FRISSÍTÉS

Foci » Ma » Oddsok

AFRIKA: CECAFA Championship

11:30Kenya - Zanzibár -:-
11:30Szudán - Tanzánia -:-

AFRIKA: COSAFA Championship U20 - Play Off

10:30Madagaszkár U20 - Angola U20 -:-
14:00Dél-Afrika U20 - Zambia U20 -:-

ALBÁNIA: Szuperliga

13:00Flamurtari - Bylis -:-
13:00Laci - Luftetari Gjirokastra -:-
16:00Kukesi - Teuta -:-
16:00Skenderbeu - Vllaznia -:-

ALBÁNIA: Első osztály

13:00Burreli - KF Egnatia -:-
13:00Cerrik - Shenkolli -:-
13:00Elbasani - Besa -:-
13:00Iliria Kruja - Pogradeci -:-
13:00Koplik - Korabi Peshkopi -:-
13:00Lushnja - Apolonia Fier -:-
13:00Shkumbini Peqin - Dinamo Tirana -:-
13:00Terbuni - Erzeni -:-

ANGLIA: Premier League

13:30Liverpool - Watford -:- [ 1.14 | 8.00 | 19.00 ]
16:00Burnley - Newcastle -:- [ 1.95 | 3.40 | 4.00 ]
16:00Chelsea - Bournemouth -:- [ 1.22 | 6.50 | 12.00 ]
16:00Leicester - Norwich -:- [ 1.20 | 7.00 | 13.00 ]
16:00Sheffield Utd - Aston Villa -:- [ 1.85 | 3.75 | 4.20 ]
18:30Southampton - West Ham -:- [ 1.90 | 3.80 | 3.80 ]

ANGLIA: Championship

13:30Birmingham - West Brom -:- [ 4.20 | 3.60 | 1.85 ]
16:00Barnsley - QPR -:- [ 2.50 | 3.60 | 2.62 ]
16:00Brentford - Fulham -:- [ 1.95 | 3.50 | 3.90 ]
16:00Bristol City - Blackburn -:- [ 2.15 | 3.40 | 3.40 ]
16:00Derby - Millwall -:- [ 2.55 | 3.20 | 2.90 ]
16:00Leeds - Cardiff -:- [ 1.33 | 5.00 | 10.00 ]
16:00Nottingham - Sheffield Wed -:- [ 2.50 | 3.25 | 2.90 ]
16:00Preston - Luton -:- [ 1.66 | 4.00 | 4.75 ]
16:00Stoke - Reading -:- [ 1.95 | 3.40 | 4.10 ]
16:00Swansea - Middlesbrough -:- [ 1.83 | 3.60 | 4.40 ]
16:00Wigan - Huddersfield -:- [ 2.50 | 3.20 | 2.87 ]

ANGLIA: League One

16:00Accrington - Portsmouth -:- [ 3.40 | 3.50 | 2.25 ]
16:00Fleetwood - Gillingham FC -:- [ 1.83 | 3.50 | 4.33 ]
16:00Ipswich - Bristol Rovers -:- [ 1.83 | 3.75 | 4.75 ]
16:00Lincoln - Tranmere -:- [ 1.72 | 3.75 | 5.50 ]
16:00Milton Keynes - Oxford Utd -:- [ 4.00 | 3.75 | 1.95 ]
16:00Peterborough - Bolton -:- [ 1.36 | 5.75 | 8.50 ]
16:00Shrewsbury - Coventry -:- [ 3.10 | 3.30 | 2.50 ]
16:00Southend - Rotherham -:- [ 6.50 | 4.33 | 1.57 ]
16:00Sunderland - Blackpool -:- [ 2.10 | 3.50 | 3.75 ]
16:00Wimbledon - Doncaster -:- [ 3.75 | 3.60 | 2.10 ]
16:00Wycombe - Burton -:- [ 2.30 | 3.50 | 3.25 ]

ANGLIA: League Two

16:00Carlisle - Grimsby -:- [ 2.40 | 3.40 | 3.20 ]
16:00Cheltenham - Cambridge Utd -:- [ 2.10 | 3.50 | 3.75 ]
16:00Crawley - Port Vale -:- [ 2.60 | 3.40 | 2.87 ]
16:00Crewe - Mansfield -:- [ 1.75 | 4.33 | 4.50 ]
16:00Leyton Orient - Bradford City -:- [ 3.40 | 3.50 | 2.25 ]
16:00Newport - Stevenage -:- [ 2.10 | 3.40 | 3.90 ]
16:00Northampton - Forest Green -:- [ 2.50 | 3.40 | 3.00 ]
16:00Plymouth - Morecambe -:- [ 1.53 | 4.50 | 6.50 ]
16:00Salford - Exeter -:- [ 3.20 | 3.40 | 2.40 ]
16:00Scunthorpe - Colchester -:- [ 2.50 | 3.40 | 3.00 ]
16:00Swindon - Oldham -:- [ 1.66 | 4.00 | 5.75 ]
16:00Walsall - Macclesfield -:-

ANGLIA: National League - észak

16:00Alfreton - Gloucester -:- [ 2.00 | 3.50 | 3.25 ]

ANGLIA: National League - dél

16:00Dartford - Billericay -:- [ 2.25 | 3.40 | 2.80 ]

ANGLIA: NPL Premier Division

16:00Ashton Utd - Stafford -:-
16:00Grantham - Morpeth -:-
16:00Hyde - Gainsborough -:-
16:00Lancaster - Stalybridge -:-
16:00ElhalasztvaMatlock - Witton -:-
16:00ElhalasztvaMickleover - South Shields -:-
16:00Nantwich - Buxton -:-
16:00ElhalasztvaNantwich - FC United -:-
16:00Radcliffe - Witton -:-
16:00ElhalasztvaRadcliffe - Buxton -:-
16:00Scarborough - Mickleover -:-
16:00ElhalasztvaScarborough - Atherton -:-
16:00Warrington - Basford -:-
16:00Whitby - Bamber Bridge -:-

ANGLIA: Southern League Central Division

16:00Barwell - Nuneaton -:-
16:00Biggleswade Town - Alvechurch -:-
16:00Coalville - Banbury -:-
16:00Leiston - Peterborough Sports -:-
16:00Lowestoft - Rushall -:-
16:00Needham Market - Bromsgrove -:-
16:00St. Ives - Redditch -:-
16:00Stourbridge - Kings Langley -:-
16:00Stratford - Hitchin -:-
16:00ElhalasztvaTamworth - Royston -:-

ANGLIA: Southern League South Division

16:00Blackfield - Beaconsfield Town -:-
16:00Gosport - Harrow -:-
16:00Hayes & Yeading - Truro -:-
16:00Merthyr T - Walton Casuals -:-
16:00Poole - Hendon -:-
16:00Swindon S - Dorchester -:-
16:00Taunton - Met. Police -:-
16:00Tiverton - Farnborough -:-
16:00Weston-super-Mare - Wimborne -:-

ANGLIA: Isthmian League Premier Division

16:00Bishop's Stortford - Worthing -:-
16:00Bognor Regis - Cray -:-
16:00Bowers & Pitsea - Folkestone -:-
16:00Corinthian-Casuals - Wingate & Finchley -:-
16:00Horsham FC - East Thurrock -:-
16:00Leatherhead - Brightlingsea -:-
16:00Merstham - Lewes -:-
16:00Potters Bar - Haringey -:-

