FRISSÍTÉS

Tenisz » Ma » Minden mérkőzés

CHALLENGER NŐI - EGYÉNI: Angers (Franciaország), kemény (fedettpályás)

10:00Garland J. (Tpe) - Tomova V. (Bul) -:-
11:30Maria T. (Ger) - Minnen G. (Bel) -:-
13:00Tauson C. (Den) - Lisicki S. (Ger) -:-
14:30Andrianjafitrimo T. (Fra) - Gracheva V. (Rus) -:-
16:30Yastremska D. (Ukr) - Kenin S. (Usa) -:-
18:00Muchova K. (Cze) - Burel C. (Fra) -:-
19:30Scott K. (Usa) - Kalinina A. (Ukr) -:-

ITF FÉRFI - EGYÉNI: M15 Antalya 23 (Törökország), salak

08:30Matsuoka H. (Jpn) - Sutekin E. (Tur) -:-
10:00Beloborodko I. (Ukr) - Soyler B. (Tur) -:-
10:00Campana F. (Ita) - Jianu F. C. (Rou) -:-
10:00Donev G. (Bul) - Andaloro F. (Ita) -:-
10:00Ilkel B. (Tur) - Philippov E. (Rus) -:-
10:00Snitari I. (Mda) - Arinc K. (Usa) -:-

ITF FÉRFI - EGYÉNI: M15 Madrid 4 (Spanyolország), salak

12:30Bertola R. (Sui) - Avendano C. M. (Esp) -:-
12:30Fernandez Flores D. (Chi) - Nijboer R. (Ned) -:-
12:30Slump S. (Ned) - Cesar Porras J. (Arg) -:-
12:30Vasa E. (Fin) - Manzanera Pertusa A. (Esp) -:-

ITF FÉRFI - EGYÉNI: M15 Monastir 48 (Tunézia), kemény

10:30Abderrahman W. (Tun) - Badenhorst D. (Rsa) -:-
10:30Lambling R. (Fra) - Negritu Ch. (Ger) -:-
10:30Szajrych J. (Pol) - Battaglino S. (Ita) -:-
12:00Noce G. M. (Ita) - Vasiliauskas M. (Ltu) -:-
12:00Yamanaka T. (Jpn) - Bacaloni A. (Ita) -:-

ITF FÉRFI - EGYÉNI: M15 Trnava (Szlovákia), kemény

12:30Setkic A. (Bih) - R. Smith (Usa) -:-
14:00Biljesko D. (Cro) - Wong C. (Hkg) -:-
14:00Karol M. (Svk) - Feldbausch K. (Sui) -:-
14:00Pokorny L. (Svk) - Nad P. (Svk) -:-

ITF NŐI - EGYÉNI: W100+H Dubai (Egyesült Arab Emirátusok), kemény

10:00Dinu C. (Rou) - Mladenovic K. (Fra) -:-
10:00Jacquemot E. (Fra) - Reyngold E. (Rus) -:-
10:00Kulikova A. (Fin) - You X. (Chn) -:-
10:00Kuzmova V. (Svk) - Volodko K. (Ukr) -:-
10:00Plipuech P. (Tha) - Thandi K. K. (Ind) -:-
10:00Schoofs B. (Ned) - Frech M. (Pol) -:-
10:00Serban R. (Cyp) - Chang S. (Usa) -:-
10:00Timofeeva M. (Rus) - Abduraimova N. (Uzb) -:-
10:00Zakharova A. (Rus) - Haas B. (Aut) -:-
10:00Zolotareva A. (Rus) - Yashina E. (Rus) -:-

ITF NŐI - EGYÉNI: W15 Antalya 24 (Törökország), salak

08:30Garkusha E. (Rus) - Tóth A. K. (Hun) -:-
10:00Christofi E. (Gre) - Pospelova A. (Rus) -:-
10:00Yoruk I. (Tur) - Spasova B. (Bul) -:-
10:00Zhilina A. (Rus) - Karpovich Y. (Rus) -:-

