FRISSÍTÉS

Tenisz » Ma » Minden mérkőzés

ATP - EGYÉNI: Davis Kupa - III. csoport (Világ)

23:05Bicknell B. (Jam) - Hernandez Mariona K. (Gtm) 2:0
23:15Cid Subervi R. (Dom) - Phillips D. (Ber) 2:0

ATP - EGYÉNI: Halle (Németország), fű

11:30Fils A. (Fra) - Machac T. (Cze) -:-
11:30Fonseca J. (Bra) - Duckworth J. (Aus) -:-
12:00Giron M. (Usa) - Rublev A. (Wrl) -:-
13:00Eubanks C. (Usa) - Martinez P. (Esp) -:-
13:00Purcell M. (Aus) - Bublik A. (Kaz) -:-
13:30Sinner J. (Ita) - Griekspoor T. (Ned) -:-
14:30Berrettini M. (Ita) - Michelsen A. (Usa) -:-
16:00Otte O. (Ger) - Zverev A. (Ger) -:-
17:30Squire H. (Ger) - Tsitsipas S. (Gre) -:-

ATP - EGYÉNI: London (Egyesült Királyság), fű

13:00Arnaldi M. (Ita) - Humbert U. (Fra) -:-
13:00Daniel T. (Jpn) - Fritz T. (Usa) -:-
13:00Musetti L. (Ita) - De Minaur A. (Aus) -:-
14:30Baez S. (Arg) - Paul T. (Usa) -:-
14:30Korda S. (Usa) - Khachanov K. (Wrl) -:-
14:30Félbesz.Tabilo A. (Chi) - Davidovich Fokina A. (Esp) 1:1
15:15Alcaraz C. (Esp) - Cerundolo F. (Arg) -:-
16:00Etcheverry T. M. (Arg) - Harris B. (Gbr) -:-
16:00Evans D. (Gbr) - Nakashima B. (Usa) -:-
16:30Shelton B. (Usa) - Mpetshi Perricard G. (Fra) -:-
16:45Murray A. (Gbr) - Popyrin A. (Aus) -:-
18:15Navone M. (Arg) - Draper J. (Gbr) -:-

WTA - EGYÉNI: Berlin (Németország), fű

11:00Osaka N. (Jpn) - Zheng Q. (Chn) -:-
11:00Vekic D. (Cro) - Niemeier J. (Ger) -:-
12:30Haddad Maia B. (Bra) - Alexandrova E. (Wrl) -:-
12:30Noskova L. (Cze) - Kerber A. (Ger) -:-
14:00Kudermetova V. (Wrl) - Samsonova L. (Wrl) -:-
14:00Sakkari M. (Gre) - Azarenka V. (Wrl) -:-
15:30Wang Xin. (Chn) - Jabeur O. (Tun) -:-

WTA - EGYÉNI: Birmingham (Egyesült Királyság), fű

12:00Saville D. (Aus) - Krejcikova B. (Cze) -:-
12:00Wozniacki C. (Den) - Mertens E. (Bel) -:-
13:30Uchijima M. (Jpn) - Dart H. (Gbr) -:-
13:30Watson H. (Gbr) - Bouzkova M. (Cze) -:-
15:00Pliskova Ka. (Cze) - Dolehide C. (Usa) -:-
15:00Shnaider D. (Wrl) - Rajecki A. (Gbr) -:-
16:30Boulter K. (Gbr) - Kalinina A. (Ukr) -:-
16:30Putintseva Y. (Kaz) - Burel C. (Fra) -:-

ATP - PÁROS: Davis Kupa - III. csoport (Világ)

00:40TörölveBicknell B./Chin J. - Hernandez Mariona K. A./Tagashira K. -:-
00:55Azar D./Clarke K. - Hernandez Mariona K. A./Tagashira K. 0:2
01:40TörölveGandini A. J./Iaquinto A. - Finnigan J./Keyes J. -:-
02:00Gandini A. J./Iaquinto A. - Finnigan J./Simmons T. 2:0

ATP - PÁROS: Halle (Németország), fű

13:30Nys H./Zielinski J. - Machac T./Zhang Z. -:-
14:30Frantzen C./Jebens H. - Bhambri Y./Olivetti A. -:-
16:00Glasspool L./Rojer J-J. - Krawietz K./Puetz T. -:-
16:00Bolelli S./Vavassori A. - Griekspoor T./Struff J-L. -:-

ATP - PÁROS: London (Egyesült Királyság) - Selejtező, fű

17:30Cash J./Galloway R. - Erler A./Miedler L. -:-

WTA - PÁROS: Berlin (Németország), fű

15:30Gauff C./Pegula J. - Noskova L./Siniakova K. -:-
17:00Krawczyk D./Vondrousova M. - Schuurs D./Stefani L. -:-

WTA - PÁROS: Birmingham (Egyesült Királyság), fű

12:00Muhammad A./Sutjiadi A. - Guo H./Jiang X. -:-
13:30Cirstea S./Tomljanovic A. - Murray S./Silva E. -:-
15:00Kato M./Zhang S. - Grey S. B./Moore T. -:-
16:30Mihalikova T./Nicholls O. - Kalashnikova O./Sizikova Y. -:-

