FRISSÍTÉS

Foci » Holnap » Oddsok

ANGLIA: Premier League

15:00Brentford - Leicester -:- [ 2.60 | 3.30 | 2.75 ]
15:00West Ham - Tottenham -:- [ 2.30 | 3.50 | 3.00 ]
17:30Manchester United - Liverpool -:- [ 3.10 | 3.60 | 2.20 ]

FRANCIAORSZÁG: Ligue 1

13:00Nice - Lyon -:- [ 2.50 | 3.40 | 2.70 ]
15:00Lens - Metz -:- [ 1.55 | 4.33 | 5.75 ]
15:00Lorient - Bordeaux -:- [ 2.00 | 3.50 | 3.80 ]
15:00Reims - Troyes -:- [ 2.15 | 3.30 | 3.50 ]
15:00Rennes - Strasbourg -:- [ 1.70 | 3.90 | 4.75 ]
17:00Monaco - Montpellier -:- [ 1.44 | 5.00 | 6.00 ]
20:45Olympique de Marseille - PSG -:- [ 5.00 | 4.50 | 1.57 ]

MAGYARORSZÁG: OTP Bank Liga

13:30Debreceni VSC - Puskás Akadémia -:- [ 2.75 | 3.40 | 2.50 ]
15:45Honvéd FC - Mezőkövesd -:- [ 1.80 | 3.80 | 4.20 ]
18:00Ferencvárosi TC - MTK Budapest -:- [ 1.33 | 5.00 | 7.00 ]

MAGYARORSZÁG: Merkantil Bank Liga

13:00Budafok - Budaörs -:-
13:00Dorog - Csákvár -:-
13:00Győri ETO - Pécsi MFC -:-
13:00III. Kerületi TVE - BFC Siófok -:-
13:00Nyíregyháza - Szolnok -:-
13:00Soroksár - Szentlőrinc -:-
13:00Tiszakécske - Diósgyőri VTK -:-
17:00Békéscsaba - Kecskeméti TE -:-
17:00Haladás - Ajka -:-
17:00Szeged - Vasas -:-

NÉMETORSZÁG: Bundesliga

15:30Köln - Leverkusen -:- [ 3.20 | 4.00 | 2.05 ]
17:30VfB Stuttgart - Union Berlin -:- [ 2.45 | 3.50 | 2.80 ]
19:30VfL Bochum - Frankfurt -:- [ 3.20 | 3.50 | 2.20 ]

OLASZORSZÁG: Serie A

12:30Atalanta - Udinese -:- [ 1.40 | 5.00 | 7.50 ]
15:00Fiorentina - Cagliari -:- [ 1.65 | 4.00 | 5.25 ]
15:00Verona - Lazio -:- [ 3.10 | 3.60 | 2.20 ]
18:00AS Roma - Napoli -:- [ 2.90 | 3.40 | 2.40 ]
20:45Inter - Juventus -:- [ 2.05 | 3.60 | 3.40 ]

SPANYOLORSZÁG: LaLiga

14:00Sevilla - Levante -:- [ 1.44 | 4.20 | 8.00 ]
16:15FC Barcelona - Real Madrid -:- [ 2.75 | 3.60 | 2.45 ]
18:30Betis - Rayo Vallecano -:- [ 1.83 | 3.75 | 4.20 ]
21:00Atletico Madrid - Real Sociedad -:- [ 1.61 | 3.70 | 6.00 ]

AFRIKA: CAF Bajnokok Ligája - Selejtező

15:00Simba (Tan) - Jwaneng Galaxy (Bot) -:-
16:00Mamelodi (Rsa) - Maniema (Drc) -:-
18:00Esperance Tunis (Tun) - Al Ittihad (Lby) -:-
18:30Horoya (Gui) - Stade Malien (Mli) -:-
19:00Al-Hilal (Sud) - Rivers United (Nga) -:-
19:00Setif (Alg) - Nouadhibou (Mrt) -:-
20:00Belouizdad (Alg) - ASEC Mimosas (Ivo) -:-
21:00Wydad (Mar) - Hearts Of Oak (Gha) -:-

AFRIKA: CAF Konföderációs Kupa - Selejtező

15:00Gor Mahia (Ken) - Al-Ahly Merowe (Sud) -:-
16:00Motema Pembe (Drc) - AS Kigali (Rwa) -:-
16:30Enyimba (Nga) - Diambars (Sen) -:-
17:00Primeiro de Agosto (Ang) - Red Arrows (Zam) -:- [ 1.90 | 2.90 | 4.00 ]
17:30Orlando (Rsa) - Diables Noirs (Con) -:-
20:00Berkane (Mar) - Ben Guerdane (Tun) -:-
20:00JS Kabylie (Alg) - FAR Rabat (Mar) -:-

AFRIKA: Afrika-bajnokság - női - Selejtező

16:30Kamerun N - Közép-afrikai Köztársaság N -:-
16:30Kongói DK N - Egyenlítői Guinea N -:-
18:00Benin N - Burkina Faso N -:-
18:00Ghána N - Nigéria N -:-
18:00Guinea N - Mali N -:-

ALBÁNIA: Szuperliga

13:45Kukesi - Vllaznia -:-
16:45Skenderbeu - Dinamo Tirana -:-

ANDORRA: Primera Divisió

11:00Carroi - Inter Escaldes -:-
13:30UE Engordany - Atletic Escaldes -:-
16:00Ordino - UE Santa Coloma -:-
18:30FC Santa Coloma - Sant Julia -:-

ANGLIA: Championship

13:30Barnsley - Sheffield Utd -:- [ 3.80 | 3.40 | 2.05 ]
16:00Nottingham - Fulham -:- [ 4.00 | 3.50 | 1.95 ]

ANGOLA: Girabola

16:00Cuando Cubango - Caala -:-
16:30Sporting de Benguela - Kabuscorp -:-

ARGENTÍNA: Liga Profesional

23:00Defensa y Justicia - Platense -:- [ 1.75 | 3.30 | 4.50 ]
01:15Rosario Central - Racing Club -:- [ 2.40 | 3.00 | 2.90 ]
20:45Colon - Estudiantes -:- [ 2.25 | 3.10 | 3.10 ]
20:45Godoy Cruz - Banfield -:- [ 2.15 | 3.20 | 3.20 ]
23:00Huracan - San Lorenzo -:- [ 2.05 | 3.20 | 3.40 ]

ARGENTÍNA: Primera Nacional

00:00Alvarado - Atletico Atlanta -:- [ 2.30 | 2.75 | 3.20 ]
00:10Tigre - Chacarita Juniors -:- [ 1.44 | 3.80 | 6.50 ]
02:10Agropecuario - Almirante Brown -:- [ 2.40 | 2.87 | 2.87 ]
20:10Quilmes - Nueva Chicago -:- [ 1.53 | 3.60 | 5.50 ]
20:30Gimnasia Jujuy - San Martin S.J. -:- [ 2.25 | 2.75 | 3.25 ]
21:30Deportivo Maipu - San Martin Tucuman -:- [ 3.50 | 2.87 | 2.10 ]

ARGENTÍNA: Torneo Federal

16:00Douglas Haig - Central Norte -:-
21:00Boca Unidos - Union Sunchales -:-
21:00CDJU Gualeguaychu - Defensores Belgrano VR -:-
21:00Circulo Deportivo - Huracan Las Heras -:-
21:00Sarmiento Resistencia - Sportivo Belgrano -:-
21:00Sportivo Estudiantes - Olimpo -:-
21:30Gimnasia y Tiro - Def. Pronunciamiento -:-
21:30Villa Mitre - Juventud Unida Universitario -:-
22:00Ciudad Bolivar - Club Sportivo Penarol -:-
22:00Desamparados - Sansinena -:-
22:00Independiente Chivilcoy - Deportivo Madryn -:-
23:00Cipolletti - Sol de Mayo -:-
00:00Gimnasia E.R. - Chaco For Ever -:-

ARGENTÍNA: Primera B - Clausura

20:00Defensores Unidos - Deportivo Merlo -:-
20:00Villa San Carlos - San Miguel -:-

ARGENTÍNA: Primera C - Clausura

01:00Laferrere - Excursionistas -:-
20:00Claypole - Central Cordoba -:-
20:00Dock Sud - Berazategui -:-
20:00Ituzaingo - Leandro N. Alem -:-
20:00Midland - Club Lujan -:-

ARGENTÍNA: Primera D - Clausura

20:00Liniers - Puerto Nuevo -:-

ARUBA: Division di Honor

00:30Caravel - Estrella -:-
02:30United FC - Racing Club Aruba -:-
00:00Britannia - Deportivo Nacional -:-

AUSZTRÁLIA: NPL Queensland

09:00Brisbane Strikers - Olympic FC -:-
09:00Brisbane U21 - Logan Lightning -:-
09:00Capalaba FC - Redlands -:-
09:00Gold Coast Knights - Gold Coast -:-
10:00Sunshine Coast Wanderers - Peninsula -:-

AUSZTRÁLIA: FFA Cup

07:30Queensland Lions - Brisbane Roar -:-

AUSZTRIA: Bundesliga

14:30Hartberg - Rapid Wien -:- [ 3.80 | 3.75 | 1.90 ]
14:30LASK - Altach -:- [ 1.40 | 4.50 | 8.50 ]
17:00Salzburg - Sturm Graz -:- [ 1.28 | 6.00 | 9.00 ]

AUSZTRIA: 2. Liga

10:30Kapfenberg - St. Pölten -:-

AUSZTRIA: Regionalliga nyugat - Salzburg

16:00Bischofshofen - SAK 1914 -:-
16:00Wals-Grunau - Kuchl -:-

AUSZTRIA: Regionalliga nyugat - Vorarlberg

16:00RW Rankweil - Austria Lustenau (Am.) -:-

AZERBAJDZSÁN: Premier League

14:00Keshla - Gabala -:-

ÁZSIA: AFC Ázsia Kupa U23 - Selejtező

14:50Egyesült Arab Emirátusok U23 - Kirgizisztán U23 -:-
18:30Omán U23 - India U23 -:-

ÁZSIA: Ázsia Kupa - női - Selejtező - Első szakasz

08:00Mianmar N - Egyesült Arab Emirátusok N -:-
13:00Guam N - Libanon N -:-
17:00Tajvan N - Bahrein N -:-

BELGIUM: Jupiler League

13:30Antwerpen - Club Brugge -:- [ 4.00 | 4.00 | 1.80 ]
16:00Anderlecht - Beerschot VA -:- [ 1.28 | 5.25 | 11.00 ]
18:30Genk - Gent -:- [ 2.10 | 3.60 | 3.20 ]
21:00Leuven - St. Truiden -:- [ 2.30 | 3.50 | 2.90 ]

BELGIUM: 1B Pro League

16:00Westerlo - Virton -:- [ 1.40 | 4.00 | 6.50 ]
20:00Waasland-Beveren - Lommel SK -:- [ 1.90 | 3.75 | 3.10 ]