ANGLIA: FA Trophy

14:00Chesterfield - Notts County -:-
16:00AFC Fylde - Curzon Ashton -:-
16:00Atherton - Barrow -:-
16:00Barnet - Weymouth -:-
16:00Bradford PA - Halesowen -:-
16:00Carshalton - Aveley -:-
16:00Chelmsford - Havant & W -:-
16:00Dorking - Bromley -:-
16:00Eastbourne Boro - Salisbury -:-
16:00Eastleigh - Yate Town -:-
16:00Enfield Town - Ebbsfleet -:-
16:00Farsley - Altrincham -:-
16:00FC United - Kettering -:-
16:00Halifax - Wrexham -:-
16:00Harrogate - Hartlepool -:-
16:00Hednesford - Chester -:-
16:00Hornchurch - Dulwich Hamlet -:-
16:00King’s Lynn - Dover -:-
16:00Maidenhead - Hemel Hempstead -:-
16:00Maidstone - Concord -:-
16:00Matlock - Chorley -:-
16:00Paulton Rovers - Sholing -:-
16:00Royston - Boreham Wood -:-
16:00Solihull Moors - Darlington -:-
16:00South Shields - Southport -:-
16:00Stockport - Blyth -:-
16:00Sutton - Dagenham & Red. -:-
16:00Telford - Leamington -:-
16:00Tonbridge - Hampton & Richmond -:-
16:00Torquay - Aldershot -:-
16:00Yeovil - Welling -:-

ANGLIA: Premier League 2

16:00Liverpool U23 - Chelsea U23 -:-

ANGLIA: Premier League U18

12:00Aston Villa U18 - Leicester U18 -:-
13:30Everton U18 - Newcastle Utd U18 -:-
13:30Manchester City U18 - West Brom U18 -:-

ANGOLA: Girabola

16:00Petro - Libolo -:-

ARGENTÍNA: Copa Argentina

01:10Central Cordoba - River Plate 0:3 [ 10.00 | 4.33 | 1.36 ]

ARGENTÍNA: Trofeo de Campeones

23:10Racing Club - Tigre -:-

ARUBA: Division di Honor

01:00Brazil Juniors - La Fama -:-
23:30Dakota - Deportivo Nacional -:-

AUSZTRÁLIA: A-League

07:00Melbourne Victory - Wellington Phoenix -:- [ 2.05 | 3.60 | 3.50 ]
09:30Sydney FC - Central Coast Mariners -:- [ 1.30 | 5.75 | 9.00 ]
11:45Perth Glory - WS Wanderers -:- [ 1.66 | 4.00 | 5.00 ]

AUSZTRÁLIA: Y-League

01:30Brisbane Roar U23 - Adelaide United U23 5:1

AUSZTRÁLIA: W-League

07:30Brisbane Roar N - Adelaide N -:-

AUSZTRIA: Bundesliga

17:00Admira - Rapid Wien -:- [ 5.75 | 4.00 | 1.55 ]
17:00Hartberg - Salzburg -:- [ 13.00 | 7.50 | 1.16 ]
17:00St. Pölten - Altach -:- [ 2.50 | 3.40 | 2.70 ]

ÁZSIA: EAFF E-1 Futball bajnokság

11:30Japán - Hong Kong -:- [ 1.05 | 13.00 | 21.00 ]

ÁZSIA: EAFF E-1 Futball bajnokság - női

07:55Kína N - Japán N -:-

BAHREIN: Premier League

14:15Al-Rifaa - Al-Hala -:- [ 1.36 | 4.75 | 6.00 ]
16:45Manama Club - Al-Shabbab -:- [ 1.36 | 4.75 | 6.00 ]

BELGIUM: Jupiler League

18:00Antwerp - Eupen -:- [ 1.30 | 5.25 | 10.00 ]
20:00Charleroi - Cercle Brugge -:- [ 1.44 | 4.50 | 6.50 ]
20:00Waregem - St. Truiden -:- [ 1.75 | 3.80 | 4.33 ]
20:30Genk - Waasland-Beveren -:- [ 1.25 | 6.00 | 10.00 ]

BELGIUM: Proximus League

17:00Virton - Lommel SK -:- [ 1.45 | 4.00 | 6.00 ]
20:30Westerlo - Beerschot VA -:- [ 2.00 | 3.40 | 3.30 ]

BELGIUM: Amatőr elsőosztály

19:30Dessel - Thes Sport -:-
20:00Deinze - Heist -:-
20:00Dender - RFC Liege -:-
20:00Lierse K. - La Louviere -:-
20:00Patro Eisden - Saint Eloois -:-
20:00RWDM 47 - Tubize -:-

BELGIUM: Amatőr másodosztály - ACFF csoport

14:30RAAL La Louviere - Tilleur -:-
20:00Couvin-Mariembourg - Acren -:-
20:00Entente Durbuy - Onhaye -:-
20:00Meux - Solieres Sport -:-

BELGIUM: Amatőr másodosztály - VFV A

19:00Gullegem - Sint Niklaas -:-
19:30Dikkelvenne - Menen -:-
20:00KRC Gent - Hamme -:-
20:00Mandel United - Zwevezele -:-
20:00Temse - Merelbeke -:-

BELGIUM: Amatőr másodosztály - VFV B

19:30Hades - K. Berchem Sport -:-
20:00ASV Geel - Pepingen -:-
20:00Hoogstraten - Bocholter -:-

BELGIUM: Szuperliga - női

15:00St. Liege N - Club Brugge N -:-

BELGIUM: 1st National - női

14:00Tienen N - Femina Woluwe N -:-
14:30Massenhoven N - Genk II N -:-
15:00GBA Kontich N - SG-Tertre Hautrage N -:-
15:00Leuven II N - Famkes Merkem N -:-
15:30Gent II N - Zulte Waregem N -:-
16:00Zwevezele N - Mechelen N -:-
16:30St. Liege 2 N - Aalst N -:-

BENIN: Ligue 1

16:00Energie Sports - Tonnerre -:-
16:00FC Esae - ASPAC -:-
16:00JS Pob - Ayema -:-

BERMUDA: Premier League

20:00Somerset - Boulevard Blazers -:-

BOLÍVIA: Division Profesional - Clausura

20:00Always Ready - Blooming -:- [ 1.16 | 7.00 | 9.00 ]

BOTSWANA: Premier League

14:30Gilport Lions - BDF XI -:-
14:30Miscellaneous - BR Highlanders -:-
14:30Molepolole - Extension Gunners -:-
14:30Police XI - Morupule -:-
14:30Prisons XI Gaborone - Notwane -:-

BULGÁRIA: Parva Liga

11:00Beroe - Tsarsko Selo -:- [ 1.44 | 4.00 | 5.75 ]
13:15Cserno More - Arda -:- [ 1.85 | 3.50 | 3.75 ]
15:30CSZKA Szófia - Dunav Ruse -:- [ 1.10 | 10.00 | 17.00 ]

BURKINA FASO: Premier League

16:30AS Douanes - Bobo-Dioulasso -:-
16:30Majestic - ASEC Koudougou -:-
16:30Sonabel Ouagadougou - Kozaf -:-

CIPRUS: Ciprusi bajnokság

16:00AEK Larnaca - Paphos -:- [ 1.44 | 4.20 | 5.50 ]
18:00Apollon - Anorthosis -:- [ 2.20 | 3.40 | 2.70 ]

