FRISSÍTÉS

Kosárlabda » Ma » Minden mérkőzés

FRANCIAORSZÁG: LNB

15:15Strasbourg - Nancy 79:69
FélidőMonaco - Roanne 52:42
19:00Pau-Orthez - Limoges -:-

OLASZORSZÁG: Lega A

FélidőTortona - Trento 29:44
2. negyedVerona - Brindisi 37:29
18:15Milano - Brescia -:-
18:30Venezia - Scafati -:-
19:00Trieste - Pesaro -:-
19:30Varese - Sassari -:-
20:30Basket Napoli - Virtus Bologna -:-

SPANYOLORSZÁG: ACB

12:30Breogan - Fuenlabrada 78:70
12:30Real Madrid - Obradoiro CAB 93:79
FélidőBilbao - Real Betis 47:39
FélidőUnicaja Malaga - Gran Canaria 28:36
18:30Pamesa Valencia - Joventut Badalona -:-
20:00Barcelona - Baskonia -:-

TÖRÖKORSZÁG: Super Ligi

12:00Anadolu Efes - Galatasaray 77:68
14:30Fenerbahce - Bahcesehir Kol. 78:72
FélidőGaziantep - Bursaspor 27:32

USA: NBA - Előszezon

02:00Milwaukee Bucks - Memphis Grizzlies 102:107
07:00Washington Wizards - Golden State Warriors 95:104
19:00Boston Celtics - Charlotte Hornets -:-
00:00Toronto Raptors - Utah Jazz -:-

AUSZTRÁLIA: NBL

05:00Melbourne United - NZ Breakers 101:97h.u.
07:00Perth Wildcats - Brisbane Bullets 87:73

AUSZTRIA: Superliga

2. negyedFürstenfeld - Traiskirchen 27:28
2. negyedKapfenberg - Vienna Timberwolves 32:30
2. negyedUBSC Graz - St. Pölten 34:17
2. negyedWels - Klosterneuburg 23:24

AUSZTRIA: Osztrák Kupa

15:00Raiders Tirol - Jennersdorf 76:71
3. negyedWagram - Mistelbach 42:30

AUSZTRIA: Szuperliga - női

15:00ElhalasztvaDBB LZ OO N - UBSC-DBBC Graz N -:-
18:00Basket Flames N - UBI Graz N -:-

BAHREIN: Premier League

4. negyedAl Muharraq - ISSA Town 92:74
18:30Al Ahli - Samaheej -:-

CHILE: Chilei Kupa

23:00Valdivia - Liceo Pablo Neruda 79:59
00:00U. De Concepcion - Truenos De Talca 106:62
00:30Liceo Curico - Tinguiririca 49:68
00:30Tomas Lawrence - Manquehue 81:68
01:00Ancud - Osorno 116:60
01:00ElhalasztvaArabe Valparaiso - Sportiva Italiana -:-
01:00ElhalasztvaEspanol de Talca - Municipal Chillan -:-
01:00ElhalasztvaEspanol Osorno - Las Animas -:-
01:00ElhalasztvaStadio Italiano - Puente Alto -:-
01:30Leones Quilpue - Brisas 83:33
02:00CD Puerto Varas - Deportes Castro 97:80

CSEHORSZÁG: NBL

18:00Usti n. Labem - Decin -:-

CSEHORSZÁG: 1. Liga

15:30Jihlava - Olomouc 52:88
3. negyedSnakes Ostrava - Zlin 45:63
3. negyedSvitavy - Prostejov 63:26

DÁNIA: Basketligaen

15:00Horsens - Köbenhavn 97:76
15:00Næstved - Herlev Wolfpack 114:82

DÁNIA: Kvindebasketligaen - női

4. negyedFalcon N - Sisu N 75:54

DÉL-AMERIKA: Dél-amerikai Liga - Csoportkör

00:00Punto Rojo - San Martin 76:83
03:00Titanes de Barranquilla - Sorocabana 75:51
00:00Sorocabana - Punto Rojo -:-

DÉL-KOREA: KBL Cup

07:00Wonju DB - Suwon KT 84:88
09:00Mobis Phoebus - KoGas 80:87

EGYESÜLT KIRÁLYSÁG: BBL

18:00Manchester Giants - Plymouth City Patriots -:-
18:30Cheshire Phoenix - Newcastle Eagles -:-

EGYESÜLT KIRÁLYSÁG: BBL Kupa

18:00Caledonia Gladiators - Surrey Scorchers -:-

EGYESÜLT KIRÁLYSÁG: WBBL - női

13:30ElhalasztvaBA London Lions N - Durham Palatinates N -:-
14:30Manchester Mystics N - Leicester Riders N 45:72
19:00Essex Rebels N - Caledonia Gladiators N -:-

