Foci » Ma » Befejezett
Sportfogadás már mobilról is a bet365-nél!
ALGÉRIA: U21-es bajnokság
16:00ElhalasztvaBen Aknoun U21 - Kabylie U21 -:-16:00ElhalasztvaBiskra U21 - Setif U21 -:-
16:00ElhalasztvaConstantine U21 - USM Alger U21 -:-
16:00ElhalasztvaOran U21 - Belouizdad U21 -:-
17:00Chlef U21 - Magra U21 2:0
17:00El Bayadh U21 - Khenchela U21 0:0
17:00MC Alger U21 - Paradou U21 0:1
17:00Saoura U21 - US Souf U21 5:0
ARGENTÍNA: Tartalékbajnokság - Első szakasz
00:00Central Cordoba 2 - Sarmiento Junin 2 1:000:00Talleres Cordoba 2 - Tigre 2 2:0
AUSZTRÁLIA: NPL Northern NSW
06:30Adamstown Rosebud - Weston Workers 0:2AUSZTRÁLIA: NPL Dél-Ausztrália
12:00FK Beograd - Campbelltown City 2:2AZERBAJDZSÁN: I Liqa
13:30Araz Saatli - Karvan 2:414:00Imisli FK - Zaqatala 2:1
14:00Lokbatan - Moik Baku 1:1
ÁZSIA: AFC Ázsia-kupa U23 - Play Off
16:00Katar U23 - Japán U23 2:4h.u.BRAZÍLIA: Serie C - Első szakasz
01:00Aparecidense - Sampaio Correa 2:0BRAZÍLIA: Gaucho 2
00:00Monsoon - Lajeadense 0:000:00Veranopolis - Esportivo 1:0
00:30Frederiquense - Gaucho 2:1
00:30Passo Fundo - GE Gloria 0:0
BRAZÍLIA: Paulista A3 - Play Off
00:30Gremio Prudente - Votuporanguense 2:2COSTA RICA: Primera División - Clausura
04:00Liberia - San Carlos 3:3DÉL-AMERIKA: Copa Libertadores - Csoportkör
00:00Botafogo RJ (Bra) - U. de Deportes (Per) 3:100:00Huachipato (Chi) - The Strongest (Bol) 0:0
00:00Nacional (Uru) - Deportivo Tachira (Ven) 2:1
02:30Bolivar (Bol) - Flamengo (Bra) 2:1
02:30Ind. del Valle (Ecu) - Palmeiras (Bra) 2:3
02:30Libertad (Par) - River Plate (Arg) 1:2
DÉL-AMERIKA: Copa Sudamericana - Csoportkör
00:00Coquimbo (Chi) - Racing Club (Arg) 1:200:00Danubio (Uru) - Athletico-PR (Bra) 0:1
02:00Bragantino (Bra) - Sp. Luqueño (Par) 2:1
02:30Tomayapo (Bol) - Belgrano (Arg) 0:2
04:00Rayo Zuliano (Ven) - Ameliano (Par) 0:4
DÉL-KOREA: WK League - női
09:00Boeun Sangmu N - Hwacheon N 0:212:00Changnyeong N - Seoul N 0:0
12:00Gyeongju N - Incheon Hyundai Steel N 1:2
12:00Sejong Sportstoto N - Suwon FC N 0:2
ECUADOR: Serie B
02:00Leones del Norte - San Antonio 0:1É. ÉS K.-AMERIKA: CONCACAF Champions Cup
02:15Columbus Crew - Monterrey 2:1EL SALVADOR: Primera Division - Clausura
23:00Fuerte San Francisco - FAS 0:223:3011 Deportivo - Platense Municipal 0:0
03:00Alianza FC - Dragon 6:1
03:30Metapan - Jocoro 2:0
03:30Municipal Limeno - Luis Angel Firpo 2:2
FERÖER-SZIGETEK: Feröer-szigeteki Kupa
16:00Toftir - Fuglafjördur 1:0FINNORSZÁG: Kakkonen - A csoport
17:30JaPS 2 - Kiffen 0:1GÖRÖGORSZÁG: Gamma Ethniki - 3. csoport
10:00Ellas Syrou - PAO Varda 4:010:00Ialiszosz - Kyanos A. V. 1:0
10:00Marko - Afantou 1:0
10:00Panegialiosz - Korinthosz 3:1
GUATEMALA: Liga Nacional - Clausura - Play Off
23:00Deportivo Achuapa - Deportivo Mixco 0:204:00Comunicaciones - Coban Imperial 1:0
HONDURAS: Liga Nacional - Clausura
01:15Olancho - Vida 1:103:30UPNFM - Olimpia 1:0
INDONÉZIA: Liga 1
10:00Barito Putera - FC Bhayangkara 1:510:00Dewa United - Madura United 2:2
14:00Arema - PSM Makassar 3:2
14:00Persib - Borneo 2:1
IRAK: Stars League
14:45Al Kahraba - Zakho 1:317:00Al Minaa - Newroz 1:4
17:00ElhalasztvaAl Najaf - Al Karkh -:-
17:00Al Quwa Al Jawiya - Karbala 2:1
17:00ElhalasztvaAl Shorta - Al Quwa Al Jawiya -:-
17:00ElhalasztvaBaghdad - Duhok -:-
17:00ElhalasztvaKarbala - Al Kahraba -:-
IRÁN: Hazfi Cup
16:15Mes Rafsanjan - Peykan 2:1b.u.IZLAND: Izlandi Kupa
16:00Arbaer - Fram 0:316:00Haukar - Vestri 2:4
16:00Hottur / Huginn - Fylkir 0:1
16:00IBV Vestmannaeyjar - Grindavik 1:2
17:00Afturelding - Dalvik/Reynir 4:1
17:00Akranes - Tindastoll 3:0
17:00Grotta - Thor Akureyri 0:3
17:00Vikingur Reykjavik - Vidir 4:1
JORDÁNIA: Premier League
17:00Al Salt - Maan 2:0KANADA: Championship
01:30Toronto FC - Simcoe County Rovers 5:0KAZAHSZTÁN: Első osztály
11:00Ekibasztuz - Aktobe 2 3:011:00Turkistan - Kaisar Kyzylorda 2 0:0
13:00Kaszpij Aktau - Ulytau 3:2
13:00Khan Tengri - Kajrat Almati 2 0:3
KOLUMBIA: Copa Colombia
23:00Jaguares de Cordoba - Llaneros 2:1b.u.02:00Leones - Pereira 1:2b.u.