CIPRUS: 2. osztály

13:30Alki Oroklini - Ypsonas -:-
13:30Ayia Napa - ASIL Lysi -:-
13:30Digenis - Anagennisi -:-
13:30Omonia Aradippou - Karmiotissa -:-
13:30Omonoia Psevda - Aris -:-
13:30Sotiras - Chloraka -:-
13:30Xylotympou - Zakakiou -:-

CSEHORSZÁG: 1. Liga

14:30Liberec - Karvina -:- [ 1.36 | 4.33 | 10.00 ]
14:30Pribram - Slovacko -:- [ 2.37 | 3.25 | 3.00 ]
14:30Sigma Olomouc - Bohemians 1905 -:- [ 2.00 | 3.30 | 3.80 ]
14:30Zlin - Opava -:- [ 1.72 | 3.80 | 4.50 ]
17:00Ostrava - Sparta Praha -:- [ 3.20 | 3.60 | 2.10 ]

DÉL-AFRIKA: GladAfrica Championship

12:00Pretoria U. - Royal Eagles -:-
14:30Free State Stars - Jomo Cosmos -:-
14:30Real Kings - TS Sporting -:-
14:30Steenberg United - JDR Stars -:-
14:30Uthongathi - Swallows -:-

DÉL-AFRIKA: Multichoice Diski

09:00Bidvest Wits U21 - Supersport U21 -:-
09:00Chippa United U21 - Stellenbosch U21 -:-
11:00Highlands U21 - Cape Town City U21 -:-

DÉL-AFRIKA: Telkom Knockout

17:00Maritzburg Utd - Mamelodi -:-

ECUADOR: Serie B - Play Off

21:00Orense - LDU Portoviejo -:-

EGYESÜLT ARAB EMIRÁTUSOK: 1. osztály

13:40Al Urooba - Masfut -:-
13:40Emirates Club - Dibba Al Fujairah -:-

EGYIPTOM: Premier League

18:30Al Ahly - El Masry -:-

ELEFÁNTCSONTPART: Ligue 1

16:30Sporting Gagnoa - Issia Wazi -:-
17:00Africa Sports - ASEC Mimosas -:-

ÉSZAK-ÍRORSZÁG: NIFL Premiership

16:00Ballymena - Dungannon -:- [ 1.66 | 4.00 | 4.00 ]
16:00ElhalasztvaCliftonville - C. Rangers -:- [ 1.40 | 4.50 | 6.50 ]
16:00Glentoran - Crusaders -:- [ 2.87 | 3.75 | 2.10 ]
16:00Institute - Glenavon -:- [ 3.25 | 3.80 | 1.90 ]
16:00Larne - Coleraine -:- [ 2.50 | 3.60 | 2.40 ]
16:00Warrenpoint - Linfield -:- [ 17.00 | 9.00 | 1.08 ]

ÉSZAK-ÍRORSZÁG: NIFL Championship

15:00Dergview - Newry City -:-
15:00H&W Welders - Knockbreda -:-
15:00Loughgall - Queens Univ. -:-
15:00PSNI - Ballyclare -:-
16:00Ballinamallard - Portadown -:-
16:00Dundela - Ards -:-

ETIÓPIA: Premier League

13:00Dire Dawa - Hossana City -:-
13:00Hawassa - Bahir Dar Kenema -:-
13:00Sebeta City - Adama City -:-
13:00Shire Endaselassie - Welwalo Adigrat -:-
13:00Welayta Dicha - St. George -:-
13:00Wolkite Kenema - Fasil Ketema -:-

FRANCIAORSZÁG: Ligue 1

17:30Metz - Olympique de Marseille -:- [ 4.00 | 3.60 | 1.90 ]
20:00Amiens - Dijon -:- [ 2.05 | 3.40 | 3.80 ]
20:00Angers - Monaco -:- [ 3.10 | 3.50 | 2.25 ]
20:00Brest - Nice -:- [ 2.55 | 3.20 | 2.90 ]
20:00Nimes - Nantes -:- [ 3.90 | 3.20 | 2.10 ]
20:00Toulouse - Reims -:- [ 3.50 | 3.20 | 2.20 ]

FRANCIAORSZÁG: Ligue 2

16:00AC Ajaccio - Lens -:- [ 3.00 | 3.00 | 2.50 ]

FRANCIAORSZÁG: National

19:00Pau - Le Puy -:-

FRANCIAORSZÁG: National 2 - A csoport

15:00ElhalasztvaEpinal - Bobigny -:-
15:00Haguenau - Mulhouse -:-
15:00Lusitanos - Schiltigheim -:-
18:00ASM Belfort - IC Croix -:-
18:00Bastia - St Quentin -:-
18:00JA Drancy - Lille II -:-
18:00Sainte-Genevieve - Lens II -:-
18:00Sedan - Reims II -:-

FRANCIAORSZÁG: National 2 - B csoport

16:30Poissy - Guingamp II -:-
17:00Sannois - Rouen -:-
18:00Oissel - Saint-Malo -:-
18:00Stade Briochin - Fleury-Merogis -:-
18:00Vitre - Chartres -:-
18:30Gobelins - Granville -:-
18:30Vannes - Mantes -:-
19:00Lorient II - Angers II -:-

FRANCIAORSZÁG: National 2 - C csoport

18:00Bergerac - Sete -:-
18:00Blois - Les Herbiers -:-
18:00Bourges - Chamalieres -:-
18:00Colomiers - Romorantin -:-
18:00Saint-Pryve - Andrezieux -:-
18:00ElhalasztvaStade Bordelais - Angouleme -:-
18:00St Etienne II - Trelissac -:-

FRANCIAORSZÁG: National 2 - D csoport

16:00Jura Sud - Frejus -:-
18:00Hyeres - Lyon II -:-
18:00Marignane - Olympic Marseille II -:-
18:00Marseille Endoume - Martigues -:-
18:00Monaco II - Grasse -:-
18:00Moulins-Yzeure - Monts -:-
18:00Nimes II - Saint Priest -:-

FRANCIAORSZÁG: 1. osztály - női

14:30Guingamp N - Reims N -:-
14:30Olympique de Marseille N - Bordeaux N -:-
14:30Soyaux N - Fleury 91 N -:-
15:30Lyon N - Dijon N -:-

GAMBIA: GFA League

17:30Real Banjul - Fortune -:-
17:30Tallinding United - BK Milan -:-
17:30Marimoo - Armed Forces -:-
17:30WAA Banjul - Banjul Utd -:-

GÖRÖGORSZÁG: Szuperliga

16:15OFI Kréta - Arisz -:- [ 2.40 | 3.10 | 3.10 ]
18:30Panathinaikosz - Lamia -:- [ 1.53 | 3.60 | 7.50 ]
19:00Xanthi - AEK Athén -:- [ 5.00 | 3.50 | 1.72 ]

GÖRÖGORSZÁG: Szuperliga 2

14:00Dramasz - Ergotelisz -:-

GÖRÖGORSZÁG: Football League

14:00Ierapetra - PAE Egaleo -:- [ 2.00 | 3.20 | 3.30 ]