EURÓPA: ABA League

FélidőCibona - Partizan 41:58
19:00Buducnost - Split -:-
21:00Cedevita Olimpija - Borac -:-

EURÓPA: BNXT League

14:00Zwolle - Den Bosch 63:80
15:00Circus Brussels - Mechelen 81:73

EURÓPA: Lett-Észt Liga

16:00Ventspils - Valmiera Glass Via 108:63

FEHÉROROSZORSZÁG: Premier League

12:00Cmoki Minszk 3 - Mogiljev 96:56
13:00Brest - Grodno GrSU 66:73
14:30SDUSHOR Minszk - Rubon II 68:74

FINNORSZÁG: I Divisioona - női

13:00Tapiolan Honka II N - Jyvaskyla BA N 75:62
16:00BC Nokia N - Puhuttaret N 59:71
16:00HNMKY N - HyPo N 60:73
16:00Pyrinto II N - Kataja N 84:59
16:00Turun NMKY N - HBA N 43:77

FRANCIAORSZÁG: Espoirs U21

13:30Monaco U21 - Roanne U21 69:97

FÜLÖP-SZIGETEK: Commissioners Cup

10:30Rain Or Shine Paint. - Terrafirma Dyip 106:94
12:45Meralco Bolts - Ginebra Kings 91:99

GÖRÖGORSZÁG: Szuperkupa

16:00Kolossos Rhodes - Promitheas 71:95
20:00Panathinaikosz - Olimpiakosz -:-

HORVÁTORSZÁG: Premijer Liga - női

15:30Orka N - Pula Moviter N 48:83
20:00Tresnjevka 2009 N - Novi Zagreb N -:-

JAPÁN: B.League

06:05Niigata - Shimane 49:79
06:05Toyama - Sun Rockers Shibuya 86:90
06:30Hiroshima D. - Yokohama 70:68
07:05Hokkaido - Akita 74:97
08:05Chiba - Osaka 89:88
08:05Gunma - Shiga 92:71
08:05Ibaraki Robots - Nagoya Fighting Eagles 69:72
08:05Kyoto - Sendai 66:65
08:05NeoPhoenix - Brave Thunders 84:88h.u.
08:05Shinshu - Alvark 79:67
11:05Ryukyu - Utsunomiya Brex 85:70

KOLUMBIA: LBP - Clausura

23:00Bucaros - Corsarios Cartagena 69:78
03:15Sabios de Manizales - Team Cali 58:83
23:00Piratas de Bogota - Cimarrones del Choco -:-

KOSZOVÓ: Superliga

FélidőVellaznimi - Peja 39:42
19:00Prizreni - Golden Eagle Ylli -:-

LENGYELORSZÁG: Energa Basket Liga

15:30Torun - Gdynia 79:98
2. negyedCzarni Slupsk - Ostrow Wielkopolski 29:25
19:30Szczecin - Zielona Gora -:-

LENGYELORSZÁG: 1. Liga

18:00Poli. Opolska - Pelplin -:-
18:00Turow Zgorzelec - GKS Tychy -:-
19:00Slask Wroclaw II - Lublin 2 -:-

LITVÁNIA: LKL

4. negyedGargzdu - Lietkabelis 55:73
18:30Zalgiris Kaunas - Siauliai -:-

LUXEMBURG: Total League

2. negyedEsch - Bertrange 32:22
18:00Soleuvre - Ettelbruck -:-

LUXEMBURG: Total League - női

15:30Esch N - Bertrange N 57:79
15:30Soleuvre N - Ettelbruck N 57:75

MAGYARORSZÁG: NB I - női

18:00Szigetszentmiklós N - UNI Győr N -:-

MEXIKÓ: LNBP - Play Off

00:00Libertadores - Abejas -:-

NÉMETORSZÁG: BBL

15:00Bamberg - Alba Berlin 80:90
15:00ElhalasztvaGöttingen - Chemnitz -:-
15:00Heidelberg - Ludwigsburg 86:100
18:00Crailsheim Merlins - Oldenburg -:-

NÉMETORSZÁG: Pro A

FélidőBochum - G. Düsseldorf 49:58
FélidőPhoenix Hagen - Münster 31:34

NÉMETORSZÁG: Pro B

FélidőKöln - Vechta 2 37:35
FélidőWedel - RSV Eintracht 38:38
18:00Bayern 2 - Hanau -:-

NORVÉGIA: BLNO

15:00Fyllingen - Tromso 92:68
FélidőAmmerud - Nidaros Jets 43:38
3. negyedKongsberg Miners - Oppsal 46:31
18:00Bærum - Froya -:-

