FRISSÍTÉS

Foci » Holnap » Minden mérkőzés

FRANCIAORSZÁG: Ligue 1 - Osztályozó

20:30Auxerre - Sochaux -:-

OLASZORSZÁG: Serie A

20:45Torino - AS Roma -:-

SPANYOLORSZÁG: LaLiga

21:00Rayo Vallecano - Levante -:-
21:00Real Madrid - Betis -:-

AFRIKA: CAF Konföderációs Kupa - Play Off

15:00Orlando - Berkane -:-

ALGÉRIA: 1. divízió

18:00Biskra - Paradou -:-
19:00USM Alger - Constantine -:-

ALGÉRIA: Ligue 2

16:00Oued Sly - JSM Tiaret -:-

ALGÉRIA: U21-es bajnokság

11:00Chlef U21 - Magra U21 -:-
17:00Chelghoum U21 - MC Alger U21 -:-
17:00Kabylie U21 - Tlemcen U21 -:-
17:00Saoura U21 - Medea U21 -:-

ANGOLA: Girabola

17:30Petro - Sporting de Benguela -:-

ARGENTÍNA: Primera Nacional

00:10Atletico Atlanta - Deportivo Maipu -:-

ARUBA: Division di Honor - Felsőház

02:00Britannia - Dakota -:-

AUSZTRÁLIA: NPL NSW

11:00APIA Leichhardt - Mount Druitt Rangers -:-
11:00Manly Utd - Sydney Olympic -:-

AUSZTRÁLIA: NPL Queensland

12:00Sunshine Coast Wanderers - Olympic FC -:-

AUSZTRÁLIA: NPL Victoria

11:30Melbourne Knights - Dandenong City -:-
12:00Green Gully - Oakleigh -:-

AUSZTRIA: Bundesliga - Osztályozó csoport

19:00Altach - Tirol -:-
19:00Hartberg - Ried -:-
19:00LASK - Admira -:-

AUSZTRIA: Regionalliga - kelet

18:30Leobendorf - Marchfeld -:-
19:00Bruck Leitha - First Wien -:-
19:30TWL Elektra - Wiener Neustadt -:-
19:30Wiener - Neusiedl -:-

AUSZTRIA: Regionalliga - észak

19:00Bad Gleichenberg - Wels -:-
19:00Kalsdorf - Sturm Graz (Am.) -:-
19:00Ried (Am.) - Vocklamarkt -:-
19:00Spitall - Deutschlandsberg -:-
19:00Treibach - Gleisdorf -:-
19:00Weiz - Allerheiligen -:-
19:00WSC Wels - Weindorf St. Anna -:-
19:30Stadl Paura - Wolfsberger AC (Am.) -:-

AUSZTRIA: Regionalliga nyugat - Tirol - Helyosztók

19:30SV Wörgl - Kitzbühel -:-

AUSZTRIA: Regionalliga nyugat - Tirol - Osztályozó csoport

19:00Innsbruck (Am.) - Tirol (Am.) -:-

AUSZTRIA: Regionalliga nyugat - Salzburg - Osztályozó csoport

18:30Grödig - SAK 1914 -:-
19:00Kuchl - USK Anif -:-
19:30Seekirchen - Saalfelden -:-

AUSZTRIA: Regionalliga - nyugat - osztályozó csoport

19:30Johann - A. Salzburg -:-

AUSZTRIA: Bundesliga - női

18:00Sturm Graz N - Neulengbach N -:-

BANGLADES: Premier League

11:00Muktijoddha Sangsad - Sheikh Russel -:-

BOLÍVIA: Division Profesional - Apertura

02:00Guabira - U. Sucre -:-

BRAZÍLIA: Campeonato Brasileiro B

00:00Gremio - Criciuma -:-
00:00Vila Nova - Chapecoense-SC -:-
02:30Guarani - Vasco -:-
02:30Nautico - CSA -:-
00:00Brusque - Tombense -:-