CHALLENGER FÉRFI - EGYÉNI: Blois (Franciaország), salak

14:30Gea A. (Fra) - Faurel T. (Fra) -:-
14:30Landaluce M. (Esp) - Tabur C. (Fra) -:-
14:30Lock B. (Zim) - Marie J. (Fra) -:-
14:30Sanchez Jover C. (Esp) - Bertola R. (Sui) -:-
16:00Blanch Dar. (Usa) - Debru G. (Fra) -:-
16:00Bourgue M. (Fra) - Kachmazov A. (Wrl) -:-
16:00Kirkin E. (Tur) - Taberner C. (Esp) -:-
16:00Naw H. (Syr) - Berankis R. (Ltu) -:-
19:00Echargui M. (Tun) - Ursu V. (Ukr) -:-
19:00Geerts M. (Bel) - Gaubas V. (Ltu) -:-

CHALLENGER FÉRFI - EGYÉNI: Blois (Franciaország) - Selejtező, salak

10:00Félbesz.Bax F. (Fra) - Zheng M. (Usa) 1:0
10:00Félbesz.Inchauspe P. (Fra) - Berrettini J. (Ita) 0:0
10:00Félbesz.Merida Aguilar D. (Esp) - Beauge M. (Fra) 1:0
10:00Félbesz.Pacheco Mendez R. (Mex) - Potenza L. (Ita) 1:0
11:30Bouquet L. (Fra) - Bayldon B. (Aus) -:-
11:30Butvilas E. (Ltu) - Gombos N. (Svk) -:-
11:30Iannaccone F. (Ita) - Banthia S. (Ind) -:-
11:30Karlovskiy E. (Wrl) - Privara P. B. (Svk) -:-

CHALLENGER FÉRFI - EGYÉNI: Ilkley (Egyesült Királyság), fű

12:30Fery A. (Gbr) - Ajdukovic D. (Cro) -:-
12:30Meligeni Alves F. (Bra) - Harris L. (Rsa) -:-
14:00Félbesz.Atmane T. (Fra) - Garin C. (Chi) 1:0
14:00Félbesz.Goffin D. (Bel) - Rodionov J. (Aut) 1:0
14:00Mayot H. (Fra) - Nava E. (Usa) -:-
14:00Félbesz.Zhukayev B. (Kaz) - Albot R. (Mda) 1:0
15:30Gasquet R. (Fra) - Bellucci M. (Ita) -:-
15:30Gaston H. (Fra) - Barrios Vera T. (Chi) -:-
15:30Peniston R. (Gbr) - Klein L. (Svk) -:-
17:00Broom C. (Gbr) - Kukushkin M. (Kaz) -:-
17:00Cressy M. (Usa) - Svajda Z. (Usa) -:-
17:00Diallo G. (Can) - Droguet T. (Fra) -:-
17:00Rocha H. (Por) - Barrere G. (Fra) -:-
18:30Bonzi B. (Fra) - Kudla D. (Usa) -:-
18:30Napolitano S. (Ita) - Wong C. (Hkg) -:-

CHALLENGER FÉRFI - EGYÉNI: Poznan (Lengyelország), salak

10:30Barton H. (Cze) - Pieczkowski O. (Pol) -:-
10:30Dalla Valle E. (Ita) - Roca Batalla O. (Esp) -:-
10:30Hardt N. (Dom) - Gakhov I. (Wrl) -:-
12:00Dellavedova M. (Aus) - Olivieri G. A. (Arg) -:-
12:00Elias G. (Por) - Michalski D. (Pol) -:-
12:00Sanchez Izquierdo N. (Esp) - Ugo Carabelli C. (Arg) -:-
13:30Dutra Da Silva D. (Bra) - Kuzmanov D. (Bul) -:-
13:30Sachko V. (Ukr) - Dodig M. (Cro) -:-
15:00Carreno-Busta P. (Esp) - Popko D. (Kaz) -:-
17:00Bielinskyi V. (Ukr) - Majchrzak K. (Pol) -:-

CHALLENGER FÉRFI - EGYÉNI: Santa Cruz 2 (Bolívia), salak

23:10Villanueva G. (Arg) - Lingua Lavallen A. L. (Arg) 0:2
23:15Guillen Meza A. (Ecu) - Soriano Barrera A. (Col) 2:0
00:10TörölveAlvarez N. (Per) - Dellien Velasco M. A. (Bol) -:-
00:35Garcia R. (Bol) - Johns G. (Usa) 0:2
01:10Mena F. (Arg) - Zanellato N. (Bra) 2:0
01:20Gomez E. (Ecu) - Collarini A. (Arg) 0:2
19:00Blanch U. (Usa) - Aboian L. (Arg) -:-
19:00Habib H. (Leb) - Pucinelli de Almeida M. (Bra) -:-
19:00Justo G. I. (Arg) - Torres J. B. (Arg) -:-
20:30Aboian V. (Arg) - Sakamoto P. (Bra) -:-
20:30Cuellar Lorberg A. E. (Bol) - Olivo R. (Arg) -:-
20:30Schachter N. (Usa) - Soto M. (Chi) -:-
22:00Boscardin Dias P. (Bra) - Pereira J. (Bra) -:-
22:00Casanova H. (Arg) - Reis Da Silva J. (Bra) -:-
22:30Barreto Sanchez D. A. (Esp) - Dellien Velasco M. A. (Bol) -:-
00:00Blanch D. (Usa) - Prado Angelo J. C. (Bol) -:-
00:00Cerundolo J. M. (Arg) - Midon L. (Arg) -:-