HOLLANDIA: Eredivisie

18:30Den Haag - Groningen -:- [ 3.00 | 3.50 | 2.25 ]
19:45Sittard - Waalwijk -:- [ 2.15 | 3.75 | 3.00 ]
19:45Venlo - Zwolle -:- [ 2.25 | 3.50 | 3.00 ]
20:45Twente - Vitesse -:- [ 2.80 | 3.80 | 2.25 ]

HOLLANDIA: Tweede Divisie

14:30Excelsior Maassluis - De Treffers -:-
14:30GVVV - HFC -:-
14:30HHC - Quick Boys -:-
14:30Noordwijk - Jong Volendam -:-
14:30Scheveningen - Kozakken Boys -:-
14:30TEC - AFC -:-
15:00Spakenburg - Rijnsburgse Boys -:-
15:30Jong Sparta Rotterdam - ASWH -:-
15:30Katwijk - Ijsselmeervogels -:-

HOLLANDIA: Derde Divisie

14:30Ajax (Am.) - Excelsior 31 -:-
14:30Lisse - DVS '33 Ermelo -:-
14:30SteDoCo - VV DOVO -:-
14:30VVOG - ODIN '59 -:-
15:00Jong Almere City - Hoek -:-
15:00ONS Sneek - Sparta Nijkerk -:-
15:30VVSB - Harkemase Boys -:-
18:00EVV - Lienden -:-
18:00GOES - Ter Leede -:-

HOLLANDIA: Eredivisie U19

14:30Ajax U19 - NAC Breda U19 -:-
14:30AZ Alkmaar U19 - Sparta Rotterdam U19 -:-
14:30Groningen U19 - Den Haag U19 -:-
14:30NEC/Oss U19 - Almere U19 -:-
14:30PSV Eindhoven U19 - Feyenoord U19 -:-
14:30Twente U19 - Utrecht U19 -:-
14:30Vitesse U19 - Heerenveen U19 -:-

HORVÁTORSZÁG: 1. HNL

15:00Rijeka - Varazdin -:- [ 1.14 | 6.50 | 15.00 ]
17:30Dinamo Zagreb - Lok. Zagreb -:- [ 1.16 | 6.50 | 13.00 ]

INDIA: ISL

15:00Goa - ATK -:- [ 2.20 | 3.30 | 2.80 ]

INDIA: I-League

12:30East Bengal - TRAU FC -:- [ 1.28 | 5.00 | 7.50 ]

IRÁN: Pro League

12:30Saipa - Persepolis -:-
13:00Pars Janoobi Jam - Naft M.I.S -:-
13:30Gol Gohar - Zob Ahan -:-
14:10Sanat-Naft - Machine Sazi -:-
15:00Esteghlal F.C. - Shahin Bushehr -:-

IZRAEL: Ligat ha'Al

14:00Maccabi Tel Aviv - Nes Tziona -:- [ 1.12 | 7.00 | 15.00 ]
16:30Shmona - Bnei Yehuda -:- [ 2.62 | 3.20 | 2.50 ]
17:30H. Haifa - H. Kfar Saba -:- [ 1.66 | 3.70 | 4.50 ]
18:50H. Raanana - Maccabi Haifa -:- [ 11.00 | 5.00 | 1.25 ]

IZRAEL: Liga Alef - dél

18:45Agudat Sport Ashdod - Ironi Or Yehuda -:-

JAPÁN: J1 League - Osztályozó

29'Shonan - Tokushima 0:1 [ 2.60 | 3.25 | 2.70 ]

KENYA: Premier League

13:00Kisumu All-Stars - Bandari -:-

KONGÓ: Ligue 1

14:00Diables Noirs - Nico-Nicoye -:-
16:00CARA Brazzaville - Patronage Sainte-Anne -:-

KONGÓI DR: Ligue 1

15:30Sanga Balende - Maniema -:-

KUVAIT: Premier League

14:05Al Naser - Al Arabi -:- [ 2.10 | 4.00 | 2.60 ]

LENGYELORSZÁG: Ekstraklasa

15:00Rakow - Gornik Zabrze -:- [ 2.05 | 3.30 | 3.60 ]
17:30Slask Wroclaw - Lech Poznan -:- [ 2.60 | 3.20 | 2.75 ]
20:00Legia Warszawa - Wisla Plock -:- [ 1.22 | 5.75 | 12.00 ]

LIBANON: Premier League

15:00ElhalasztvaShabab El Bourj SC - Al Ansar -:-

MAGYARORSZÁG: OTP Bank Liga

17:00Kaposvár - Debreceni VSC -:- [ 4.75 | 4.00 | 1.66 ]
17:00Kisvárda - MOL Fehérvár FC -:- [ 3.10 | 3.40 | 2.10 ]
17:00Paks - Mezőkövesd -:- [ 2.50 | 3.30 | 2.62 ]
17:00Puskás Akadémia - Zalaegerszeg -:- [ 2.10 | 3.40 | 3.10 ]
19:30Honvéd FC - Újpest -:- [ 2.30 | 3.20 | 2.87 ]

MALAWI: Szuperliga

13:30Chitipa United - Dwangwa United -:-
13:30Civil - Mzuni -:-
13:30Mighty Tigers - Moyale Barracks -:-

MALDÍV-SZIGETEK: Dhivehi Premier League - Második szakasz

11:50Foakaidhoo - United Victory -:-
17:00TC Sports Club - Nilandhoo -:-

MÁLTA: Premier League

14:00Mosta FC - Gudja -:-
16:15Senglea Athletics - Tarxien -:-

MÁLTA: 1. osztály

14:00Qrendi - Pembroke -:-
16:15Lija Athletic - St. Andrews -:-

MAROKKÓ: Botola Pro

18:00Berkane - Difaa El Jadidi -:- [ 2.25 | 2.75 | 3.25 ]
20:00ElhalasztvaAgadir - Tanger -:-
20:00ElhalasztvaFUS Rabat - Difaa El Jadidi -:-
20:00ElhalasztvaKhemis Zemamra - FAR Rabat -:-
20:00ElhalasztvaMoghreb Tetouan - Berkane -:-
20:00ElhalasztvaRaja Casablanca - Khouribga -:-
20:00ElhalasztvaRapide Oued Zem - Wydad -:-
20:00ElhalasztvaSafi - Mouloudia Oujda -:-
20:00ElhalasztvaYoussoufia Berrechid - Raja Beni Mellal -:-

MAROKKÓ: Botola 2

15:00Chabab Atlas Khenifra - Marrakech -:-
15:00Chabab Benguerir - Chabab Rif Hoceima -:-
15:00Dcheira - Chabab Mohammedia -:-
15:00Kenitra - TAS Casablanca -:-
15:00Khemisset - Salmi -:-
15:00Maghreb Fez - Sidi Kacem -:-
15:00RAC Casablanca - Fes -:-
15:00Sale - Widad Temara -:-
20:00ElhalasztvaChabab Atlas Khenifra - Chabab Rif Hoceima -:-
20:00ElhalasztvaChabab Benguerir - Fes -:-
20:00ElhalasztvaDcheira - Widad Temara -:-
20:00ElhalasztvaKhemisset - Kenitra -:-
20:00ElhalasztvaMaghreb Fez - Marrakech -:-
20:00ElhalasztvaSale - Salmi -:-
20:00ElhalasztvaSidi Kacem - Chabab Mohammedia -:-
20:00ElhalasztvaTAS Casablanca - RAC Casablanca -:-