OLASZORSZÁG: Serie A2

16:00Basket Torino - Stella Azzurra 86:59
18:00Baltur Cento - Fortitudo Bologna -:-
18:00Carife Ferrara - Udine -:-
18:00Cremona - Assigeco Piacenza -:-
18:00Forli - Mantova -:-
18:00NPC Rieti - JuVi Cremona -:-
18:00Pallacanestro Nardo - Chiusi -:-
18:00Ravenna - Pistoia -:-
18:00San Severo - Rimini -:-
18:00Trapani - Agrigento -:-

OLASZORSZÁG: Serie A1 - női

14:00Faenza N - Venezia N 69:81
4. negyedCampobasso N - Lucca N 54:47
18:30Sassari N - Brixia N -:-

OROSZORSZÁG: VTB United League

13:00Jeniszej - Nyizsnyij Novgorod 82:90h.u.
13:00Zenit Szentpétervár - Unics Kazany 79:82

OROSZORSZÁG: Orosz Kupa - Második szakasz

10:00Magnyitogorszk - Csebokszari 70:85
12:30Barsz Rosztov - Cseljabinszk 59:63

OROSZORSZÁG: Premjer Liga - női

09:00Novoszibirszk N - Nadezsda N 66:72

PARAGUAY: LNB - Clausura

01:30Colonias Gold - Felix Perez Cardozo -:-

PORTUGÁLIA: LFB - női

12:00Natacao N - Benfica N 48:58
16:00Gdessa Barreiro N - CDEFF N 72:58
FélidőGalitos N - CAB Madeira N 34:37
2. negyedAD Vagos N - Uniao Sportiva N 11:11

ROMÁNIA: Román Kupa

16:00CSM Oradea - BCM Pitesti 97:79
4. negyedCSM Focsani - Municipal Galati 55:54
17:00ElhalasztvaSCM Craiova - Laguna Bukarest -:-
2. negyedMiercurea Ciuc - CSM Targu Mures 19:29
18:00Cluj-Napoca - BC Steaua Bucuresti -:-
18:00CSM Targu Jiu - BC Timisoara -:-

ROMÁNIA: Liga National - női - Első szakasz

13:00ElhalasztvaMunicipal Targoviste N - FCC ICIM Arad N -:-
14:30Olimpia Brasov N - Targu Mures N 76:60

SVÁJC: SB League

4. negyedSwiss Central Basket - Vevey Riviera 55:100

SVÉDORSZÁG: Basketettan - női

13:30Blackeberg N - Östersund 2 N 77:25
14:00Lidingö N - Umeå IK N 59:66
15:00Hammarby N - Södertälje 2 N 66:38
3. negyedKFUM Uppsala N - Alvik 2 N 34:49

SZERBIA: 1. osztály

13:00Mladost Zemun - Sloboda 78:110
19:00Metalac - Leskovac Zdravlje -:-

TÖRÖKORSZÁG: TKBL - női

14:00Yalova N - Elazig Il Ozel Idare N 70:82
15:00Kirklareli N - Diba Ankara N 81:66

VENEZUELA: Superliga - Play Off

19:00Cocodrilos - Gladiadores -:-
23:00Guaiqueries - Supersonicos -:-
23:30Trotamundos - Brillantes -:-

VILÁG: Barátságos mérkőzés

12:30Ponferrada (Esp) - Tormes (Esp) 93:71
18:00Tizona Burgos (Esp) - Zamora (Esp) -:-

VILÁG: Barátságos mérkőzés - női

12:30Nesibe Aydin N (Tur) - Botas N (Tur) 68:55
14:30CBK Mersin N (Tur) - Hatay N (Tur) 81:76h.u.

VILÁG: World Tour Cebu 3x3 - Play Off

10:00Antwerp Giants 3x3 - Saitama 3x3 21:19
10:25Ulaanbaatar 3x3 - Utsunomiya 3x3 21:17
11:00Riga 3x3 - Lausanne 3x3 21:13
11:25Amsterdam 3x3 - Omaha 3x3 18:14
12:10Antwerp Giants 3x3 - Ulaanbaatar 3x3 21:11
12:35Riga 3x3 - Amsterdam 3x3 21:18
13:30Antwerp Giants 3x3 - Riga 3x3 -:-

FRISSÍTÉS

Foci | Jégkorong | Tenisz | Kosárlabda | Kézilabda | Röplabda | Baseball | Am.futball | Rögbi | További sportok »

A lap tetejére

Az m.eredmenyek.com élő eredményeket szolgáltat - kosárlabda livescore - mobiltelefonra. Ez a mobil verzió technikai okokból más paraméterekkel rendelkezik, mint az Eredmenyek.com weboldal.