CHALLENGER FÉRFI - EGYÉNI: Sassuolo (Olaszország), salak

10:00Varillas J. P. (Per) - Bonadio R. (Ita) -:-
10:00Zapata Miralles B. (Esp) - Arnaboldi F. (Ita) -:-
11:30Cecchinato M. (Ita) - Comesana F. (Arg) -:-
11:30Travaglia S. (Ita) - Andreozzi G. (Arg) -:-
11:30Weis A. (Ita) - Royer V. (Fra) -:-
13:00Altmaier D. (Ger) - Ymer E. (Swe) -:-
13:00Tirante T. A. (Arg) - Cina F. (Ita) -:-
13:00Vesely J. (Cze) - Buse I. (Per) -:-
15:00van Assche L. (Fra) - Burruchaga R. A. (Arg) -:-
16:30Klizan M. (Svk) - Zeppieri G. (Ita) -:-
20:00De Jong J. (Ned) - Muller A. (Fra) -:-

CHALLENGER NŐI - EGYÉNI: Gaiba (Olaszország), fű

12:30Maria T. (Ger) - Bara I. (Rou) -:-
12:30Pera B. (Usa) - Semenistaja D. (Lat) -:-
13:30Eala A. (Phl) - Monnet C. (Fra) -:-
14:00Baptiste H. (Usa) - Pedone G. (Ita) -:-
14:00Rakhimova K. (Wrl) - Carle M. L. (Arg) -:-
15:00Kalieva E. (Usa) - Parks A. (Usa) -:-
15:30Bouzas Maneiro J. (Esp) - Todoni A. A. (Rou) -:-
15:30Stevanovic N. (Srb) - Errani S. (Ita) -:-
16:30Topalova G. (Bul) - Zavatska K. (Ukr) -:-
17:00Hruncakova V. (Svk) - Zarazua R. (Mex) -:-
17:00Ricci B. (Ita) - Montgomery R. (Usa) -:-

CHALLENGER FÉRFI - PÁROS: Poznan (Lengyelország), salak

15:00Duncan S./Reese H. - Schnaitter J./Wallner M. -:-
15:00Manafov V./Sanchez L. - Krutykh O./Lechno-Wasiutynski F. -:-

CHALLENGER FÉRFI - PÁROS: Santa Cruz 2 (Bolívia), salak

23:30Gomez J. S./Urrea A. - Hudd E./Stevenson D. -:-

CHALLENGER FÉRFI - PÁROS: Sassuolo (Olaszország), salak

10:00Liutarevich I./Martos Gornes S. - Demoliner M./Duran G. -:-
14:30Molchanov D./Oswald P. - Matsui T./Uesugi K. -:-
14:30Arias B./Zeballos F. - Seggerman R./Trhac P. -:-

ITF FÉRFI - EGYÉNI: M15 Cluj Napoca (Románia), salak

10:00Onofrei M. C. (Rou) - Tammaro M. (Ita) -:-
10:30Fellin P. O. (Ita) - Pavel B. (Rou) -:-
10:30Torres Fernandez B. I. (Chi) - Ambarzumjan E. (Ger) -:-
13:30Palosi S. (Rou) - Mortasifu M. (Rou) -:-
13:30Papoe R. M. (Rou) - Pieleanu R. T. (Rou) -:-

ITF FÉRFI - EGYÉNI: M15 Hillcrest (Dél-Afrika), kemény

09:00Bataljin L. (Aus) - Longwe-Smit T. (Rsa) -:-
09:00Benaim M. (Gbr) - Savelev D. (Wrl) -:-
09:00Donski A. (Bul) - Van D. M. M. (Rsa) -:-
09:00Morgan C. (Rsa) - Shah A. (Ind) -:-
10:30Kobelt A. (Usa) - El Sallaly A. (Egy) -:-
10:30Vorwerk G. (Rsa) - Bothma J. (Rsa) -:-
11:30Badenhorst D. (Rsa) - Salton D. (Rsa) -:-
11:30Montsi K. (Rsa) - Matthysen L. (Rsa) -:-

ITF FÉRFI - EGYÉNI: M15 Hong Kong 2 (Hongkong), kemény

06:30Chan K. (Hkg) - Suzuki K. (Jpn) -:-
06:30Tiurnev E. (Wrl) - Wong T. F. (Hkg) -:-

ITF FÉRFI - EGYÉNI: M15 Kursumlijska Banja 8 (Szerbia), salak

11:00Donev G. (Bul) - Marinkov P. (Aus) -:-
11:00Ivanov S. A. (Bul) - Saar A. (Swe) -:-
12:30Bassem Sobhy M. (Egy) - Daskalovic A. (Gbr) -:-
12:30Kostic S. (Aus) - Nedic A. (Bih) -:-

ITF FÉRFI - EGYÉNI: M15 Monastir 25 (Tunézia), kemény

11:00Lester F. (Gbr) - Poljicak M. (Cro) -:-
11:00Reco A. (Fra) - Saraiva Dos Santos P. A. (Bra) -:-
11:00Sureshkumar M. (Ind) - Loutit J. (Nzl) -:-
11:00Zhang T. (Chn) - Donnet E. (Fra) -:-
16:00Mohanty A. (Ind) - Berkieta T. (Pol) -:-
16:00Rodrigues N. (Bra) - Kohlmann de Freitas E. (Bra) -:-

ITF FÉRFI - EGYÉNI: M15 Nyiregyháza 2 (Magyarország), salak

11:30Bodmer A. (Sui) - Bosio G. (Ita) -:-
11:30Jilly Á. (Hun) - Pokorny L. (Svk) -:-
11:30Perruzza V. (Ita) - Kalina V. (Cze) -:-
11:30Velcz Zs. (Hun) - Falabella L. A. (Arg) -:-