MAURITÁNIA: Ligue 1

17:00Kaedi - JAHE -:-
17:00Kedia - Nouakchott King's -:-
17:30Police - Ksar -:-
19:30Tidjikja - SNIM -:-

MAURITIUS: Mauritiusi bajnokság

14:00Cercle De Joachim - Bolton City -:-

NAMÍBIA: MTC Premiership

17:00ElhalasztvaBlue Waters - Life Fighters -:-
17:00ElhalasztvaJulinho Sporting - African Stars -:-
17:00ElhalasztvaMighty Gunners - Tura Magic -:-
17:00ElhalasztvaOkahandja - Young Brazilians -:-
17:00ElhalasztvaUNAM - Eleven Arrows -:-

NÉMETORSZÁG: Bundesliga

15:30Bayern München - Werder Bremen -:- [ 1.12 | 10.00 | 17.00 ]
15:30Hertha BSC - Freiburg -:- [ 2.00 | 3.60 | 3.60 ]
15:30Köln - Leverkusen -:- [ 4.33 | 4.00 | 1.75 ]
15:30Mainz - Borussia Dortmund -:- [ 5.00 | 4.33 | 1.61 ]
15:30Paderborn - Union Berlin -:- [ 2.80 | 3.75 | 2.37 ]
18:30Düsseldorf - RB Leipzig -:- [ 7.00 | 4.75 | 1.44 ]

NÉMETORSZÁG: 2. Bundesliga

13:00Heidenheim - Bielefeld -:- [ 2.87 | 3.75 | 2.30 ]
13:00Karlsruhe - Fürth -:- [ 2.00 | 3.60 | 3.50 ]
13:00St. Pauli - Wehen -:- [ 1.80 | 4.00 | 4.00 ]

NÉMETORSZÁG: 3. Liga

14:00Bayern München II - Kaiserslautern -:- [ 3.20 | 3.60 | 2.00 ]
14:00Braunschweig - Meppen -:- [ 2.00 | 3.60 | 3.50 ]
14:00Hallescher - Würzburger Kickers -:- [ 1.83 | 3.40 | 4.00 ]
14:00Rostock - Chemnitz -:- [ 1.75 | 3.60 | 4.00 ]
14:00Viktoria Köln - Uerdingen -:- [ 2.60 | 3.40 | 2.40 ]
14:00Zwickau - Mannheim -:- [ 2.37 | 3.40 | 2.62 ]

NÉMETORSZÁG: Regionalliga - észak

13:00Hamburger SV II - St. Pauli II -:- [ 2.30 | 3.40 | 2.70 ]
14:00ElhalasztvaSC Weiche-08 - Heider SV -:- [ 1.14 | 7.50 | 11.00 ]

NÉMETORSZÁG: Regionalliga - északkelet

13:30Cottbus - Hertha BSC II -:-
13:30Meuselwitz - Halberstadt -:-
13:30Rathenow - Lichtenberg -:-

NÉMETORSZÁG: Regionalliga - nyugat

14:00Bergisch Gladbach - Köln II -:- [ 4.20 | 4.00 | 1.66 ]
14:00ElhalasztvaBonner - Lippstadt -:- [ 1.61 | 3.80 | 4.75 ]
14:00Lotte - Borussia Dortmund II -:- [ 2.70 | 3.60 | 2.25 ]
14:00TörölveMönchengladbach II - Wattenscheid -:-
14:00ElhalasztvaWuppertaler - Haltern -:- [ 2.10 | 3.25 | 3.00 ]
17:00Düsseldorf II - Aachen -:- [ 3.00 | 3.40 | 2.05 ]

NÉMETORSZÁG: Oberliga NOFV - észak

13:00Hertha Zehlendorf - Pampow -:-

NÉMETORSZÁG: Oberliga NOFV - dél

13:00Askania Bernburg - Grimma -:-
13:00Einheit Rudolstadt - Plauen -:-
13:00Hohenstein-Ernstthal - Krieschow -:-
13:00Oberlausitz - Martinroda -:-
14:00Inter Leipzig - Halle -:-
14:00Nordhausen II - Luckenwalde -:-

NÉMETORSZÁG: Oberliga Niedersachsen

13:30Egestorf-Langreder - Emden -:-
14:00ElhalasztvaDelmenhorst - Eintracht Celle -:-

NÉMETORSZÁG: Oberliga Westfalen

14:00Eintracht Rheine - Ahlen -:-
15:00Münster 2 - Hammer SpVgg. -:-

NÉMETORSZÁG: Oberliga Hessen

14:00TUS Dietkirchen - Neuhof -:-

NÉMETORSZÁG: Oberliga Niederrhein

14:00SSVg Velbert - Bocholt -:-
14:15ElhalasztvaStraelen - Meerbusch -:-
15:00Baumberg - Cronenberger -:-
15:00Hilden - Germania Ratingen -:-
15:00Kleve - FC Monheim -:-
16:00Schonnebeck - TuRU Düsseldorf -:-
16:00TVD Velbert - SW Essen -:-
16:00Union Nettetal - Kray -:-

NÉMETORSZÁG: DFB Junioren Pokal

12:00VfB Stuttgart U19 - Bochum U19 -:-

NÉMETORSZÁG: Bundesliga - női

13:00Wolfsburg N - Duisburg N -:-

NIGÉRIA: NPFL

16:00Wikki Tourist - Enugu -:-

NIGÉRIA: NNL

15:00Abia Comets - Ibom Youths -:-
15:00Aklosendi - Bukola -:-
15:00Apex Krane - Giant Brillars -:-
15:00Bayelsa - Remo Stars -:-
15:00EFCC - Rarara -:-
15:00FC Zamfara - Kada City -:-
15:00Go-Round - Gateway Utd. -:-
15:00J'Atete - Lamray UTD -:-
15:00Kebbi - Malunfashi -:-
15:00Kogi - DMD -:-
15:00Mighty Jets - Gombe -:-
15:00Nigeria Airforce FC - Oyah Sports -:-
15:00Nilayo - Ibadan -:-
15:00Osun - Dynamite Force -:-
15:00Road Safety - Green Beret -:-
15:00Rovers FC - Vandrezzer -:-
15:00Sokoto - Kwara -:-
15:00Stationery Stores - Crown -:-
15:00Yobe Stars - El Kanemi -:-

OLASZORSZÁG: Serie A

15:00Brescia - Lecce -:- [ 2.00 | 3.75 | 3.60 ]
18:00Napoli - Parma -:- [ 1.30 | 5.50 | 10.00 ]
20:45Genoa - Sampdoria -:- [ 2.62 | 3.25 | 2.75 ]

OLASZORSZÁG: Serie B

15:00Ascoli - Cittadella -:- [ 2.70 | 3.10 | 2.70 ]
15:00Entella - Empoli -:- [ 2.45 | 3.00 | 3.10 ]
15:00Frosinone - Pescara -:- [ 1.60 | 3.60 | 6.00 ]
15:00Venezia - Spezia -:- [ 2.40 | 3.20 | 3.00 ]
18:00Livorno - Benevento -:- [ 3.20 | 3.10 | 2.30 ]

OLASZORSZÁG: Serie C - A csoport

21:00Carrarese - Pianese -:- [ 1.66 | 3.75 | 4.00 ]

OLASZORSZÁG: Serie C - B csoport

15:15Modena - Ravenna -:- [ 1.57 | 3.50 | 5.75 ]