BELGIUM: National Division 1

15:00RFC Liege - Heist -:-
15:00Saint Eloois - Tienen -:-

BELGIUM: Amatőr másodosztály - ACFF csoport

15:00Acren - Meux -:-
15:00Ganshoren - Hamoir -:-
15:00Rebecquoise - Warnant -:-
15:00Waremme - Stockay-Warfusee -:-

BELGIUM: Amatőr másodosztály - VFV A

15:00Gullegem - Merelbeke -:-
15:00Olsa Brakel - Wetteren -:-
15:00Petegem - Lokeren-Temse -:-
15:00Westhoek - KRC Harelbeke -:-

BELGIUM: Amatőr másodosztály - VFV B

15:00Aalst - Hoogstraten -:-
15:00Belisia Bilzen - Lyra-Lierse Berlaar -:-
15:00Diegem - Hades -:-
15:00Wijgmaal - Cappellen -:-

BOLÍVIA: Division Profesional

23:15J. Wilstermann - Royal Pari -:- [ 1.80 | 3.60 | 3.50 ]
01:30Nacional Potosi - Blooming -:- [ 1.36 | 4.50 | 6.50 ]
21:00Independiente Petroleros - Tomayapo -:- [ 1.28 | 4.75 | 9.00 ]
23:15Palmaflor - Always Ready -:- [ 3.80 | 3.60 | 1.72 ]

BOLÍVIA: Nacional B - Harmadik szakasz

21:00Vaca Diez - Em Huanuni -:-

BOSZNIA-HERCEGOVINA: Premier League

13:00Posusje - Zeljeznicar -:-
13:00Radnik Bijeljina - Siroki Brijeg -:-
19:30Tuzla City - Borac Banja Luka -:-

BOSZNIA-HERCEGOVINA: Prva Liga - FBiH

14:30TOSK Tesanj - Kakanj -:-

BOSZNIA-HERCEGOVINA: Prva Liga - RS

14:30Novi Grad - Zvijezda 09 -:-

BRAZÍLIA: Campeonato Brasileiro

00:00Fluminense - Flamengo -:- [ 4.33 | 3.25 | 1.85 ]
00:15Fortaleza - Athletico-PR -:- [ 1.60 | 3.80 | 6.00 ]
21:00Atletico-MG - Cuiaba -:- [ 1.36 | 4.50 | 9.50 ]
21:00Internacional - Corinthians -:- [ 2.05 | 3.30 | 3.50 ]
23:15Bragantino - Sao Paulo -:- [ 2.55 | 3.00 | 2.87 ]

BRAZÍLIA: Campeonato Brasileiro B

00:00CSA - Operario -:-
21:00Nautico - Vasco -:-
21:00Remo - Ponte Preta -:-

BRAZÍLIA: Serie C - Második szakasz

00:00Botafogo PB - Criciuma -:-
21:00Novorizontino - Tombense -:-
23:00Ypiranga FC - Manaus -:-

BRAZÍLIA: Serie D - Play Off

21:00Aparecidense - ABC -:-

BRAZÍLIA: Campeonato Gaucho 2 - Play Off

20:00Avenida - Veranopolis -:-
20:00Brasil Farroupilha - Guarany de Bage -:-
00:00SC Sao Paulo - Frederiquense -:-

BRAZÍLIA: Copa Paulista - Play Off

16:00EC Sao Bernardo - Sao Bernardo -:-
20:00Noroeste - Botafogo SP -:-

BRAZÍLIA: Brasileiro U20 - Play Off

15:30Palmeiras U20 - Internacional U20 -:-

BULGÁRIA: Parva Liga

18:00Beroe - CSZKA Szófia -:- [ 4.20 | 3.40 | 1.80 ]

BULGÁRIA: Vtora liga

15:30Etar - Szeptemvri Szófia -:-

BULGÁRIA: Harmadosztály - északkelet

14:00Csernolomec - Dunav Ruse -:-
14:00Szeptemvri Tervel - Usztrem Doncsevo -:-

BURKINA FASO: Premier League

17:30Bobo-Dioulasso - Vitesse -:-
17:30Kadiogo - USFA -:-
19:45Sonabel Ouagadougou - Etoile Filante -:-

BURUNDI: Primus League

15:00Aigle Noir - Kayanza -:-
15:00Musongati - Rukinzo -:-
15:00New Oil - Olympic S. -:-

CHILE: Primera División

23:00Nublense - Everton -:- [ 2.20 | 3.00 | 3.25 ]
17:00Melipilla - Universidad de Chile -:- [ 3.20 | 3.20 | 2.10 ]
21:30Colo Colo - Universidad Catolica -:- [ 1.95 | 3.40 | 3.40 ]

CHILE: Primera B

01:30Rangers - Coquimbo -:-
20:00Deportes Temuco - Arturo Fernandez Vial -:-
20:00San Felipe - Copiapo -:-

CHILE: Segunda Division

17:30Valdivia - Lautaro -:-
21:00Deportes Concepcion - Recoleta -:-
21:00General Velasquez - Deportes Colina -:-
21:30Iberia - Ind. Cauquenes -:-

CIPRUS: Első osztály

18:00Aris - APOEL -:-

CIPRUS: 2. osztály

14:30Olympias Lympion - Sotiras -:-
14:30Omonia Aradippou - Omonia 29th May -:-

COSTA RICA: Primera División - Apertura

23:00Sporting San Jose - Guadalupe -:- [ 2.05 | 3.30 | 3.10 ]
23:00Zeledon - Grecia -:- [ 2.60 | 3.30 | 2.37 ]
03:00Alajuelense - Guanacasteca -:- [ 1.50 | 3.60 | 5.75 ]
22:00Santos DG - ADR Jicaral -:- [ 1.83 | 3.40 | 3.60 ]
00:00Saprissa - Cartagines -:- [ 1.50 | 3.60 | 5.75 ]

COSTA RICA: Liga de Ascenso - Apertura

23:00Barrio Mexico - Consultants Desamparados -:-
23:00Municipal Turrialba - Santa Ana -:-
19:00Puntarenas FC - Marineros -:-
22:00Cariari Pococi - Limon 3:0

CURAÇAO: Promé Divishon

02:00UNDEBA - Jong Holland -:-
02:00Victory Boys - SUBT -:-
00:00Sithoc - CSD Barber -:-
00:00Vesta - Centro Dominguito -:-

CSEHORSZÁG: 1. Liga

16:00České Budějovice - Slavia Praha -:- [ 6.00 | 4.50 | 1.44 ]
16:00Hradec Kralove - Teplice -:- [ 1.85 | 3.40 | 4.00 ]
16:00Plzen - Jablonec -:- [ 1.44 | 4.50 | 6.00 ]
19:00Sparta Praha - Mlada Boleslav -:- [ 1.36 | 4.75 | 7.50 ]

CSEHORSZÁG: 2. osztály

15:30Mas Taborsko - Prostejov -:- [ 2.05 | 3.25 | 3.20 ]

CSEHORSZÁG: CFL - A csoport

10:30Karlovy Vary - Benesov -:-
14:30Hostoun - Pribram B -:-

CSEHORSZÁG: CFL - B csoport

10:30Liberec B - Hradec Kralove B -:-
11:00Bohemians 1905 B - Prepere -:-
14:30Brozany - Dukla Praha B -:-

CSEHORSZÁG: MSFL

10:15Unicov - Hlucin -:-
10:15Znojmo - Slovacko B -:-
10:30Zlin B - Kromeriz -:-

CSEHORSZÁG: A divízió

14:30Jindrichuv Hradec - Myto -:-

CSEHORSZÁG: B divízió

10:15Meteor Praha - Banik Most - Sous -:-

CSEHORSZÁG: C divízió

14:30Poricany - Velke Hamry -:-

CSEHORSZÁG: D divízió

10:15Zbrojovka Brno B - Havlickuv Brod -:-
14:30Humpolec - Breclav -:-
14:30Stara Rise - Zdar na Sazavou -:-
14:30Tasovice - Zdirec n. D. -:-

CSEHORSZÁG: E divízió

10:15Slavicin - Strani -:-
14:30Vsechovice - Sumperk -:-

CSEHORSZÁG: Division F

10:15Havirov - Bohumin -:-
10:15Karvina B - Opava B -:-
14:30Bruntal - Rymarov -:-

CSEHORSZÁG: Moravskoslezsky KP

14:30Koberice - Haj ve Slezsku -:-
14:30Krnov - Celadna -:-
14:30Moravan Oldrisov - Hlubina -:-

CSEHORSZÁG: Zlinsky KP

13:30Nevsova - Bystrice pod Hostynem -:-
13:30Stitna nad Vlari - Valasska Polanka -:-

CSEHORSZÁG: Jihomoravsky KP

15:30Lisen B - Ivancice -:-

CSEHORSZÁG: Vysocina KP

14:30Nova Ves - Vrchovina B -:-
14:30Pelhrimov - Velke Mezirici B -:-
14:30Pribyslav - Ledec nad Sazavou -:-

CSEHORSZÁG: Kralovehradecky KP

14:30Chlumec nad Cidlinou B - Police nad Metuji -:-
14:30Jaromer - Rychnov n. Kneznou -:-
14:30Novy Bydzov - Cerveny Kostelec -:-
14:30Trebes - Cernilov -:-

CSEHORSZÁG: Liberecky KP

10:30Skalice u C.Lipy - Turnov -:-
15:30Visnova - Rovensko p. Tr. -:-

CSEHORSZÁG: Ustecky KP

10:30Kadan - Domousice -:-

CSEHORSZÁG: Plzensky KP

15:30Domazlice B - Rapid Plzen -:-
15:30Sokol Radnice - Tlumacov -:-
15:30Stankov - Holysov -:-

CSEHORSZÁG: Jihocesky KP

10:30Trebon - TJ Osek -:-
15:30Junior Strakonice - Cimelice -:-

CSEHORSZÁG: Stredocesky KP

15:30Cesky Brod B - Povltavska FA B -:-
15:30Lysa n. L. - Hrebec -:-
15:30Nymburk - Tuchlovice -:-

CSEHORSZÁG: Olomoucky KP

14:30Bohunovice - Jesenik -:-
14:30Dolany - Mohelnice -:-
14:30Lutin - Brodek u Prerova -:-
14:30Medlov - Zelatovice -:-
14:30SK Lipova - Litovel -:-

CSEHORSZÁG: Pardubicky KP

10:15Chrudim B - Holice -:-
10:15Litomysl - Horni Redice -:-
14:30Hermanuv Mestec - Lanskroun -:-
14:30Moravany - Tremosnice -:-
14:30Moravska Trebova - Svitavy -:-

CSEHORSZÁG: 2. Liga - női

10:30Lisen N - Branik N -:-
14:00Ostrava N - Hradec Kralove N -:-

DÁNIA: Superliga

14:00Bröndby - FC Köbenhavn -:- [ 3.20 | 3.60 | 2.15 ]
14:00Silkeborg - Odense -:- [ 2.05 | 3.50 | 3.60 ]
16:00Randers - Aarhus -:- [ 2.25 | 3.25 | 3.40 ]
18:00Midtjylland - Sønderjyske -:- [ 1.33 | 5.00 | 10.00 ]

