FRISSÍTÉS

Foci » Ma » Oddsok

EURÓPA: Bajnokok Ligája - Csoportkör

18:45Besiktas - Sporting CP -:- [ 3.20 | 3.40 | 2.25 ]
18:45Club Brugge - Manchester City -:- [ 10.00 | 6.50 | 1.25 ]
21:00Ajax - Borussia Dortmund -:- [ 2.20 | 3.90 | 2.90 ]
21:00Atletico Madrid - Liverpool -:- [ 3.30 | 3.30 | 2.25 ]
21:00FC Porto - AC Milan -:- [ 2.40 | 3.40 | 2.90 ]
21:00Inter - Sheriff Tiraspol -:- [ 1.16 | 7.00 | 17.00 ]
21:00PSG - RB Leipzig -:- [ 1.50 | 4.60 | 5.75 ]
21:00Sahtar Donyeck - Real Madrid -:- [ 5.25 | 4.10 | 1.60 ]

EURÓPA: Európa-liga - Csoportkör

16:30Celtic - Ferencvárosi TC -:- [ 1.57 | 4.33 | 5.50 ]

ANGLIA: Championship

20:45Bristol City - Nottingham -:- [ 2.75 | 3.25 | 2.62 ]
20:45Derby - Luton -:- [ 3.00 | 3.20 | 2.45 ]
20:45QPR - Blackburn -:- [ 2.15 | 3.50 | 3.30 ]
20:45Sheffield Utd - Millwall -:- [ 1.80 | 3.50 | 4.75 ]
20:45Stoke - Bournemouth -:- [ 2.87 | 3.20 | 2.55 ]

ANGLIA: League One

20:45Cambridge Utd - Sheffield Wed -:- [ 3.75 | 3.40 | 2.05 ]
20:45Charlton - Accrington -:- [ 2.10 | 3.40 | 3.60 ]
20:45Cheltenham - Morecambe -:- [ 1.95 | 3.50 | 4.00 ]
20:45Crewe - Sunderland -:- [ 5.00 | 3.80 | 1.70 ]
20:45Fleetwood - Burton -:- [ 2.37 | 3.30 | 3.00 ]
20:45Gillingham FC - Doncaster -:- [ 2.20 | 3.30 | 3.40 ]
20:45Lincoln - Wimbledon -:- [ 2.20 | 3.30 | 3.40 ]
20:45Oxford Utd - Shrewsbury -:- [ 1.80 | 3.75 | 4.50 ]
20:45Plymouth - Bolton -:- [ 2.37 | 3.50 | 2.90 ]
20:45Portsmouth - Ipswich -:- [ 2.20 | 3.30 | 3.40 ]
20:45Rotherham - Wycombe -:- [ 1.80 | 3.75 | 4.75 ]
20:45Wigan - Milton Keynes -:- [ 2.10 | 3.40 | 3.60 ]

ANGLIA: League Two

20:45Barrow - Scunthorpe -:- [ 1.65 | 3.75 | 5.75 ]
20:45Bradford City - Hartlepool -:- [ 1.90 | 3.60 | 4.00 ]
20:45Colchester - Bristol Rovers -:- [ 2.40 | 3.40 | 3.00 ]
20:45Crawley - Exeter -:- [ 2.90 | 3.30 | 2.45 ]
20:45Harrogate - Tranmere -:- [ 2.25 | 3.25 | 3.30 ]
20:45Leyton Orient - Forest Green -:- [ 2.55 | 3.25 | 2.87 ]
20:45Mansfield - Port Vale -:- [ 3.00 | 3.25 | 2.40 ]
20:45Newport - Carlisle -:- [ 2.05 | 3.30 | 3.80 ]
20:45Northampton - Stevenage -:- [ 2.05 | 3.50 | 3.50 ]
20:45Oldham - Walsall -:- [ 2.62 | 3.25 | 2.75 ]
20:45Salford - Rochdale -:- [ 1.95 | 3.50 | 3.80 ]
20:45Sutton - Swindon -:- [ 2.30 | 3.30 | 3.20 ]