OLASZORSZÁG: Serie C - C csoport

21:00Cavese - Ternana -:- [ 2.87 | 3.00 | 2.40 ]

OLASZORSZÁG: Serie D - B csoport

14:30Levico Terme - Tritium -:-

OLASZORSZÁG: Serie D - C csoport

15:00Cjarlins Muzane - Tamai -:-

OLASZORSZÁG: Primavera 1

11:00Fiorentina U19 - Cagliari U19 -:-
13:00Inter U19 - Sassuolo U19 -:-
14:30Napoli U19 - Lazio U19 -:-
14:30Torino U19 - Empoli U19 -:-

OLASZORSZÁG: Primavera 2

11:00Benevento U19 - Lecce U19 -:-
11:30Ascoli U19 - Livorno U19 -:-
11:30Juve Stabia U19 - Frosinone U19 -:-
11:30Trapani U19 - Cosenza U19 -:-
14:00Parma U19 - Entella U19 -:-
14:30Brescia U19 - Spal U19 -:-
14:30Pisa U19 - Perugia U19 -:-
14:30Pordenone U19 - Venezia U19 -:-
14:30Salernitana U19 - Crotone U19 -:-
14:30Spezia U19 - AC Milan U19 -:-
14:30Verona U19 - Cremonese U19 -:-
16:00Cittadella U19 - Udinese U19 -:-

OLASZORSZÁG: Serie A - női

12:00Juventus N - Bari N -:-
12:00Verona N - AC Milan N -:-
14:30AS Roma N - Orobica N -:-
14:30Empoli N - Sassuolo N -:-
14:30Florentia N - Tavagnacco N -:-

OMÁN: Professional League

13:40Al Orouba - Al Suwaiq -:-
13:40Seeb - Oman Club -:-
16:30Fanja SC - Al Nahda -:-

PALESZTINA: West Bank League

13:30Ahli Qalqilyah - Al Amari -:-
14:00Palestinian Forces - Al Khaleel -:-
14:00Wadi Al-Nes - Shabab Alsamu -:-

PARAGUAY: Primera Division - Clausura

22:00Sol De America - Olimpia Asuncion -:- [ 4.00 | 3.80 | 1.66 ]

PERU: Liga 2 - Feljutók

19:00Deportivo Coopsol - Chavelines -:-
21:30TörölveGrau - Carlos Stein -:-
21:30Grau - Llacuabamba -:-

PORTUGÁLIA: Primeira Liga

16:30Maritimo - Boavista -:- [ 2.70 | 3.00 | 2.75 ]
19:00Benfica - Famalicao -:- [ 1.16 | 7.50 | 13.00 ]
21:30Setubal - Aves -:- [ 2.00 | 3.30 | 3.80 ]

PORTUGÁLIA: LigaPro

12:00Estoril - Nacional -:- [ 2.05 | 3.40 | 3.50 ]
16:00Casa Pia - Mafra -:- [ 3.60 | 3.40 | 2.05 ]
18:15Vilafranquense - Leixões -:- [ 3.75 | 3.50 | 2.00 ]

PORTUGÁLIA: Campeonato de Portugal

16:00Camara de Lobos - Berco -:-
16:00Canelas 2010 - Trofense -:-
16:00Valadares Gaia - Amarante -:-
17:00Fontinhas - Marinhense -:-
18:45Agueda - Anadia -:-

PORTUGÁLIA: Liga Revelacao U23

12:00Academica U23 - Belenenses U23 -:-
12:00Braga U23 - Leixões U23 -:-
16:00Cova De Piedade U23 - Feirense U23 -:-

PORTUGÁLIA: Liga BPI - női

15:00Ouriense N - Sporting N -:-

ROMÁNIA: Liga 1

12:00Academica Clinceni - Botosani -:- [ 3.75 | 3.10 | 2.10 ]
14:00Poli Iasi - Gaz Metan -:- [ 2.87 | 3.20 | 2.50 ]
19:00U Craiova - FC Voluntari -:- [ 1.33 | 4.75 | 10.00 ]

RUANDA: National Football league

14:00Gasogi United - AS Kigali -:-
14:00Gicumbi - Bugesera FC -:-
14:00Heroes FC - APR -:-

SAN MARINO: Campionato Sammarinese - Második szakasz

15:00Cosmos - San Giovanni -:-
15:00Domagnano - Juvenes/Dogana -:-
15:00Pennarossa - Faetano -:-

SEYCHELLES: First Division League

15:30Au Cap - Revengers -:-
15:30Cote d'Or - Foresters FC -:-
15:30La Passe - Anse Reunion -:-

SIERRA LEONE: Premier League

20:00Anti Drugs Strikers - FC Johansen -:-
20:00Central Parade - Diamond Stars -:-

SKÓCIA: Premiership

16:00Aberdeen - Hamilton -:- [ 1.36 | 4.75 | 8.00 ]
16:00Hearts - St. Johnstone -:- [ 1.90 | 3.40 | 4.00 ]
16:00Ross County - Kilmarnock -:- [ 2.80 | 3.40 | 2.40 ]
16:00St. Mirren - Livingston -:- [ 2.55 | 3.30 | 2.70 ]

SKÓCIA: Championship

16:00Arbroath - Dundee United -:- [ 5.00 | 3.80 | 1.66 ]
16:00Ayr - Alloa -:- [ 1.60 | 3.80 | 5.50 ]
16:00Dundee FC - Dunfermline -:- [ 2.37 | 3.20 | 3.10 ]
16:00Morton - Queen of South -:- [ 2.50 | 3.40 | 2.70 ]
16:00Partick Thistle - Inverness -:- [ 3.00 | 3.40 | 2.30 ]

SKÓCIA: League One

16:00Airdrieonians - Peterhead -:- [ 2.00 | 3.60 | 3.50 ]
16:00Falkirk - Raith -:- [ 1.72 | 3.60 | 5.00 ]
16:00Forfar - Dumbarton -:- [ 2.40 | 3.30 | 2.87 ]
16:00Montrose - Clyde -:- [ 2.05 | 3.30 | 3.60 ]
16:00Stranraer - East Fife -:- [ 4.00 | 3.75 | 1.83 ]

SKÓCIA: League Two

16:00Annan - Edinburgh City -:- [ 2.90 | 3.60 | 2.10 ]
16:00Brechin - Cowdenbeath -:- [ 3.40 | 3.60 | 1.90 ]
16:00Cove Rangers - Stenhousemuir -:- [ 1.18 | 7.50 | 9.00 ]
16:00Elgin - Albion Rovers -:- [ 1.53 | 4.20 | 5.00 ]
16:00Queen's Park - Stirling -:- [ 2.00 | 3.60 | 3.20 ]

SKÓCIA: Lowland League

15:00Spartans - Dalbeattie Star -:-
16:00BSC Glasgow - Gala Fairydean -:-
16:00Cumbernauld Colts - East Stirlingshire -:-
16:00East Kilbride - Bonnyrigg Rose -:-
16:00Edinburgh University - Civil Service Strollers -:-
16:00Gretna 2008 - Caledonian Braves -:-
16:00Kelty Hearts - Vale Of Leithen -:-
16:00Stirling University - Berwick -:-