DÁNIA: 1. osztály

14:00Vendsyssel - Helsingør -:- [ 4.00 | 3.75 | 1.75 ]
15:00Nykøbing FC - F. Amager -:- [ 1.57 | 4.00 | 5.25 ]

DÁNIA: 2. osztály

15:00Thisted - Kolding -:-

DÉL-AFRIKA: Premier League

15:30Chippa United - Swallows -:-
17:30Supersport - Kaizer -:-

DÉL-AFRIKA: GladAfrica Championship

15:30Black Leopards - Free State Stars -:-
15:30Cape Town Spurs - Platinum City -:-
15:30Pretoria U. - Tshakhuma -:-

DÉL-AFRIKA: Diski Challenge

10:00Baroka U23 - Maritzburg Utd U23 -:-
10:00Orlando U23 - Golden Arrows U23 -:-
10:00Swallows U23 - Royal AM U23 -:-
12:00Stellenbosch U23 - Supersport U23 -:-

DÉL-KOREA: K League 1

08:00Daegu - Suwon -:- [ 2.25 | 3.00 | 3.25 ]
08:00Gangwon - Seoul -:- [ 2.50 | 3.10 | 2.62 ]
08:00Jeju - Jeonbuk -:- [ 3.00 | 3.20 | 2.20 ]
08:00Pohang - Incheon -:- [ 1.75 | 3.20 | 4.33 ]
08:00Seongnam - Ulsan Hyundai -:- [ 4.33 | 3.30 | 1.80 ]
08:00Suwon City - Gwangju -:- [ 2.05 | 3.25 | 3.30 ]

DOMINIKAI KÖZTÁRSASÁG: LDF - Play Off

00:00Cibao - Vega Real -:-

ECUADOR: Liga Pro - Második szakasz

00:30Nueve de Octubre - Orense -:- [ 1.83 | 3.40 | 3.80 ]
03:00LDU Quito - Ind. del Valle -:- [ 2.10 | 3.40 | 3.10 ]
20:30Olmedo - Delfin -:- [ 4.75 | 4.00 | 1.61 ]
23:00Manta - Guayaquil City -:- [ 2.40 | 3.40 | 2.50 ]

EGYIPTOM: 2. osztály - A csoport

14:30El Badari - Tamya -:-

EL SALVADOR: Primera Division - Apertura

02:30Chalatenango - Santa Tecla -:-
03:00Metapan - Jocoro -:-
23:0011 Deportivo - Platense Municipal -:-
23:00Atletico Marte - Aguila -:-
23:00Luis Angel Firpo - Alianza FC -:-
23:15FAS - Municipal Limeno -:-

ÉSZAK-MACEDÓNIA: 1. MFL

14:00Borec - Akademija Pandev -:-
14:00FK Skopje - Tikves -:-
14:00Makedonija GP - Struga -:-
14:00Pelister - Bregalnica -:-
14:00Shkendija - Rabotnicki -:-

ÉSZTORSZÁG: Meistriliiga

12:00TörölveKalju - Tammeka -:-
14:00Flora - Kuressaare -:-
14:00TörölveKuressaare - Paide -:-

ÉSZTORSZÁG: Észt Kupa

18:00Tammeka - Tartu Kalev -:-

ETIÓPIA: Premier League

14:00Sidama Bunna - Dire Dawa -:-
18:00Addis Ababa Ketema - Arba Menche -:-

EURÓPA: U17-es EB - Selejtező - Első szakasz

12:00Horvátország U17 - Liechtenstein U17 -:-
18:00Szerbia U17 - Bulgária U17 -:-

EURÓPA: Premier League (Krím)

13:00Kyzyltash - Gvardeyets -:-
13:00Ocean Kercs - TSK Szimferopol -:-

FEHÉROROSZORSZÁG: Vysshaya Liga

12:30FC Minszk - Szlavija Mozir -:-
14:30Zogyino - Ruk Breszt -:-

FEHÉROROSZORSZÁG: Pershaya Liga

12:00Belsina - Arszenál Dzsarzsinszk -:-
14:00Naftan - Krumkacsi -:-
16:00Dnyepr Mogiljev - FC Szlonyim -:-

FERÖER-SZIGETEK: Premier League

16:3007 Vestur Sorvagur - HB Torshavn -:-
16:30B36 Torshavn - Vikingur -:-
16:30Fuglafjördur - Runavik -:-
16:30Klaksvik - Streymur -:-
16:30Toftir - TB Tvoroyri -:-

FIDZSI: Premier League

05:00ElhalasztvaLabasa - Lautoka -:-
05:00Nadi - Rewa -:-
05:00Suva - Ba -:-
06:30Navua - Nadroga -:-

FINNORSZÁG: Veikkausliiga - Bajnokság Play-Off

17:30Helsinki JK - Inter Turku -:- [ 1.75 | 3.60 | 4.50 ]

FINNORSZÁG: Kakkonen - B csoport

13:00HJS - PIF Pargas -:-
13:00Honka Akatemia - Ilves 2 -:-
13:00Jazz Pori - GrIFK -:-
13:00KaaPo - Ilves-Kissat -:-
13:00SalPa - EPS -:-
13:00TPV - VJS -:-

FINNORSZÁG: Kakkonen - C csoport

13:00GBK Kokkola - OLS Oulu -:-
13:00JJK Jyvaskyla - JBK -:-
13:00Kemi City - Narpes Kraft -:-
13:00OTP - Vaajakoski -:-
13:00SJK Akatemia - Rovaniemi 2 -:-
13:00VIFK - Hercules -:-

GIBRALTÁR: National League

16:00Glacis United - Mons Calpe -:-

GÖRÖGORSZÁG: Szuperliga

15:00Arisz - Panetolikosz -:- [ 1.45 | 4.20 | 8.00 ]
15:00Volosz - AEK Athén -:- [ 4.75 | 4.00 | 1.70 ]
17:15OFI Kréta - Lamia -:- [ 2.40 | 3.20 | 3.10 ]
19:30Olympiakosz Pireusz - PAOK -:- [ 1.90 | 3.60 | 4.00 ]

GÖRÖGORSZÁG: Gamma Ethniki - 1. csoport

14:00Alexandroupoli - Ethnikos Sochos -:-
14:00Aris Avatou - Apollon Paralimniou -:-
14:00Chrisoupolis - A. Aszterasz -:-
14:00Doxa Dramas - Orfeas Xanthi -:-
14:00M. Alexandros Orfaniou - F.C. Pandramaikos -:-
14:00Thermaikos FC - Plagia -:-

GÖRÖGORSZÁG: Gamma Ethniki - 2. csoport

14:00Agios Matthaios - Thyella Sarakinoi -:-
14:00Giannitsza - Asteras Kalirachis -:-
14:00Iraklis Ampelokipi - Kozani -:-
14:00Kozani - Edessaikos -:-
14:00M. Alexandros Trikala - Makedonikosz -:-

GÖRÖGORSZÁG: Gamma Ethniki - 3. csoport

14:00Aetos Makrychoriou - Dimitra Efxeinoupolis -:-
14:00Atalanti - Amvrysseas -:-
14:00Atromitos Palamas - Ipato -:-
14:00Elassona - Fikis -:-
14:00Nea Artaki - Iraklis Larissza -:-
14:00Thiseas Agria - Ethnikos Neou -:-

GÖRÖGORSZÁG: Gamma Ethniki - 4. csoport

14:00Acheron Kanalaki - Panachaiki -:-
14:00Amvrakikos Loutrou - PAO Varda -:-
14:00Anagennisi Arta - Panegialiosz -:-
14:00Diagoras Vrachneikon - Tilikratis L. -:-
14:00Ethnikos Skoulikadou - Aias Gastounis -:-
14:00Nafpaktiakosz A. - Diavolitsi -:-

GÖRÖGORSZÁG: Gamma Ethniki - 5. csoport

10:30Santorini - Ermis Meligous -:-
14:00Aris Skalas - Ermionidas-Ermis -:-
14:00Foinikas N. Epidavrou - Fosztirasz -:-
14:00Mykonos - Ilioupoli -:-
14:00Panarkadikos - Agios Ierotheos -:-

GÖRÖGORSZÁG: Gamma Ethniki - 6. csoport

14:00Aias - Pyliou -:-
14:00Aiolikos - Keratsini -:-
14:00Aittitos Spata - Kyanos A. V. -:-
14:00Panelefsiniakos - E. Pireusz -:-
14:00Thyella D. - Proodeftiki -:-

GÖRÖGORSZÁG: Gamma Ethniki - 7. csoport

14:00Aris Soudas - Poros -:-
14:00Atsalenios - AO Anagennisi -:-
14:00Giouchtas - Panioniosz -:-
14:00Rouf Pao - AE Neapolis -:-

GRÚZIA: Crystalbet Erovnuli Liga

12:30Samtredia - Dinamo Batumi -:-
12:30Shukura - Loco. Tbiliszi -:-
14:30Dila Gori - Samgurali -:-
16:30Telavi - Torpedo Kutaisi -:-
18:30Szaburtalo Tbiliszi - Dinamo Tbiliszi -:-

GRÚZIA: Erovnuli Liga 2

12:30Bolnisi - Georgia -:-
12:30Merani Tbiliszi - Gagra -:-
12:30Rustavi - Chikhura -:-
12:30Shevardeni Tbiliszi - FC Gareji Sagarejo -:-
12:30Zugdidi - Merani Martvili -:-

GUATEMALA: Liga Nacional - Apertura

23:00Solola - Guastatoya -:-
04:00Xelaju - Santa Lucia -:-
19:00Comunicaciones - Malacateco -:-
19:30Nueva Concepcion - Antigua -:-

HOLLANDIA: Eredivisie

12:15Twente - Nijmegen -:- [ 1.66 | 3.90 | 4.75 ]
14:30Cambuur - Feyenoord -:- [ 6.00 | 4.33 | 1.50 ]
14:30Vitesse - G.A. Eagles -:- [ 1.50 | 4.50 | 6.00 ]
16:45Ajax - PSV Eindhoven -:- [ 1.40 | 5.00 | 6.50 ]
20:00Groningen - AZ Alkmaar -:- [ 4.75 | 3.60 | 1.72 ]

HOLLANDIA: Derde Divisie

14:00USV Hercules - GVV Unitas -:-
14:30HSC '21 - Blauw Geel -:-

HONDURAS: Liga Nacional - Apertura

03:00Honduras Progreso - Olimpia -:-
03:00Victoria - Vida -:-
23:06Marathon - Platense -:-
00:00Motagua - Real Sociedad -:-
00:00UPNFM - Real Espana -:-

HONG KONG: Premier League

09:30Southern District - Hong Kong FC -:-
12:00Resources Capital - Hong Kong Rangers -:-

