FRISSÍTÉS

Foci » Ma » Minden mérkőzés

ARGENTÍNA: Liga Profesional

00:00Central Cordoba - Argentinos Juniors -:-

ARGENTÍNA: Primera Nacional

00:10Belgrano - Almagro -:-

ARGENTÍNA: Primera B - Clausura

20:30Acassuso - Argentino de Quilmes -:-

ARGENTÍNA: Tartalékbajnokság - Második szakasz

15:00Platense 2 - Independiente 2 -:-
15:00Racing Club 2 - Sarmiento Junin 2 -:-
16:00Argentinos Juniors 2 - Central Cordoba 2 -:-
16:00Defensa y Justicia 2 - Gimnasia LP 2 -:-

AUSZTRÁLIA: NPL NSW

11:00Manly Utd - Marconi -:-
11:30Wollongong Wolves - Rockdale Ilinden -:-

AUSZTRÁLIA: NPL Queensland

12:15Gold Coast - Logan Lightning -:-

AUSZTRÁLIA: NPL Tasmania

12:00Olympia Warriors - Kingborough Lions -:-

AUSZTRÁLIA: NPL Victoria

12:00Green Gully - Bentleigh -:-
12:30Oakleigh - Dandenong City -:-

AUSZTRÁLIA: NPL Nyugat-Ausztrália

13:30Perth Glory U21 - Stirling Macedonia -:-

BOLÍVIA: Division Profesional - Clausura

21:00Santa Cruz - U. Sucre -:-

BRAZÍLIA: Campeonato Brasileiro B

00:00Chapecoense-SC - Sampaio Correa -:-

BRAZÍLIA: Campeonato Amapaense

01:15Trem - Santos AP 0:1

BRAZÍLIA: Brazil Kupa

00:00America MG - Botafogo RJ 3:0

BRAZÍLIA: Brasileiro U20

00:00America Mineiro U20 - Flamengo U20 3:1
45+'Gremio U20 - Vasco U20 0:1

BRAZÍLIA: Brasileiro A2 - női

20:00Athletico-PR N - Alianca GO N -:-

CHILE: Primera División

01:00Nublense - Audax Italiano 1:2
00:00Everton - Colo Colo -:-

CHILE: Segunda Division

00:00Lautaro - San Antonio Unido 2:1

COSTA RICA: Primera División - Clausura - Play Off

04:00Alajuelense - Cartagines -:-

DÉL-AMERIKA: Copa Libertadores - Play Off

45+'Fortaleza (Bra) - Estudiantes (Arg) 0:0

DÉL-AMERIKA: Copa Sudamericana - Play Off

00:15Ind. del Valle (Ecu) - Lanus (Arg) 2:1
45+'Olimpia Asuncion (Par) - Atletico GO (Bra) 1:0
45+'Universidad Catolica (Chi) - Sao Paulo (Bra) 0:3

DÉL-KOREA: K3 League

12:00Daejeon Korail - Yangju Citizen -:-

DOMINIKAI KÖZTÁRSASÁG: LDF

00:00Universidad O&M - Jarabacoa -:-

É. ÉS K.-AMERIKA: U20-as CONCACAF bajnokság - Play Off

00:00USA U20 - Honduras U20 -:-

EGYIPTOM: Egyiptomi Kupa

20:00Arab Contractors - El Gounah -:-

ÉSZTORSZÁG: Meistriliiga

17:00Levadia - Tallinna Kalev -:-

ETIÓPIA: Premier League

09:00Dire Dawa - Fasil Kenema -:-
09:00Hawassa - Adama City -:-
09:00St. George - Addis Ababa Ketema -:-

EURÓPA: U19-es EB - Play Off

20:00Izrael U19 - Anglia U19 -:-

FEHÉROROSZORSZÁG: Vysshaya Liga

18:00ElhalasztvaSzlavija Mozir - Szoligorszk -:-

FEHÉROROSZORSZÁG: Vysshaya Liga - tartalékbajnokság

15:00Szlavija Mozir 2 - Shakhter Soligorsk 2 -:-

FERÖER-SZIGETEK: Premier League

20:00Vikingur - B36 Torshavn -:-

FERÖER-SZIGETEK: 1. Deild

16:0007 Vestur Sorvagur 2 - B36 Torshavn 2 -:-
17:00HB Torshavn 2 - TB Tvoroyri -:-