ITF FÉRFI - EGYÉNI: M15 Rancho Santa Fe, CA (USA), kemény

20:00Anthrop J. (Usa) - Kang K. (Usa) -:-
20:00Boulais J. (Can) - Altamirano C. (Usa) -:-
20:00Frusina A. (Usa) - Svajda T. (Usa) -:-
20:00Neff A. (Usa) - Pham D. (Aus) -:-

ITF FÉRFI - EGYÉNI: M15 Saarlouis (Németország), salak

12:00Tobon M. (Col) - Lipp M. (Ger) -:-
13:00Fix D. (Ger) - Majdandzic M. (Ger) -:-
13:00Petkovic M. (Ger) - Engel J. (Ger) -:-
13:30Mujakic A. (Ger) - Veldkamp Y. (Ned) -:-

ITF FÉRFI - EGYÉNI: M25 Cattolica (Olaszország), salak

10:00Bronzetti A. (Ita) - La Vela G. (Ita) -:-
10:00Milev Y. (Bul) - Bagnolini D. (Ita) -:-
10:00Vavassori M. (Ita) - Otegui J. B. (Arg) -:-
11:30Bogo E. (Bra) - Oradini G. (Ita) -:-
11:30Bove F. (Ita) - Ovcharenko O. (Ukr) -:-
11:30Picchione A. (Ita) - Malgaroli L. (Ita) -:-
13:00Basile P. (Ita) - Vatteroni L. (Ita) -:-
15:00Sorrentino L. (Ita) - Lopez Montagud C. (Esp) -:-
16:30Serafini M. (Ita) - Pennaforti G. (Ita) -:-
21:00D'Agostino S. (Ita) - Mazza M. (Ita) -:-

ITF FÉRFI - EGYÉNI: M25 Changwon (Dél-Korea), kemény

03:00Imamura M. (Jpn) - Jeong Y. (Kor) -:-
03:00Zhu E. (Usa) - Jang Y. (Kor) -:-
04:00Kim J. H. (Kor) - Sumizawa D. (Jpn) -:-
04:00Winter E. (Aus) - Ochi M. (Jpn) -:-

ITF FÉRFI - EGYÉNI: M25 Duffel (Belgium), salak

09:30Beaupain S. (Bel) - Stanke C. (Ger) -:-
09:30Bidan F. (Leb) - Vankan M. (Ger) -:-
09:30Collignon K. (Bel) - Sultanov K. (Uzb) -:-
09:30Legout T. (Fra) - Huens H. (Bel) -:-
10:30Deckers A. (Ned) - Houkes M. (Ned) -:-
10:30Demanet E. (Bel) - Loge J. (Bel) -:-
10:30Kopp S. (Aut) - Torcq B. (Bel) -:-
10:30Romeo F. (Bel) - Perot R. (Fra) -:-
12:00Basile A. (Bel) - Ratiu N. (Bel) -:-
12:00Buldorini P. (Ita) - Herman L. (Bel) -:-
12:00Jong A. M. (Ned) - Palumbo E. (Lux) -:-
12:00Ungerman O. (Bel) - Safwat M. (Egy) -:-
13:30Bailly G. A. (Bel) - Wehnelt K. (Ger) -:-
13:30Colson T. (Bel) - Sperle J. (Ger) -:-
13:30Huysmans A. (Bel) - Vasa E. (Fin) -:-
13:30Onclin G. (Bel) - Van W. S. (Ned) -:-

ITF FÉRFI - EGYÉNI: M25 Luzhou (Kína), kemény

06:30Lu P. (Chn) - Leong M. W. K. (Mys) -:-
06:30Sun Qian (Chn) - Sueoka Y. (Jpn) -:-
06:30Zongbing Y. (Chn) - Li W. (Chn) -:-

ITF FÉRFI - EGYÉNI: M25 Montauban (Franciaország), salak

11:00Colne N. (Fra) - Reveniau S. (Fra) -:-
11:00Mayew W. (Usa) - Ceccon R. (Fra) -:-
11:30Garcian A. (Fra) - Nikles J. (Sui) -:-
12:30Pietri B. (Fra) - Cohen A. (Isr) -:-
13:00Pires T. (Fra) - Lokoli L. (Fra) -:-
13:00Romano F. (Ita) - Rivet M. (Fra) -:-

ITF FÉRFI - EGYÉNI: M25 Mungia-Laukariz (Spanyolország), salak

09:30De Krom M. (Ned) - Mansilla Diez M. (Esp) -:-
09:30Hongyu Y. (Chn) - Rossi L. (Ita) -:-
09:30Nedelchev N. (Bul) - Callejon H. S. (Esp) -:-
11:00Ferreira Silva F. (Por) - Antoni G. (Esp) -:-
11:00Sanchez Quilez A. (Esp) - Radulov I. (Bul) -:-
11:00Vanshelboim E. (Ukr) - Fernandez Flores D. (Chi) -:-
12:30Cervantes Tomas L. (Esp) - Forcano I. (Esp) -:-
12:30Martinez M. (Esp) - Damas M. (Esp) -:-
12:30Prat A. (Esp) - Vives Marcos P. (Esp) -:-
15:00Serra Sanchez N. (Esp) - Martinez A. (Esp) -:-
16:00Barroso Campos A. (Esp) - Gaztambide Arrastia I. (Esp) -:-
16:30Demin Y. (Wrl) - Gulin S. (Wrl) -:-
18:00Divar C. (Esp) - Bueno Gil A. (Esp) -:-