HORVÁTORSZÁG: 1. HNL

15:00Dinamo Zagreb - Istra 1961 -:- [ 1.20 | 6.00 | 11.00 ]
17:30Lok. Zagreb - Rijeka -:- [ 2.80 | 3.25 | 2.37 ]

HORVÁTORSZÁG: 2. HNL

15:00Orijent - Kustosija -:-
15:00Osijek 2 - Varazdin -:-

HORVÁTORSZÁG: 3. HNL - észak

15:00Bistra - Trnje -:-
15:00Gaj Mace - Dugo Selo -:-

HORVÁTORSZÁG: 3. HNL - dél

15:00Neretvanac - Vodice -:-
15:00Urania Baska Voda - Hrvace -:-

HORVÁTORSZÁG: 3. HNL - kelet

15:00Bedem Ivankovo - Marsonia -:-
15:00Kutjevo - Oriolik -:-

IRÁN: Pro League

14:30Mes Rafsanjan - Shahr Khodrou -:-
14:30Naft M.I.S - Sepahan -:-

ÍRORSZÁG: Premier Division

15:00Drogheda - Derry City -:- [ 3.30 | 3.30 | 2.05 ]

IZRAEL: Ligat ha'Al

19:15Beitar Jeruzsálem - H. Haifa -:- [ 3.00 | 3.20 | 2.37 ]

IZRAEL: Liga Alef - észak

16:30Hapoel Kaukab - Hapoel Iksal Imad -:-

JAPÁN: J1 League

07:00Sapporo - Avispa Fukuoka -:- [ 1.90 | 3.50 | 4.00 ]
08:00Nagoya - Kobe -:- [ 2.30 | 3.00 | 3.20 ]
10:00Kawasaki - Shimizu -:- [ 1.36 | 4.50 | 8.00 ]
12:00C-Osaka - Yokohama F Marinos -:- [ 4.00 | 3.75 | 1.80 ]

JAPÁN: J2 League

07:00Kyoto - Renofa Yamaguchi -:- [ 1.40 | 4.20 | 7.00 ]
07:00Machida - Tochigi -:- [ 1.85 | 2.90 | 4.75 ]
07:00Mito - Okayama -:- [ 2.15 | 3.10 | 3.20 ]
07:00Verdy - Chiba -:- [ 3.20 | 3.10 | 2.30 ]
08:00Sagamihara - Kanazawa -:- [ 3.20 | 3.10 | 2.30 ]
08:00Yamaga - Ryukyu -:- [ 2.70 | 3.20 | 2.45 ]

JAPÁN: J3 League

06:00Fukushima Utd - Tegevajaro Miyazaki -:-
06:00Imabari - Toyama -:-
06:00YSCC - Vanraure -:-
07:00Gifu - Nagano -:-
07:00Kumamoto - Kamatamare -:-

JEMEN: 1. osztály

14:30Al Ahli Sana’a - Shaab Ibb -:-

KANADA: Canadian Premier League

20:00Atl. Ottawa - York Utd -:-

KANADA: CSL - Play Off

00:30Vorkuta - Scarborough B. -:-

KANADA: U Sports

23:15UNBC - Thompson Rivers -:-
02:45Victoria - UBC -:-
03:30UBC Okanagan - UFV -:-
19:00Concordia - McGill -:-
19:00Laval - Montreal -:-
19:00UQAM - UQTR -:-
19:15Acadia - Memorial -:-
20:15Cape Breton - Dalhousie -:-
20:15Saint Marys - UPEI -:-
20:15StFX - Mount Allison -:-
20:30McMaster - Nipissing -:-
20:30Toronto - Algoma -:-
21:00York - Carleton -:-
21:15Brock - Guelph -:-
21:15UOIT - Trent -:-
21:30Queens - RMC -:-
21:30Ryerson - Laurentian -:-
22:15Calgary - MacEwan -:-
22:15Laurier - Windsor -:-
22:15Saskatchewan - Alberta -:-
23:15UNBC - Thompson Rivers -:-

KATAR: 2. osztály

17:45Al Mesaimeer - Lusail -:-
17:45Al Muaidar - Al Markhiya -:-

KAZAHSZTÁN: Premier League

11:00Atirau - Kizilzsar -:-
11:00K. Almati - FC Asztana -:-
11:00Taraz - Ordabaszi -:-
11:00Turan - Aktobe -:-
13:00Kaszpij Aktau - FK Akzsajik -:-
15:00Kaisar - Zsetiszu -:-
16:00Tobol - Sahtyor Karagandi -:-

KENYA: Premier League

12:00Kariobangi Sharks - Wazito -:-
12:00Nairobi City - Bidco United -:-
12:00ElhalasztvaPolice FC - Tusker -:-
12:00ElhalasztvaUlinzi Stars - Gor Mahia -:-
13:00Kakamega Homeboyz - Posta Rangers -:-
13:00Nzoia Sugar - Mathare Utd. -:-
14:00Bandari - Leopards -:-
14:00Sofapaka - KCB -:-

KÍNA: FA Kupa

09:30Shanghai Shenhua - Shenzhen -:-
13:30Dalian Pro - Shanghai Port -:-

KIRGIZISZTÁN: Premier Liga

11:00Dordoi Bishkek - Neftchi Kochkor-Ata -:-

KOLUMBIA: Primera A - Clausura

23:00Bucaramanga - Pasto -:- [ 1.90 | 3.20 | 3.75 ]
01:05Independiente Medellin - Tolima -:- [ 3.00 | 2.62 | 2.62 ]
03:10Millonarios - Junior -:- [ 1.83 | 3.20 | 4.20 ]
23:00Aguilas - Deportivo Cali -:- [ 2.80 | 2.90 | 2.45 ]

KOLUMBIA: Primera B - Clausura

21:00Leones - Bogota -:-
22:00Llaneros - Barranquilla -:-
22:00Real Santander - Fortaleza -:-
22:30U. Magdalena - Valledupar -:-

KONGÓI DR: Ligue 1

15:30Tshinkunku - Blessing -:-

KOSZOVÓ: Superliga

13:00Drenica - Dukagjini -:-
13:00FC Ballkani - Prishtina -:-

LENGYELORSZÁG: Ekstraklasa

15:00Zaglebie Lubin - Cracovia -:- [ 2.45 | 3.10 | 2.87 ]
17:30Warta - Stal Mielec -:- [ 2.25 | 3.20 | 3.20 ]
20:00Piast Gliwice - Legia Warszawa -:- [ 3.20 | 3.20 | 2.25 ]

LENGYELORSZÁG: 1. osztály

12:40Sosnowiec - Podbeskidzie -:- [ 3.40 | 3.00 | 2.20 ]
15:00Odra Opole - GKS Jastrzebie -:- [ 1.80 | 3.40 | 4.00 ]
18:00Widzew Lodz - LKS Lodz -:- [ 2.20 | 3.20 | 3.10 ]

LENGYELORSZÁG: 2. osztály

14:00Stezyca - Hutnik Krakow -:-

LENGYELORSZÁG: III Liga - III. csoport

15:00Gornik Zabrze 2 - Zaglebie Lubin 2 -:-

LENGYELORSZÁG: III Liga - IV. csoport

13:00Sokol Sieniawa - Podhale Nowy Targ -:-
15:00Tomasovia T. L. - Biala Podlaska -:-

LENGYELORSZÁG: Központi Ifjúsági Liga

12:00Pogon Szczecin U18 - Gwarek Zabrze U18 -:-

LETTORSZÁG: Lett Kupa

13:00RFS - FK Liepaja -:-

LITVÁNIA: A Lyga

16:00Dainava Alytus - Dziugas Telsiai -:-

LITVÁNIA: I Lyga

16:00Atmosfera - Riteriai 2 -:-
16:00Babrungas - BFA Vilnius -:-
16:00FK Minija - Banga 2 -:-
16:00FK Panevezys 2 - Suduva 2 -:-
16:00Jonava - Siauliai FA -:-
16:00Zalgiris 2 - Neptunas -:-
16:00Zalgiris Kaunas 2 - Silas -:-

LUXEMBURG: National Division

16:00Dudelange - Victoria Rosport -:-
16:00Hostert - Ettelbruck -:-
16:00Jeunesse Esch - Differdange -:-
16:00Rodange - Hesperange -:-

MAGYARORSZÁG: NB III - Keleti csoport

13:00BKV Előre - Békéscsaba II -:-
13:00Debreceni EAC - Tiszafüred -:-
13:00Diósgyőri VTK II - SBTC -:-
13:00Eger SE - Hajdúszoboszló -:-
13:00Hidasnémeti - Tállya -:-
13:00Jászberényi FC - Debreceni VSC II -:-
13:00Kisvárda II - Kazincbarcika -:-
13:00Putnok VSE - Újpest II -:-
13:00Tiszaújváros - Füzesgyarmat -:-
13:00Törökszentmiklós - Sényő -:-

MAGYARORSZÁG: NB III - Közép csoport

11:00Ferencvárosi TC II - Gerjen -:-
11:00Honvéd FC II - Balassagyarmat -:-
13:00Cegléd - Paks II -:-
13:00Dunaújváros PASE - Vác -:-
13:00ESMTK Budapest - Monor -:-
13:00FC Dabas - Makói FC -:-
13:00Hódmezővásárhely - MTK II -:-
13:00Mohács - Dabas-Gyón -:-
13:00Szekszárdi UFC - Rákosmenti KSK -:-
15:00Kozármisleny - Iváncsa -:-

MAGYARORSZÁG: NB III - Nyugati csoport

11:00Győri ETO II - Mosonmagyaróvári TE -:-
13:00Andráshida - Veszprém FC -:-
13:00Balatonfüred - Bicske -:-
13:00BVSC-Zugló - MOL Fehérvár FC II -:-
13:00Kelen SC - Gyirmót II -:-
13:00Nagykanizsa - Komáromi VSE -:-
13:00Tatabánya - Puskás Akadémia II -:-
16:00Pápa - Zalaegerszeg II -:-
16:00SC Sopron - Gárdony -:-

MÁLTA: Premier League

15:00Santa Lucia - Sliema -:-
17:00Hibernians - Valletta -:-
19:00Sirens - Birkirkara -:-

MÁLTA: Challenge League

11:00Melita FC - Lija Athletic -:-
15:00ElhalasztvaPembroke - Marsaxlokk -:-
15:00St. Andrews - Swieqi -:-

MAROKKÓ: Botola Pro

17:00Safi - Chabab Mohammedia -:- [ 2.00 | 3.10 | 3.40 ]

MAROKKÓ: Botola 2

16:30Chabab Benguerir - Dcheira -:-
16:30Fes - Marrakech -:-
16:30Union Touarga - RAC Casablanca -:-

