FRISSÍTÉS

Tenisz » Ma » Befejezett

ATP - EGYÉNI: Davis Kupa - III. csoport (Világ)

05:20Salim M. (Syr) - Koay H. S. (Mys) 0:2
05:30Trinh L. G. (Vie) - Alkotop M. (Jor) 2:0
06:50Makzoume Y. (Syr) - Kamaruzzaman N. S. (Mys) 0:2
07:25Alhogbani A. F. (Sau) - Al Marzouqi A. (Uae) 2:0
07:55Sinclair C. (Nmi) - Yazdani A. (Irn) 2:0
11:00Dlimi Y. (Mar) - Sahtali T. (Alg) 2:0
11:10Lock C. (Zim) - Bationo A. (Ivo) 0:2
11:15Agbo-Panzo P. (Ben) - Sigauque J. (Moz) 2:0
11:15Njogu A. (Ken) - van Schalkwyk C. H. (Nam) 0:2
12:50Monnou S. (Ben) - Sigauque A. (Moz) 2:0

ATP - EGYÉNI: Davis Kupa - IV. csoport (Világ)

06:35Kamchibekov I. (Kgz) - Ram R. (Ban) FELADTA 0:1
06:35Sallam H. (Yem) - Wong B. K. (Bru) 0:2
07:45Alansi G. (Yem) - Abdullah M. A. (Bru) 2:0
08:05Mirdzhaliev M. (Kgz) - Hossain M. R. (Ban) 2:0

ATP - EGYÉNI: Montreal (Kanada), kemény

23:00Fognini F. (Ita) - Rune H. (Den) 0:2
23:05Tiafoe F. (Usa) - Bonzi B. (Fra) 2:1
23:40Giron M. (Usa) - Bautista R. (Esp) 0:2
00:25Norrie C. (Gbr) - Nakashima B. (Usa) 2:0
00:55Paire B. (Fra) - Nishioka Y. (Jpn) 0:2
01:00Murray A. (Gbr) - Fritz T. (Usa) 0:2
01:55Kecmanovic M. (Srb) - Van De Zandschulp B. (Ned) 0:2
01:55Schwartzman D. (Arg) - Davidovich Fokina A. (Esp) 2:1
02:20Goffin D. (Bel) - Ramos A. (Esp) 0:2
02:50Ruusuvuori E. (Fin) - Hurkacz H. (Pol) 1:2

WTA - EGYÉNI: Billie Jean King Cup - II. csoport (Világ)

04:10Dao M. T. (Vie) - Phommachack T. (Lao) 2:0
04:10Soli K. (Aus) - Usama Ali N. (Mdv) 2:0
04:10Yang Y. Y. (Tpe) - Wu Ho C. (Hkg) 2:0
04:10Yeo M. (Sgp) - Chanta A. (Tha) 0:2
05:10Apisah V. (Pap) - Azim A. A. (Mdv) 2:0
05:10Ly-Nguyen S. (Vie) - Champamanivong P. (Lao) 2:0
05:30Tan S. Y. (Sgp) - Kovapitukted P. (Tha) 0:2
06:00Lee P.-C. (Tpe) - Chong E. (Hkg) 0:2

WTA - EGYÉNI: Toronto (Kanada), kemény

23:05Bencic B. (Sui) - Martincova T. (Cze) 2:0
01:10Kasatkina D. (Rus) - Andreescu B. (Can) 0:2
03:55Sakkari M. (Gre) - Stephens S. (Usa) 2:1

ATP - PÁROS: Davis Kupa - III. csoport (Világ)

08:50TörölveAlhogbani A. F./Alhogbani S. - Al Janahi A./Al Marzouqi A. -:-
08:55Ahmed Z./Alhogbani A. F. - Al Janahi A./Al Marzouqi A. 2:0
09:10Makzoume Y./Sleem R. - Koay H. S./Syed Naguib A. 1:2
09:40TörölveBaudinet B./Sinclair C. - Elyasi S./Yazdani A. -:-
10:00Baudinet B./Osmont G. - Badi A. H./Rahmani K. 2:0
10:40TörölveLe Quoc-K./Nguyen P. V. - Al-Aswad H./Shelbayh A. -:-