BRAZÍLIA: Campeonato Amapaense

01:15Trem - Sao Paulo AP -:-

BRAZÍLIA: Campeonato Mineiro 2

00:00Coimbra - Ipatinga -:-

BULGÁRIA: Parva Liga - Konferencia Liga - csoportkör

19:00Arda - Beroe -:-
19:00Lokomotiv Plovdiv - CSKA 1948 Szófia -:-

BULGÁRIA: Vtora liga

15:45Jantra Gabrovo - Ludogorec II -:-

CIPRUS: Első osztály - Osztályozó csoport

18:00Achnas - AEL Limasszol -:-
18:00Omonia Nicosia FC - Ol. Nicosia -:-

CSEHORSZÁG: CFL - A csoport

18:00Domazlice - Karlovy Vary -:-

CSEHORSZÁG: MSFL

17:00Znojmo - Ostrava B -:-

CSEHORSZÁG: A divízió

18:00Rokycany - Petrin Plzen -:-

CSEHORSZÁG: B divízió

18:30Ceska Lipa - Louny -:-
18:30Chomutov - Tatran Rakovnik -:-

CSEHORSZÁG: Kralovehradecky KP

18:00Libcany - Horice -:-

CSEHORSZÁG: Plzensky KP

18:00Nepomuk - Bolevec -:-

CSEHORSZÁG: Prazsky prebor

18:00Motorlet Praha B - Zizkov B -:-

CSEHORSZÁG: U19-es bajnokság

12:00Pardubice U19 - Slovacko U19 -:-

DÁNIA: 2. osztály - Feljutók

19:00Hellerup - Hillerød -:-

DÁNIA: Elitedivisionen - női - Bajnokság Play-Off

19:00KoldingQ N - Køge N -:-

DÉL-AMERIKA: Copa Libertadores - Csoportkör

00:00Atletico-MG (Bra) - Ind. del Valle (Ecu) -:-
02:00River Plate (Arg) - Colo Colo (Chi) -:-
04:00Deportivo Cali (Col) - Always Ready (Bol) -:-

DÉL-AMERIKA: Copa Sudamericana - Csoportkör

00:15Independiente (Arg) - La Guaira (Ven) -:-
00:15Union Santa Fe (Arg) - Fluminense (Bra) -:-
02:30Lanus (Arg) - Wanderers (Uru) -:-
02:30Metropolitanos (Ven) - Barcelona SC (Ecu) -:-
02:30Sao Paulo (Bra) - J. Wilstermann (Bol) -:-

ECUADOR: Serie B

02:00Ind. Juniors - Olmedo -:-

É. ÉS K.-AMERIKA: Karibi klubbajnokság - Play Off

23:00Waterhouse (Jam) - Violette (Hai) -:-
02:00Cibao (Dom) - Vega Real (Dom) -:-

EGYIPTOM: 2. osztály - B csoport

16:00Al Qanah - Marekh -:-
16:00Al-Sekka - ZED -:-
16:00Bur Fouad - Al Nasr -:-
16:00Petrojet - Banha -:-
16:00Suez SC - El Entag El Harby -:-
16:00Telecom Egypt - Belbeis -:-
16:00Tersana - El Daklyeh -:-
16:00Wadi Degla - Porto Suez -:-

ÉSZAK-MACEDÓNIA: Macedón Kupa

18:00Sileks - Makedonija GP -:-

ETIÓPIA: Premier League

09:00Addis Ababa Ketema - Jimma Aba Jifar -:-
15:00Hawassa - Ethiopia Bunna -:-

EURÓPA: U17-es EB

13:30Dánia U17 - Skócia U17 -:-
13:30Szerbia U17 - Törökország U17 -:-
15:30Portugália U17 - Svédország U17 -:-
15:30Spanyolország U17 - Belgium U17 -:-

FEHÉROROSZORSZÁG: Vysshaya Liga

17:00FC Minszk - Szoligorszk -:-
19:00Arszenál Dzsarzsinszk - Energetik-BGU -:-

FEHÉROROSZORSZÁG: Pershaya Liga

14:00Baranovicsi - Volna Pinszk -:-

FERÖER-SZIGETEK: 1. Deild

20:00HB Torshavn 2 - B36 Torshavn 2 -:-

FINNORSZÁG: Veikkausliiga

17:00Honka - Ilves -:-

FINNORSZÁG: Ykkonen

17:30JaPS - KTP -:-

FINNORSZÁG: Kakkonen - A csoport

17:00KuPS Akatemia - Atlantis -:-

FINNORSZÁG: Kakkonen - C csoport

18:00JJK Jyvaskyla - Vaajakoski -:-

FINNORSZÁG: Kansallinen Liiga - női

17:30PK-35 Helsinki N - NJS N -:-

HOLLANDIA: Eredivisie - női

19:30Ajax N - Twente N -:-
19:30Den Haag N - VV Alkmaar N -:-
19:30Heerenveen N - Feyenoord N -:-
19:30PSV Eindhoven N - Excelsior N -:-

