FRISSÍTÉS

Foci » Ma » Oddsok

ANGLIA: Southern League South Division

20:45Farnborough - Wimborne -:-
20:45Tiverton - Yate Town -:-

ANGLIA: FA Trophy - Selejtező

20:45Corby - Histon -:-

ANGLIA: Premier League International Cup

20:00Valencia B - Wolfsburg II -:-

ANGOLA: Girabola

16:00Petro - Progresso -:-

ARGENTÍNA: Primera Nacional

00:10Tigre - Villa Dalmine 1:0 [ 2.10 | 2.87 | 3.75 ]
01:00Chacarita Juniors - Dep. Riestra 1:1 [ 2.15 | 2.90 | 3.60 ]
20:30Barracas Central - Temperley -:- [ 2.30 | 3.00 | 3.10 ]

ARGENTÍNA: Primera B Metropolitana - Apertura

20:30Fenix - Comunicaciones -:-

ARGENTÍNA: Copa Argentina

20:35Central Cordoba - Estudiantes -:- [ 2.90 | 3.00 | 2.37 ]

BRAZÍLIA: Campeonato Brasileiro

00:15CSA - Atletico-MG -:- [ 3.40 | 3.30 | 2.15 ]
00:15Gremio - Bahia -:- [ 1.50 | 4.00 | 6.50 ]

BRAZÍLIA: Campeonato Brasileiro B

00:15Criciuma - Vitoria 1:1 [ 2.20 | 3.20 | 3.40 ]
00:15Londrina - Figueirense 0:0 [ 2.20 | 2.90 | 3.80 ]
00:15Parana - Brasil de Pelotas 1:0 [ 1.90 | 3.25 | 4.33 ]
01:30America MG - Vila Nova 2:0 [ 1.72 | 3.40 | 5.25 ]
01:30CRB - Operario 0:0 [ 2.30 | 3.20 | 3.20 ]
02:30Bragantino - Oeste 2:2 [ 1.30 | 4.75 | 12.00 ]
02:30Sao Bento - Coritiba 1:2 [ 3.00 | 3.00 | 2.50 ]

BRAZÍLIA: Brasileiro U20

20:00Athletico-PR U20 - Sport Recife U20 -:-
20:00Atletico-MG U20 - Coritiba U20 -:-
20:00Chapecoense-SC U20 - Vitoria U20 -:-
20:00Corinthians U20 - Botafogo U20 -:-
20:00Cruzeiro U20 - Vasco U20 -:-
20:00Flamengo U20 - Sao Paulo U20 -:-
20:00Gremio U20 - Fluminense U20 -:-
20:00Internacional U20 - America Mineiro U20 -:-
20:00Palmeiras U20 - Bahia U20 -:-
20:00Santos U20 - Ponte Preta U20 -:-

CHILE: Primera División

23:00Universidad Espanola - Coquimbo 3:1 [ 2.60 | 3.10 | 2.80 ]
01:30Antofagasta - Audax Italiano 1:0 [ 1.57 | 4.00 | 5.50 ]
23:30U. Calera - Universidad Catolica -:- [ 3.50 | 3.10 | 2.20 ]

COSTA RICA: Primera División - Apertura

04:00San Carlos - Limon 2:2 [ 1.40 | 4.33 | 7.00 ]
23:05Grecia - Santos DG -:- [ 2.50 | 3.20 | 2.50 ]

CSEHORSZÁG: Prazsky prebor

16:00Hostivar - Kolovraty -:-

DÉL-AFRIKA: GladAfrica Championship

15:30Real Kings - Uthongathi -:-
15:30Royal Eagles - Mbombela -:-
15:30Swallows - TS Galaxy -:-

DÉL-AMERIKA: Copa Libertadores - női

00:00Deportivo Cuenca N - Mundo Futuro N 5:1
00:00Huila N - Cerro Porteno N 3:0
02:30Caracas N - Ferroviaria N 1:4
02:30Penarol N - Colo Colo N 2:2

É. ÉS K.-AMERIKA: CONCACAF Nemzetek Ligája - A divízió

01:30Kanada - USA 2:0 [ 3.60 | 3.25 | 2.10 ]
03:30Mexikó - Panama 3:1 [ 1.18 | 6.50 | 15.00 ]