ATP - PÁROS: Davis Kupa - IV. csoport (Világ)

09:40Alansi G./Sallam H. - Abdullah M. A./Wong B. K. 0:2
10:00TörölveBabak E./Mirdzhaliev M. - Ali M. K./Rana M. J. -:-
10:05Babak E./Mirdzhaliev M. - Hossain M. R./Rana M. J. 2:0

ATP - PÁROS: Montreal (Kanada), kemény

03:25Khachanov K./Shapovalov D. - Bopanna R./Middelkoop M. 1:2
04:20Dimitrov G./Rublev A. - Ebden M./Purcell M. 2:1
04:30Krawietz K./Mies A. - Kubot L./Wawrinka S. 2:1
17:00TörölveDe Minaur A./Norrie C. - Stakusic M./Weekes J. -:-

WTA - PÁROS: Billie Jean King Cup - II. csoport (Világ)

06:30TörölveHuynh S./Ly-Nguyen S. - Champamanivong P./Phommachack T. -:-
06:30Huynh S./Ly-Nguyen S. - Phommachack T./Xaiphengthong V. 2:0
06:35Apisah P./Apisah V. - Azim A. A./Usama Ali N. 2:0
06:55Tan S. Y./Tong A. - Jundakate C./Tararudee L. 0:2
07:45TörölveHsu C./Li Y. - Chong E./Ng M. -:-
08:00Li Y./Yang Y. Y. - Chong E./Ng M. 0:2

WTA - PÁROS: Toronto (Kanada), kemény

23:05Flipkens K./Sorribes Tormo S. - Fernandez B./Fernandez L. A. 0:2
23:10Bondár A./Zimmermann K. - Kenin S./Putintseva Y. 0:2
23:40Bouzkova M./Siegemund L. - Kichenok N./Mihalikova T. 2:0

CHALLENGER FÉRFI - EGYÉNI: Chicago (USA), kemény

00:30TörölveGomez E. (Ecu) - Kovacevic A. (Usa) -:-
00:45Popko D. (Kaz) - Shelton B. (Usa) 0:2

CHALLENGER FÉRFI - EGYÉNI: Lima (Peru), salak

00:10Buse I. (Per) - Ribeiro E. (Bra) 2:0
02:10Boscardin Dias P. (Bra) - Varillas J. P. (Per) 0:2

CHALLENGER NŐI - EGYÉNI: Concord (USA), kemény

23:10Tauson C. (Den) - Boulter K. (Gbr) 2:0

CHALLENGER FÉRFI - PÁROS: Chicago (USA), kemény

23:40Cash J./Patten H. - Kozlov S./Uchida K. 1:2
23:45Lammons N./Withrow J. - Svrcina D./Tsitsipas P. 2:0

CHALLENGER FÉRFI - PÁROS: Lima (Peru), salak

01:25Mendoza A./Urrea A. - Otegui J. B./Tirante T. A. 0:2

CHALLENGER FÉRFI - PÁROS: Meerbusch (Németország), salak

11:10Balaji N. S./Nedunchezhiyan J. - Drzewiecki K./Niklas-Salminen P. 2:0

CHALLENGER NŐI - PÁROS: Concord (USA), kemény

00:00Flink V./Vandeweghe C. - Blinkova A./Minnen G. 2:0
00:30Parks A./Zarazua R. - Plipuech P./Uchijima M. 0:2

ITF FÉRFI - EGYÉNI: M15 Eupen (Belgium), salak

11:00Florig P. (Ger) - Wojcik J. (Usa) 2:0
11:00Sabanin Y. (Rus) - Khoeblal E. (Ned) 1:2

