FRISSÍTÉS

Foci » Holnap » Oddsok

ANGLIA: Premier League

21:00Leicester - Nottingham -:- [ 1.75 | 4.00 | 4.33 ]

OLASZORSZÁG: Serie A

20:45Verona - Udinese -:- [ 3.00 | 3.30 | 2.37 ]

SPANYOLORSZÁG: LaLiga

21:00Rayo Vallecano - Elche -:- [ 1.65 | 3.75 | 5.50 ]

ALGÉRIA: 1. divízió

16:30MC Alger - Chlef -:-

ANGLIA: Southern League South Division

20:45Beaconsfield Town - Hartley Wintney -:-

ANGLIA: Premier League 2

20:00Nottingham U21 - Sunderland U21 -:-

ANGLIA: Professional Development League

14:00Cardiff U21 - Reading U21 -:-
14:00Wigan U21 - Burnley U21 -:-
15:00Charlton U21 - QPR U21 -:-
15:00Millwall U21 - Bristol City U21 -:-
16:00Swansea U21 - Colchester U21 -:-
20:00Hull City U21 - Crewe U21 -:-
20:00Sheffield Wed U21 - Sheffield Utd U21 -:-

ARGENTÍNA: Liga Profesional

23:00Boca Juniors - Velez Sarsfield -:- [ 1.95 | 3.20 | 4.33 ]
23:30Talleres Cordoba - Lanus -:- [ 2.00 | 3.25 | 4.20 ]
01:30Argentinos Juniors - River Plate -:- [ 3.10 | 3.10 | 2.45 ]

ARGENTÍNA: Primera Nacional

23:00Chaco For Ever - San Martin S.J. -:- [ 2.37 | 2.75 | 3.80 ]
20:05Nueva Chicago - Quilmes -:- [ 2.10 | 3.10 | 3.80 ]
20:30Dep. Riestra - Guillermo Brown -:- [ 1.61 | 3.60 | 6.00 ]
00:00Deportivo Moron - Instituto -:- [ 2.87 | 2.90 | 2.80 ]
00:05All Boys - Santamarina -:- [ 1.85 | 3.20 | 4.75 ]

ARGENTÍNA: Torneo Federal

00:00Antoniana - Sportivo Las Parejas -:-

ARGENTÍNA: Primera B - Clausura

20:30Dock Sud - Comunicaciones -:-

ARGENTÍNA: Primera C - Clausura

20:30Atlas - Real Pilar -:-
20:30Club Lujan - Argentino de Merlo -:-
23:00Midland - Leandro N. Alem -:-

ARGENTÍNA: Tartalékbajnokság - Második szakasz

15:00Arsenal Sarandi 2 - Newells Old Boys 2 -:-
15:00Racing Club 2 - Defensa y Justicia 2 -:-
15:00Union Santa Fe 2 - Rosario Central 2 -:-
16:00Barracas Central 2 - Aldosivi 2 -:-
16:00Platense 2 - Atletico Tucuman 2 -:-

ARUBA: Division di Honor

00:00Santa Fe - Estrella -:-
02:00Britannia - River Plate -:-

ÁZSIA: AFC Championship U17 - Selejtező

11:00Egyesült Arab Emirátusok U17 - Palesztina U17 -:-
15:00Guam U17 - Indonézia U17 -:-
15:00Libanon U17 - Omán U17 -:-
15:30Fülöp-szigetek U17 - Japán U17 -:-
17:15Kuvait U17 - Mianmar U17 -:-
18:45Bahrein U17 - Katar U17 -:-
20:00Türkmenisztán U17 - Szíria U17 -:-
20:30Maldív-szigetek U17 - India U17 -:-

BELGIUM: Pro League U21

19:00Lommel SK U21 - Lierse K. U21 -:-
19:30Eupen U21 - Dender U21 -:-
19:30Kortrijk U21 - Oostende U21 -:-
20:00RWDM 47 U21 - St. Truiden U21 -:-
20:00Westerlo U21 - Waasland-Beveren U21 -:-

BOLÍVIA: Division Profesional - Clausura

23:15The Strongest - U. Sucre -:- [ 1.14 | 8.00 | 21.00 ]
01:30Oriente Petrolero - Blooming -:- [ 2.25 | 3.75 | 3.00 ]