MAURITÁNIA: Ligue 1

16:30Tevragh-Zeina - Garde Nationale -:-
18:30Police - Nouakchott King's -:-

MEXIKÓ: Liga MX - Apertura

00:00Puebla - Leon -:- [ 2.75 | 3.40 | 2.30 ]
00:06Monterrey - Necaxa -:- [ 1.57 | 3.75 | 5.00 ]
02:00Club America - Tigres -:- [ 2.05 | 3.10 | 3.50 ]
04:00Guadalajara - Cruz Azul -:- [ 2.90 | 2.90 | 2.40 ]
19:00U.N.A.M. - Tijuana -:- [ 1.95 | 3.25 | 3.60 ]

MEXIKÓ: Liga de Expansion MX - Apertura

00:00Atl. Morelia - Tepatitlan de Morelos -:-

MEXIKÓ: Liga Premier Serie A - Apertura

23:00Correcaminos 2 - Coras -:-
23:00Escorpiones - Yalmakan -:-
23:00Inter de Queretaro - Montaneses -:-
23:00Tritones Vallarta - Catedraticos Elite -:-
23:00UA Zacatecas - Colima FC -:-
23:30Saltillo - Gavilanes de Matamoros -:-
00:00Mineros de Fresnillo - Leones Negros 2 -:-

MEXIKÓ: Liga Premier Serie B

23:00Ciervos - Cuautla -:-
23:00Huracanes Izcalli - Uruapan -:-

MEXIKÓ: Liga MX U20 - Apertura

16:00Atl. San Luis U20 - Atlas U20 -:-
16:00U.N.A.M. U20 - Tijuana U20 -:-
18:00Santos Laguna U20 - Toluca U20 -:-

MONTENEGRÓ: Druga Liga

14:30Mladost DG - Titograd -:-

MOZAMBIK: Mocambola

15:00Ferroviario Nampula - UD Songo -:-
15:30Costa do Sol - Textafrica -:-
15:30ENH Vilankulo - Ferroviario Maputo -:-
15:30Ferroviario Beira - Ferroviario Nacala -:-
15:30Ferroviario Lichinga - Black Bulls -:-
15:30Incomati Xinavane - Desportivo Maputo -:-
15:30Matchedje Mocuba - LD Maputo -:-

NÉMETORSZÁG: 2. Bundesliga

13:30Regensburg - Hannover 96 -:- [ 2.25 | 3.40 | 3.10 ]
13:30Sandhausen - Werder Bremen -:- [ 4.50 | 4.00 | 1.72 ]
13:30St. Pauli - Rostock -:- [ 1.53 | 4.33 | 6.00 ]

NÉMETORSZÁG: 3. Liga

13:00Borussia Dortmund II - Viktoria Köln -:- [ 1.65 | 4.00 | 4.75 ]
14:00Havelse - Braunschweig -:- [ 6.00 | 4.33 | 1.50 ]

NÉMETORSZÁG: Regionalliga - észak

13:00Hamburger SV II - St. Pauli II -:-
14:00Holstein Kiel II - Heider SV -:-
14:00Norderstedt - Drochtersen/Assel -:-
14:00Teutonia Ottensen - Phonix Lubeck -:-
15:00BSV Rehden - Werder Bremen II -:-
15:00Hansa Lüneburg - Hannoverscher SC -:-
15:00Oldenburg - Oberneuland -:-

NÉMETORSZÁG: Regionalliga - északkelet

13:00BFC Dynamo - Auerbach -:-
13:00Chemie Leipzig - Fürstenwalde -:-
13:00Tasmania Berlin - Cottbus -:-
13:30Meuselwitz - Eilenburg -:-

NÉMETORSZÁG: Oberliga NOFV - észak

13:00Stern - Rostocker FC -:-
14:00Seelow - Brandenburger -:-
14:00Staaken - Schwerin -:-

NÉMETORSZÁG: Oberliga NOFV - dél

14:00Erfurt - Oberlausitz -:-

NÉMETORSZÁG: Oberliga Hamburg

10:45HEBC Hamburg - Victoria Hamburg -:-
10:45Paloma - Barmbek-Uhlenhorst -:-
15:00Sasel - Bramfelder SV -:-

NÉMETORSZÁG: Oberliga Bremen

13:00Schwachhausen - Komet Arsten -:-
14:00Leher - Geestemünde -:-
15:00Union 60 Bremen - Hastedt -:-

NÉMETORSZÁG: Oberliga Niedersachsen

15:00Egestorf-Langreder - Tündern -:-
15:00Eintracht Celle - Bersenbrück -:-
15:00Gifhorn - SVG Gottingen -:-
15:00Hagen/Uthlede - Emden -:-
15:00Lohne - VfL Oldenburg -:-
15:00Spelle-Venhaus - Rotenburger -:-

NÉMETORSZÁG: Oberliga Westfalen

15:00Eintracht Rheine - Clarholz -:-
15:00Erndtebrück - RSV Meinerzhagen -:-
15:00Gütersloh - Westfalia Rhynern -:-
15:00Haltern - Westfalia Herne -:-
15:00Hammer SpVgg. - Finnentrop/Bamenohl -:-
15:00Siegen - ASC 09 Dortmund -:-
15:00Sprockhövel - Kaan-Marienborn -:-
15:00Vreden - Holzwickeder SC -:-

NÉMETORSZÁG: Oberliga Hessen

15:00Bad Vilbel - Viktoria Griesheim -:-
15:00Friedberg - TUS Dietkirchen -:-

NÉMETORSZÁG: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar

15:00Röchling - Jagersburg -:-
16:30Elversberg II - Diefflen -:-

NÉMETORSZÁG: Oberliga Bayern - észak

15:00Ammerthal - Abtswind -:-

NÉMETORSZÁG: Oberliga Bayern - dél

15:00Schwabmünchen - Dachau -:-

NÉMETORSZÁG: Oberliga Baden-Württemberg

15:00Lorrach-Brombach - Nöttingen -:-

NÉMETORSZÁG: Oberliga Mittelrhein

15:00Alfter - Freialdenhoven -:-
15:00Breinig - Eilendorf -:-
15:00Düren - Hürth -:-
15:00Glesch-Paffendorf - Bergisch Gladbach -:-
15:00Wesseling-Urfeld - FC Viktoria 08 -:-
15:30Deutz - Frechen -:-
15:30Fortuna Köln II - Hennef -:-
15:30Pesch - Friesdorf -:-
15:30Siegburger - VfL Vichttal -:-

NÉMETORSZÁG: Oberliga Niederrhein

15:00Germania Ratingen - Kleve -:-
15:00Kray - SSVg Velbert -:-
15:00Niederwenigern - Jahn Hiesfeld -:-
15:00SC Velbert - Schonnebeck -:-
15:00SW Essen - TVD Velbert -:-
15:301.FC Mönchengladbach - Dusseldorf-West -:-
15:30DJK Teutonia St.Tonis - Bocholt -:-
15:30Duisburg - Union Nettetal -:-
15:30Hilden - Cronenberger -:-
15:30TuRU Düsseldorf - Meerbusch -:-

NÉMETORSZÁG: Junioren Bundesliga - észak

11:00Viktoria Berlin U19 - VfL Osnabruck U19 -:-

NÉMETORSZÁG: Junioren Bundesliga - dél

10:30Heidenheim U19 - Mainz U19 -:-
11:00Augsburg U19 - Frankfurt U19 -:-
11:00Bayern U19 - Hoffenheim U19 -:-
11:00Ulm U19 - Kassel U19 -:-
13:00Saarbrucken U19 - VfB Stuttgart U19 -:-
13:00Stuttgarter Kickers U19 - Walldorf U19 -:-

NÉMETORSZÁG: Junioren Bundesliga - nyugat

11:00Bochum U19 - Fortuna Köln U19 -:-
11:00Dortmund U19 - Schalke U19 -:-
11:00RW Essen U19 - Oberhausen U19 -:-
11:00Wuppertaler U19 - Köln U19 -:-

NÉMETORSZÁG: 2. Bundesliga - női

11:00Andernach N - Henstedt-Ulzburg N -:-

NICARAGUA: Liga Primera - Apertura

23:00Export Sebaco - Juventus Managua -:-
03:00Jalapa - Esteli -:-

NICARAGUA: Liga Primera U20 - Apertura

00:00Jalapa U20 - Esteli U20 -:-
00:00Diriangen U20 - Managua FC U20 -:-
00:00Real Madriz U20 - Ocotal U20 -:-
00:00UNAN-Managua U20 - Ferretti U20 -:-

NORVÉGIA: Eliteserien

17:00Kristiansund - Sarpsborg 08 -:- [ 1.75 | 3.60 | 4.75 ]
17:00Rosenborg - Sandefjord -:- [ 1.45 | 4.50 | 7.00 ]
17:00Strömsgodset - Bodø/Glimt -:- [ 4.33 | 4.20 | 1.72 ]
17:00Tromsø - Mjöndalen -:- [ 1.44 | 4.50 | 8.00 ]
17:00Vålerenga - Haugesund -:- [ 1.66 | 4.00 | 5.00 ]
19:00Odd Grenland - Brann Bergen -:- [ 2.30 | 3.50 | 3.00 ]

NORVÉGIA: OBOS-ligaen

15:00Aalesund - Sandnes -:- [ 1.36 | 5.25 | 7.50 ]
15:00Åsane - KFUM Oslo -:- [ 2.62 | 3.30 | 2.55 ]
15:00Bryne - Raufoss -:- [ 2.20 | 3.60 | 3.10 ]
15:00Grorud - Fredrikstad -:- [ 3.80 | 3.80 | 1.85 ]
15:00Ham-Kam - Ranheim -:- [ 1.65 | 4.20 | 4.75 ]
15:00Stjørdals-Blink - Ull/Kisa -:- [ 2.15 | 3.60 | 3.20 ]
15:00Strømmen - Sogndal -:- [ 4.00 | 3.60 | 1.90 ]

NORVÉGIA: 2. osztály - 1. csoport

14:00Alta - Asker -:-
15:30Brattvåg - Eidsvold -:-

NORVÉGIA: 2. osztály - 2. csoport

13:00V. Haugesund - Nardo -:-
14:00Skeid - Notodden -:-
15:00Levanger - Sotra -:-

NORVÉGIA: Junior U19

15:00Sandefjord U19 - Kristiansund U19 -:-
17:00Lillestrøm U19 - Ull/Kisa U19 -:-

OLASZORSZÁG: Serie B

14:00Pisa - Pordenone -:- [ 1.53 | 3.75 | 7.00 ]
16:15Reggina - Parma -:- [ 2.75 | 3.20 | 2.55 ]
20:30Spal - Como -:- [ 1.80 | 3.40 | 4.75 ]

OLASZORSZÁG: Serie C - A csoport

14:30Juventus U23 - Pro Sesto -:-
14:30Piacenza - Giana Erminio -:-
17:30AlbinoLeffe - Seregno -:-
17:30Legnago Salus - Trento -:-
17:30Mantova - Südtirol -:-
17:30Pergolettese - Lecco -:-
17:30Pro Patria - Pro Vercelli -:-
17:30Renate - Triestina -:-
17:30Virtus Verona - Fiorenzuola -:-