ITF FÉRFI - EGYÉNI: M15 Frankfurt am Main (Németország), salak

11:05Barun B. (Cro) - Popovic S. (Srb) 0:2
11:05Ramskogler G. (Aut) - Wiskandt M. (Ger) 2:0
11:10Privara P. B. (Svk) - Broska F. (Ger) 1:2
12:10Steiner M. (Ger) - Reiff T. (Ger) 2:0

ITF FÉRFI - EGYÉNI: M15 Helsinki (Finnország), salak

09:00Dubinin A. (Rus) - Ahti V. (Fin) 0:2
09:00Henning B. (Ger) - Denisov I. (Rus) 2:1
09:00Kivanda S. E. (Gbr) - Jones B. (Gbr) 0:2
09:00Pohjola P. (Fin) - Schifris J. (Ger) 0:2
10:30Ambarzumjan E. (Ger) - Noce G. M. (Ita) 2:0
10:30Atmane T. (Fra) - Vasser O. (Usa) 2:0
10:30Minin M. (Rus) - Shumeiko P. (Ukr) 2:0
10:30Scaglia M. (Fra) - Eerola O. (Fin) 2:0

ITF FÉRFI - EGYÉNI: M15 Herzlia (Izrael), kemény

09:00Kawachi K. (Jpn) - Goldenberg L. (Isr) 2:0
09:00Neyelov M. (Isr) - Ricklis N. (Isr) 0:2
09:00Patael B. (Isr) - Simpson M. (Gbr) 2:0
09:00Zuckerman N. (Isr) - Kimhi O. (Isr) 0:2
10:30Sarouk Y. (Isr) - Kamyshev S. (Isr) 2:0
10:30Shyovitz E. (Isr) - Baron J. (Isr) 2:0
10:30Weintraub B. (Isr) - Hasson J. (Isr) 0:2

ITF FÉRFI - EGYÉNI: M15 Jakarta (Indonézia), kemény

04:00Kumasaka T. (Jpn) - Takahashi Y. (Jpn) 2:1
04:00Takeuchi K. (Jpn) - Rai A. (Nzl) FELADTA 1:0
04:00Tanuma R. (Jpn) - Bathrinath L. (Ind) 2:0
04:00Tricerri S. (Aus) - Imamura M. (Jpn) 0:2
05:30Babanine A. (Aus) - Kotzen A. (Usa) 0:2
05:30Chanta T. (Tha) - Trongcharoenchaikul W. (Tha) 2:1
05:30Leong M. W. K. (Mys) - Sureshkumar M. (Ind) 2:0
05:30Okamura I. (Jpn) - Imai S. (Jpn) 0:2

ITF FÉRFI - EGYÉNI: M15 Kairó 9 (Egyiptom), salak

10:00Andre S. (Sen) - Ragazzi A. (Ita) 1:2
10:00Barrena A. (Arg) - Valle F. (Ita) 2:0
10:00Hess S. (Arg) - De La Fuente S. (Arg) 2:0
10:00Maamoun K.M. (Egy) - Cigarran T. (Arg) 1:2
10:00Safwat M. (Egy) - Gabr A. (Egy) 2:0
10:00Tomasetto L. (Ita) - Salton D. (Rsa) 2:0
11:00Bielinskyi O. (Ukr) - Del Pino M. (Arg) 2:0

ITF FÉRFI - EGYÉNI: M15 Monastir 31 (Tunézia), kemény

10:00Mansouri S. (Tun) - Chaurasia Y. (Ind) 2:0
10:00Mo Y. C. (Chn) - Bittoun C. (Fra) 0:2
10:00Onuma Y. (Gbr) - van Wyk K. (Rsa) 0:2
11:00Gramaticopolo B. (Ita) - Lajal M. (Est) 1:2

ITF FÉRFI - EGYÉNI: M25 Padova (Olaszország), salak

09:35Catini N. (Ita) - Bresciani L. (Ita) 1:2
11:10Oradini G. (Ita) - Bertuccioli F. (Ita) 2:0