BOLÍVIA: Nacional B - Második szakasz

23:00Vaca Diez - Universitario Beni -:-

BRAZÍLIA: Brazil Kupa U20

20:30Brasil de Pelotas U20 - Palmeiras U20 -:-

BULGÁRIA: Parva Liga

14:00Lokomotiv Plovdiv - CSKA 1948 Szófia -:- [ 3.00 | 3.30 | 2.40 ]
16:30CSZKA Szófia - Pirin Blagojevgrad -:- [ 1.30 | 6.00 | 8.50 ]
19:00Beroe - Levszki Szófia -:- [ 5.50 | 4.00 | 1.60 ]

BULGÁRIA: Harmadosztály - északnyugat

15:00Boruna - Botev Vraca II -:-

BURKINA FASO: Premier League

18:00ElhalasztvaSalitas - AS Douanes -:-

CHILE: Primera División

23:00Cobresal - Unión Española -:- [ 1.90 | 3.60 | 4.00 ]
23:00Universidad de Chile - Audax Italiano -:- [ 2.55 | 3.20 | 2.87 ]

CHILE: Primera B

01:30Melipilla - Arturo Fernandez Vial -:-
01:30San Felipe - Magallanes -:-
20:30Barnechea - S. Wanderers -:-
20:30Recoleta - CD Santa Cruz -:-

CIPRUS: Első osztály

18:00Karmiotissa - Ol. Nicosia -:-
18:00Paralimni - Nea Salamis -:-

COSTA RICA: Primera División - Apertura

23:00Guanacasteca - Cartagines -:- [ 3.20 | 3.50 | 1.95 ]
02:00Guadalupe - Saprissa -:- [ 3.80 | 3.80 | 1.70 ]
02:00Zeledon - Sporting San Jose -:- [ 2.40 | 3.40 | 2.50 ]

DÁNIA: Superliga

19:00Nordsjaelland - Randers -:- [ 2.10 | 3.50 | 3.50 ]

DÉL-AFRIKA: Motsepe Foundation Championship

15:30Platinum City - Cape Town Spurs -:-

DÉL-KOREA: K League 1 - Osztályozó csoport

07:00Seongnam - Suwon -:- [ 3.30 | 3.30 | 2.15 ]

DÉL-KOREA: WK League - női

08:00Changnyeong N - Suwon FC N -:-
08:00Gyeongju N - Sejong Sportstoto N -:-
08:00Incheon Hyundai Steel N - Boeun Sangmu N -:-
08:00Seoul N - Hwacheon N -:-

DOMINIKAI KÖZTÁRSASÁG: LDF - Play Off

00:00Atletico Pantoja - Vega Real -:-

ECUADOR: Liga Pro - Második szakasz

01:00Barcelona SC - Guayaquil City -:- [ 1.30 | 5.50 | 10.00 ]

ELEFÁNTCSONTPART: Ligue 1

17:30Bouake - Sporting Gagnoa -:-
20:00Racing d'Abidjan - ES Bafing -:-

EL SALVADOR: Primera Division - Apertura

23:00Dragon - Aguila -:-
23:00Luis Angel Firpo - Platense Municipal -:-
23:15Alianza FC - FAS -:-

ÉSZTORSZÁG: Esiliiga

18:00Parnu - Levadia U21 -:-
18:00Viimsi JK - Nomme Utd -:-

ETIÓPIA: Premier League

12:00Fasil Kenema - Adama City -:-
15:00Defence Force - Hadiya Hossana -:-

FEHÉROROSZORSZÁG: Vysshaya Liga - tartalékbajnokság

13:00Arszenál Dzsarzsinszk 2 - Nyeman 2 -:-
14:00Minszk 2 - Energetik-BGU 2 -:-
14:00Szlavija Mozir 2 - Iszlocs Minszk 2 -:-

FRANCIAORSZÁG: Ligue 2

20:45Laval - Bordeaux -:- [ 3.30 | 3.25 | 2.20 ]

FRANCIAORSZÁG: National

18:30Concarneau - Chateauroux -:-

GHÁNA: Premier League

17:00ElhalasztvaSamartex - Great Olympics -:-
17:00ElhalasztvaTamale City - Tamale -:-