ITF NŐI - EGYÉNI: W15 Oberpullendorf 2 (Ausztria), kemény

10:30Hrdinkova D. (Cze) - Marusinova M. (Svk) -:-
10:30Kupres M. (Can) - Svatikova L. (Svk) -:-
10:30Wolff V. (Ger) - Ozerova A. (Lat) -:-
12:00Granwehr A. (Sui) - Laboutkova A. (Cze) -:-
12:00Jaruskova T. (Svk) - Hertel A. (Pol) -:-
12:00Tomajkova K. (Cze) - Chudejova M. (Svk) -:-
13:30Viviani M. (Ita) - Laskutova K. (Rus) -:-

ITF NŐI - EGYÉNI: W15 Valencia 2 (Spanyolország), salak

11:30Gonzalez Vilar R. (Esp) - Shalamanova D. (Bul) -:-
11:30Mettraux M. (Sui) - Briones Ginesta A. (Esp) -:-
11:30Oliver Sanchez M. (Esp) - Andrienko M. (Rus) -:-
11:30Petretic L. (Fra) - Aparisi Gonzalez-Vallarino C. (Esp) -:-
13:00Arias Manjon P. (Esp) - Mercadier N. (Fra) -:-
13:00Caballero C. R. (Esp) - Koevermans A. (Ned) -:-
13:00Crescenzi G. (Ita) - Perello Saavedra J. (Esp) -:-

ITF NŐI - EGYÉNI: W25 Monastir 8 (Tunézia), kemény

10:30Bai Z. (Chn) - Scholl C. (Usa) -:-
10:30Gavrila O. (Rou) - Helmi O. (Den) -:-
10:30Hobgarski K. (Ger) - Liu Y. (Chn) -:-
12:00Berberovic N. (Bih) - Savinykh V. (Rus) -:-
12:00Brogan A. (Gbr) - Boskovic L. (Cro) -:-
12:00Sakellaridi S. (Gre) - Guerrero Alvarez E. (Esp) -:-

ITF FÉRFI - PÁROS: M15 Antalya 23 (Törökország), salak

12:00Grigoriu P./Manda C. - Isomura K./Suksumrarn T. -:-
12:00Agabigun S./Ozdemir S. M. - Fufygin M./Golubev D. -:-
12:00Sari F./Saritas G. - Lobanov A./Shin M. -:-

ITF FÉRFI - PÁROS: M15 Madrid 4 (Spanyolország), salak

14:00Caldes J./Carretero P. - Garcia-Mondelo C./Lara Salmeron D. -:-
14:00Benito F. N./Giersiepen G. M. - Jodar R./Verdasco A. -:-
14:00De Rueda De Genover I./Pujol Navarro B. - Stepanian A./Zusman R. -:-
14:00Naharro D./Urribarrens R. I. - Chavez Luis D./Riva P. -:-
14:00Mu T./Zhu M. - Regas L. N./Regas L. N. -:-
15:30Avendano C. M./Llorens S. L. - Orgiles G. R. I./Peiro S. A. -:-
15:30Manzanera Pertusa A./Martinez Arjona S. - Puig M. D./Saura M. M. -:-
15:30Martinez M./Turriziani Alvarez A. - Bertola R./Schiavetti P. -:-

ITF FÉRFI - PÁROS: M15 Monastir 48 (Tunézia), kemény

12:00Bittoun C./Ghorbel A. - Khoeblal E./Van Baal A. J. W. -:-
12:00Agafonov E./Sabanin Y. - Gadamauri B./Rojas O. -:-
14:00Bondarenko Y./Guryev . E. - Battaglino S./Tomasetto L. -:-
14:00Bouquier A./Lambling R. - Abibsi A./Apltauer F. -:-
15:00Al-Aswad H./Alkotop M. - Negritu Ch./Oetzbach A. -:-
15:00Calzi R./Evans T. - Noce G. M./Reitano S. -:-
15:00Jones M./Yamanaka T. - Ahouda W./Hamza Reguig S. -:-

ITF FÉRFI - PÁROS: M15 Sharm ElSheikh 19 (Egyiptom), kemény

11:30Donald M./Jansen W. - El Sallaly A./Markovski O. -:-
11:30Gentzsch T./Moraing O. - Binda A./Simakin I. -:-
11:30Pennaforti G./Rankin M. - El F. K./Gomaa M. -:-
11:30Duncan S./Stevenson K. - Gajic A./Radojicic A. -:-
13:00Elsayed A./Ibrahim K. - Purtseladze S./Vincent Ruggeri S. -:-
13:00Ibragimov D./Sharipov M. - Lorusso L./Pozzani N. -:-
13:00Luck J./van Wyk K. - Bondarevskiy Y./Liutarevich I. -:-
13:00Bar B. P./Voronin S. - Campagnola R./Fondriest M. -:-