ITF FÉRFI - EGYÉNI: M25 Tbilisi 3 (Grúzia), kemény

08:00Bakshi A. (Geo) FELADTA - Liaonenka A. (Blr) 0:1
08:00Glinka D. (Est) - Bar B. P. (Rus) 2:1
08:00Leshem E. (Isr) - Li H. (Chn) 2:0
08:00Lomakin G. (Kaz) - Zgirovsky A. (Blr) 2:0
08:00TörölveStatham J. (Nzl) - Bar B. P. (Rus) -:-
09:30Tkemaladze Z. (Geo) - Yunchaokete B. (Chn) 1:2
09:30Tsivadze G. (Geo) - Erel Y. (Tur) 0:2
09:30Zhukayev B. (Kaz) - Liutarevich I. (Blr) 1:2

ITF FÉRFI - EGYÉNI: M25 Ystad (Svédország), salak

10:15Ingildsen J. (Den) - Jermar J. (Cze) 2:0
10:15Sheyngezikht L. (Bul) - Minasyan M. (Swe) 2:0
10:15Wallin O. (Swe) - Lemstra K. (Ger) 2:1
11:45Bladelius H. (Swe) - Kopp S. (Aut) 0:2

ITF NŐI - EGYÉNI: W15 Kairó 9 (Egyiptom), salak

10:00Roldan S. M. B. (Arg) - Ezzat Y. (Egy) 0:2
11:00El-Sakka H. (Egy) - Iordache A. (Rou) 0:2
11:00El Sayed A. (Egy) - Tuayeva A. (Rus) 2:0

ITF NŐI - EGYÉNI: W15 Monastir 25 (Tunézia), kemény

10:00Dong N. (Chn) - Vinahradava H. (Blr) 2:0
10:00Ozeki M. (Jpn) - Tothova E. (Svk) 1:2
10:00Vargova N. (Svk) - Uyar M. A. (Tur) 2:0
10:00Villet M. (Fra) - Yuhan L. (Chn) 2:0
11:00Imamura S. (Jpn) - Stoilkovska M. (Mkd) 2:0
11:00Nitture A. D. (Ind) - Mays L. (Aus) 0:2
11:00Takayama C. (Jpn) - Mansouri Y. (Fra) 0:2

ITF NŐI - EGYÉNI: W15 Padova (Olaszország), salak

09:30Arcidiacono F. (Ita) - Carbonaro G. (Ita) 2:0

ITF NŐI - EGYÉNI: W25 Brasov (Románia), salak

09:00Aldea W. M. (Rou) - Shalamanova D. (Bul) 1:2
09:00Amariei I. D. (Rou) - Partaud M. (Fra) 0:2
09:00Macos I. D. (Rou) - Bojica S. (Rou) 0:2
09:00Rosca A. (Rou) - Gavrilovici A. (Rou) 2:0
10:30Dinu C. (Rou) - Corbeanu A. (Rou) 2:0
10:30Filipescu K. I. (Rou) - Bojovic J. (Srb) 0:2
10:30Idrizovic F. (Srb) - Ionescu E. M. (Rou) 0:2
10:30Marginean A. I. (Rou) - Ghioroaie I. G. (Rou) 0:2
11:30Simion O. (Rou) - Laskevich E. (Blr) 2:0

ITF NŐI - EGYÉNI: W25 Danderyd (Svédország), salak

10:15Bourguignon M. (Usa) - Fruhvirtova B. (Cze) 0:2
10:15Muntean V. (Fra) - Mitteregger A. (Swe) 2:0
10:15Sakellaridi S. (Gre) - Saner J. (Swe) 2:0
10:15Zaar L. (Swe) - Hennemann C. W. (Swe) 2:0
11:45Elde E. (Nor) - Norin F. (Swe) 2:0
11:45Khromacheva I. (Rus) - Brune A. (Nor) 2:0
11:45Rinaldo Persson K. (Swe) - Saigo Y. (Jpn) 2:0
11:45Yesypchuk . D. (Ukr) - Wagner A. (Bih) 0:2