É. ÉS K.-AMERIKA: CONCACAF Nemzetek Ligája - B divízió

23:00Saint Lucia - El Salvador 0:2 [ 11.00 | 6.50 | 1.16 ]
01:00Aruba - Jamaika 0:6 [ 15.00 | 9.00 | 1.12 ]
01:15Dominikai Köztársaság - Montserrat 0:0 [ 1.45 | 4.50 | 5.50 ]

É. ÉS K.-AMERIKA: CONCACAF Nemzetek Ligája - C divízió

23:00Amerikai Virgin-szigetek - Barbados 0:4 [ 6.00 | 4.75 | 1.40 ]
01:30Kajmán-szigetek - Saint Martin 1:0 [ 1.53 | 4.33 | 4.75 ]
02:00Anguilla - Puerto Rico 2:3 [ 10.00 | 6.00 | 1.20 ]

EURÓPA: Bajnokok Ligája - női

58'Shymkent N - Bayern München N 0:3
18:00Bröndby N - Glasgow City N -:-
18:00Wolfsburg N - Twente N -:-
18:30Slavia Praha N - Arsenal N -:-
19:00Fortuna Hjorring N - Lyon N -:-
20:00Manchester City N - Atletico Madrid N -:-
20:30Breidablik N - Paris SG N -:-

FEHÉROROSZORSZÁG: Pershaya Liga

15:00Szmorgon - Lokomotiv Gomel -:-

FÜLÖP-SZIGETEK: PFL

56'Kaya - Green Archers 3:0
13:00Ceres - Mendiola FC 1991 -:-

GÖRÖGORSZÁG: Görög Kupa

15:00Aiolikos - Niki Volos -:-

HONDURAS: Liga Nacional - Apertura

23:30Real de Minas - Marathon -:-

INDONÉZIA: Liga 1

43'Persija Jakarta - Padang 1:0
13:30PSM Makassar - Arema -:-

IRÁN: Hazfi Cup

14:50Shahr Khodrou - Naft M.I.S -:-
15:20Zob Ahan - Mes Kerman -:-
15:30Shahin Bushehr - Saipa -:-

KONGÓ: Ligue 1

15:00Tongo FC Jambon - V. Club Mokanda -:-
17:00JS Talangai - RCB -:-

KONGÓI DR: Ligue 1

16:30Don Bosco - St Eloi Lupopo -:-
16:30Sanga Balende - Dauphins Noirs -:-

KOSZOVÓ: Superliga

18:00Prishtina - Drenica -:-

LENGYELORSZÁG: III Liga - IV. csoport

15:30Orleta Radzyn - Biala Podlaska -:-

LITVÁNIA: I Lyga

14:00Zalgiris 2 - BFA Vilnius -:-
17:00Siauliai FA - Riteriai 2 -:-
18:00Banga - FK Atmosfera -:-
18:30Vilniaus Vytis - FC Pakruojis -:-