ANGLIA: NPL Premier Division

20:45ElhalasztvaBuxton - Scarborough -:-

ANGLIA: Southern League Central Division

20:45AFC Rushden & Diamonds - Barwell -:-
20:45ElhalasztvaAlvechurch - Tamworth -:-
20:45Banbury - Leiston -:-
20:45Coalville - Peterborough Sports -:-
20:45Lowestoft - Royston -:-
20:45Needham Market - Biggleswade Town -:-
20:45Rushall - Bromsgrove -:-
20:45St. Ives - Hitchin -:-
20:45ElhalasztvaStratford - Nuneaton -:-

ANGLIA: Southern League South Division

20:45Dorchester - Hartley Wintney -:-
20:45Kings Langley - Harrow -:-
20:45Merthyr Town - Poole -:-
20:45Salisbury - Chesham -:-
20:45Swindon S - Taunton -:-
20:45Truro - Tiverton -:-
20:45Wimborne - Weston-super-Mare -:-

ANGLIA: Isthmian League Premier Division

20:45East Thurrock - Bishop's Stortford -:-
20:45Horsham FC - Cheshunt -:-
20:45Merstham - Bowers & Pitsea -:-

ANGLIA: FA Kupa - Selejtező

20:45Buxton - Kettering -:-
20:45Folkestone - Eastleigh -:-
20:45Gateshead - Marske -:-
20:45Guiseley - Brackley Town -:-
20:45Halifax - Pontefract -:-
20:45Hayes & Yeading - Dorking -:-
20:45Morpeth - York -:-
20:45Notts County - Tamworth -:-
20:45St. Albans - Corinthian-Casuals -:-
20:45Stratford - Boston Utd -:-
20:45Weymouth - Yeovil -:-
20:45Wrexham - Marine -:-
20:45Yate Town - Dover -:-

ANGLIA: Premier League Cup

20:00Burnley U23 - Peterborough U23 -:-

ANGLIA: Professional Development League

14:00Cardiff U23 - Charlton U23 -:-
14:00QPR U23 - Colchester U23 -:-
14:30Millwall U23 - Swansea U23 -:-

ANGOLA: Girabola

16:00Caala - Interclube -:-
16:30Desportivo Huila - Sagrada -:-

ARGENTÍNA: Liga Profesional

19:30Platense - Rosario Central -:- [ 2.50 | 3.40 | 2.70 ]
21:45Union Santa Fe - Racing Club -:- [ 2.50 | 3.00 | 3.10 ]
00:00Patronato - Defensa y Justicia -:- [ 3.00 | 3.00 | 2.37 ]

ARGENTÍNA: Primera Nacional

02:05Belgrano - Estudiantes Rio Cuarto 1:1 [ 1.53 | 3.40 | 6.00 ]
02:10San Martin Tucuman - Temperley 2:1 [ 1.57 | 3.60 | 5.50 ]
02:30CA Mitre - Alvarado 1:0 [ 2.15 | 2.87 | 3.50 ]

ARGENTÍNA: Primera C - Clausura

01:00Sportivo Italiano - Real Pilar 0:0

AUSZTRIA: Regionalliga nyugat - Salzburg

19:00Saalfelden - Wals-Grunau -:-
19:00Seekirchen - Grödig -:-

AZERBAJDZSÁN: Első osztály

13:00Keshla 2 - Qarabag 2 -:-
13:00Neftci Baku 2 - SumQayit 2 -:-

ÁZSIA: AFC Bajnokok Ligája - Play Off

20:00Al Nasr Riyadh (Sau) - Al-Hilal (Sau) -:-

BELGIUM: Pro League U21

20:00Beerschot VA U21 - Lommel SK U21 -:-
20:00Lierse K. U21 - Eupen U21 -:-

BOLÍVIA: Division Profesional

21:00Real Potosi - Oriente Petrolero -:- [ 2.55 | 3.50 | 2.37 ]
23:15Royal Pari - The Strongest -:- [ 1.95 | 3.30 | 3.60 ]

BRAZÍLIA: Campeonato Brasileiro

01:00Sao Paulo - Corinthians 1:0 [ 2.05 | 3.20 | 3.80 ]