ITF NŐI - EGYÉNI: W25+H Leipzig (Németország), salak

11:00Maleckova J. (Cze) - Vojcinakova I. (Svk) 2:0
11:00Putz L. I. (Ger) - Akugue Noha N. (Ger) 0:2
11:00Rajkovic A. (Cro) - Mueller S. (Ger) 2:0

ITF NŐI - EGYÉNI: W25 Koksijde (Belgium), salak

10:00Riera J. (Arg) - Albie A. (Fra) 2:0
13:00Melnikova M. (Rus) - Waligora A. (Bel) WO -:-

ITF NŐI - EGYÉNI: W25 Parnu (Észtország), salak

09:15Chlpac A. (Arg) - Falkowska W. (Pol) 0:2
09:15Stevens L. (Ned) - Schmidt A. (Ger) 2:0
09:15Strakhova V. (Ukr) - Tverijonaite E. (Ltu) 2:0
09:15Topalova G. (Bul) - Bubelyte K. (Ltu) 2:1
10:45Christofi E. (Gre) - Koskel A. A. (Est) 0:2
10:45Gimbrere J. (Ned) - Nuudi M. (Est) 2:1
10:45Tona M. (Ita) - Mikulskyte J. (Ltu) 0:2

ITF NŐI - EGYÉNI: W25 Radom (Lengyelország), salak

10:00Kubka M. (Pol) - Kuzmova K. (Svk) 2:0
10:00Markova J. (Cze) - Behulova B. (Svk) 0:2
10:00Martinez Cirez C. (Esp) - Smitkova T. (Cze) 2:1
11:30Formella A. (Pol) - You X. (Chn) 0:2

ITF NŐI - EGYÉNI: W25 Ust-Kamenogorsk (Kazahsztán), kemény

06:00Falei A. (Blr) - Kubareva A. (Blr) 1:2
06:00Isaeva A. (Rus) FELADTA - Easwaramurthi A. (Ind) 0:0
06:00Maklakova E. (Rus) - Nikolenko T. (Kaz) 2:0
06:00Mamedova E. (Rus) - Karpovich Y. (Rus) 1:2
07:30Amirgalieva M. (Kaz) - Solomatina A. (Rus) 1:2
07:30Cohen S. (Isr) - Ainitdinova G. (Kaz) 0:2
07:30Kazionova E. (Rus) - Andreevskaya V. (Kgz) 2:0
07:30Yashina E. (Rus) - Kardava Z. (Geo) 2:0

ITF NŐI - EGYÉNI: W60 San Bartolome de Tirajana (Spanyolország), salak

10:00TörölveBuzarnescu M. (Rou) - Kudermetova P. (Rus) -:-
10:35Curmi F. (Mlt) - Avanesyan E. (Rus) 0:2
10:35Laboutkova A. (Cze) - Shnaider D. (Rus) 0:2
10:35Rus A. (Ned) - Ibbou I. (Alg) FELADTA 0:0
10:35Seguel D. (Chi) - Mintegi Del Olmo A. (Esp) 0:2
11:40Bouzas Maneiro J. (Esp) - Ceschi G. (Ita) 2:0
12:15Lamens S. (Ned) - Hoste Ferrer C. (Esp) 2:0

ITF FÉRFI - PÁROS: M15 Jakarta (Indonézia), kemény

07:00Imamura M./Sueoka Y. - Bathrinath L./Shanmugam A. 2:0
07:00M Rifqi F./Susanto D. A. - Matsuda R./Nishiwaki K. 2:0
08:15Barki N. A./Rungkat C. - Congcar C./Kumasaka T. 2:0
08:30Mesakh A./Sasongko A. H. - Imai S./Takahashi Y. 0:2
08:30Park U./Son J. H. - Kotzen A./Rai A. 2:0
08:30Somani P./Sureshkumar M. - Shimizu Y./Tanuma R. 0:2
09:00Alcantara F. C./Mochizuki Y. - Okamura I./Takeuchi K. 2:0
09:45Dev S D P./Reddy R. - Chanta T./Ratiwatana Sa. 0:2