HORVÁTORSZÁG: 1. HNL

18:00Istra 1961 - Slaven Belupo -:-
20:05Lok. Zagreb - Sibenik -:-

IRAK: Szuperliga

15:00Al Karkh - Baghdad -:-
15:00Al Sinaah - Al Kahraba -:-
15:00Zakho - Al Naft -:-
17:30Al Wasat - Naft Al-Basra -:-

ÍRORSZÁG: Premier Division

20:45Bohemians - Sligo Rovers -:-
20:45Derry City - Dundalk -:-
20:45Drogheda - Finn Harps -:-
20:45St. Patricks - Shelbourne -:-

ÍRORSZÁG: 1. osztály

20:45Cork City - Wexford -:-
20:45Galway - Athlone -:-
20:45Treaty United - Cobh Ramblers -:-

IZLAND: Inkasso-deildin

20:00Thor Akureyri - Grindavik -:-
21:15Afturelding - Selfoss -:-
21:15Kordrengir - KV Reykjavik -:-

IZLAND: 2. osztály

21:15Fjardabyggd/Leiknir - Völsungur -:-
21:15Reynir - Aegir -:-
21:15Throttur - IR Reykjavik -:-
22:15Magni - Hottur / Huginn -:-

JORDÁNIA: Premier League

16:30Al Salt - Al-Faisaly Amman -:-
19:00Aqaba - Al Ramtha -:-

KANADA: Canadian Premier League

00:00HFX Wanderers - Forge -:-

LETTORSZÁG: Optibet Virslīga

17:00Valmiera - Auda -:-

MALAJZIA: Premier League

15:00Kelantan United - Kuching City FC -:-
15:00Terengganu 2 - Johor DT II -:-

MAROKKÓ: Botola Pro

21:30Youssoufia Berrechid - FAR Rabat -:-

MEXIKÓ: Liga MX - Clausura - Play Off

03:00Club America - Pachuca -:-

MONTENEGRÓ: Prva Crnogorska Liga

17:00FK Podgorica - Iszkra -:-
17:00Jezero - Buducnost -:-
17:00Mornar - Decic -:-
17:00OFK Petrovac - Sutjeska -:-
17:00Zeta - Rudar -:-

MONTENEGRÓ: Druga Liga

17:00Berane - Kom Podgorica -:-
17:00Bokelj - Mladost DG -:-
17:00FK Cetinje - Arsenal Tivat -:-
17:00Grbalj - Titograd -:-
17:00Jedinstvo - Igalo -:-

NÉMETORSZÁG: 2. Bundesliga - Osztályozó

20:30Kaiserslautern - Dresden -:-

NÉMETORSZÁG: Regionalliga - Bajorország

19:00Nürnberg II - Bayern München II -:-

NÉMETORSZÁG: Oberliga NOFV - észak

19:30Pampow - Hansa Rostock II -:-

NÉMETORSZÁG: Oberliga NOFV - dél

19:00Sandersdorf - Halle -:-

NÉMETORSZÁG: Oberliga Westfalen - Osztályozó csoport

19:15Westfalia Herne - Ennepetal -:-

NÉMETORSZÁG: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar - Feljutók

18:45Arminia Ludwigshafen - Waldalgesheim -:-

NÉMETORSZÁG: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar - Osztályozó csoport

20:00SG 2000 Mulheim-Karlich - Elversberg II -:-

NÉMETORSZÁG: Oberliga Mittelrhein

20:00Friesdorf - Deutz -:-

NÉMETORSZÁG: DFB Junioren Pokal

18:00VfB Stuttgart U19 - Dortmund U19 -:-

NORVÉGIA: 3. osztály - 3. csoport

19:00Sandnes 2 - Akra -:-

OLASZORSZÁG: Serie B - Play Out

20:30Cosenza - L.R. Vicenza -:-

OLASZORSZÁG: Serie C - Osztályozó - Play Offs

20:30Reggiana - FeralpiSalo -:-

OLASZORSZÁG: Primavera 1 - Osztályozó

14:30Genoa U19 - Napoli U19 -:-

OROSZORSZÁG: FNL 2 - 3. csoport - Osztályozó csoport

13:00Vidnoje - Penza -:-

OROSZORSZÁG: Ifjúsági Liga - Bajnokság Play-Off

17:00CSZKA Moszkva U19 - FK Rosztov U19 -:-
17:00Dinamo Moszkva U19 - Lokomotiv Moszkva U19 -:-
17:00Krilja Szovjetov Szamara U19 - Zenit U19 -:-
17:00Rubin Kazany U19 - Szocsi U19 -:-
17:00Szpartak Moszkva U19 - Csertanovo U19 -:-

