfar Manda - M. Ironi Ashdod -:-
13:00Bnei Eilat - H. Kfar Saba -:-
13:00H. Marmorek - H. Bikat Hayarden -:-
13:00Maccabi Shaarayim FC - Maccabi Bnei Raina -:-
13:00Maccabi Yavne - MS Kafr Qasim -:-
13:00MS Tira - Tzeirei Tira -:-
13:00Shapira - Ironi Tiberias -:-
13:00Tayibe - M. Tzur Shalom -:-
13:00Tirat Karmel - Maccabi Jaffa -:-
18:40Hap. Ramat Gan - Beitar Shimshon -:-
18:45H. Akko - Ramat Hasharon -:-
18:50M. Nazareth - H. Raanana -:-
19:00Nes Tziona - Bnei Yehuda -:-

JEMEN: 1. osztály

14:30Fhman - Shab Hadramaut -:-

KATAR: QSL

16:20Al-Rayyan - Al Sailiya -:-
16:20Umm-Salal - Al-Sadd -:-
18:35Al-Gharafa - Al Khor -:-

KAZAHSZTÁN: Első osztály

12:00FK Kairat Zhastar - Taraz-Karatau 2 -:-

KÍNA: Yi League - Feljutók

72'Guangxi Pingguo Haliao - Xiamen Egret Island 0:0
74'Qingdao Youth Island - Hebei Kungfu 1:0

KIRGIZISZTÁN: Premier Liga

11:00Ilbirs - Abdish-Ata -:-

KOLUMBIA: Primera A - Clausura

23:00Envigado - Millonarios -:-

KOLUMBIA: Primera B - Clausura

03:05Real Cartagena - Atletico F.C. 1:1

KONGÓI DR: Ligue 1

14:30JSK - RCK -:-
16:30Renaissance - AC Kuya -:-

LENGYELORSZÁG: Lengyel Kupa

13:30Skierniewice - Lech Poznan -:-
13:30Z. Gora - Arka Gdynia -:-
15:45Swit - Lechia Gdansk -:-
18:00KKS Kalisz - Rakow -:-

MAROKKÓ: Botola Pro

17:00Khouribga - Rapide Oued Zem -:-
19:15Tanger - Mouloudia Oujda -:-
21:30Raja Casablanca - FUS Rabat -:-

MEXIKÓ: Liga de Expansion MX - Apertura

00:00Alebrijes Oaxaca - Atlante -:-

MEXIKÓ: Liga Premier Serie A - Apertura

23:05Cafetaleros de Chiapas 2 - Canamy 1:1

MOLDOVA: Moldáv Kupa

12:00Petrocub - Olimp Comrat -:-
12:00Sf.Gheorghe - Bardar -:-
12:00Spartanni - Dinamo-Auto -:-
14:00Balti - Cahul -:-

NÉMETORSZÁG: Regionalliga - délnyugat

16:00Bahlinger - Hoffenheim II -:-
16:00Giessen - Offenbach -:-
19:00Aalen - Ulm -:-
19:00Balingen - RW Koblenz -:-
19:00Pirmasens - Kassel -:-
19:00Schott Mainz - Walldorf -:-
19:00VfB Stuttgart II - FSV Frankfurt -:-

NÉMETORSZÁG: Oberliga Niedersachsen

20:00Heeslinger - Uphusen -:-

NÉMETORSZÁG: Oberliga Hessen

19:00Stadtallendorf - Hunfelder -:-

NÉMETORSZÁG: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar

19:30Karbach - Trier -:-

NÉMETORSZÁG: Német Kupa

18:301860 München - Schalke 04 -:-
18:30Babelsberg - RB Leipzig -:-
18:30Hoffenheim - Holstein Kiel -:-
18:30Münster - Hertha BSC -:-
20:00Borussia Dortmund - Ingolstadt -:-
20:45Mainz - Bielefeld -:-
20:45Nürnberg - Hamburger SV -:-
20:45Osnabrück - Freiburg -:-

OLASZORSZÁG: Coppa Italia Primavera

14:30Verona U19 - Udinese U19 -:-

OMÁN: Professional League

14:50Oman Club - Dhofar -:-
16:00Bahla - Al Suwaiq -:-
17:30Al-Ittihad - Al-Msnaa -:-
17:30Al-Rustaq - Al Nasr -:-

