FRISSÍTÉS

Foci » Ma » Befejezett

ALBÁNIA: Első osztály - Osztályozó

17:00Koplik - Maliqi 2:1

AUSZTRÁLIA: A-League

11:30WS Wanderers - Perth Glory 1:3

BRAZÍLIA: Campeonato Alagoano - Play Off

02:00CRB - ASA 1:0b.u.

CURAÇAO: Promé Divishon

01:30Scherpenheuvel - Hubentut Fortuna 5:0
01:30Willemstad - CSD Barber 6:0

FINNORSZÁG: Kakkonen - C csoport

17:30Vaajakoski - JJK Jyvaskyla 3:2
17:30VIFK - JBK 0:0

GRÚZIA: Erovnuli Liga 2

15:30Shevardeni Tbiliszi - Zugdidi 3:1
18:00Rustavi - Shukura 1:1

INDONÉZIA: Liga 1

10:30ElhalasztvaPersita - TIRA Persikabo -:-
13:30ElhalasztvaPersela - Pusamania Borneo -:-

ÍRORSZÁG: Premier Division

18:45Finn Harps - Shelbourne 0:1
20:45ElhalasztvaSligo Rovers - Waterford -:-

IZLAND: Pepsideild

20:00ElhalasztvaAkureyri - Kopavogur -:-
21:15ElhalasztvaBreidablik - Stjarnan -:-
21:15ElhalasztvaFylkir - Vikingur Reykjavik -:-
21:15ElhalasztvaGrotta - KR Reykjavik -:-

IZLAND: Inkasso-deildin

20:00ElhalasztvaIBV Vestmannaeyjar - Keflavik -:-
21:15ElhalasztvaOlafsvik - Grindavik -:-

IZLAND: 2. osztály

21:15ElhalasztvaNjardvik - Kari -:-
21:15ElhalasztvaSelfoss - IR Reykjavik -:-

JORDÁNIA: Premier League

17:00Shabab Al Ordon - Al-Faisaly Amman 1:3
19:30Aqaba - Maan 2:3

KATAR: 2. osztály

18:15Al-Kharitiyath - Shamal 2:0
18:15Al Muaidar - Al Mesaimeer 1:3

KAZAHSZTÁN: Premier League

13:00ElhalasztvaZsetiszu - Ordabaszi -:-
15:00ElhalasztvaSahtyor Karagandi - Kaisar -:-

KÍNA: Szuperliga

12:00Shenzhen - Guangzhou Evergrande 1:3
14:00Jiangsu Suning - Dalian Pro 2:1

LETTORSZÁG: Lett Kupa

17:00Tente - Krimulda 3:1

MEXIKÓ: Liga MX - Apertura

02:00Atlas - U.N.A.M. 1:2
04:00Leon - Monterrey 1:0

MOLDOVA: Divizia Nationala

17:00Codru Lozova - Speranta Nisporeni 0:1

NORVÉGIA: OBOS-ligaen

19:00Lilleström - Sogndal 0:2

SVÉDORSZÁG: 2. osztály - Östra Götaland

19:00Rappe GOIF - Asarums 2:3

SVÉDORSZÁG: Svéd Kupa - Selejtező

19:00Kristianstads - Torns 2:3h.u.
19:00Rosengard - Landskrona 1:2h.u.
19:00Stenungsunds - Trollhättan 1:0

SZAÚD-ARÁBIA: Premier League

18:00Al-Fateh - Al Feiha 2:0
18:15Abha - Al-Ittihad FC 2:1
18:25Al-Raed - Damac 3:0

SZAÚD-ARÁBIA: 1. osztály

18:00Al Qadisiya - Al Khaleej 1:1

SZOMÁLIA: Nation Link Telecom Championship

14:45Midnimo - Elman 0:5

USA: USL Championship

03:00Portland 2 - Tacoma Defiance 0:4

ÜZBEGISZTÁN: Szuperliga

16:00ElhalasztvaKokand 1912 - Pakhtakor -:-
16:00ElhalasztvaMashal Muborak - Andijan -:-
16:00ElhalasztvaQizilqum - Buxoro -:-