MAGYARORSZÁG: Jet-Sol Liga - női

15:00Szent Mihály N - Diósgyőri VTK N -:-

MALDÍV-SZIGETEK: Dhivehi Premier League - Második szakasz

12:50Green Streets - Da Grande -:-
18:00Maziya - Club Eagles -:-

MALI: Premiere Division

18:00Bakaridjan - Djoliba -:-

NÉMETORSZÁG: Regionalliga - délnyugat

16:00Alzenau - Freiburg II -:-

NÉMETORSZÁG: Oberliga NOFV - észak

19:30Staaken - Tasmania Berlin -:-

NÉMETORSZÁG: Oberliga Westfalen

19:15Holzwickeder SC - ASC 09 Dortmund -:-

NÉMETORSZÁG: Oberliga Hessen

19:30Hessen Dreieich - Kassel -:-

NICARAGUA: Liga Primera - Apertura

00:30Managua FC - Chinandega -:-

OLASZORSZÁG: Coppa Italia Serie D

15:00Torres - Aprilia -:-
18:00Foggia - Turris -:-

PARAGUAY: Copa Paraguay

22:45Cristobal Colon FC - Dep. Capiata -:-

ROMÁNIA: Liga 2

14:00Concordia - Calarasi -:- [ 2.20 | 3.20 | 3.00 ]
14:00CSM Resita - SCM Gloria -:- [ 2.75 | 3.20 | 2.30 ]
14:00Daco-Getica Bucuresti - Csíkszereda -:- [ 3.30 | 3.40 | 2.00 ]
14:00F. Constanta - Universitatea Cluj -:- [ 2.37 | 3.30 | 2.70 ]
14:00Mioveni - Sportul Snagov -:- [ 1.14 | 7.00 | 11.00 ]
14:00Pandurii - Ripensia Timisoara -:- [ 3.50 | 3.20 | 2.00 ]
14:00Politehnica Timisoara - Metaloglobus -:- [ 2.80 | 3.10 | 2.37 ]
14:00Viitorul Tg. Jiu - FC Arges -:- [ 2.70 | 3.10 | 2.45 ]
15:00Rapid Bukarest - Petrolul -:- [ 2.15 | 3.20 | 3.10 ]
18:30Turnu Magurele - UTA Arad -:- [ 2.25 | 3.50 | 2.75 ]

SPANYOLORSZÁG: LaLiga2

21:00Fuenlabrada - Zaragoza -:- [ 2.70 | 3.10 | 2.70 ]

SPANYOLORSZÁG: Copa Federacion

16:30Tudelano - Calahorra -:-
18:00Poblense - Prat -:-
19:30Durango - Izarra -:-
20:00Salamanca - CD Mostoles -:-
20:30Compostela - Coruxo -:-
21:00Murcia - CF Talavera -:-

SZAÚD-ARÁBIA: 1. osztály

16:50Al-Nahda - Ohod -:-
16:55Al Najoom - Al Ain -:-
17:15Al-Taqadom - Al-Shoalah -:-
17:35Al Ansar - Al Jabalain -:-
17:40Jeddah - Al-Kawkab -:-

SZLOVÁKIA: C divízió - közép

14:30Lip. Stiavnica - MSK Martin -:-
14:30Rakytovce - Oravske Vesele -:-

SZLOVÉNIA: Szlovén Kupa

17:00Aluminij - Koper -:- [ 1.50 | 3.80 | 6.00 ]
19:00Nafta - Rudar -:- [ 2.50 | 3.20 | 2.60 ]

SZUDÁN: Premier League

16:00Merreikh El-Fasher - Hilal El-Fasher -:-
19:00Alfalah Atbra - Kadougli -:-

URUGUAY: Primera Division - Clausura

21:00Boston River - Progreso -:- [ 2.62 | 3.00 | 2.50 ]
21:00Cerro CA - River Plate -:- [ 2.87 | 3.40 | 2.10 ]
21:00Cerro Largo - Juventud -:- [ 1.75 | 3.25 | 4.33 ]
21:00Danubio - Fenix -:- [ 2.05 | 3.20 | 3.20 ]

USA: USL Championship

03:00El Paso - Portland 2 4:1

VENEZUELA: Copa Venezuela

22:00Carabobo - Estudiantes Merida FC -:-
22:00Metropolitanos - Estudiantes Caracas -:-
22:00Zulia - Lara -:-
23:00Mineros - La Guaira -:-
23:00Monagas - Angostura -:-
00:00Puerto Cabello - Trujillanos -:-

VILÁG: Barátságos mérkőzés

11:00Poli Iasi (Rou) - Foresta Suceava (Rou) -:- [ 1.40 | 4.33 | 6.00 ]
16:30Köln II (Ger) - Eupen (Bel) -:-

VILÁG: Barátságos válogatott-mérkőzés

23:00Venezuela U23 - Bolívia U23 0:0 [ 1.33 | 4.75 | 7.50 ]
00:30Bermuda - Guatemala 0:0
01:00Argentína U23 - Mexikó U23 1:1 [ 2.30 | 3.50 | 2.70 ]
02:00Bolívia - Haiti 3:1 [ 2.05 | 3.40 | 3.50 ]
03:30Peru - Uruguay 1:1 [ 2.70 | 3.00 | 2.75 ]
15:00Jordánia U19 - Irak U19 -:- [ 2.80 | 3.20 | 2.25 ]
17:30Ausztria U18 - Anglia U18 -:-

WALES: FAW Championship North & Mid

20:30Buckley - Guilsfield -:-
20:30Conwy Borough - Corwen -:-

FRISSÍTÉS

Foci | Jégkorong | Tenisz | Kosárlabda | Kézilabda | Röplabda | Baseball | Am.futball | Rögbi | További sportok »

A lap tetejére

Az m.eredmenyek.com élő eredményeket szolgáltat - foci livescore - mobiltelefonra. Ez a mobil verzió technikai okokból más paraméterekkel rendelkezik, mint az Eredmenyek.com weboldal.