OLASZORSZÁG: Serie C - B csoport

14:30Olbia - Modena -:-
17:30Carrarese - Entella -:-
17:30Pistoiese - Montevarchi -:-

OLASZORSZÁG: Serie C - C csoport

14:30Avellino - Paganese -:-
14:30Campobasso - Picerno -:-
14:30Catanzaro - Monopoli -:-
14:30Fidelis Andria - Turris -:-
14:30Foggia - Taranto -:-
14:30Juve Stabia - Messina -:-
14:30Monterosi FC - Catania -:-
14:30Potenza - Latina -:-
14:30Vibonese - Palermo -:-
17:30Virtus Francavilla - Bari -:-

OLASZORSZÁG: Serie D - A csoport

15:00Bra - Chieri -:-
15:00Caronnese - Saluzzo -:-
15:00Casale - PDHA -:-
15:00Citta di Varese - Asti -:-
15:00HSL Derthona - Imperia -:-
15:00Ligorna - Borgosesia -:-
15:00Sestri Levante - Novara -:-
15:00Ticino - Gozzano -:-
15:00Vado - Fossano -:-

OLASZORSZÁG: Serie D - B csoport

15:00Arconatese - Real Calepina -:-
15:00Brusaporto - SG City Nova -:-
15:00Calcio Caravaggese - Franciacorta -:-
15:00Desenzano Calvina - Legnano -:-
15:00Folgore Caratese - Villa Valle -:-
15:00Olginatese - Breno -:-
15:00Ponte San Pietro - Castellanzese -:-
15:00Sona - Ciserano-Bergamo -:-
15:00USD Casatese - Crema -:-
15:00Vis Nova Giussano - Leon -:-

OLASZORSZÁG: Serie D - C csoport

15:00Adriese - Spinea -:-
15:00ArzignanoChiampo - Caldiero Terme -:-
15:00Campodarsego - Montebelluna -:-
15:00Cattolica Calcio - Delta Porto Tolle -:-
15:00Este - Cartigliano -:-
15:00Levico Terme - Cjarlins Muzane -:-
15:00Luparense - Mestre -:-
15:00San Martino Speme - Dolomiti Bellunesi -:-
15:00Union Clodiense - Ambrosiana -:-

OLASZORSZÁG: Serie D - D csoport

14:30Prato - Sasso Marconi -:-
15:00Correggese - Fanfulla -:-
15:00Forli - Lentigione -:-
15:00Mezzolara - Aglianese Calcio -:-
15:00Ravenna - G.S. Bagnolese -:-
15:00Real Forte Querceta - Alcione Milano -:-
15:00Sammaurese - Ghivizzano Borgo -:-
15:00San Donnino - Rimini -:-
15:00SCD Progresso - Ath. Carpi -:-
15:00Tritium - Seravezza Pozzi -:-

OLASZORSZÁG: Serie D - E csoport

15:00ASD Cascina - Cannara -:-
15:00Flaminia - Scandicci -:-
15:00Foligno - Sangiovannese -:-
15:00Follonica Gavorrano - Arezzo -:-
15:00Lornano Badesse - Pianese -:-
15:00Montespaccato - San Donato -:-
15:00Rieti - Tiferno Lerchi -:-
15:00Trestina - Pro Livorno -:-
15:00Unipomezia - Poggibonsi -:-

OLASZORSZÁG: Serie D - F csoport

15:00Alto Casertano - Fiuggi -:-
15:00ASD Pineto Calcio - Nereto -:-
15:00Chieti - Castelfidardo -:-
15:00Matese - Castelnuovo Vomano -:-
15:00Montegiorgio - Porto D'Ascoli -:-
15:00Recanatese - Trastevere Calcio -:-
15:00Sambenedettese - Fano -:-
15:00S. N. Notaresco - Vastese -:-
15:00US Tolentino - Vastogirardi -:-

OLASZORSZÁG: Serie D - G csoport

14:30Atletico Uri - Gladiator -:-
14:30Calcio Giugliano - Muravera -:-
14:30Cassino - Arzachena -:-
15:00Cynthialbalonga - Nuova Florida -:-
15:00Insieme Formia - Vis Artena -:-
15:00Lanusei Calcio - Carbonia -:-
15:00Ostia Mare - Torres -:-

OLASZORSZÁG: Serie D - H csoport

15:00A.C.D. Nardo - Lavello -:-
15:00Bisceglie - Mariglianese -:-
15:00Casarano - Bitonto -:-
15:00Casertana - Audace Cerignola -:-
15:00Citta di Fasano - Rotonda -:-
15:00Gravina - Virtus Matino -:-
15:00Molfetta Calcio - Sorrento -:-
15:00San Giorgio - Nocerina -:-
15:00SS Nola 1925 - Brindisi -:-
16:00Altamura - Francavilla -:-

OLASZORSZÁG: Serie D - I csoport

15:00Biancavilla - Paterno -:-
15:00Castrovillari - Cavese -:-
15:00FC Messina - Rende -:-
15:00Gelbison Cilento - Portici 1906 -:-
15:00Giarre - S. Agata -:-
15:00Licata - Real Aversa -:-
15:00Sancataldese - Trapani -:-
15:00San Luca - Lamezia Terme -:-
15:00Santa Maria Cilento - Cittanovese -:-
15:00Troina - AS Acireale -:-

OLASZORSZÁG: Primavera 1

10:45Napoli U19 - Atalanta U19 -:-
11:00AS Roma U19 - Empoli U19 -:-
12:45Juventus U19 - Bologna U19 -:-

OROSZORSZÁG: Premjer Liga

13:00Ufa - Kazan -:- [ 3.30 | 3.25 | 2.25 ]
15:30Akhmat Groznij - Ural -:- [ 1.75 | 3.60 | 5.00 ]
18:00Zenit - Szpartak Moszkva -:- [ 1.53 | 4.75 | 5.25 ]

OROSZORSZÁG: FNL 2 - 1. csoport

13:00Anzsi - Kolding -:-
14:00Szpartak Nalcsik - Dynamo Makhachkala -:-

ÖRMÉNYORSZÁG: Premier League

18:00Ararat-Armenia - Alashkert -:-

PAKISZTÁN: Premier League

12:00SSGC - Karachi United -:-
15:15WAPDA - Lyallpur -:-

PANAMA: LPF - Clausura

23:00Alianza - Miguelito -:-
23:00Arabe Unido - Costa del Este -:-
01:00Plaza Amador - Tauro -:-
01:00Veraguas - Deportivo Universitario -:-
03:00Herrera - Independiente -:-

PARAGUAY: Primera Division - Clausura

23:00River Plate - Sol De America -:- [ 2.37 | 3.10 | 2.80 ]
01:15Sp. Luqueño - 12 de Octubre -:- [ 2.20 | 3.25 | 2.90 ]
23:00Olimpia Asuncion - Guarani -:- [ 2.37 | 3.25 | 2.70 ]

PERU: Liga 1 - Clausura

18:00Dep. Municipal - Melgar -:- [ 5.00 | 3.50 | 1.65 ]
20:15Cesar Vallejo - Alianza Huanuco -:- [ 1.55 | 3.80 | 5.25 ]
22:30Alianza Lima - Sporting Cristal -:- [ 2.60 | 3.20 | 2.55 ]

PORTUGÁLIA: Liga Portugal

16:30Ferreira - Arouca -:- [ 1.90 | 3.60 | 3.80 ]
19:00Vizela - Benfica -:- [ 7.00 | 4.33 | 1.44 ]
21:30Portimonense - Estoril -:- [ 2.30 | 3.10 | 3.20 ]

PORTUGÁLIA: Liga Portugal 2

12:00Feirense - Estrela -:- [ 1.95 | 3.20 | 3.50 ]
15:00Nacional - Mafra -:- [ 1.95 | 3.30 | 3.30 ]
20:30Trofense - Covilha -:- [ 2.55 | 3.00 | 2.70 ]

PORTUGÁLIA: Liga 3

12:00Caldas - Torreense -:-
16:00CDC Montalegre - Sanjoanense -:-
16:00Oliveira Hospital - Amora -:-
18:00Leiria - Oriental Dragon -:-

PORTUGÁLIA: Campeonato de Portugal

12:00Camara de Lobos - SC Vianense -:-
13:00Sporting Ideal - O Elvas CAD -:-
16:00Castro Daire - Alvarenga -:-
16:00Coruchense - Sintrense -:-
16:00Ferreira de Aves - Uniao de Coimbra -:-
16:00Gondomar - Leca -:-
16:00Juv. Evora - Esperanca de Lagos -:-
16:00Limianos - Maritimo B -:-
16:00Macedo Cavaleiros - Berco -:-
16:00Marinhense - Vitoria Sernache -:-
16:00Merelinense - Maria de Fonte -:-
16:00Moncarapachense - Uniao Montemor -:-
16:00Oleiros - Condeixa -:-
16:00OS Belenenses - Loures -:-
16:00Pinhalnovense - Imortal -:-
16:00Sacavenense - Operario -:-
16:00Salgueiros - Sp. Espinho -:-
16:00Santa Marta Penaguiao - SC Vila Real -:-
16:00Sao Martinho - Mirandela -:-
16:00SB Castelo Branco - Peniche -:-
16:00Serpa - FC Barreirense -:-
16:00Sertanense - Idanhense -:-
16:00Tirsense - Amarante -:-
16:00Valadares Gaia - Gouveia -:-
16:00Vila Mea - Paredes -:-
16:00Vilaverdense - Camacha -:-
17:00CD Rabo Peixe - Pero Pinheiro -:-
17:00Fontinhas - SC Praiense -:-
17:00U. Madeira - Forjaes -:-

PORTUGÁLIA: Liga Revelacao U23

14:00Sporting CP U23 - Benfica U23 -:-

RÉUNION: Regionale 1

13:30Marsouins - Bretagne -:-
13:30Trois Bassins - Parfin -:-

ROMÁNIA: Liga 2

11:30Universitatea Cluj - Unirea Dej -:-

SAN MARINO: Campionato Sammarinese

15:00Cosmos - Murata -:-
15:00Folgore - Faetano -:-
15:00Libertas - Tre Penne -:-

SIERRA LEONE: Premier League

18:00FC Johansen - Central Parade -:-
20:00East End Lions - Ports Authority -:-

SKÓCIA: Premiership

13:00St. Mirren - Glasgow Rangers -:- [ 9.00 | 4.33 | 1.40 ]

SKÓCIA: League One

16:00Queen's Park - Alloa -:- [ 1.57 | 3.60 | 5.50 ]

SPANYOLORSZÁG: LaLiga2

14:00Amorebieta - R. Sociedad B -:- [ 2.60 | 3.00 | 2.90 ]
14:00Mirandes - Almeria -:- [ 3.40 | 3.10 | 2.25 ]
18:15Burgos CF - Huesca -:- [ 2.50 | 3.10 | 3.00 ]
18:15Ponferradina - R. Oviedo -:- [ 3.10 | 3.00 | 2.50 ]
21:00Las Palmas - Alcorcon -:- [ 1.60 | 3.40 | 7.00 ]

