Foci » Ma » Minden mérkőzés
Sportfogadás már mobilról is a bet365-nél!
AFRIKA: Afrika-játékok - Play Off
18:00Uganda U20 - Kongó U20 -:-21:30Ghána U20 - Szenegál U20 -:-
ALGÉRIA: 1. divízió
16:00Magra - Belouizdad -:-22:00USM Alger - Setif -:-
ANGLIA: League Two
20:45Bradford City - Notts County -:-ANGLIA: National League
20:45Barnet - Eastleigh -:-ANGLIA: National League North
20:45Bishop's Stortford - King’s Lynn -:-20:45Blyth - Buxton -:-
ANGLIA: National League South
20:45Braintree - Weymouth -:-20:45Hampton & Richmond - Welling -:-
20:45Truro - Eastbourne Boro -:-
ANGLIA: NPL Premier Division
20:45Radcliffe - Morpeth -:-20:45Stafford - Macclesfield -:-
20:45Whitby - Guiseley -:-
ANGLIA: Southern League Central Division
20:45Alvechurch - Telford -:-20:45Leamington - Coalville -:-
20:45Needham Market - Redditch -:-
ANGLIA: Southern League South Division
20:45AFC Totton - Plymouth Parkway -:-20:45Hendon - Poole -:-
20:45Tiverton - Dorchester -:-
ANGLIA: Isthmian League Premier Division
20:45Bognor Regis - Whitehawk -:-20:45Canvey Island - Horsham FC -:-
20:45Cheshunt - Folkestone -:-
20:45Concord - Potters Bar -:-
20:45Hastings - Hornchurch -:-
ANGLIA: Professional Development League
14:00Barnsley U21 - Coventry U21 -:-14:00Fleetwood U21 - Wigan U21 -:-
14:00Ipswich U21 - Bournemouth U21 -:-
14:00Watford U21 - Bristol City U21 -:-
15:00Sheffield Utd U21 - Peterborough U21 -:-
20:00Hull City U21 - Birmingham U21 -:-
ANGLIA: Premier League U18
15:00Norwich U18 - Crystal Palace U18 -:-ANTIGUA & BARBUDA: ABFA Premier League
23:00Willikies - Green City -:-ARGENTÍNA: Copa de la Liga Profesional
FélidőUnion Santa Fe - Central Cordoba 2:1ARGENTÍNA: Primera Nacional
26'Agropecuario - Ferro 0:120:00Gimnasia y Tiro - Almirante Brown -:-
ARGENTÍNA: Primera B - Apertura
00:10Comunicaciones - Fenix -:-ARGENTÍNA: Torneo Promocional Amateur - Apertura
19:30Estrella de Berisso - Deportivo Metalurgico -:-ARGENTÍNA: Tartalékbajnokság - Első szakasz
19:00Belgrano 2 - Banfield 2 -:-19:00Defensa y Justicia 2 - Newells Old Boys 2 -:-
19:00Gimnasia LP 2 - Instituto 2 -:-
23:15Central Cordoba 2 - Independiente 2 -:-
BRAZÍLIA: Acreano - Első szakasz
21:00Vasco da Gama AC - Senador Guiomard -:-00:00Acreano - Independencia -:-
BRAZÍLIA: Amapaense
00:00Oratorio - Santos AP 1:120:00Sao Paulo AP - Macapa -:-
BRAZÍLIA: Amazonense - Második szakasz
78'Princesa do Solimoes - Sao Raimundo AM 1:000:30Parintins - Atletico Rio Negro -:-
BRAZÍLIA: Cearense 2
20:00Tiradentes - Tirol -:-BRAZÍLIA: Maranhense
00:15Moto Club - Cordino EC -:-BRAZÍLIA: Mineiro - Osztályozó
80'Democrata GV - Patrocinense 0:0BRAZÍLIA: Roraimense - Első szakasz
00:00River-RR - Monte Roraima -:-BRAZÍLIA: Tocantinense - Play Off
22:00Capital FC - Tocantinopolis -:-BRAZÍLIA: Brasileiro - női
00:00Gremio N - Corinthians N 0:319:00Real Brasilia N - Ferroviaria N -:-
19:00Sao Paulo N - Avai Kindermann N -:-
00:30Flamengo N - Cruzeiro N -:-
CHILE: Primera B
82'Universidad de Concepcion - Magallanes 2:1CHILE: Segunda Division
79'Lautaro - San Antonio Unido 1:1COSTA RICA: Liga de Ascenso - Clausura
11'Marineros PFC - Jaco 0:0DÉL-AMERIKA: U17-es dél-amerikai bajnokság - női
81'Venezuela U17 N - Peru U17 N 0:122:00Chile U17 N - Bolívia U17 N -:-
00:30Ecuador U17 N - Paraguay U17 N -:-
ECUADOR: Liga Pro - Első szakasz
22:30Cumbaya - Mushuc Runa -:-ECUADOR: Serie B
51'Manta - Ind. Juniors 1:0ÉSZAK-ÍRORSZÁG: NIFL Championship
20:45Ards - Portadown -:-20:45Newington - Knockbreda -:-
