FRISSÍTÉS

Foci » Holnap » Minden mérkőzés

AFRIKA: Afrikai Nemzetek Kupája - Selejtező

18:00Sierra Leone - Benin -:-

ARGENTÍNA: Primera A - női - Apertura

20:30Excursionistas N - Rosario Central N -:-

ARUBA: Division di Honor

00:00Estrella - Britannia -:-
02:00Bubali - Deportivo Nacional -:-

AUSZTRÁLIA: NPL NSW

07:00Northbridge Bulls FC - Wollongong Wolves -:-

BRAZÍLIA: Campeonato Brasileiro

01:30Bahia - Internacional -:-
01:30Bragantino - Fluminense -:-
01:30Chapecoense-SC - Ceara -:-
01:30Fortaleza - Sport Recife -:-

BRAZÍLIA: Campeonato Brasileiro B

01:30Coritiba - Londrina -:-
01:30Vitoria - Operario -:-

BRAZÍLIA: Serie D

01:00Galvez - GAS -:-
22:00Aguia Negra - Patrocinense -:-

DÉL-AMERIKA: Copa America

23:00Brazília - Venezuela -:-
02:00Kolumbia - Ecuador -:-
23:00Argentína - Chile -:-

DOMINIKAI KÖZTÁRSASÁG: LDF

00:00Cibao - San Cristobal -:-

ECUADOR: Serie B

01:00Ind. Juniors - El Nacional -:-

EURÓPA: Euro

15:00Skócia - Csehország -:-
18:00Lengyelország - Szlovákia -:-
21:00Spanyolország - Svédország -:-

FERÖER-SZIGETEK: Premier League

20:0007 Vestur Sorvagur - Fuglafjördur -:-

FINNORSZÁG: Veikkausliiga

17:30Kuopio PS - Inter Turku -:-
17:30Mariehamn - Helsinki JK -:-
17:30SJK - Ilves -:-

GHÁNA: Premier League

17:00Inter Allies - Asante Kotoko -:-

GRÚZIA: Crystalbet Erovnuli Liga

15:30Samgurali - Dinamo Batumi -:-
17:30Dila Gori - Telavi -:-
18:00Loco. Tbiliszi - Torpedo Kutaisi -:-

IRÁN: 1. osztály

15:30Astara - Qashqai Shiraz -:-
15:45Navad Urmia - Chooka Talesh -:-
16:15Gol Reyhan Alborz - Arman Gohar -:-
16:40Mes Kerman - Baderan Tehran -:-
16:55Fajr Sepasi - Rayka Babol -:-
17:20Havadar SC - Kheybar Khorramabad -:-
17:20Khooshe Talaee - Malavan -:-
18:05Shahin Bushehr - Esteghlal Khuzestan -:-
18:20Esteghlal Molasani - Pars Janoobi Jam -:-

IZLAND: Pepsideild

21:15Leiknir - KR Reykjavik -:-

IZLAND: Inkasso-deildin

20:00IBV Vestmannaeyjar - Thor Akureyri -:-

KAZAHSZTÁN: 1. osztály

14:00Bajkonur Kizilorda - Taraz-Karatau -:-

KÍNA: Yi League

09:30Dandong Tengyue - Hebei Kungfu -:-
09:30Hubei Istar - Shanxi Longjin -:-
09:30Qingdao Manatee - Shaanxi Beyond -:-
09:30Wuxi Wugou - Yichun Grand Tiger -:-
10:00Qingdao Youth Island - Xiamen Egret Island -:-
10:00Quanzhou Yaxin - Yanbian Longding -:-
10:00Shaoxing Keqiao Yuejia - Xian Wolves -:-

KOLUMBIA: Primera B - Apertura - Quadrangular

22:10Atletico F.C. - Quindio -:-

LÍBIA: Premier League

16:30Al Tahaddi - Darnes -:-
17:00Al Shat - Al Ahly Tripoli -:-
17:00Asswehly - Al Wehda -:-

MALAWI: Szuperliga

14:30Moyale Barracks - Mighty Tigers -:-

NORVÉGIA: Eliteserien

19:00Stabaek - Tromsø -:-

PERU: Copa Bicentenario

02:30Chavelines - Huancayo -:-

RUANDA: Premier League - Osztályozó csoport

15:00Gasogi United - Etincelles -:-
15:00Sunrise - Muhanga -:-

SVÉDORSZÁG: 2. osztály - Södra Götaland

19:00IFK Hässleholm - Nosaby IF -:-
19:00Rosengard - Prespa Birlik -:-

SVÉDORSZÁG: 2. osztály - Norra Götaland

19:00Lidköpings FK - Gauthiod -:-

SZOMÁLIA: Nation Link Telecom Championship

14:30Raadsan - Jeenyo -:-

SZUDÁN: Premier League

16:15Ahli Khartoum - Tuti -:-
16:15Khartoum - Al-Hilal -:-
19:00Al Shorta - Ahli Shendi -:-

URUGUAY: Primera Division - Apertura

20:00Villa Espanola - Boston River -:-

USA: USL Championship

01:00Charlotte Independ. - Hartford Athletic -:-

USA: USL League One

01:00North Texas - Greenville -:-
02:00Tormenta - Toronto FC II -:-

USA: USL League Two

23:00OVF Alliance - Portland U23 -:-
23:00PDX FC - Lane United -:-
00:00Black Rock - Seacoast Utd Phantoms -:-
00:00Fort Wayne - Grand Rapids -:-
00:00Toledo Villa - Kalamazoo FC -:-
01:00Ocean City - Northern Virginia -:-
01:00Philadelphia Lone Star - RC New Jersey -:-
01:30Westchester - Morris Elite -:-
02:00Long Island - Motown -:-
02:00Texas United - Mississippi Brilla -:-

VENEZUELA: Primera Division - Első szakasz

01:30Monagas - Universidad Central -:-

VILÁG: Barátságos válogatott-mérkőzés

14:00Libéria - Líbia -:-

VILÁG: Barátságos mérkőzés

15:00Szpartak Moszkva 2 (Rus) - Baltika (Rus) -:-
16:00Vålerenga 2 (Nor) - Skeid (Nor) -:-
18:30Skeid (Nor) - Eidsvold (Nor) -:-
19:00Arendal (Nor) - Flekkeroy (Nor) -:-
20:00Birkirkara (Mlt) - Hibernians (Mlt) -:-

VILÁG: Barátságos válogatott-mérkőzés - női

01:15Portugália N - Nigéria N -:-
04:00USA N - Jamaika N -:-
11:00Csehország N - Lengyelország N -:-
16:30Ausztria N - Olaszország N -:-
17:00Bulgária U19 N - Észak-Macedónia U19 N -:-
17:00Finnország N - Oroszország N -:-
17:00Grúzia N - Azerbajdzsán N -:-
17:00Magyarország N - Szerbia N -:-
17:00Szlovákia N - Románia N -:-
17:00Törökország N - Bulgária N -:-
18:00Fehéroroszország N - Üzbegisztán N -:-
21:00Brazília N - Kanada N -:-

FRISSÍTÉS

Foci | Jégkorong | Tenisz | Kosárlabda | Kézilabda | Röplabda | Baseball | Am.futball | Rögbi | További sportok »

A lap tetejére

Az m.eredmenyek.com élő eredményeket szolgáltat - foci livescore - mobiltelefonra. Ez a mobil verzió technikai okokból más paraméterekkel rendelkezik, mint az Eredmenyek.com weboldal.