GÖRÖGORSZÁG: Szuperliga

17:00Giannina - Panetolikosz -:- [ 2.30 | 3.10 | 3.40 ]
19:00AEK Athén - Ionikosz -:- [ 1.22 | 6.00 | 15.00 ]

GUATEMALA: Liga Nacional - Apertura

01:00Xinabajul - Coban Imperial -:-

HONDURAS: Liga Nacional - Apertura

23:00Olancho - Vida -:-

INDONÉZIA: Liga 1

10:30ElhalasztvaBarito Putera - PSM Makassar -:-

ÍRORSZÁG: Premier Division

20:45Shelbourne - St. Patricks -:- [ 3.50 | 3.00 | 2.15 ]

ÍRORSZÁG: 1. osztály

20:45Longford - Waterford -:-

IZLAND: Besta-deild karla - Bajnokság Play-Off

21:15Breidablik - Stjarnan -:-

IZRAEL: Ligat ha'Al

19:15Beitar Jeruzsálem - Maccabi Bnei Raina -:- [ 2.10 | 3.10 | 3.20 ]

IZRAEL: Leumit League

18:00Hapoel Petah Tikva - Ironi Tiberias -:-
18:00Hap. Ramat Gan - Nof Hagalil -:-
18:00Maccabi Jaffa - H. Kfar Saba -:-

KATAR: 2. osztály

19:00Al-Kharitiyath - Al-Shahaniya -:-

KIRGIZISZTÁN: Premier Liga

12:30Kaganat - Dordoi Bishkek -:-
12:30Talant - Neftchi Kochkor-Ata -:-

KOLUMBIA: Primera A - Clausura

23:05Junior - Deportivo Cali -:- [ 1.50 | 4.00 | 7.50 ]
01:10America De Cali - Atletico Nacional -:- [ 2.60 | 3.25 | 2.75 ]
03:15Santa Fe - Envigado -:- [ 1.61 | 3.75 | 6.00 ]

KOLUMBIA: Primera B - Clausura

22:00Llaneros - Quindio -:-
22:00Real Santander - Huila -:-

KUVAIT: Premier League

18:20Al Salmiya - Kazma SC -:-

LENGYELORSZÁG: Ekstraklasa

19:00Slask Wroclaw - Warta -:- [ 2.25 | 3.20 | 2.90 ]

LENGYELORSZÁG: 1. osztály

18:00Chrobry Glogow - Odra Opole -:- [ 2.10 | 3.60 | 3.00 ]

LITVÁNIA: I Lyga

18:00Siauliai 2 - FK Panevezys 2 -:-

MEXIKÓ: Liga MX - Apertura

01:05Santos Laguna - Mazatlan FC -:- [ 1.65 | 4.00 | 5.25 ]
03:00Leon - Tijuana -:- [ 1.85 | 3.75 | 4.00 ]

MEXIKÓ: Liga Premier Serie A - Apertura

23:00Canamy - Real de Arteaga -:-
23:00Dongu - Deportiva Venados -:-
23:00Tampico Madero - Saltillo -:-
23:30Leviatan - Montaneses -:-
00:00Gavilanes de Matamoros - Colima FC -:-
02:00La Piedad - Lobos ULMX -:-
23:30Cafetaleros - Escorpiones -:-

MEXIKÓ: Liga Premier Serie B - Apertura

23:30Mazorqueros - Ciervos -:-

MEXIKÓ: Liga MX - női - Apertura

23:00Necaxa N - Atlas N -:-
02:00Pachuca N - Juarez N -:-
03:00Mazatlan FC N - Atl. San Luis N -:-
04:00Guadalajara N - Club America N -:-

MIANMAR: National League

11:00Ayeyawady - Sagaing -:-

NÉMETORSZÁG: 3. Liga

19:00Ingolstadt - Zwickau -:- [ 1.80 | 3.60 | 4.33 ]