BRAZÍLIA: Campeonato Brasileiro B

01:00Vila Nova - CRB 0:0
00:00Londrina - Goias -:-

BRAZÍLIA: Copa Paulista

20:00Botafogo SP - Velo Clube -:-
20:00Portuguesa - Atibaia -:-
20:00Rio Claro - Piracicaba -:-
20:00Santos 2 - EC Sao Bernardo -:-
20:00Sao Bento - Noroeste -:-
20:00Sao Bernardo - Primavera EC -:-
20:00Sao Caetano - Juventus-SP -:-
20:00Votuporanguense - Comercial -:-

BRAZÍLIA: Copa do Nordeste - Selejtező

00:00Confianca - Souza PB -:-

BULGÁRIA: Parva Liga

14:00Lokomotiv Plovdiv - Pirin Blagojevgrad -:- [ 1.44 | 4.33 | 7.50 ]

BULGÁRIA: Vtora liga

17:00CSKA 1948 Szófia II - Szeptemvri Szimitli -:-

CHILE: Primera División

23:30Audax Italiano - Nublense -:- [ 2.25 | 3.00 | 2.87 ]

CHILE: Primera B

18:30Coquimbo - Deportes Temuco -:-
21:00CD Santa Cruz - Rangers -:-
00:00Universidad de Concepcion - Barnechea -:-

CHILE: Segunda Division

22:00Deportes Colina - San Antonio Unido -:-

COSTA RICA: Primera División - Apertura

04:00ElhalasztvaCartagines - Sporting San Jose -:- [ 1.95 | 3.50 | 3.80 ]

DÁNIA: Dán Kupa

19:00Kolding - Nykøbing FC -:- [ 4.33 | 3.75 | 1.61 ]

DÉL-AFRIKA: Premier League

15:30Marumo Gallants - Royal AM -:-
17:30TS Galaxy - AmaZulu -:-

ECUADOR: Liga Pro - Második szakasz

02:00Ind. del Valle - Manta 1:1 [ 1.12 | 8.00 | 13.00 ]

ÉSZTORSZÁG: Meistriliiga

18:00TörölveFlora - Tulevik -:-
18:00TörölvePaide - Parnu JK Vaprus -:-
18:00TörölveTammeka - Kuressaare -:-

ETIÓPIA: Premier League

14:00Bahir Dar Kenema - Addis Ababa Ketema -:-
18:00Ethiopia Bunna - Sidama Bunna -:-

EURÓPA: U17-es EB - Selejtező - Első szakasz

14:00Szlovákia U17 - Örményország U17 -:-
17:00Anglia U17 - Fehéroroszország U17 -:-

EURÓPA: UEFA Ifjúsági Liga - Csoportkör

12:00Sahtar Donyeck U19 - Real Madrid U19 -:-
13:30Besiktas U19 - Sporting CP U19 -:-
13:30Club Brugge U19 - Manchester City U19 -:-
14:00Ajax U19 - Dortmund U19 -:-
14:00Inter U19 - Sheriff Tiraspol U19 -:-
15:00PSG U19 - RB Leipzig U19 -:-
15:30FC Porto U19 - AC Milan U19 -:-
16:00Atletico Madrid U19 - Liverpool U19 -:-

EURÓPA: UEFA Ifjúsági Liga - Felsőházi rájátszás

14:30Akademia Futbollit U19 - Septemvri Sofia U19 -:-
15:30Midtjylland U19 - Rosenborg U19 -:-
17:00AZ Alkmaar U19 - Gabala U19 -:-
18:00Genk U19 - Köln U19 -:-

EURÓPA: U19-es EB – női - Selejtező - 1. forduló - A liga

17:00Portugália U19 N - Csehország U19 N -:-
17:00Spanyolország U19 N - Szlovákia U19 N -:-

EURÓPA: U19-es EB – női - Selejtező - 1. forduló - B liga

11:00Lettország U19 N - Koszovó U19 N -:-
12:00Moldova U19 N - Albánia U19 N -:-
14:30Bosznia-Hercegovina U19 N - Örményország U19 N -:-
14:30Észtország U19 N - Montenegró U19 N -:-
15:30Horvátország U19 N - Liechtenstein U19 N -:-
16:00Wales U19 N - Andorra U19 N -:-