ITF FÉRFI - PÁROS: M15 Trnava (Szlovákia), kemény

15:30Horvat V./Rogic Hadzalic A. - Jurajda A./Siniakov D. -:-
16:00Baiant R./Jorda Sanchis D. - Kyjaci S./Nano M. -:-
16:00Kroslak J./Michalik R. - Hulin P./Poritskyy A. -:-
16:00Parker S./Storck L. - Lemstra K./Sperle J. -:-

ITF NŐI - PÁROS: W100+H Dubai (Egyesült Arab Emirátusok), kemény

12:30Volodko K./Frech M. - Kuzmova V./Van der Hoek R. -:-
12:30Plipuech P./Wu F. - Samir S./Topalova G. -:-

ITF NŐI - PÁROS: W15 Antalya 24 (Törökország), salak

12:00Boylu E./Fantusis E. - Juric N./Okur D. -:-
12:00Ince S./Lin S. - Stuart A./Tsimbilakis E. -:-
12:00Fornasieri C./Squarcialupi G. - De Koning R./Sijbesma M. -:-
12:00Li Y./Zyryanova A. - Ogescu S./Uyar M. A. -:-

ITF NŐI - PÁROS: W15 Oberpullendorf 2 (Ausztria), kemény

13:30Koller A./Osterreicher M. - Freigassner V./Ristic J. -:-
13:30Leykina P./Perelygina E. - Oladeji A./Picorusevic E. L. -:-

ITF NŐI - PÁROS: W15 Sharm ElSheikh 19 (Egyiptom), kemény

11:30Berecoechea N./Gomez V. - Ahn Y. J./Popa M. S. -:-
11:30Hofer V./Pfeifer L. - Atia M./Hatem Ibrahim M. -:-
11:30Pavlova K./Popa Teiusanu V. I. G. - Kummel A./Makarova E. -:-
12:30Bestetti G./Medeghini G. - Rustemova Z./Sagandikova A. -:-
12:30Masnaia E./Morozova E. - Carbonaro G./Delai M. -:-
13:30Cho I-H./Cho T. - Mikhaylova V./Shebekina E. -:-
13:30Ruamrak P./Shan Y. - Reayer A./Romero C. -:-
13:30Rudiukova N./Solomatina A. - Apalikhina A./Lewis M. -:-

ITF NŐI - PÁROS: W15 Valencia 2 (Spanyolország), salak

13:00Cimarra M. C./Kurmaz M. - Costa A. T. N./De A. S. . G. -:-
14:30Aparisi Gonzalez-Vallarino C./Marzal L. - Oliver Sanchez M./Ugrelidze N. -:-
14:30Gonzalez Vilar R./Pont F. E. - Briones Ginesta A./Giraldi Requena A. -:-
14:30Parentini Vallega Montebruno G./Rakotomanga Rajaonah T. - Andrienko M./Gatti V. -:-
14:30De Ezcurra L./Trklja N. - Ortega M. M. A./Rubio L. -:-

ITF NŐI - PÁROS: W25 Monastir 8 (Tunézia), kemény

12:00Frahn M./Pantelic S. - Bajorek M./Czapulak . E. -:-
14:00Tran D./Tran L. - John-Baptiste L./Laki M. -:-
14:00Koussenkova V./Yamaguchi A. - Kawaguchi N./Tsao C. Y. -:-
15:00Cherubini D./Helmi O. - Safarova Z./Zhabrailova M. -:-
15:00Bechri C./Scholl C. - Feistel G./Lincer O. -:-
15:00Ambrosio S./Shimizu E. - Jodlowska J./Swierczynska M. -:-

FRISSÍTÉS

Foci | Jégkorong | Tenisz | Kosárlabda | Kézilabda | Röplabda | Baseball | Am.futball | Rögbi | További sportok »

A lap tetejére

Az m.eredmenyek.com élő eredményeket szolgáltat - tenisz livescore - mobiltelefonra. Ez a mobil verzió technikai okokból más paraméterekkel rendelkezik, mint az Eredmenyek.com weboldal.