FINNORSZÁG: Ykkonen

17:30Gnistan - KPV -:-
17:30JaPS - Turku PS -:-
17:30KTP - Mikkeli -:-

FINNORSZÁG: Kakkonen - A csoport

18:00Kiffen - Lahden Reipas -:-

GAMBIA: GFA League

18:00WAA Banjul - Wallidan -:-

GRÚZIA: Erovnuli Liga 2

16:00FC Gareji Sagarejo - Spaeri -:-
16:00Merani Tbiliszi - Shukura -:-

INDONÉZIA: President Cup - Play Off

15:30Persib - PSS Sleman -:-

IRAK: Szuperliga

17:00Naft Missan - Zakho -:-

ÍRORSZÁG: Premier Division

20:45Bohemians - Derry City -:-
20:45Dundalk - UC Dublin -:-
20:45St. Patricks - Drogheda -:-
21:00Finn Harps - Shamrock Rovers -:-

ÍRORSZÁG: 1. osztály

20:45Bray Wanderers - Cork City -:-
20:45Cobh Ramblers - Treaty United -:-
20:45Galway - Waterford -:-
20:45Wexford - Athlone -:-

IZLAND: Besta-deild karla

21:15KR Reykjavik - Vikingur Reykjavik -:-

IZLAND: Inkasso-deildin

21:15Fylkir - Afturelding -:-
21:15Grindavik - Selfoss -:-
21:15Kordrengir - Grotta -:-
22:00Vestri - KV Reykjavik -:-

JORDÁNIA: Premier League

17:00Shabab Al Ordon - Sahab -:-
19:30Al Ramtha - Maan -:-

KAMERUN: Elite One - Osztályozó - rájátszás

19:30Yafoot - Panthere -:-

KANADA: Canadian Premier League

00:30HFX Wanderers - Atl. Ottawa 0:2
03:30Pacific FC - Cavalry -:-
00:00Edmonton - York Utd -:-

KAZAHSZTÁN: Premier League

17:00Turan - Tobol -:-

KAZAHSZTÁN: Első osztály

12:00FC Asztana 2 - Taraz-Karatau 2 -:-
12:00Shakhtar Bulat - Kajrat Almati 2 -:-

KÍNA: Jia League

09:30Jiangxi Beidamen - Beijing Technology -:-
09:30Kunshan - Nanjing City -:-
09:30Sichuan Jiuniu - Shenyang Urban FC -:-
13:30Heilongjiang Ice City - Xinjiang Tianshan -:-

KIRGIZISZTÁN: Premier Liga

10:00Kara Balta - Alay Osh -:-
16:00Ilbirs - Nur-Batken -:-

LETTORSZÁG: Optibet Virslīga

17:00FK Liepaja - Riga FC -:-

LETTORSZÁG: 1. Liga

15:00Tukums 2000 2 - Valmiera 2 -:-

LÍBIA: Premier League - Osztályozó

17:00Dhahra Tripoli - Al-Khmes -:-

LITVÁNIA: A Lyga

18:00Zalgiris - Hegelmann -:-

LITVÁNIA: I Lyga

18:00Dainava Alytus - Nevezis Kedainiai -:-
18:00Neptunas - Babrungas -:-

MALAJZIA: Premier League

14:15Terengganu 2 - Kuching City FC -:-

MALAWI: Szuperliga

14:30Big Bullets - Sable Farming -:-

MALI: Premiere Division

18:00Black Stars - Bougouba -:-
20:00AS Police - Bakaridjan -:-

MAURITÁNIA: Ligue 1

18:30Tevragh-Zeina - Kaedi -:-
19:30Douane - Nouadhibou -:-
21:45Nouakchott King's - ASAC Concorde -:-