INDONÉZIA: Liga 2 - Első forduló

10:15PSG Pati - PSIM Yogyakarta -:-
13:15RANS Cilegon - Badak Lampung -:-
15:30Mitra Kukar - Kalteng Putra -:-

IRÁN: Pro League

14:30Nassaji Mazandaran - Fajr Sepasi -:-
14:30Peykan - Naft M.I.S -:-
14:30Shahr Khodrou - Aluminium Arak -:-
16:30Sepahan - Mes Rafsanjan -:-

IZRAEL: Liga Alef - észak

14:30Ironi Baka - Tzeirei Kafr Kanna -:-

KATAR: 2. osztály

18:00Al-Shahaniya - Al Muaidar -:-
18:00Lusail - Al Bidda -:-

KÍNA: FA Kupa

09:30Cangzhou - Shenzhen -:-
09:30Shaanxi Changan - Shanghai Port -:-
09:30Wuhan FC - Qingdao FC -:-
13:30Chengdu Rongcheng - Sichuan Jiuniu -:-

KÍNA: Szuperliga - női

08:15Sichuan N - Henan Songshan Longmen N -:-
08:15Zhejiang N - Wuhan Jiangda N -:-
10:00Beijing Beikong N - Changchun Dazhong N -:-
10:30Jiangsu Suning N - Shandong SL N -:-
10:30Shanghai RCB N - Guangdong Meizhou N -:-

KOLUMBIA: Primera A - Clausura

23:00Envigado - Aguilas 4:1 [ 2.62 | 3.00 | 2.60 ]

KOLUMBIA: Primera B - Clausura

03:00Barranquilla - Leones 0:1
22:00Valledupar - Cortulua -:-

KONGÓI DR: Ligue 1

14:30AC Kuya - Lubumbashi Sport -:-
16:30AC Rangers - Tshinkunku -:-
16:30RCK - US Panda -:-

KOSZOVÓ: Superliga

13:00Feronikeli - Drita -:-
13:00KF Ulpiana - KF Llapi -:-
13:00Prishtina - Malisheva -:-

LENGYELORSZÁG: 1. osztály

18:00R. Rzeszow - Legnica -:- [ 3.60 | 3.20 | 1.95 ]

MAROKKÓ: Botola Pro

21:30Tanger - FAR Rabat -:- [ 2.80 | 2.62 | 2.62 ]

MEXIKÓ: Liga MX - Apertura

00:00Queretaro - Monterrey -:- [ 3.80 | 3.30 | 1.90 ]

MEXIKÓ: Liga de Expansion MX - Apertura

00:00Raya 2 - Leones Negros -:-

MEXIKÓ: Liga Premier Serie A - Apertura

23:00Lobos ULMX - Canoneros Marina 2:3

MEXIKÓ: Liga MX U20 - Apertura

16:00Atlas U20 - Cruz Azul U20 -:-
16:00Puebla U20 - Mazatlan U20 -:-
16:00Queretaro U20 - Monterrey U20 -:-

MEXIKÓ: Liga MX - női - Apertura

00:00Santos Laguna N - U.N.A.M. N 2:0
04:00Juarez N - Pachuca N 1:3

NÉMETORSZÁG: Regionalliga - észak

19:00Hamburger SV II - SC Weiche-08 -:-

NÉMETORSZÁG: Regionalliga - Bajorország

19:00Aschaffenburg - Unterhaching -:-
19:00Bayern München II - SpVgg Bayreuth -:-

NÉMETORSZÁG: Junioren Bundesliga - észak

12:00Hertha U19 - Magdeburg U19 -:-

NORVÉGIA: 3. osztály - 4. csoport

17:15Ready - Sogndal 2 -:-

NORVÉGIA: Junior U19

20:15Ull/Kisa U19 - Mjöndalen U19 -:-

OLASZORSZÁG: Serie C - B csoport

14:30Viterbese - Siena -:-
17:30Montevarchi - Olbia -:-
18:30Gubbio - Carrarese -:-
21:00Cesena - Pontedera -:-
21:00Entella - Vis Pesaro -:-
21:00Fermana - Lucchese -:-
21:00Grosseto - Teramo -:-
21:00Imolese - Pistoiese -:-
21:00Pescara - Modena -:-
21:00Reggiana - Ancona-Matelica -:-