ITF FÉRFI - EGYÉNI: M25 Tulsa, OK (USA), kemény

19:00Ilagan A. (Usa) - Van Emburgh J. (Usa) -:-
19:00Vandecasteele Q. (Usa) - Gorzny S. (Usa) -:-
00:00Hulme M. (Aus) - Peliwo F. (Pol) -:-
00:00Sheehy J. (Usa) - Braswell J. (Usa) -:-
00:30Kissell C. (Usa) - Tomic B. (Aus) -:-

ITF NŐI - EGYÉNI: W100 Ilkley (Egyesült Királyság), fű

11:30Kawa K. (Pol) - Stakusic M. (Can) -:-
11:30Kessler M. (Usa) - Marino R. (Can) -:-
11:30Preston T. (Aus) - Mandlik E. (Usa) -:-
11:30Ruse G. (Rou) - Miyazaki L. (Gbr) -:-
13:00Aiava D. (Aus) - Kartal S. (Gbr) -:-
13:00Bai Z. (Chn) - Birrell K. (Aus) -:-
13:30Bolkvadze M. (Geo) - Tan H. (Fra) -:-
13:30Jamrichova R. (Svk) - Stoiber R. A. (Gbr) -:-
13:30Klugman H. (Gbr) - Paquet C. (Fra) -:-
15:00Oz I. (Tur) - Snigur D. (Ukr) -:-
15:00Parrizas-Diaz N. (Esp) - Jacquemot E. (Fra) -:-
16:00Banks A. (Gbr) - Hontama M. (Jpn) -:-
16:00Hartono A. (Ned) - McDonald E. (Gbr) -:-
16:00Joint M. (Aus) - Waltert S. (Sui) -:-
16:00Tararudee L. (Tha) - Xu M. (Gbr) -:-
17:30Baindl K. (Ukr) - Ponchet J. (Fra) -:-

ITF NŐI - EGYÉNI: W15 Bucharest 3 (Románia), salak

11:00Mair L. (Ita) - Tanasie L. (Rou) -:-
11:00Pastoric D. I. (Rou) - Cherubini D. (Ita) -:-
11:00Valente D. (Ita) - Bartone K. (Lat) -:-
12:30Cinalli L. M. (Arg) - Burcescu M. I. (Rou) -:-
12:30Craciun G. A. (Rou) - Vogt M. (Ger) -:-

ITF NŐI - EGYÉNI: W15 Hillcrest (Dél-Afrika), kemény

09:00Cammilleri L. (Ger) - Rajmohan N. (Ind) -:-
09:00Janssen C. (Ned) - Wilmot T. (Rsa) -:-
09:00McKenzie E. (Rsa) - Van Zyl M. (Rsa) -:-
10:30Borisova V. (Wrl) - Pfeifer L. (Ita) -:-
10:30Cabaj Awad J. (Swe) - Gouws C. (Rsa) -:-
10:30Giordano M. (Ita) - Tognoni L. (Ita) -:-
10:30le R. D. (Rsa) - Avataneo S. (Ita) -:-
10:30Ndungane L. S. (Rsa) - Steenkamp L. (Rsa) -:-

ITF NŐI - EGYÉNI: W15 Kursumlijska Banja 8 (Szerbia), salak

12:30Kolonus Z. (Pol) - Kazionova E. (Wrl) -:-
12:30Lazarevic A. (Srb) - Laskutova K. (Wrl) -:-
14:30Herea C. A. (Rou) - Lazarenko K. (Ukr) -:-
14:30Pawlikowska Z. (Pol) - Vukovic D. (Srb) -:-

ITF NŐI - EGYÉNI: W15 Monastir 23 (Tunézia), kemény

11:00Alhussein L. (Egy) - Stepanova V. (Rus) -:-
11:00Bennetto L. (Can) - Penickova A. (Usa) -:-
11:00Matsuda R. (Jpn) - Gomez V. (Esp) -:-
11:00Rossini T. (Arg) - Stromquist T. (Swe) -:-
16:00Djakovic M. (Srb) - Neilson-Gatenby T. (Gbr) -:-

ITF NŐI - EGYÉNI: W15 Rancho Santa Fe, CA (USA), kemény

20:00Campana A. (Usa) - Webb S. (Aus) -:-
20:00Campana C. (Usa) - Murphy M. (Usa) -:-
20:00Eraydin B. (Tur) - Bruu-Syversen F. (Usa) -:-
20:00Tse E. (Nzl) - Frodin T. (Usa) -:-

ITF NŐI - EGYÉNI: W35+H Tauste (Spanyolország), kemény

09:00Pereira R. (Bra) - Martinez Vaquero M. (Esp) -:-
09:00Roura Llaverias R. (Esp) - Volodko K. (Ukr) -:-
10:00Bhosale R. (Ind) - Gureva A. (Wrl) -:-
10:00Sanchez A. S. (Mex) - Andrienko M. (Wrl) -:-
11:30Ercan M. (Aus) - Parnaby A. (Aus) -:-
11:30Vedder E. (Ned) - Portillo Ramirez M. J. (Mex) -:-
13:00Girelli C. (Ita) - Yashina E. (Wrl) -:-
13:00Glushko L. (Isr) - Kostic T. (Aut) -:-
17:30Rey Garcia A. (Esp) - Gonzalez Vilar R. (Esp) -:-
17:30Reyngold E. (Wrl) - Rodriguez V. (Mex) -:-
19:00Koike E. (Jpn) - Popa M. S. (Rou) -:-
21:00Bozovic A. (Aus) - Klimovicova L. (Cze) -:-