MEXIKÓ: Liga de Expansion MX - Apertura

58'Atlante - Atletico La Paz 2:0

MEXIKÓ: Liga MX U20 - Apertura

16:00Necaxa U20 - Toluca U20 -:-
17:00Mazatlan U20 - Puebla U20 -:-

NORVÉGIA: 3. osztály - 2. csoport

19:00Elverum - Raufoss 2 -:-

NORVÉGIA: 3. osztály - 3. csoport

20:00Djerv 1919 - Vidar -:-

PARAGUAY: Primera Division - Apertura

23:00Guairena FC - Nacional Asuncion -:-

PARAGUAY: Division Intermedia

23:003 De Febrero - Deportivo Santani -:-

PERU: Liga 1 - Apertura

22:30Ayacucho - AD Cantolao -:-

SEYCHELLES: First Division League - Osztályozó csoport

12:45Anse Reunion - Santos -:-
15:30Red Star - St John Bosco -:-

SVÉDORSZÁG: Allsvenskan

19:00Sundsvall - Malmö -:-

SZUDÁN: Premier League

16:00Al-Ahly Merowe - Al Shorta -:-
16:00Al-Merreikh - Hilal El Obied -:-
16:00Al Wadi - Khartoum -:-
16:00Kober - Hilal El-Fasher -:-
19:15Ahli Khartoum - Al-Hilal -:-
19:15Ahli Shendi - Alamal Atbara -:-
19:15Hay al-Arab - Tuti -:-
19:15Wad Nobawi - Al-Hilal -:-

USA: MLS

01:00Charlotte - Austin FC 0:1
50'New York Red Bulls - Atlanta United 0:0

USA: USL League One

18'Northern Colorado - Chattanooga Red Wolves 0:0

USA: USL League Two

01:30Blackwatch Rush - Pathfinder -:-
02:00Blue Goose - LA Parish -:-
03:00New Mexico U23 - Park City -:-
03:30Salt City - CISA -:-
04:00Lane United - OVF Alliance -:-