SKÓCIA: Highland League

16:00Brora Rangers - Forres Mechanics -:-
16:00Buckie Thistle - Keith -:-
16:00Clachnacuddin - Fraserburgh -:-
16:00Formartine Utd - Wick Academy -:-
16:00Fort William - Strathspey Thistle -:-
16:00Huntly - Deveronvale -:-
16:00Inverurie Loco Works - Turriff Utd -:-
16:00Rothes - Lossiemouth -:-

SPANYOLORSZÁG: LaLiga

13:00Granada - Levante -:- [ 2.00 | 3.60 | 3.80 ]
16:00Real Sociedad - Barcelona -:- [ 5.00 | 4.20 | 1.61 ]
18:30Athletic Bilbao - Eibar -:- [ 1.66 | 3.75 | 5.50 ]
21:00Atletico Madrid - Osasuna -:- [ 1.40 | 4.33 | 10.00 ]

SPANYOLORSZÁG: LaLiga2

16:00Mirandes - Huesca -:- [ 2.90 | 2.87 | 2.50 ]
18:00Ponferradina - Deportivo La Coruna -:- [ 2.10 | 2.80 | 3.80 ]
18:00Tenerife - Alcorcon -:- [ 2.00 | 3.00 | 3.80 ]
21:00Zaragoza - Racing Santander -:- [ 1.60 | 3.50 | 5.50 ]

SPANYOLORSZÁG: Segunda Division B - 1. csoport

12:00Baleares - Las Rozas -:-
17:00Ferrol - Langreo -:-
19:00Pontevedra - Rayo Majadahonda -:-

SPANYOLORSZÁG: Segunda Division B - 2. csoport

15:30Athletic Bilbao B - Barakaldo -:-
16:00Osasuna B - Calahorra -:-
16:00Unionistas - Guijuelo -:-
16:00Valladolid Promesas - Salamanca -:-
16:30Amorebieta - Alaves B -:-
18:00Arenas Club - Haro Deportivo -:-

SPANYOLORSZÁG: Segunda Division B - 3. csoport

12:00Andorra - Valencia B -:-
12:00Ebro - Castellon -:-
17:00Llagostera - Olot -:-
17:00Orihuela - Espanyol B -:-
18:00Villarreal B - Ejea -:-
19:00Hercules - Badalona -:-

SPANYOLORSZÁG: Segunda Division B - 4. csoport

17:00Marbella - Algeciras -:-
17:30Villarrubia - Badajoz -:-
18:00Cartagena - UCAM Murcia -:-
18:30Granada B - Sevilla B -:-
18:30Recreativo Huelva - Cadiz B -:-

SPANYOLORSZÁG: Tercera Division - 1. csoport

16:30Pontellas - Compostela -:-
17:00Arzua - Dep. Fabril -:-
17:00Pontes - UD Ourense -:-
17:30Paiosaco - Bergantinos -:-
19:30Ourense CF - Arenteiro -:-

SPANYOLORSZÁG: Tercera Division - 2. csoport

18:30Caudal Deportivo - Lealtad -:-

SPANYOLORSZÁG: Tercera Division - 3. csoport

15:30Barreda Balompie - Tropezon -:-
15:30Guarnizo - Vimenor -:-
15:30Ribamontan al Mar - Solares -:-
15:30Torina - Laredo -:-
16:00Siete Villas - Selaya -:-
18:00Union Montanesa Escobedo - Bezana -:-

SPANYOLORSZÁG: Tercera Division - 4. csoport

12:00Portugalete - Santuxu -:-

SPANYOLORSZÁG: Tercera Division - 5. csoport

18:00Santfeliuenc - Horta -:-
18:30Banyoles - L'Hospitalet -:-

SPANYOLORSZÁG: Tercera Division - 6. csoport

16:00Atzeneta - Eldense -:-
17:00Roda - Jove -:-

SPANYOLORSZÁG: Tercera Division - 7. csoport

17:00Flat Earth - Alcobendas -:-

SPANYOLORSZÁG: Tercera Division - 8. csoport

15:45La Virgen - Cristo Atletico -:-
15:45Numancia B - Atl. Tordesillas -:-
16:30Atl. Astorga - Almazan -:-
16:30La Granja - La Baneza -:-
16:30Leonesa B - Burgos Promesas -:-
17:30Zamora - Arandina -:-
18:00Becerril - G. Segoviana -:-

SPANYOLORSZÁG: Tercera Division - 9. csoport

13:00Melilla CD - Antequera -:-
16:45Motril - Torredonjimeno -:-
18:00Linares - Loja -:-
19:45Jaen - Maracena -:-

SPANYOLORSZÁG: Tercera Division - 10. csoport

16:00Antoniano - Sevilla C -:-

SPANYOLORSZÁG: Tercera Division - 11. csoport

16:00Ibiza Islas Pitiusas - Andratx -:-
16:00Santanyi - Esporles -:-
16:30Poblense - Platges de Calvia -:-
16:45Manacor - Portmany -:-
17:00Alcudia - Binissalem -:-
18:00Felanitx - Mallorca B -:-

SPANYOLORSZÁG: Tercera Division - 12. csoport

13:00Tamaraceite - San Fernando -:-
17:30Santa Ursula - Mensajero -:-
17:30SD Tenisca - Vera -:-
18:00Las Palmas C - Union Viera -:-

SPANYOLORSZÁG: Tercera Division - 13. csoport

16:15Minerva - Olimpico de Totana -:-

SPANYOLORSZÁG: Tercera Division - 14. csoport

16:00Llerenense - Diocesano -:-
17:30Aceuchal - Extremadura UD B -:-

SPANYOLORSZÁG: Tercera Division - 15. csoport

15:30Beti Kozkor - Cortes -:-
15:30Lourdes - CD Baztan -:-
15:45Huarte - CD Ardoi -:-
16:00Cirbonero - Valle Egues -:-
16:00Fontellas - Murchante -:-
16:00Pena - Pamplona -:-
16:30Pena Azagresa - Txantrea -:-
17:45Burlades - Mutilvera -:-

SPANYOLORSZÁG: Tercera Division - 16. csoport

15:30Logrones Promesas - Villegas -:-
18:30Yague - Comillas -:-

SPANYOLORSZÁG: Tercera Division - 17. csoport

16:30CF Illueca - Belchite 97 -:-
16:30Tarazona - Atletico Monzon -:-
17:15Zaragoza B - Brea -:-

SPANYOLORSZÁG: Tercera Division - 18. csoport

17:00Tarancon - Toledo -:-
18:30Illescas - Atl. Ibanes -:-

SPANYOLORSZÁG: Primera Division - női

12:00Real Sociedad N - EDF Logrono N -:-
17:00Espanyol N - Barcelona N -:-
18:30Betis N - Huelva N -:-

SVÁJC: Szuperliga

19:00Servette - Thun -:- [ 1.60 | 4.00 | 5.25 ]
19:00St. Gallen - Zürich -:- [ 1.61 | 4.33 | 4.75 ]

SVÁJC: Challenge League

17:00Lausanne Ouchy - Schaffhausen -:- [ 1.85 | 3.80 | 3.75 ]

SVÁJC: Nationalliga A - női

14:00FF Lugano 1976 N - Luzern N -:-
16:00St. Gallen N - Grasshoppers N -:-
16:00Zürich N - Young Boys N -:-
17:00Basel N - Servette N -:-