EURÓPA: Bajnokok Ligája - női - Play Off
18:45Ajax N - Chelsea N -:-21:00Benfica N - Lyon N -:-
EURÓPA: U17-es EB - női - Selejtező - 2. forduló - A liga
14:00Dánia U17 N - Lengyelország U17 N -:-14:00Észak-Macedónia U17 N - Skócia U17 N -:-
GHÁNA: Premier League
16:00Accra Lions - Great Olympics -:-GÖRÖGORSZÁG: Gamma Ethniki - 3. csoport
14:00Panelefsiniakos - PAO Varda -:-GÖRÖGORSZÁG: A divízió
12:00Aszterasz Tripolisz N - Rethymniakos N -:-IZLAND: Ligakupa - női
19:00Tindastoll N - Keflavik N -:-IZRAEL: Liga Alef - észak
14:00Hapoel Bnei Zalfa - Tzeirei Kafr Kanna -:-IZRAEL: Liga Alef - dél
14:00SC Dimona - Shimshon Kafr Qasim 1:1JAMAIKA: Premier League
23:00Cavalier - Portmore 0:141'Arnett Gardens - Humble Lions 0:1
KATAR: QFA Kupa - Play Off
19:30Al Bidda - Al-Kharitiyath -:-19:30Al Khor - Al-Duhail -:-
KAZAHSZTÁN: Kazah Kupa
09:00Makhtaaral - SD Family -:-12:00FK Kiran - Aksu -:-
KOLUMBIA: Primera B - Apertura
00:00Tigres - Llaneros 1:16'Leones - Huila 0:0
KOLUMBIA: Copa Colombia
00:10Jaguares de Cordoba - Atletico F.C. -:-KONGÓI DR: Ligue 1 - Osztályozó csoport
14:30AC Kuya - Celeste -:-14:30Simba - Groupe Bazano -:-
MEXIKÓ: Liga de Expansion MX - Clausura
00:05Cancun - Tepatitlan de Morelos -:-MEXIKÓ: Liga Premier Serie A
03:00Chihuahua - Saltillo -:-MEXIKÓ: Liga MX - női - Clausura
00:00Atl. San Luis N - Atlas N 0:000:00Necaxa N - Leon N 2:1
88'Puebla N - Mazatlan FC N 1:2
11'Pachuca N - Toluca N 0:0
04:06Queretaro N - Santos Laguna N -:-
NÉMETORSZÁG: Regionalliga - északkelet
19:00Babelsberg - Chemnitz -:-NÉMETORSZÁG: Oberliga Hamburg
19:30Halstenbek-Rellingen - Tornesch -:-19:30Süderelbe - Niendorfer TSV -:-
NÉMETORSZÁG: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
19:30Pfeddersheim - Dudenhofen -:-NÉMETORSZÁG: Oberliga Bayern - észak
18:30Donaustauf - Würzburger FV -:-19:00Feucht - Bayern Hof -:-
19:00Kornburg - Regensburg II -:-
OLASZORSZÁG: Serie C - A csoport
19:30L.R. Vicenza - Fiorenzuola -:-OLASZORSZÁG: Coppa Italia Serie C
20:00Padova - Catania -:-PARAGUAY: Primera Division - Apertura
23:30Ameliano - Sol De America 2:1SIERRA LEONE: Premier League
17:15Mighty Blackpool - Lamboi -:-SKÓCIA: League One
20:45Kelty Hearts - Alloa -:-SKÓCIA: Lowland League
20:45Albion Rovers - Cumbernauld Colts -:-20:45Tranent - East Stirlingshire -:-
SVÁJC: 1. Liga - 3. csoport
20:00YF Juventus - Taverne -:-URUGUAY: Primera Division - Apertura
23:00ElhalasztvaMaldonado - Defensor Sporting -:-USA: US Open Kupa
23:00Chattanooga - Miami United -:-00:00Brave SC - Savannah Clovers -:-
00:00Forward Madison - Duluth FC -:-
00:00Vermont Green - Lexington -:-
00:30Tormenta - America CFL Spurs -:-
00:30West Chester Utd - Maryland Bobcats -:-
VENEZUELA: Liga FUTVE - Apertura
20:00Estudiantes Merida FC - Universidad Central -:-23:00La Guaira - Carabobo -:-
00:00Portuguesa - Metropolitanos -:-
VILÁG: Barátságos mérkőzés
12:00Strömsgodset (Nor) - Sandefjord (Nor) -:-14:30Molde (Nor) - Brann Bergen (Nor) -:-
WALES: Cymru - dél
20:30Briton Ferry - Afan Lido -:-20:30Caerau Ely - Pontardawe -:-
WALES: Cymru - észak
20:30Denbigh - Gresford -:-20:30Guilsfield - Caersws -:-
20:30Holywell - Prestatyn -:-
Sportfogadás már mobilról is a bet365-nél!
Foci | Jégkorong | Tenisz | Kosárlabda | Kézilabda | Röplabda | Baseball | Am.futball | Rögbi | További sportok »
Az m.eredmenyek.com élő eredményeket szolgáltat - foci livescore - mobiltelefonra. Ez a mobil verzió technikai okokból más paraméterekkel rendelkezik, mint az Eredmenyek.com weboldal.