ÜZBEGISZTÁN: Szuperliga

17:00AGMK - Navbahor Namangan -:-

VENEZUELA: Primera Division

01:15Hermanos Colmenares - Portuguesa 0:0
23:00Lara - Universidad Central -:-

VIETNÁM: V.League 2

11:00Phu Tho - Khanh Hoa -:-

VILÁG: Barátságos válogatott-mérkőzés

12:00Litvánia U17 - Finnország U17 -:-
16:30Észtország U17 - Lettország U17 -:-

VILÁG: Barátságos mérkőzés

10:00Beroe (Bul) - Litex Lovecs (Bul) -:-
10:00Nyeftyehimik (Rus) - Csertanovo (Rus) -:-
10:30Widzew Lodz (Pol) - Sandecja (Pol) -:-
11:00Charlton (Eng) - Kilmarnock (Sco) -:-
11:00Cracovia (Pol) - Rapid Bukarest (Rou) -:-
11:00Novi Pazar (Srb) - Zvijezda 09 (Bih) -:-
11:00Plzen (Cze) - Mas Taborsko (Cze) -:-
11:00Rakow (Pol) - Wisla Plock (Pol) -:-
12:00Aberdeen (Sco) - St. Johnstone (Sco) -:-
12:00Hibernian (Sco) - Burton (Eng) -:-
13:00Fredericia (Den) - Vejle (Den) -:-
13:00Randers (Den) - Viborg (Den) -:-
13:15Rakow (Pol) - Wisla Plock (Pol) -:-
14:00Bravo (Slo) - Rijeka (Cro) -:-
14:00Burnley (Eng) - Rochdale (Eng) -:-
14:00Celje (Slo) - Gorica (Cro) -:-
14:00Domzale (Slo) - Jadran Dekani (Slo) -:-
14:00Guingamp (Fra) - Niort (Fra) -:-
14:00Mura (Slo) - FAC Wien (Aut) -:-
14:00Osijek (Cro) - Universitatea Cluj (Rou) -:-
14:00Regensburg (Ger) - Zwickau (Ger) -:-
14:00R. Rzeszow (Pol) - Kosice (Svk) -:-
14:00Silkeborg (Den) - St. Pauli (Ger) -:-
14:00Stal Mielec (Pol) - Korona Kielce (Pol) -:-
15:00Rapid Wien (Am.) (Aut) - Austria Wien II (Aut) -:-
15:00Yverdon (Sui) - Grasshoppers (Sui) -:-
15:30Bielefeld (Ger) - Olimpiakosz Pireusz (Gre) -:-
16:00Amiens (Fra) - Oostende (Bel) -:-
17:00Admira (Aut) - U Craiova 1948 (Rou) -:-
17:00Kecskeméti TE (Hun) - Békéscsaba (Hun) -:-
17:00Legia Warszawa (Pol) - Motor Lublin (Pol) -:-
17:00Ried (Aut) - 1860 München (Ger) -:-
17:00Vorwärts Steyr (Aut) - Sparta Praha B (Cze) -:-
17:00Young Boys (Sui) - Lausanne Ouchy (Sui) -:-
17:30Garching (Ger) - Chiemgau Traunstein (Ger) -:-
17:30Hamburger SV (Ger) - Arisz (Gre) -:-
18:001. FC Schweinfurt (Ger) - FSV Frankfurt (Ger) -:-
18:00Braunschweig (Ger) - Hesperange (Lux) -:-
18:00Dinamo Zagreb (Cro) - Trnava (Svk) -:-
18:00Duisburg (Ger) - Münster (Ger) -:-
18:00Hamburger SV II (Ger) - Lübeck (Ger) -:-
18:00Laval (Fra) - Concarneau (Fra) -:-
18:00Quevilly Rouen (Fra) - Paris FC (Fra) -:-
18:00Slavia Szófia (Bul) - Szvoge (Bul) -:-
18:00Valenciennes (Fra) - UNFP (Fra) -:-
18:30Bruck Leitha (Aut) - Wiener Neudorf (Aut) -:-
18:30Delmenhorst (Ger) - VfL Oldenburg (Ger) -:-
18:30Hajduk Split (Cro) - Gent (Bel) -:-
18:30Kalsdorf (Aut) - Grazer AK (Aut) -:-
18:30Lebring (Aut) - Allerheiligen (Aut) -:-
18:30Maria Saal (Aut) - Wolfsberger AC (Am.) (Aut) -:-
18:30Rain/Lech (Ger) - Augsburg II (Ger) -:-
18:30Widzew Lodz (Pol) - Puszcza (Pol) -:-
19:00Bad Kotzting (Ger) - Hankofen-Hailing (Ger) -:-
19:00Cambuur (Ned) - Meppen (Ger) -:-
19:00Dassendorf (Ger) - Holstein Kiel II (Ger) -:-
19:00Eckernförder SV (Ger) - Phönix Lübeck (Ger) -:-
19:00Gleisdorf (Aut) - Fürstenfeld (Aut) -:-
19:00Horn (Aut) - Stripfing (Aut) -:-
19:00Johann (Aut) - Kufstein (Aut) -:-
19:00Lendorf (Aut) - Spitall (Aut) -:-
19:00Nyizsnyij Novgorod (Rus) - Szocsi (Rus) -:-
19:00RW Essen (Ger) - Mönchengladbach (Ger) -:-
19:00Sturm Graz (Am.) (Aut) - Deutschlandsberg (Aut) -:-
19:30Frisia Risum-Lindholm (Ger) - SC Weiche-08 (Ger) -:-
20:00Dereham (Eng) - Norwich (Eng) -:-
20:00Haringey (Eng) - Leyton Orient (Eng) -:-
20:00Hitchin (Eng) - Luton (Eng) -:-
20:00Javor (Srb) - Jedinstvo (Mne) -:-
20:00Melksham (Eng) - Bristol Rovers (Eng) -:-
20:00Parkgate (Eng) - Rotherham (Eng) -:-
20:00Penrith (Eng) - Carlisle (Eng) -:-
20:00Tiverton (Eng) - Exeter (Eng) -:-
20:00Undy (Wal) - Newport (Wal) -:-
20:30Bradford PA (Eng) - Bradford City (Eng) -:-
21:00Forres Mechanics (Sco) - Elgin (Sco) -:-

VILÁG: Barátságos válogatott-mérkőzés - női

12:00Dánia U16 N - Feröer-szigetek U16 N -:-
15:00Hollandia U16 N - India U17 N -:-
16:00Finnország U16 N - Svédország U16 N -:-
17:00Olaszország N - Spanyolország N -:-
18:00Norvégia U16 N - Izland U16 N -:-
21:10Franciaország N - Vietnám N -:-

FRISSÍTÉS

Foci | Jégkorong | Tenisz | Kosárlabda | Kézilabda | Röplabda | Baseball | Am.futball | Rögbi | További sportok »

A lap tetejére

Az m.eredmenyek.com élő eredményeket szolgáltat - foci livescore - mobiltelefonra. Ez a mobil verzió technikai okokból más paraméterekkel rendelkezik, mint az Eredmenyek.com weboldal.