ITF FÉRFI - PÁROS: M25 Guayaquil (Ecuador), salak

23:30Alban R./Cabrera M. A. - Becerra Otarola I. A./Salazar A. 0:2
23:30Franco T./Gagliardo L. - Perez B./Rodriguez R. 1:2
23:30TörölveMalla B./Santamaria F. - Becerra Otarola I. A./Salazar A. -:-
23:30Pereira F./Soto M. - Andrade A./McCormick T. 0:2

ITF FÉRFI - PÁROS: M25 Tbilisi 3 (Grúzia), kemény

11:00Liaonenka A./Zgirovsky A. - Tiurnev E./Voronin S. 2:1
11:30Bar B. P./Philippov E. - Simakin I./Zhukov M. 1:2
12:00Purtseladze S./Tsivadze G. FELADTA - Chelidze D./Kikvidze L. G. 0:0
13:00Leshem E./Zhukayev B. WO - Bakshi A./Blanch D. -:-

ITF NŐI - PÁROS: W25 Brasov (Románia), salak

11:30Ogescu S./Tsoneva M. - Iurea I. I./Iurea S. M. 2:0

ITF NŐI - PÁROS: W25 Ust-Kamenogorsk (Kazahsztán), kemény

08:30Maklakova E./Pospelova A. - Kovaleva A./Pavlova K. 2:1
08:30Iatcenko P./Shauha D. - Sinitsyna M./Vaynberg S. 2:0
09:45Easwaramurthi A./Karpovich Y. - Bavisetti S./Yamalapalli S. 0:2
10:30Barkova T./Falei A. - Nikolenko T./Zelinskaya D. 2:0

FIÚK - EGYÉNI: Pardubicka juniorka (Csehország), salak

11:50Filip J. (Cze) FELADTA - Homola P. (Cze) 0:0

LÁNYOK - EGYÉNI: Pardubicka juniorka (Csehország), salak

10:00Forejtkova E. (Cze) - Fajmonova S. M. (Cze) 2:1
10:00Polakova T. (Cze) - Smekalova M. (Cze) 0:2
10:05Charvatova N. (Cze) - Pavkova K. (Cze) 2:0
10:05Valentova T. (Cze) - Jandova N. (Cze) 2:1

CSAPAT - FÉRFI: Davis Kupa - III. csoport (Világ)

05:20Szaúd-Arábia - Egyesült Arab Emirátusok 3:0
05:20Szíria - Malajzia 0:3
05:30Csendes-óceáni térség - Irán 3:0
05:30Vietnám - Jordánia 3:0

CSAPAT - FÉRFI: Davis Kupa - IV. csoport (Világ)

06:35Jemen - Brunei 1:2
06:35Kirgizisztán - Banglades 3:0

CSAPAT - NŐI: Billie Jean King Cup - II. csoport (Világ)

04:10Csendes-óceáni térség N - Maldív-szigetek N 3:0
04:10Szingapúr N - Thaiföld N 0:3
04:10Tajvan N - Hong Kong N 1:2
04:10Vietnám N - Laosz N 3:0

FRISSÍTÉS

Foci | Jégkorong | Tenisz | Kosárlabda | Kézilabda | Röplabda | Baseball | Am.futball | Rögbi | További sportok »

A lap tetejére

Az m.eredmenyek.com élő eredményeket szolgáltat - tenisz livescore - mobiltelefonra. Ez a mobil verzió technikai okokból más paraméterekkel rendelkezik, mint az Eredmenyek.com weboldal.