ITF NŐI - EGYÉNI: W35 Luzhou (Kína), kemény

06:30Dang Y. (Chn) - Wang J. (Chn) -:-
06:30Li Z. (Chn) - Yang Y. (Chn) -:-
06:30Sun Y. (Chn) - Liu F. (Chn) -:-

ITF NŐI - EGYÉNI: W50 Ystad (Svédország), salak

14:00Bajraliu L. (Swe) - Guerrero Alvarez E. (Esp) -:-
17:00Taraba Wallberg N. (Swe) - Burillo Escorihuela I. (Esp) -:-

ITF NŐI - EGYÉNI: W75 Olomouc (Csehország), salak

13:00Costoulas S. (Bel) - Marcinkevica D. (Lat) -:-
13:00Maristany G. (Esp) - Petruzelova L. (Cze) -:-
13:00Radisic N. (Slo) - Udvardy P. (Hun) -:-

ITF FÉRFI - PÁROS: M15 Casablanca (Marokkó), salak

15:00Bonnaud A./Delage P. - Gonzalez Fernandez M./Syromolotov Netrebin S. -:-
15:00Chambonniere M./Panaras A. - Benchakroun M./Dlimi Y. -:-
15:00Hamza Reguig S./Reitano S. - Matsuoka H./Poertner L. -:-
15:00Lalami Laaroussi Y./Trochu P. - Bezzaz O./Jamji . A. -:-
16:30Bennani K./Bennani R. - Marti Pujolras A./Vervoort M. -:-
16:30Ahouda W./El Amine H. - Deschamps T./Josserand M. -:-
16:30Descotte M. F./Schaefer J. - Lapalu V./Morandais J. -:-
16:30Desousa J./Schroeter M. - Bonsach G. K./Marques G. -:-

ITF FÉRFI - PÁROS: M15 Cluj Napoca (Románia), salak

12:00Calvano G./Campana F. - Constantin A./Ignat D. C. -:-
12:00Cretu C./Magureanu C. - Lipovsek Puches T./Paz J. P. -:-
13:30Orlov V./Pavel B. - Torrealba B./Torres Fernandez B. I. -:-
13:30Giunta M./Tammaro M. - Marinescu M. R./Uta D. -:-
13:30Ghetu G./Turcanu R. D. - Clavel T./Loof T. -:-
13:30Ducariu D./Verdes E. D. - Konov S./Teszari C. -:-

ITF FÉRFI - PÁROS: M15 Hillcrest (Dél-Afrika), kemény

11:30Caripi V./Flores J. - Aggarwal P./Yadav Y. -:-
11:30Arcon A./Longwe-Smit T. - Bataljin L./Gibson J. L. -:-
12:30Hans K./Shah A. - Beaven J./Suresh D. -:-
12:30Morgan C./Van D. M. M. - Baldovinetti G./Fantini L. -:-

ITF FÉRFI - PÁROS: M15 Hong Kong 2 (Hongkong), kemény

06:30Dev S D P./Kalyanpur A. - Leung E. Y. H./Yue C. H. S. -:-
06:30Javia D./Kawachi K. - Delaney Ja./Delaney Je. -:-
08:00Cheng J./Ng K. L. - Masabayashi T./Tajima N. -:-
08:00Vishal Balsekar A./Reddy R. - Auytayakul S./Samrej K. -:-
08:00Lee K./Wang K. - Chanta T./Suksumrarn T. -:-
08:00Viiala Z./Zhang J. - Nakamura R./Yamanaka T. -:-

ITF FÉRFI - PÁROS: M15 Koszalin 2 (Lengyelország), salak

14:00Berger A./Freire Da Silva A. - Kielan S./Szajrych J. -:-
14:00Kulakowski M./Molder M. - Jedrzejczak J./Zaorski L. -:-
14:00Ruehl T./Zahraj P. - Dhamne M./Rapagnetta D. -:-
15:30Alujas R./Genier T. - Dzhavakian Y./Wiskandt M. -:-
15:30De Jonge D./Hallquist Lithen J. - Majchrzak A./Matuszewski G. -:-
15:30Sakellaridis D./Sakellaridis M. - Eriksson S./Nandal Y. -:-
17:00Juszczak P./Kokot B. - Kaukovalta P./Kosinski F. -:-
17:00Donald M./Pieczonka F. - Bladelius H./Karlsson Wistrand J. -:-

ITF FÉRFI - PÁROS: M15 Kursumlijska Banja 8 (Szerbia), salak

08:00Amirov D./Krapivin M. - Compagnucci T./Pel S. -:-
11:00Kazakov I./Mishkin K. - Hrazdil J./Safranek V. -:-

ITF FÉRFI - PÁROS: M15 Monastir 25 (Tunézia), kemény

16:00Agafonov E./Lomakin G. - Formella L./Kubo T. -:-
16:00Chiu J./Sach T. - Photiades P./Trondson J. -:-
16:00Bathrinath L./Shanmugam A. - Magadan A./Pinho T. -:-
17:30De Carvalho V./Ouakaa A. - Loutit J./Weekes J. -:-
17:30Matulovich M./Saraiva Dos Santos P. A. - Elamin A./Lopez N. -:-
17:30Knani O./Trifi A. - Elsayed A./Sureshkumar M. -:-