OROSZORSZÁG: Ifjúsági Liga - Osztályozó csoport

09:00Ural U19 - UOR 5-Jegorjevszk U19 -:-
11:00Konoplev Akadémia U19 - Khimki U19 -:-
12:00Nyizsnyij Novgorod U19 - Krasznodar U19 -:-
12:00Ufa U19 - Arszenál Tula U19 -:-
17:00Sztrogyino U19 - Akhmat Groznij U19 -:-

ÖRMÉNYORSZÁG: Premier League

17:00Ararat - BKMA -:-

PARAGUAY: Primera Division - Apertura

23:30Tacuary - Ameliano -:-

PARAGUAY: Division Intermedia

21:00Fernando de la Mora - San Lorenzo -:-

PERU: Női bajnokság

22:30Sporting Cristal N - Ayacucho N -:-
00:00Cesar Vallejo N - U. de Deportes N -:-

ROMÁNIA: Liga 1 - Bajnokság Play-Off

19:30Univ. Craiova - Farul Constanta -:-

ROMÁNIA: Liga 3 - Seria 2 - Feljutók

16:00CSM Focsani - Aerostar -:-
17:00Metalul Buzau - Otelul Galati -:-

ROMÁNIA: Liga 3 - Seria 2 - Osztályozó csoport

17:00CSM Ramnicu Sarat - Viitorul Ianca -:-

ROMÁNIA: Liga 3 - Seria 3 - Feljutók

17:00F. Constanta 2 - Afumati -:-
17:00Popesti Leordeni - Agricola Borcea -:-

ROMÁNIA: Liga 3 - Seria 3 - Osztályozó csoport

16:00Inainte Modelu - Voluntari 2 -:-

ROMÁNIA: Liga 3 - Seria 4 - Feljutók

17:00Rapid Bukarest 2 - Progresul Spartac -:-
17:00Tunari - Unirea Bascov -:-

ROMÁNIA: Liga 3 - Seria 4 - Osztályozó csoport

17:00Academica Clinceni 2 - FC Arges 2 -:-
17:00Dinamo Bukarest 2 - Moreni -:-

ROMÁNIA: Liga 3 - Seria 5 - Feljutók

17:00Cetate Rasnov - Odorheiu -:-
17:00FC Pucioasa - Sepsi Sf. Gheorghe 2 -:-

ROMÁNIA: Liga 3 - Seria 5 - Osztályozó csoport

17:00FC Hermannstadt 2 - Targu Secuiesc -:-

ROMÁNIA: Liga 3 - Seria 6 - Feljutók

17:00CSM Alexandria - CSM Slatina -:-
17:00Viitorul Daesti - Vedita Colonesti -:-

ROMÁNIA: Liga 3 - Seria 7 - Feljutók

17:00CSM Deva - Pandurii -:-

ROMÁNIA: Liga 3 - Seria 7 - Osztályozó csoport

17:00Viitorul Tg. Jiu II - Aurul Brad -:-

ROMÁNIA: Liga 3 - Seria 9 - Feljutók

17:00Unirea Ungheni - CS Hunedoara -:-

ROMÁNIA: Liga 3 - Seria 9 - Osztályozó csoport

17:00Ariesul Turda - Gloria 2018 Bistrita -:-
17:00Avantul Reghin - Unirea Alba-Iulia -:-

SEYCHELLES: First Division League

15:30St John Bosco - Northern Dynamo -:-

SIERRA LEONE: Premier League

18:15Central Parade - East End Tigers -:-

SKÓCIA: Premiership - Osztályozó

20:45Inverness - St. Johnstone -:-

SPANYOLORSZÁG: LaLiga2

21:00Zaragoza - Lugo -:-

SVÉDORSZÁG: 1. osztály - Norra

19:00Stockholm Internazionale - Gefle -:-

SVÉDORSZÁG: 1. osztály - Södra

19:00Lindome - GAIS -:-
19:00Torns - Angelholms -:-

SVÉDORSZÁG: 2. osztály - Norrland

19:00Storfors AIK - Bergnasets AIK -:-

SVÉDORSZÁG: 2. osztály - Västra Götaland

19:00Sävedalens - Onsala BK -:-

SVÉDORSZÁG: 2. osztály - Södra Götaland

19:00Balkan - Ariana -:-

SVÉDORSZÁG: 2. osztály - Norra Götaland

19:00Gauthiod - Vänersborgs FK -:-
19:00Herrestads AIF - Lidköpings FK -:-
19:00Yxhults IK - Stenungsunds -:-