OROSZORSZÁG: FNL 2 - 2. csoport

16:00Lokomotiv-Kazanka - Vlagyimir -:-

OROSZORSZÁG: Orosz Kupa

14:00Orenburg - Dinamo Moszkva -:-
16:00M. Lipeck - CSZKA Moszkva -:-

ÖRMÉNYORSZÁG: Premier League

11:45Ararat - Van -:-
13:00Sevan - Urartu -:-

ÖRMÉNYORSZÁG: 1. osztály

13:00BKMA 2 - Lernayin Artsakh -:-

PARAGUAY: Primera Division - Clausura

23:30Guairena FC - Cerro Porteno 0:2

PARAGUAY: Division Intermedia

20:302 de Mayo - San Lorenzo -:-
20:30Ameliano - Sportivo Iteno -:-
20:30Resistencia - Independiente F.B.C. -:-
20:30Tacuary - Rubio Nu -:-

PORTUGÁLIA: Campeonato de Portugal

21:00Louletano - Olhanense -:-

PORTUGÁLIA: Ligakupa

20:00Santa Clara - FC Porto -:-
22:15Sporting CP - Famalicao -:-

ROMÁNIA: Román Kupa

14:00CSO Filiasi - FC Hermannstadt -:-
17:00Gaz Metan - Chindia Targoviste -:-
20:00Dinamo Bukarest - FC Arges -:-

SAN MARINO: Coppa Titano

20:45San Giovanni - Domagnano -:-
20:45Tre Fiori - Fiorentino -:-

SKÓCIA: Championship

20:30Morton - Partick Thistle -:-
20:45Ayr - Kilmarnock -:-
20:45Dunfermline - Raith -:-
20:45Hamilton - Queen of South -:-
20:45Inverness - Arbroath -:-

SVÁJC: Svájci Kupa

19:00Aarau - Lausanne -:-
20:00Biel - Lausanne Ouchy -:-
20:15Yverdon - Zürich -:-

SVÉDORSZÁG: Superettan

19:00Helsingborg - GAIS -:-
19:00Trelleborgs - AFC Eskilstuna -:-

SVÉDORSZÁG: 2. osztály - Södra Götaland

20:00IFK Karlshamn - Solvesborgs -:-

SZAÚD-ARÁBIA: 1. osztály

16:55Al-Kawkab - Bisha -:-
17:05Al Kholood - Al Wehda -:-
18:40Al-Nahda - Al Adalh -:-

SZLOVÁKIA: Szlovák Kupa

17:00Podbrezova - Trnava -:-

TÖRÖKORSZÁG: Török Kupa

12:00Ankaragücü - Soma Spor -:-
13:00Akhisarspor - Bergama Bld. -:-
13:00Amedspor - Tarsus -:-
13:00Boluspor - Carsambaspor -:-
13:00Eyüpspor - 1928 Bucaspor -:-
14:30Altay - Belediye Derince -:-
17:00Samsunspor - 1922 Konyaspor -:-
19:45Adanaspor - Adiyamanspor -:-

UGANDA: Premier League

14:00Arua Hill - Onduparaka FC -:-
14:00BUL - Express -:-
14:00Police - Wakiso Giants -:-
14:00Tooro United - Gadaffi -:-
14:00UPDF - Mbarara City -:-

UKRAJNA: Ukrán Kupa

18:30Metaliszt 1925 - Olekszandrija -:-

VILÁG: Barátságos válogatott-mérkőzés

18:00Spanyolország U19 - Izrael U19 -:-

VILÁG: Barátságos válogatott-mérkőzés - női

23:00Dominikai Köztársaság N - Bolívia N 1:1
11:05Ausztrália N - Brazília N -:-
18:00Ecuador N - Venezuela N -:-
20:05Skócia N - Svédország N -:-

WALES: Ligakupa

20:45Bala Town - Newtown -:-
20:45Barry - Pontypridd -:-
20:45Connah's Q. - Holywell -:-
20:45Haverfordwest - Cardiff Metropolitan -:-

FRISSÍTÉS

Foci | Jégkorong | Tenisz | Kosárlabda | Kézilabda | Röplabda | Baseball | Am.futball | Rögbi | További sportok »

A lap tetejére

Az m.eredmenyek.com élő eredményeket szolgáltat - foci livescore - mobiltelefonra. Ez a mobil verzió technikai okokból más paraméterekkel rendelkezik, mint az Eredmenyek.com weboldal.