NÉMETORSZÁG: Regionalliga - Bajorország

14:00Aubstadt - Bayern München II -:-
14:00Eichstatt - Buchbach -:-
14:00Hankofen-Hailing - Heimstetten -:-
14:00Nürnberg II - Augsburg II -:-
14:00Pipinsried - Illertissen -:-
14:00Rain/Lech - Fürth II -:-
14:00Spvgg Ansbach 09 - 1. FC Schweinfurt -:-
14:00Türkgücü München - Unterhaching -:-
14:00Vilzing - Aschaffenburg -:-
14:00Würzburger Kickers - Burghausen -:-

NÉMETORSZÁG: Oberliga Schleswig-Holstein

14:00Husumer - Dornbreite Lübeck -:-

NÉMETORSZÁG: Oberliga Hessen

15:00Alzenau - Erlensee -:-
15:00Baunatal - RW Walldorf -:-
15:00Eddersheim - Unter-Flockenbach -:-
15:00Giessen - Hadamar -:-
15:00Hanau - Steinbach Haiger II -:-
15:00SV Steinbach - Friedberg -:-
15:00TUS Dietkirchen - Fernwald -:-
15:00Viktoria Griesheim - Neuhof -:-
15:00Weidenhausen - Waldgirmes -:-

NÉMETORSZÁG: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar

15:30ElhalasztvaDudenhofen - Mechtersheim -:-

NÉMETORSZÁG: Oberliga Bayern - dél

16:00Schalding - Türkspor Augsburg -:-

NICARAGUA: Liga Primera - Apertura

02:00Diriangen - Ocotal -:-
03:00Esteli - Sport Sebaco -:-

NICARAGUA: Liga Primera U20 - Apertura

23:00Diriangen U20 - Ocotal U20 -:-
00:00Esteli U20 - Sport Sebaco U20 -:-

NORVÉGIA: OBOS-ligaen

18:00Grorud - Raufoss -:- [ 4.00 | 3.80 | 1.85 ]
18:00Kongsvinger - Sogndal -:- [ 2.15 | 3.60 | 3.25 ]
18:00Ranheim - Sandnes -:- [ 2.20 | 3.80 | 3.00 ]
18:00Stabaek - Åsane -:- [ 1.20 | 7.00 | 13.00 ]
18:00Start - KFUM Oslo -:- [ 1.85 | 3.80 | 4.00 ]

NORVÉGIA: 2. osztály - 1. csoport

17:00Flekkeroy - Odd 2 -:-

NORVÉGIA: 2. osztály - 2. csoport

16:00Tromsdalen - Vålerenga 2 -:-

NORVÉGIA: 3. osztály - 4. csoport

19:00Sarpsborg 08 2 - Eik-Tonsberg -:-

NORVÉGIA: 3. osztály - 5. csoport

16:00Bodø/Glimt 2 - Rosenborg 2 -:-

NORVÉGIA: 3. osztály - 6. csoport

14:00Strømsgodset 2 - Bossekop -:-

OLASZORSZÁG: Serie C - A csoport

20:30Padova - FeralpiSalo -:-

OLASZORSZÁG: Primavera 1

12:30Udinese U19 - Lecce U19 -:-
16:30Empoli U19 - AS Roma U19 -:-

OMÁN: Professional League

15:10Al-Bashaeer - Sohar -:-
15:10Al-Msnaa - Dhofar -:-
16:45Al-Ittihad - Al Nasr -:-
18:00Bahla - Al Seeb -:-

OROSZORSZÁG: Premjer Liga

18:00FK Krilja Szovjetov Szamara - Krasznodar -:-

PANAMA: LPF - Clausura

23:00Tauro - Alianza -:-
01:15Deportivo Universitario - Chiriqui -:-
03:30Herrera - Veraguas -:-

PARAGUAY: Primera Division - Clausura

00:30Libertad - General Caballero JLM -:- [ 1.30 | 5.00 | 8.50 ]
22:00Nacional Asuncion - 12 de Octubre -:- [ 1.55 | 3.60 | 6.00 ]
00:00Guarani - Resistencia -:- [ 1.65 | 3.60 | 4.75 ]

PARAGUAY: Division Intermedia

19:30Fernando de la Mora - Independiente F.B.C. -:-
19:30Pastoreo - 2 de Mayo -:-

PORTUGÁLIA: Liga Portugal

21:15Maritimo - Casa Pia -:- [ 2.80 | 3.25 | 2.45 ]