SZAÚD-ARÁBIA: Premier League

13:35Damac - Al Feiha -:- [ 3.60 | 3.60 | 1.80 ]
17:45Al-Ittihad FC - Al-Faysaly -:- [ 2.00 | 3.30 | 3.20 ]

SZENEGÁL: Ligue 1

17:30Diambars - Casa -:-
17:30Teungueth - US Goree -:-
18:00Jaraaf - Pikine -:-

SZERBIA: Super Liga

14:00Proleter - Radnicki Nis -:- [ 5.25 | 3.50 | 1.57 ]

SZLOVÉNIA: Prva Liga

18:00ElhalasztvaAluminij - Rudar -:-
18:00ElhalasztvaCelje - Bravo -:-
18:00ElhalasztvaMura - Maribor -:-
18:00ElhalasztvaO. Ljubljana - Triglav -:-
18:00ElhalasztvaTabor Sezana - Domzale -:-

TÖRÖKORSZÁG: Super Lig

13:00Rizespor - Kasimpasa -:- [ 2.05 | 3.60 | 3.40 ]
15:00Genclerbirligi - Göztepe -:- [ 2.05 | 3.40 | 3.60 ]
18:00Galatasaray - Ankaragücü -:- [ 1.28 | 5.50 | 9.50 ]

TÖRÖKORSZÁG: 1. Lig

12:00Boluspor - Karagumruk -:- [ 2.30 | 3.25 | 2.80 ]
12:00Erzurum BB - Giresunspor -:- [ 1.57 | 4.00 | 4.75 ]
14:30Istanbulspor - Eskisehirspor -:- [ 1.70 | 3.80 | 4.00 ]
17:00Adanaspor - Menemen Belediye -:- [ 2.90 | 3.40 | 2.20 ]

TÖRÖKORSZÁG: TFF 2. Lig - fehér csoport

11:00H.Trabzon - Bak Spor -:-
11:30Samsunspor - 1922 Konyaspor -:-
11:30Sancaktepe - Manisa FK -:-

TÖRÖKORSZÁG: TFF 2. Lig - vörös csoport

11:30Kirsehir Belediyespor - FK Vanspor -:-
11:30Tuzlaspor - Eyupspor -:-

TÖRÖKORSZÁG: TFF 3. Lig - 1. csoport

11:30Cankaya FK - Silivrispor -:-
11:30Manisaspor - Tokatspor -:-

TÖRÖKORSZÁG: TFF 3. Lig - 3. csoport

11:30Bayrampasa - Halide E. -:-

TRINIDAD ÉS TOBAGO: Pro League

23:00Central FC - North East Stars -:-
23:00Morvant Caledonia Utd - W Connection -:-
00:00Sando - San Juan Jabloteh -:-
01:00Cunupia FC - Police -:-
01:00Defence Force - La Horquetta -:-

TUNÉZIA: Ligue Professionnelle 1

14:00Monastir - Slimane -:-

TUNÉZIA: Ligue 2

14:00ES Djerba - Jendouba Sport -:-
14:00Hamam-Sousse - AS Djerba -:-
14:00Marsa - SS Sfaxien -:-
14:00Menzel Bouzelfa - Gafsa -:-
14:00Msaken - Ariana -:-
14:00Rades - Gabes -:-
14:00Rejiche - Kasserine -:-
14:00Sfax Railways - Olympique Beja -:-
14:00Stade Gabesien - Oued Ellil -:-

ÚJ-ZÉLAND: Football Championships

01:00Wellington Phoenix Res 2 - Canterbury 3:3
FélidőAuckland City - Eastern Suburbs 0:0

UKRAJNA: Premier League

13:00Lviv - Kolos Kovalivka -:- [ 2.70 | 3.10 | 2.50 ]
16:00Zorya - Sahtar Donyeck -:- [ 4.75 | 4.00 | 1.57 ]
18:30Olimpik Donyeck - Mariupol -:- [ 2.10 | 3.30 | 3.20 ]

UKRAJNA: Ifjúsági Liga

11:00Zorya U21 - Sahtar Donyeck U21 -:-
12:00Deszna U21 - Dinamo Kijev U21 -:-
12:00Dnipro-1 U21 - Olekszandrija U21 -:-
12:00Vorszkla U21 - Karpati Lviv U21 -:-

URUGUAY: Segunda Division - Play Off

20:00Rentistas - Villa Espanola -:-

VILÁG: Barátságos mérkőzés

23:00Laferrere (Arg) - Almirante Brown (Arg) 2:1 [ 1.95 | 3.80 | 3.10 ]
12:45Kuopio PS (Fin) - JIPPO (Fin) -:-

VILÁG: FIFA Klubvilágbajnokság

15:00Al-Hilal - Esperance Tunis -:- [ 1.85 | 3.50 | 4.20 ]
18:30Monterrey - Al-Sadd -:- [ 2.00 | 3.60 | 3.50 ]

VILÁG: Barátságos válogatott-mérkőzés

13:00Rabotnicki - Észak-Macedónia U21 -:-

WALES: Cymru Premier

15:30Cardiff Metropolitan - Aberystwyth -:- [ 1.50 | 4.33 | 5.00 ]
15:30Newtown - Carmarthen -:- [ 1.72 | 3.75 | 4.00 ]

WALES: Cymru North

15:00Gresford - Llandudno -:-
15:00Llanrhaeadr - Guilsfield -:-
15:00Ruthin - Penrhyncoch -:-
15:30Flint - Colwyn Bay -:-
15:30ElhalasztvaPorthmadog - Buckley -:-
15:30Prestatyn - Corwen -:-

WALES: Cymru South

15:00Cwmbran Celtic - Cwmamman United -:-
15:30Afan Lido - Caerau Ely -:-
15:30Cambrian & Clydach - Undy -:-
15:30Haverfordwest - Pontypridd -:-
15:30STM Sports - Llantwit Major -:-

WALES: 1. osztály

15:00Aberbargoed - Port Talbot -:-
15:00Garden Village - Croesyceiliog -:-
15:00Penydarren - Dinas Powys -:-
15:00Pontardawe - Caldicot -:-
15:00Ton Pentre - Bridgend Street -:-
15:00Trefelin - Goytre AFC -:-

WALES: Walesi Kupa

15:30Penybont - Porthmadog -:- [ 1.25 | 6.00 | 7.00 ]

ZAMBIA: Szuperliga

12:00Kabwe Youth Academy - Kansanshi -:-
13:00Lumwana Radiants - Zanaco -:-
14:00Kabwe - NAPSA Stars -:-
14:00Nkana - Zesco Utd -:-

ZIMBABWE: Premier Soccer League

14:00Bulawayo Chiefs - Herentals -:-
14:00CAPS Utd - Platinum -:-
14:00Chapungu Utd - Highlanders -:-
14:00Chicken Inn - TelOne -:-
14:00Harare City - Ngezi Platinum -:-
14:00Hwange - ZPC Kariba -:-
14:00Mushowani Stars - Yadah -:-
14:00Triangle - Dynamos -:-

FRISSÍTÉS

Foci | Jégkorong | Tenisz | Kosárlabda | Kézilabda | Röplabda | Baseball | Am.futball | Rögbi | További sportok »

A lap tetejére

Az m.eredmenyek.com élő eredményeket szolgáltat - foci livescore - mobiltelefonra. Ez a mobil verzió technikai okokból más paraméterekkel rendelkezik, mint az Eredmenyek.com weboldal.