SPANYOLORSZÁG: Primera RFEF - 1. csoport

12:00Celta Vigo B - Internacional de Madrid -:- [ 1.90 | 3.10 | 4.00 ]
12:00Racing Santander - Deportivo La Coruna -:- [ 2.70 | 3.00 | 2.45 ]
12:00San Sebastian Reyes - Badajoz -:- [ 2.87 | 2.90 | 2.37 ]
18:30Zamora - Calahorra -:- [ 2.50 | 2.90 | 2.75 ]

SPANYOLORSZÁG: Primera RFEF - 2. csoport

12:00Baleares - Sabadell -:- [ 1.83 | 3.10 | 4.00 ]
12:00Gimnastic - Linares -:- [ 1.83 | 3.10 | 4.33 ]
12:00Sanluqueno - Real Madrid B -:- [ 2.50 | 3.00 | 2.80 ]
18:30Cornella - Albacete -:- [ 2.75 | 3.00 | 2.50 ]

SPANYOLORSZÁG: Segunda RFEF - 1. csoport

11:00Union Adarve - Union Club Ceares -:-
12:00Marino de Luanco - CD Mostoles -:-
12:00Navalcarnero - Langreo -:-
12:00Real Aviles - Arosa SC -:-
17:00Gimnastica Segoviana - Pontevedra -:-

SPANYOLORSZÁG: Segunda RFEF - 2. csoport

16:45Cayon - Racing Santander B -:-
17:00Arenas Club - Mutilvera -:-
17:00Racing Rioja - Gernika -:-
18:00Real Sociedad C - Tropezon -:-

SPANYOLORSZÁG: Segunda RFEF - 3. csoport

12:00Andratx - Pena Deportiva -:-
12:00CE Europa - Ejea -:-
12:00Ibiza Islas Pitiusas - Terrassa -:-
12:00Numancia - Formentera -:-
12:00Prat - Brea -:-
12:00Tarazona - Cerdanyola -:-
12:00Teruel - Espanyol B -:-

SPANYOLORSZÁG: Segunda RFEF - 4. csoport

12:00Cacereno - Mensajero -:-
12:00Ceuta - Cadiz B -:-
12:00Merida AD - Tamaraceite -:-
12:00Velez - Xerez D.F.C. -:-
12:00Villanovense - San Fernando -:-
13:00Las Palmas B - Don Benito -:-
13:00Panaderia - CD Coria -:-

SPANYOLORSZÁG: Segunda RFEF - 5. csoport

11:30CF Intercity - Marchamalo -:-
12:00Ejido - Hercules -:-
12:00Granada B - Puertollano C.F. -:-
12:00Levante B - Murcia -:-
12:00Pulpileno - Melilla -:-
12:00Socuellamos - Aguilas FC -:-
18:00La Nucia - Eldense -:-
18:00Mar Menor - Toledo -:-
18:30Alzira - Mancha -:-

SPANYOLORSZÁG: Tercera RFEF - 1. csoport

12:00Viveiro - Somozas -:-
17:00Dep. Fabril - Sofan -:-
17:00Racing Club Villalbes - Arnoia -:-

SPANYOLORSZÁG: Tercera RFEF - 2. csoport

12:00EI San Martin - L'Entregu -:-
12:00Gijon Industrial - Lenense -:-
12:00Lealtad - Gijon B -:-
12:00Mosconia - SD Navarro CF -:-
12:00Real Titanico - R. Oviedo B -:-
16:30Langreo B - Roces -:-
16:45Tuilla - CD Colunga -:-
18:00Basico Urraca - Covadonga -:-
18:30Caudal Deportivo - Praviano -:-

SPANYOLORSZÁG: Tercera RFEF - 3. csoport

11:45Siete Villas - UC Cartes -:-
16:30Naval Reinosa - CD Colindres -:-
18:30Torrelavega - Selaya -:-

SPANYOLORSZÁG: Tercera RFEF - 4. csoport

11:15Basconia - Amurrio Club -:-
11:30Portugalete - Lagun Onak -:-
11:30Urduliz - San Ignacio -:-
12:00Alaves B - Santuxu -:-
17:00Beti Gazte - CD Vitoria -:-
17:00Leioa - Tolosa FC -:-

SPANYOLORSZÁG: Tercera RFEF - 5. csoport

11:45Grama - Olot -:-
12:00Girona B - UE Figueres -:-
12:00San Cristobal CP - Castelldefels -:-
12:30Granollers - Sant Andreu -:-
12:30Guineueta - UE Sants -:-

SPANYOLORSZÁG: Tercera RFEF - 6. csoport

11:45Villajoyosa - Valencia B -:-
12:00Roda - Olimpic Xativa -:-
12:00Silla CF - Orihuela -:-
17:00Torrent - Acero -:-
18:00Villarreal C - Hercules B -:-
19:00Callosa - Jove -:-

SPANYOLORSZÁG: Tercera RFEF - 7. csoport

11:00CDE Madrid - Trival Valderas -:-
11:30AD Torrejon - Rayo Vallecano B -:-
11:30Carabanchel - Paracuellos Antamira -:-
11:30Colonia M. - Pozuelo de Alarcon -:-
11:30Getafe B - Villaverde San Andres -:-
11:30Parla - Ursaria -:-
12:00Atletico Madrid B - RSD Alcala -:-
12:00Las Rozas - Complutense -:-
16:00Alcorcon B - Moratalaz -:-
16:30Galapagar - Villaviciosa -:-

SPANYOLORSZÁG: Tercera RFEF - 8. csoport

12:00Ribert - Salamanca B -:-
13:00Arandina - Bembibre -:-
17:00Leonesa B - Colegios Diocesanos -:-
18:00Almazan - Palencia CF -:-
18:00Real Avila - La Virgen -:-

SPANYOLORSZÁG: Tercera RFEF - 9. csoport

12:00Huetor Vega - CD Torreperogil -:-
12:00Malaga B - Intergym Melilla -:-
18:30UD San Pedro - Alhaurin -:-
19:00Atletico de Porcuna - Torremolinos -:-
19:00El Palo - Torredonjimeno -:-
19:00Motril - CD Alhaurino -:-
19:30Jaen - Marbella -:-

SPANYOLORSZÁG: Tercera RFEF - 10. csoport

12:00Cartaya - Los Barrios -:-
12:00CD Utrera - Xerez CD -:-
12:00Cordoba B - Sevilla C -:-
12:00Pozoblanco - Cabecense -:-
12:00Recreativo Huelva - CD Gerena -:-
12:00Tomares UD - Conil -:-
19:00Ciudad de Lucena - Rota -:-

SPANYOLORSZÁG: Tercera RFEF - 11. csoport

12:30Serverense - San Rafael -:-
12:45Mallorca B - Sant Jordi -:-
13:30Portmany - Murense -:-

SPANYOLORSZÁG: Tercera RFEF - 12. csoport

13:00CD Buzanada - Union Viera -:-
13:00La Cuadra - Tenerife B -:-
13:00Lanzarote - Yaiza -:-
13:00Vera - Arucas -:-
13:30SD Tenisca - Herbania -:-
14:00Gran Tarajal - CD Marino -:-

SPANYOLORSZÁG: Tercera RFEF - 13. csoport

11:15Real Murcia B - Archena -:-
11:30La Union - UD Caravaca -:-
11:30Yeclano - CAP Ciudad de Murcia -:-
12:00Cartagena B - Mazarron CF -:-
12:00Racing Murcia - Huercal-Overa -:-
12:15Bullense - Bala Azul -:-
12:15UD Los Garres - Deportiva Minera -:-
17:00Cartagena FC - EG El Palmar CF -:-
18:15Lorca Deportiva - UCAM Murcia B -:-

SPANYOLORSZÁG: Tercera RFEF - 14. csoport

12:00Azuaga - Aceuchal -:-
12:00CD Calamonte - UP Plasencia -:-
12:00Diocesano - Don Alvaro -:-
12:00Miajadas - Badajoz B -:-
12:00Olivenza - Extremadura UD B -:-
12:30Villafranca - Jerez CF -:-
18:15Llerenense - Arroyo -:-

SPANYOLORSZÁG: Tercera RFEF - 15. csoport

16:30Azkoyen - Txantrea -:-
16:30Murchante - Huarte -:-
18:00CD Corellano - Subiza -:-

SPANYOLORSZÁG: Tercera RFEF - 16. csoport

11:30Calahorra B - Haro Deportivo -:-
11:30Casalarreina - Cenicero -:-
12:00CDFC Calzada - Varea -:-
17:00Anguiano - Arnedo -:-
18:30Vianes - Alfaro -:-

SPANYOLORSZÁG: Tercera RFEF - 17. csoport

11:45Barbastro - Carinena -:-
12:00Calamocha - Atletico Monzon -:-
12:00Cuarte - Zaragoza B -:-
12:15Binefar - Caspe -:-
16:00Robres - Biescas -:-
17:00Belchite 97 - Giner Torrero -:-

SPANYOLORSZÁG: Tercera RFEF - 18. csoport

12:00Albacete B - Quintanar -:-
12:00Conquense - Azuqueca -:-
18:00La Roda - Huracan de Balazote 0:3
18:30Hogar Alcarreno - Villarrobledo -:-
19:00Ciudad Real - Miguelturreno -:-

SVÁJC: Szuperliga

14:15Luzern - St. Gallen -:- [ 2.25 | 3.50 | 3.10 ]
16:30Basel - Lugano -:- [ 1.55 | 4.20 | 6.00 ]
16:30Servette - Sion -:- [ 1.72 | 4.00 | 4.33 ]

SVÁJC: 1. Liga - 2. csoport

14:30Munsingen - Langenthal -:-
15:00Delemont - Buochs -:-
15:30Kosova - Wohlen -:-
16:00Grasshopper II - Solothurn -:-

SVÁJC: 1. Liga - 3. csoport

14:30Winterthur II - Uzwil -:-

SVÉDORSZÁG: Allsvenskan

15:00Elfsborg - Sirius -:- [ 1.45 | 4.50 | 6.50 ]
15:00Hammarby - Östersunds -:- [ 1.25 | 6.00 | 12.00 ]
15:00Mjallby - Göteborg -:- [ 2.20 | 3.30 | 3.40 ]
17:30AIK Stockholm - Norrköping -:- [ 1.95 | 3.60 | 3.75 ]
17:30Varbergs - Malmö -:- [ 5.50 | 4.00 | 1.60 ]

SVÉDORSZÁG: Superettan

13:00Akropolis - Landskrona -:- [ 2.87 | 3.10 | 2.45 ]
15:00Brage - Sundsvall -:- [ 2.50 | 3.30 | 2.55 ]

SVÉDORSZÁG: 1. osztály - Norra

13:00Pitea - Karlstad -:-
15:00Haninge - Umeå -:-
16:00Dalkurd - Assyriska FF -:-
16:00Sylvia - IFK Lulea -:-