ITF FÉRFI - PÁROS: M15 Nyiregyháza 2 (Magyarország), salak

13:30Bacaloni A./Goncalves V. - Karol M./Shaw M. -:-
13:30Lehmann N./Mashtakov N. - Boros A./Kisantal B. -:-
13:30Michalik R./Nad P. - Halmos K./Kisantal D. -:-
13:30Hornung G./Savay Z. S. - Carnevalle L./Estevez J. -:-
15:00Bruna N./Falabella L. A. - Ferrari F./Valle F. -:-
15:00Bakonyi D./Jilly Á. - Lanik T./Puskar S. -:-
15:00Horak O./Kalina V. - Beloborodko I./Poritskyy A. -:-
15:00Dumitru A. C./Tomescu D. A. - Pokorny L./Velcz Zs. -:-

ITF FÉRFI - PÁROS: M15 Rancho Santa Fe, CA (USA), kemény

22:00Bullard J./Ponwith N. - Anderson O./Vishnick D. -:-
22:00Kleege W./Smith K. - Hara Friend J. D./Smith C. -:-
22:00Crabel A./Strode E. - Charlton J./Maloney P. -:-
22:00Jones A./Summers M. - Seeman J./Thayne W. -:-

ITF FÉRFI - PÁROS: M15 Saarlouis (Németország), salak

11:30Benson M./Vasser O. - Cubelic K./Galimardanov O. -:-
14:30Corwin F./Tonejc V. - Den Heijer G./Van Sambeek F. -:-
15:00Cucka K./Sudzum M. M. - Anterist M./Kirchner D. -:-
16:30Brunclik P./Filip J. - Fix D./Marysko V. -:-
16:30Engel J./Gavrielides L. - Aarif E. M./Schmidt M. -:-
16:30Bakshi A./Tkemaladze Z. - Lipp M./Mujakic A. -:-
18:00Johann L./Welte M. - Bobrov B./Fomin S. -:-

ITF FÉRFI - PÁROS: M25 Cattolica (Olaszország), salak

13:00Morolli A./Taddia L. - Ciavarella N./Minighini D. -:-
13:00Agostini S./Virgili A. - Caciolli D./Mecarelli M. -:-
14:30Kestelboim M./Otegui J. B. - Milev Y./Topo M. -:-
16:00Pampanin P./Schiessl J. E. - Bagnolini D./De Bernardis A. -:-
16:30Oradini G./Ovcharenko O. - La Vela G./Pecci A. -:-
17:30Spadola A./Vavassori M. - Bilardo J./Ricca G. -:-
18:00Antonelli J./Leonardi F. - Forti F./Picchione A. -:-
18:00Malgaroli L./Serafini M. - Chauhan C. D./Ricci P. -:-

ITF FÉRFI - PÁROS: M25 Changwon (Dél-Korea), kemény

06:00Mochizuki Y./Ochi M. - Imamura M./Shin W. -:-
06:00Jeong Y./Park U. - Ferguson C./Sumizawa D. -:-
06:00Isomura K./Taguchi R. - Jang Y./Kim G. J. -:-

ITF FÉRFI - PÁROS: M25 Duffel (Belgium), salak

16:00Collignon K./Van Raemdonck H. - Garcia Longo N./Nunez L. -:-
16:00Opitz J./Zeuch T. - Gabriel N./Gomez Osorio A. -:-
17:30Hagers M./Palumbo E. - Hammond L./Hornung M. -:-
17:30Loge J./Ratiu N. - Dhoe B./Torcq B. -:-

ITF FÉRFI - PÁROS: M25 Luzhou (Kína), kemény

08:00Wang A./Yang M. - Jin Y./Li Z. -:-
08:00Huang T./Yin B. S. - Li Z./Yang Z. -:-
08:00Mo Y. C./Zeng Y. - Hu X./Zheng Y. -:-
09:00Hsu J./Leong M. W. K. - Sasikumar M./Sinha N. K. -:-
09:00Okamura I./Sueoka Y. - Wang Q./Zhang L. -:-

ITF FÉRFI - PÁROS: M25 Montauban (Franciaország), salak

12:30Colombo A./Fondriest M. - Basile Lobartolo G./Nogue D. -:-
12:30Jarry Fillol D./Maxant T. - Bretin T./Ocampos-Rossi N. -:-
12:30Camus C./Ponchet M. - Giovannini F./Giovannini U. M. -:-
14:00Colne N./Reveniau S. - Ceccon R./Piombo T. -:-
15:30Branger L./Epee M. - Garcian A./Pires T. -:-
15:30Mayew W./Pernas T. A. - Nikles J./Wenger D. -:-
17:00Cunat M./Pietri B. - Aubriot A./Coulibaly E. -:-
17:30Added D./Reymond A. - Lagarrigue L./Renard P. -:-

ITF FÉRFI - PÁROS: M25 Mungia-Laukariz (Spanyolország), salak

15:30Alvarado P./Stepanian A. - De Krom M./Nijboer R. -:-

ITF FÉRFI - PÁROS: M25 Tulsa, OK (USA), kemény

19:00Gentry T./Moreno D. - Kim A./Kingsley C. -:-
19:00McCormick T./O'Hoisin O. - Andrade A./Zink T. -:-
00:00Horve L./Okonkwo O. - Rybakov A./Vance J. -:-

ITF NŐI - PÁROS: W100 Ilkley (Egyesült Királyság), fű

12:00Corley C./Corley I. - Chang S./Smith A. -:-
12:00Li A./Marino R. - Gleason Q./Tang Q. -:-
12:00Félbesz.Jacquemot E./Paquet C. - Kessler M./Rosca C. 0:1
12:00John-Baptiste L./Roach G. - Brooks M./Xu M. -:-
12:00Haverlag I./Rogers A. S. - Mandlik E./Parrizas-Diaz N. -:-
12:00Mladenovic K./Ruse G. - Aiava D./Joint M. -:-
12:00Ponchet J./Schoofs B. - Diatchenko V./Shymanovich I. -:-