PORTUGÁLIA: Liga Revelacao U23

16:00Leixões U23 - Famalicao U23 -:-
18:00Mafra U23 - Estoril U23 -:-

ROMÁNIA: Liga 1

17:00Botosani - Universitatea Cluj -:- [ 2.60 | 3.20 | 2.45 ]
20:00Chindia Targoviste - Rapid Bukarest -:- [ 3.60 | 3.00 | 2.05 ]

ROMÁNIA: Liga 2

15:00Unirea Constanta - FC Buzau -:-

SPANYOLORSZÁG: LaLiga2

21:00Zaragoza - Eibar -:- [ 2.55 | 3.10 | 2.90 ]

SVÉDORSZÁG: Allsvenskan

19:00Värnamo - Mjallby -:- [ 2.80 | 3.20 | 2.60 ]
19:10Göteborg - Elfsborg -:- [ 2.75 | 3.40 | 2.55 ]

SVÉDORSZÁG: Superettan

19:00Trelleborg - Jönköping -:- [ 1.70 | 4.00 | 4.50 ]

SVÉDORSZÁG: 1. osztály - Södra

19:00Trollhättan - Oddevold -:-

SZAÚD-ARÁBIA: 1. osztály

17:05Hajer - Al-Hazem -:-
17:15Al-Qaisumah - Al Jabalain -:-
19:15Najran - Al Ain -:-

SZERBIA: Super Liga

16:00Cukaricki - Radnicki Nis -:-

SZERBIA: Prva Liga

14:00Radnicki Beograd - Graficar Beograd -:-
15:00Sremska Mitrovica - RFK Novi Sad -:-
15:00Vrsac - Sloboda -:-
18:00Macva - Zlatibor Cajetina -:-

SZOMÁLIA: Nation Link Telecom Championship

14:30Mogadishu City - Horseed -:-

TANZÁNIA: Ligi Kuu Bara

15:00Coastal Union - Kagera Sugar -:-
17:15Ruvu Shooting - Young Africans -:-
19:15Azam - Singida Big Star -:-

TÖRÖKORSZÁG: Super Lig

19:00Karagümrük - Istanbulspor -:- [ 1.66 | 3.75 | 4.50 ]

TÖRÖKORSZÁG: 1. Lig

19:00Erzurumspor - Denizlispor -:- [ 1.85 | 3.50 | 3.75 ]

URUGUAY: Primera Division - Clausura

00:30Wanderers - Penarol -:- [ 4.20 | 3.50 | 1.85 ]

USA: MLS

23:00Sporting Kansas City - Seattle Sounders -:- [ 2.20 | 3.60 | 3.10 ]
02:30Nashville SC - Houston Dynamo -:- [ 1.45 | 4.75 | 6.50 ]

USA: USL Championship

02:00LA Galaxy 2 - Sacramento Republic -:-
04:00Monterey Bay - Tampa Bay -:-

USA: MLS Next Pro - Play Off

23:00Columbus Crew 2 - Toronto FC II -:-
02:30St. Louis City 2 - Tacoma Defiance -:-

USA: USL League One

01:30Tormenta - Richmond Kickers -:-

USA: NISA

01:00Syracuse Pulse - Michigan Stars -:-

USA: NWSL - női

00:00Chicago N - Angel City N -:-

ÜZBEGISZTÁN: Szuperliga

15:30Kokand 1912 - Termez Surkhon -:-
15:30Lok. Tashkent - Neftchi Fargona -:-

VENEZUELA: Primera Division - Copa Sudamericana - Play Off

23:00Portuguesa - Puerto Cabello -:-
01:15Lara - Deportivo Tachira -:-

VENEZUELA: Segunda Division - Play Off

00:30Angostura - Atletico La Cruz -:-

VILÁG: Barátságos válogatott-mérkőzés

23:00Guatemala U20 - Miami United -:-

FRISSÍTÉS

Foci | Jégkorong | Tenisz | Kosárlabda | Kézilabda | Röplabda | Baseball | Am.futball | Rögbi | További sportok »

A lap tetejére

Az m.eredmenyek.com élő eredményeket szolgáltat - foci livescore - mobiltelefonra. Ez a mobil verzió technikai okokból más paraméterekkel rendelkezik, mint az Eredmenyek.com weboldal.