02:30Santa Fe - Inter Palmira 1:0
LIBANON: Premier League - Alsóház
13:30Al Hikma - Tripoli 1:0MEXIKÓ: Liga de Expansion MX - Clausura - Play Off
03:00Celaya - Tapatio 4:305:05Atletico La Paz - Venados 3:1
MEXIKÓ: Liga Premier Serie A
00:00Colima FC - Mexicali 1:0MEXIKÓ: Liga Premier Serie B - Play Off
00:00Pachuca 2 - Uruapan 3:003:00Santiago - CDM 3:1
MIANMAR: MNL League Cup
11:30Mahar United - University 5:211:30Shwe Pyi Thar - Yangon Utd 0:3
NICARAGUA: Liga Primera - Clausura
23:00Matagalpa - Managua FC 0:203:00Masachapa - Esteli 1:5
03:00Ocotal - Sport Sebaco 3:0
NICARAGUA: Liga Primera U20 - Clausura
00:00Masachapa U20 - Esteli U20 0:500:00Ocotal U20 - Sport Sebaco U20 6:1
NIGÉRIA: NPFL
17:00Rivers United - Katsina Utd 2:0NORVÉGIA: Norvég Kupa
17:00Oppsal - Vålerenga 0:4OROSZORSZÁG: Premjer Liga
15:00Ural - FK Rosztov 0:117:15F. Voronyezs - FK Krilja Szovjetov Szamara 0:1
ÖRMÉNYORSZÁG: 1. osztály
14:00Pjunyik Jereván 2 - Ararat 2 2:016:00Urartu 2 - Noah 2 4:2
PERU: Liga 2
02:00Binacional - Ayacucho 2:3PORTUGÁLIA: Liga Revelacao U23 - Bajnokság Play-Off
15:30Estrela U23 - Benfica U23 0:415:30Famalicao U23 - Gil Vicente U23 0:1
15:30Sporting CP U23 - Torreense U23 1:0
15:30Vizela U23 - Estoril U23 0:0
ROMÁNIA: Liga 1 - Osztályozó csoport
15:45UTA Arad - Otelul Galati 3:1ROMÁNIA: Liga 1 - női - Osztályozó csoport
16:00Gloria 2018 Bistrita N - Targu Mures N 10:0RUANDA: Premier League
15:00Kiyovu - Mukura Victory Sports 1:1SZAÚD-ARÁBIA: Szaúdi Professzionális Liga
17:00Al Feiha - Al Taee 1:0SZOMÁLIA: National league
14:30Mogadishu City - Sahafi 3:0UGANDA: Premier League
15:00Bright Stars - Kampala City 2:215:00Gadaffi - Villa 0:1
UKRAJNA: U19-es bajnokság
11:00LNZ Cherkasy U19 - Sahtar Donyeck U19 1:4USA: MLS Next Pro
01:30Atlanta United 2 - Chattanooga 1:0VILÁG: Barátságos válogatott-mérkőzés
11:00Románia U16 - Lengyelország U16 3:012:00Spanyolország U18 - Svájc U18 3:0
14:00Azerbajdzsán U16 - Üzbegisztán U16 0:2
16:00Dánia U16 - Kína U16 4:4
17:00Fehéroroszország U16 - Tádzsikisztán U16 5:1
VILÁG: Barátságos mérkőzés - női
12:30Köln N (Ger) - PSV Eindhoven N (Ned) 3:2ZIMBABWE: Premier Soccer League
15:00Arenel Movers - Manica 0:115:00CAPS Utd - GreenFuel 3:0
15:00ElmaradChegutu Pirates - Dynamos 0:1
Sportfogadás már mobilról is a bet365-nél!
Foci | Jégkorong | Tenisz | Kosárlabda | Kézilabda | Röplabda | Baseball | Am.futball | Rögbi | További sportok »
Az m.eredmenyek.com élő eredményeket szolgáltat - foci livescore - mobiltelefonra. Ez a mobil verzió technikai okokból más paraméterekkel rendelkezik, mint az Eredmenyek.com weboldal.