ITF NŐI - PÁROS: W15 Bucharest 3 (Románia), salak

12:30Mester C. M./Todoni C. N. - Ferrara V./Zvonaru I. -:-
14:00Ionescu I. A./Lazar S. - Sagmar I./Simion O. -:-
14:00Bertea E. R./Marginean A. I. - Mihail D. M./Tig P. M. -:-
14:00Anghel A. I./Simionescu D. - Ciobanu A. S./Tudor D. M. -:-
15:30Iancu A./Jurca S. I. - Teiusanu V./Szabo B. -:-

ITF NŐI - PÁROS: W15 Hillcrest (Dél-Afrika), kemény

11:30Formella A./Jamshidi E. - Cammilleri L./Degelow T. -:-
11:30Mariani Mat./Stagno B. - Atturu S./Van Zyl M. -:-
12:30Janssen C./Liauw A Fong N. - Basson I./Swart T. -:-
12:30McKenzie E./Wilmot T. - Marmorstein J./Phang Ziyi N. -:-

ITF NŐI - PÁROS: W15 Kursumlijska Banja 8 (Szerbia), salak

09:30Daubnerova N./Varul L. - Danilova O./Krokhotina V. -:-
14:30Diatlova K./Hlahola M. - Diatlova D./Karatancheva A. -:-
14:30Hejtmanek A. J./Kostovic T. - Dejanovic M./Saenko K. -:-
14:30Rafailovic I./Zaparyniuk A. - Evtimova D./Nagy A. -:-

ITF NŐI - PÁROS: W15 Monastir 23 (Tunézia), kemény

16:00Bhatia D./Omar R. - Andreevskaya V./Nikolenko T. -:-
17:30Gupta A./Komano M. - Alhussein L./Refaat M. -:-
17:30Cavelli C./Martellenghi E. - Arangio G./Chiu B. -:-
17:30Rsovac D./Safi M. - Jialin T./La Cagnina N. -:-

ITF NŐI - PÁROS: W15 Rancho Santa Fe, CA (USA), kemény

21:30Chen C./Hui M. - Daavettila S./Sahdiieva A. -:-
21:30Hance K./Lutkemeyer A. - Alsola J. L./Walker B. -:-
21:30Fairclough L./McGiffin T. - Deming E./Pareja J. -:-
21:30Tirunelveli T./Zhu A. - Ahn A./Molnár B. -:-

ITF NŐI - PÁROS: W35+H Tauste (Spanyolország), kemény

19:00Alejo S./Palazon A. - Orga Nebra M. P./San Jose L. -:-
19:00Ishii S./Yashina E. - Sanchez A. S./Shinde V. -:-
20:00Gureva A./Perez Garcia M. P. - Cortez Llorca L./Kostic T. -:-

ITF NŐI - PÁROS: W35 Luzhou (Kína), kemény

06:30Li Ji./Xu Y-F. - Huang Yujia/Xiao Z. -:-
06:30Liu L. Y./Zeng Z. - Xun F. Y./Yuan C. -:-
08:00Dong N./Zhao X. - Wang X. T./Zhao Y. -:-
09:00Imamura S./Li Y. - Lu J-J./Wang J. -:-
09:00Zhang J./Zhu C. - Yang Y./Zolotareva A. -:-

ITF NŐI - PÁROS: W50 Ystad (Svédország), salak

14:00Bengtsson S./Olsson I. - Hennemann C. W./Zaar L. -:-
14:00Matoula M./Vilar G. - Norin F./Osabuohien A. -:-
15:30Kapcia V./Nikolajeva N. - Ibragimova A./Zyryanova A. -:-
15:30Benoit M./Pattinama Kerkhove L. - Fita Boluda A./Mendez S. -:-

ITF NŐI - PÁROS: W75 Olomouc (Csehország), salak

13:00Drugdova S./Sebestova I. - Osborne A./Struplova J. -:-
14:30Anshba A./Grammatikopoulou V. - Falkner Z./Vlckova K. -:-
14:30Chwalinska M./Maleckova J. - Bayerlova M./McPhee K. -:-
14:30Dvorackova A./Safarova L. - Feng S./Vismane D. -:-
14:30Geerlings Martinez A./Siedliska N. - Kubanova K./Kucmova A. -:-

CSAPAT - FÉRFI: Davis Kupa - III. csoport (Világ)

21:00Costa Rica - Bahama-szigetek -:-
21:00Dominikai Köztársaság - Guatemala -:-
21:00Jamaika - Puerto Rico -:-
21:00Paraguay - Venezuela -:-

CSAPAT - NŐI: Billie Jean King Cup - III. csoport (Világ)

09:00Ciprus N - Albánia N -:-
09:00Írország N - Azerbajdzsán N -:-
09:00Luxemburg N - Montenegró N -:-
09:00Moldova N - Izland N -:-
09:00Örményország N - San Marino N -:-

FRISSÍTÉS

Foci | Jégkorong | Tenisz | Kosárlabda | Kézilabda | Röplabda | Baseball | Am.futball | Rögbi | További sportok »

A lap tetejére

Az m.eredmenyek.com élő eredményeket szolgáltat - tenisz livescore - mobiltelefonra. Ez a mobil verzió technikai okokból más paraméterekkel rendelkezik, mint az Eredmenyek.com weboldal.