SVÉDORSZÁG: 1. osztály - Södra

14:00Skövde - IFK Malmö -:-
15:00Linköping City - Trollhättan -:-

SVÉDORSZÁG: 2. osztály - Norra Svealand

15:00Stockholm Internazionale - IFK Stocksund -:-

SVÉDORSZÁG: 2. osztály - Västra Götaland

13:30Ullareds IK - Eskilsminne -:-
16:00Sävedalens - Tord -:-

SVÉDORSZÁG: 2. osztály - Södra Götaland

15:00Prespa Birlik - Rosengard -:-

SVÉDORSZÁG: 2. osztály - Södra Svealand

14:00Eskilstuna City - United Nordic -:-
14:00Huddinge - Karlslunds -:-
14:00Värmbols - Nyköpings -:-

SVÉDORSZÁG: 2. osztály - Norra Götaland

14:00Forward - Stenungsunds -:-
14:00Oddevold - Grebbestads -:-
14:00Yxhults IK - Karlstad II -:-

SZAÚD-ARÁBIA: Szaúdi Professzionális Liga

17:00Al Nasr Riyadh - Al-Ettifaq -:-

SZAÚD-ARÁBIA: 1. osztály

17:15Al Jabalain - Al-Shoalah -:-

SZERBIA: Super Liga

13:30TSC Backa Topola - Partizan -:-
17:00Vojvodina - Radnicki 1923 -:-
18:45Crvena zvezda - Radnicki Nis -:-

SZERBIA: Prva Liga

14:00Backa - Zlatibor Cajetina -:-
14:00Zarkovo - Mladost GAT -:-
17:00Macva - IMT Novi Beograd -:-

SZERBIA: Srpska Liga - Belgrád

12:00Studentski Grad - Radnicki Beograd -:-
14:30Zvezdara - Teleoptik -:-

SZERBIA: Srpska Liga - Vojvodina

14:30Tisa Adorjan - Dinamo Pancevo -:-

SZERBIA: Srpska Liga - kelet

13:30Brzi Brod - Pcinja -:-
13:30Radnicki Pirot - Hajduk Veljko -:-
13:30Rembas - Din. Vranje -:-
13:30Timocanin - Dubocica -:-
13:30Vlasina - Trayal Krusevac -:-

SZERBIA: Srpska Liga - nyugat

13:30Radevac - Susica -:-
13:30RSK Rabrovo - Trepca -:-

SZLOVÁKIA: Fortuna liga

15:00Slovan Bratislava - L. Mikulas -:-
17:00Dunajska Streda - Michalovce -:-

SZLOVÁKIA: 2. Liga

10:30Petrzalka - Komarno -:-
11:00Rohoznik - Namestovo -:-

SZLOVÁKIA: C divízió - nyugat

14:00Crystal - Nitra -:-
14:00Imel - Galanta -:-
14:00Malzenice - Castkovce -:-
14:00Velke Ludince - Myjava -:-
14:00Z. Moravce-Vrable B - AFC Nove Mesto -:-

SZLOVÁKIA: C divízió - kelet

10:30Slavia TU Kosice - Spisske Podhradie -:-
14:00Krompachy - Raslavice -:-
14:00Mladost Kalsa - Poprad -:-

SZLOVÁKIA: C divízió - közép

14:00Filakovo - Kalinovo -:-
14:00ElhalasztvaKrasno - Podkonice -:-
14:00Lip. Stiavnica - MSK Martin -:-
14:00Zarnovica - Oravske Vesele -:-

SZLOVÁKIA: C divízió - Pozsony

14:00Malacky - Raca -:-
14:00Rovinka - Tomasov -:-
14:00Rusovce - Ivanka pri Dunaji -:-

SZLOVÉNIA: Prva Liga

15:00Tabor Sezana - Maribor -:-
17:00Radomlje - Mura -:-

SZLOVÉNIA: 2. SNL

15:00Beltinci - Jadran Dekani -:-
15:00Fuzinar - Rudar -:-
20:00NK Krka - Dob -:-

SZLOVÉNIA: 3. SNL - kelet

10:30Videm - Smartno -:-
15:00Cirkulane - Zrece -:-
15:00Sampion Celje - Zavrc -:-

SZLOVÉNIA: 3. SNL - nyugat

15:00Brda - Skofja Loka -:-
15:00Postojna - Slovan Ljubljana -:-

TANZÁNIA: Ligi Kuu Bara

15:00Ruvu Shooting - Polisi Tanzania -:-
19:00Dodoma Jiji - Tanzania Prisons -:-

THAIFÖLD: Thai League 1

13:00Port MTI FC - Prachuap -:-
13:00Ratchaburi - Buriram -:-
13:30Nong Bua Pitchaya - Suphanburi -:-
14:00Pathum United - Bangkok Utd -:-

THAIFÖLD: Thai League 2

13:00Ayutthaya Utd - Raj Pracha -:-
13:30Chiangmai FC - Chainat -:-
14:00Lamphun Warrior - Phrae -:-
14:00Udon Thani - Rayong FC -:-

TÖRÖKORSZÁG: Super Lig

12:30Karagümrük - Hatayspor -:- [ 2.15 | 3.60 | 3.10 ]
15:00Antalyaspor - Basaksehir -:- [ 2.60 | 3.20 | 2.70 ]
15:00Sivasspor - Adana Demirspor -:- [ 2.05 | 3.50 | 3.40 ]
18:00Fenerbahce - Alanyaspor -:- [ 1.90 | 3.60 | 4.00 ]

TÖRÖKORSZÁG: 1. Lig

12:30Altinordu - Ümraniyespor -:- [ 3.75 | 3.40 | 1.90 ]
15:00Balikesirspor - Bursaspor -:- [ 3.40 | 3.50 | 1.95 ]
18:00Kocaelispor - Genclerbirligi -:-

TUNÉZIA: Ligue Professionnelle 1

15:30Olympique Beja - Slimane -:-
15:30Rejiche - Monastir -:-

UKRAJNA: Premier League

13:00Rukh Lviv - Minaj -:-
16:00Dinamo Kijev - Dnipro-1 -:-
18:30FK Zorja Luhanszk - Kolosz Kovalivka -:-

UKRAJNA: Persha Liga

12:15Kramatorszk - Niva Ternopil -:-
14:30Uzsgorod - Olimpik Donyeck -:-
17:45Metaliszt Harkov - FC Podilja Hmelnyicki -:-

UKRAJNA: Druha Liga

13:00Niva Vinnyica - Livyi Bereg -:-

UKRAJNA: Ifjúsági Liga

11:00Vorszkla U19 - Sahtar Donyeck U19 -:-
12:00Dinamo Kijev U19 - Dnipro-1 U19 -:-

UKRAJNA: Női bajnokság

12:00Voshod N - Panthers FC Uman N -:-

URUGUAY: Primera Division - Clausura

00:00Villa Espanola - Penarol -:- [ 10.00 | 4.50 | 1.28 ]
15:15Maldonado - Montevideo City -:- [ 3.80 | 3.30 | 1.85 ]
20:15Liverpool Montevideo - Boston River -:- [ 1.66 | 3.50 | 4.50 ]
22:30Cerrito - Wanderers -:- [ 2.50 | 3.10 | 2.62 ]

USA: MLS

00:00Columbus Crew - New York Red Bulls -:- [ 2.30 | 3.30 | 3.20 ]
01:30New York City - DC United -:- [ 1.80 | 3.75 | 4.33 ]
01:30Philadelphia Union - Nashville SC -:- [ 2.10 | 3.40 | 3.50 ]
01:30Toronto FC - Club de Foot Montreal -:- [ 2.45 | 3.50 | 2.70 ]
02:00Chicago Fire - Real Salt Lake -:- [ 1.90 | 3.70 | 3.75 ]
02:00Inter Miami - Cincinnati -:- [ 1.80 | 3.75 | 4.20 ]
02:00Minnesota - Los Angeles FC -:- [ 2.30 | 3.60 | 2.87 ]
03:00Colorado Rapids - Portland Timbers -:- [ 1.61 | 3.80 | 5.50 ]
04:00Los Angeles Galaxy - FC Dallas -:- [ 1.53 | 4.50 | 5.50 ]
04:00San Jose Earthquakes - Vancouver Whitecaps -:- [ 2.00 | 3.50 | 3.60 ]
23:00Austin FC - Houston Dynamo -:- [ 2.20 | 3.50 | 3.10 ]

USA: USL Championship

01:00Indy Eleven - FC Tulsa -:-
01:00Loudoun - Tampa Bay -:-
01:00Pittsburgh - Charleston -:-
01:30Louisville City - Memphis -:-
02:30Rio Grande - New Mexico -:-
02:30San Antonio - Austin Bold -:-
04:00Orange County SC - Las Vegas Lights -:-
04:30Phoenix Rising - Sacramento Republic -:-
22:30Tacoma Defiance - LA Galaxy 2 -:-
23:00Birmingham - Sporting Kansas City 2 -:-
00:00San Diego Loyal - Oakland Roots -:-

USA: USL League One

01:00Greenville - Chattanooga Red Wolves -:-
01:00North Carolina - Tormenta -:-
01:00Union Omaha - Richmond Kickers -:-
02:00Forward Madison - Tucson -:-
02:30North Texas - New England II -:-

USA: NISA - Őszi szezon

01:00Stumptown Ath. - Detroit -:-
01:30Chattanooga - New Amsterdam -:-
02:30Chicago House - Maryland Bobcats -:-
03:00San Diego 1904 - California Utd. -:-
04:00LA Force - Michigan Stars -:-

ÜZBEGISZTÁN: Szuperliga

13:00Sogdiana - Pakhtakor -:-

VENEZUELA: Segunda Division - Play Off

21:30Fundacion AIFI - Atletico La Cruz -:-
21:30Local Andina - Urena -:-

VILÁG: Barátságos válogatott-mérkőzés - női

23:00Mexikó N - Argentína N -:-
23:00Puerto Rico N - Guyana N -:-
23:00Jamaika N - Costa Rica N -:-

WALES: Premier Women

15:00Aberystwyth N - Port Talbot N -:-
15:00ElhalasztvaCardiff Met. N - Cardiff City N -:-
15:00ElhalasztvaPontypridd N - Barry N -:-
15:00TNS N - Swansea N -:-

ZAMBIA: Szuperliga

13:00Lusaka Dynamos - Kafue Celtic -:-
15:00Indeni - Konkola -:-
15:00Nkwazi - Power Dynamos -:-

FRISSÍTÉS

Foci | Jégkorong | Tenisz | Kosárlabda | Kézilabda | Röplabda | Baseball | Am.futball | Rögbi | További sportok »

A lap tetejére

Az m.eredmenyek.com élő eredményeket szolgáltat - foci livescore - mobiltelefonra. Ez a mobil verzió technikai okokból más paraméterekkel rendelkezik, mint az Eredmenyek.com weboldal.