SVÉDORSZÁG: Allsvenskan - női

18:00Eskilstuna United N - Rosengard N -:-

SZERBIA: Super Liga - Osztályozó csoport

17:30Mladost - Spartak Zlatibor Voda -:-
17:30Proleter - Novi Pazar -:-
17:30Radnicki 1923 - Metalac -:-

SZERBIA: Prva Liga - Osztályozó csoport

17:30Timok - Kabel Novi Sad -:-

SZERBIA: Srpska Liga - Vojvodina

17:00Omladinac NB - Radnicki 1912 -:-

SZINGAPÚR: Premier League

13:45Tanjong Pagar - Balestier Khalsa -:-

SZLOVÁKIA: 2. Liga

17:00Dubnica - Puchov -:-
17:00FK Humenne - Skalica -:-
17:00Kosice - Bardejov -:-
17:00Petrzalka - Namestovo -:-
17:00Rohoznik - Banska Bystrica -:-
17:00S. Bratislava B - Podbrezova -:-
17:00Trebisov - Komarno -:-
17:00Zilina B - Samorin -:-

SZLOVÉNIA: 2. SNL

17:00Bilje - Fuzinar -:-
17:00Dob - Beltinci -:-
18:00Primorje - NK Krka -:-
19:00Nafta - Jadran Dekani -:-

SZLOVÉNIA: 3. SNL - nyugat

19:00Sobec Lesce - Sencur -:-

TANZÁNIA: Ligi Kuu Bara

13:00Coastal Union - Dodoma Jiji -:-
15:00Namungo - Tanzania Prisons -:-

TÖRÖKORSZÁG: Super Lig

19:00Antalyaspor - Galatasaray -:-
19:00Gaziantep - Rizespor -:-

TÖRÖKORSZÁG: 1. Lig

16:00Boluspor - Altinordu -:-
16:00Tuzlaspor - Samsunspor -:-
19:00Balikesirspor - Eyüpspor -:-
19:00Denizlispor - Erzurum BB -:-
19:00Istanbulspor - Bandirmaspor -:-

TÖRÖKORSZÁG: TFF 2. Lig - Play Offs

15:00Bodrumspor - Bayburt -:-
19:00Karacabey Belediyespor - Tarsus -:-

TUNÉZIA: Ligue 2 - Play Off

14:30Stade Tunisien - Sidi Bouzid -:-

UKRAJNA: Ifjúsági Liga

12:00TörölveDinamo Kijev U19 - Cs. Odessza U19 -:-
12:00TörölveInhulec U19 - Minaj U19 -:-
12:00TörölveKolosz Kovalivka U19 - Deszna U19 -:-
12:00TörölveMariupol U19 - Vorszkla U19 -:-
12:00TörölveMetaliszt 1925 U19 - Veresz Rivnye U19 -:-
12:00TörölveOlekszandrija U19 - SK Dnyipro-1 U19 -:-
12:00TörölveRukh Lviv U19 - Sahtar Donyeck U19 -:-
12:00TörölveZorja U19 - Lviv U19 -:-

URUGUAY: Segunda Division

18:00Atenas - Villa Espanola -:-
20:00Cerro CA - Miramar -:-

USA: USL League Two

01:00Tobacco Road - Wake FC -:-
23:00Asheville City - Dalton -:-
00:00Miami City - Miami -:-

VENEZUELA: Primera Division

00:15Portuguesa - Hermanos Colmenares -:-
23:15Zamora - Puerto Cabello -:-

FRISSÍTÉS

Foci | Jégkorong | Tenisz | Kosárlabda | Kézilabda | Röplabda | Baseball | Am.futball | Rögbi | További sportok »

A lap tetejére

Az m.eredmenyek.com élő eredményeket szolgáltat - foci livescore - mobiltelefonra. Ez a mobil verzió technikai okokból más paraméterekkel rendelkezik, mint az Eredmenyek.com weboldal.