OROSZORSZÁG: FNL 2 - 2. csoport

09:00Csita - Zenit 2 -:-
11:00Jeniszej 2 - Volna Nizsegorodszkaja -:-
13:00Khimik - Dinamo Moszkva 2 -:-
14:00Kairat Moszkva - Dinamo Szentpétervár -:-
14:00Olimp-Dolgoprudny 2 - Lokomotiv-Kazanka -:-
15:00Csertanovo - Murom -:-
15:00Kraszava - Zvezda Szentpétervár -:-
15:00Leningradec - Baltika 2 -:-
15:00Luki-Energija - Tver -:-
17:00Jaroszlavl - Znamja Truda -:-

OROSZORSZÁG: FNL 2 - 3. csoport

05:00Szahalin - D. Brianszk 1:1
18'Dinamo Vlagyivosztok - Kaluga 0:0
08:00Habarovszk 2 - Pereszvet Podolszk -:-
12:00Khimki 2 - Szaturn Ramenszkoje -:-
12:00Sztrogyino - Vidnoje -:-
14:00F. Voronyezs 2 - Szaratov -:-
14:00Znamja Noginszk - Rogyina Moszkva -:-
15:00Rjazany - Kurszk -:-
15:00Szaljut-Belgorod - Arszenál Tula 2 -:-
17:00FK Szaranszk - Kolomna -:-

PAKISZTÁN: Premier League

12:00Karachi United - Pakistan Air Force -:-
15:15Pakistan Navy - Humma -:-

PARAGUAY: Primera Division - Clausura

23:1512 de Octubre - Guarani 1:2 [ 2.90 | 3.30 | 2.15 ]
01:30Cerro Porteno - River Plate 2:0 [ 1.65 | 3.50 | 4.50 ]

ROMÁNIA: Liga 3 - Seria 3

14:00Afumati - F. Constanta 2 -:-

ROMÁNIA: Liga 3 - Seria 4

14:00Unirea Bascov - Rapid Bukarest 2 -:-

SAN MARINO: Campionato Sammarinese

21:15Faetano - San Giovanni -:-
21:15Juvenes/Dogana - Domagnano -:-

SPANYOLORSZÁG: LaLiga2

19:00Cartagena - Sporting Gijon -:- [ 2.80 | 3.00 | 2.80 ]
19:00Huesca - Malaga -:- [ 1.80 | 3.20 | 5.00 ]
21:00Tenerife - Eibar -:- [ 2.62 | 2.90 | 3.00 ]

SVÉDORSZÁG: Superettan

19:00Falkenbergs - Helsingborg -:- [ 2.70 | 3.00 | 2.40 ]
19:00Landskrona - Jönköpings -:- [ 2.00 | 3.40 | 3.10 ]

SZAÚD-ARÁBIA: 1. osztály

17:25Al Ain - Najran -:-
17:25Al Orubah - Ohod -:-
17:35Jeddah - Al Jeel -:-
18:45Al Adalh - Al-Sahel -:-

SZLOVÁKIA: Szlovák Kupa

14:00Kezmarok - Skalica -:-

TANZÁNIA: Ligi Kuu Bara

13:00Tanzania Prisons - Biashara Mara United -:-
15:00Kinondoni MC - Young Africans -:-
18:00Azam - Namungo -:-

URUGUAY: Segunda Division

00:45Uruguay Montevideo - Danubio 2:3
03:15Albion - Rampla Juniors 2:0
22:15Juventud - Rocha -:-
00:45Villa Teresa - Cerro CA -:-

VILÁG: Barátságos válogatott-mérkőzés

18:00Csehország U16 - Szlovákia U16 -:-

FRISSÍTÉS

Foci | Jégkorong | Tenisz | Kosárlabda | Kézilabda | Röplabda | Baseball | Am.futball | Rögbi | További sportok »

A lap tetejére

Az m.eredmenyek.com élő eredményeket szolgáltat - foci livescore - mobiltelefonra. Ez a mobil verzió technikai okokból más paraméterekkel rendelkezik, mint az Eredmenyek.com weboldal.