VIETNÁM: V.League 2

10:30ElhalasztvaCan Tho - An Do-An Giang -:-
10:30ElhalasztvaDak Lak - Ba Ria Vung Tau -:-
10:30ElhalasztvaFico Tay Ninh - Long An -:-
10:30ElhalasztvaHue - Binh Phuoc -:-
10:30ElhalasztvaKhanh Hoa - Dong Thap -:-
10:30ElhalasztvaPho Hien - Binh Dinh -:-

VIETNÁM: Vietnámi Kupa

12:00ElhalasztvaBa Ria Vung Tau - Ho Chi Minh -:-
14:15ElhalasztvaThe Cong - Binh Duong -:-

VILÁG: Barátságos mérkőzés

14:30TörölveHeerenveen (Ned) - VVCS (Ned) -:-
15:00Club Brugge (Bel) - Union Titus Petange (Lux) 3:0
16:00Jena (Ger) - Meuselwitz (Ger) 0:2
16:30Sakhnin (Isr) - H. Kfar Saba (Isr) 1:1
17:00Bohemians 1905 (Cze) - Chrudim (Cze) 4:0
17:00Rodez (Fra) - Nimes (Fra) 1:1
17:00Tabor Sezana (Slo) - Ferencvárosi TC (Hun) 1:1
17:30Struga Trim & Lum (Mkd) - Vardari Forino (Mkd) 3:2
18:00Benatky (Cze) - Admira Praha (Cze) 1:3
18:00Bischofswerdaer (Ger) - Varnsdorf (Cze) 1:1
18:00TörölveDijon (Fra) - Strasbourg (Fra) -:-
18:00Epinal (Fra) - Nancy (Fra) 2:3
18:00First Wien (Aut) - Stripfing (Aut) 0:2
18:00Lorient (Fra) - Rennes (Fra) 1:1
18:15Marienlyst (Den) - Tarup-Paarup (Den) 4:2
18:30Hansa Lüneburg (Ger) - Lübeck (Ger) 0:5
18:30Rathenow (Ger) - Brandenburger (Ger) 2:2
18:30SVG Gottingen (Ger) - Kassel (Ger) 1:3
18:30Wienerberger (Aut) - 1980 Wien (Aut) 1:1
18:30Zbuzany (Cze) - Hostoun (Cze) 3:1
18:45Tus Gross St. Florian (Aut) - Frannach (Aut) 4:2
19:00Andrezieux (Fra) - Hauts Lyonnais (Fra) 1:0
19:00Dunkerque (Fra) - Saint-Omer (Fra) 3:0
19:00Leobendorf (Aut) - Schrems (Aut) 9:0
19:00Mannsworth (Aut) - Wiener Viktoria (Aut) 1:6
19:00Muhlhausen-Uelzen (Ger) - Walldorf II (Ger) 1:3
19:00Nea Salamis (Cyp) - Omonia Nicosia FC (Cyp) 0:0
19:00RSV Eintracht (Ger) - Berliner (Ger) 7:3
19:00Schwechat (Aut) - Rohrbach (Aut) 2:0
19:00Toulouse (Fra) - Bordeaux (Fra) 0:0
19:00Versailles (Fra) - Red Star (Fra) 0:3
19:15TörölveBuchbach (Ger) - Unterfohring (Ger) -:-
19:30Gambarogno - Contone (Sui) - Bellinzona (Sui) 0:3
19:30Hürth (Ger) - Euskirchen (Ger) 3:0
19:30TörölvePetegem (Bel) - Knokke (Bel) -:-
19:30Waasland-Beveren (Bel) - Knokke (Bel) 0:2
19:30Westlandia (Ned) - Scheveningen (Ned) 1:3
20:00TörölveTelstar (Ned) - Oostzaan (Ned) -:-

VILÁG: Barátságos mérkőzés - női

17:00Pomurje N (Slo) - Sturm Graz N (Aut) 5:2

FRISSÍTÉS

Foci | Jégkorong | Tenisz | Kosárlabda | Kézilabda | Röplabda | Baseball | Am.futball | Rögbi | További sportok »

A lap tetejére

Az m.eredmenyek.com élő eredményeket szolgáltat - foci livescore - mobiltelefonra. Ez a mobil verzió technikai okokból más paraméterekkel rendelkezik, mint az Eredmenyek.com weboldal.