FRISSÍTÉS

Foci » Ma » Minden mérkőzés

ALGÉRIA: Ligue 2

16:00Arzew - El Kerma -:-
16:00ASM Oran - SC Ain Defla -:-
16:00Batna - Khroub -:-
16:00Bejaia - Arba -:-
16:00Ben Aknoun - USM Blida -:-
16:00CR Beni Thour - Amal Bou Saada -:-
16:00El Khemis - Saida -:-
16:00Eulma - Annaba -:-
16:00JSM Tiaret - Temouchent -:-
16:00Khenchela - Chelghoum -:-
16:00MO Constantine - CRB Ouled Djellal -:-
16:00Msila - MO Bejaia -:-
16:00RC Kouba - Lakhdaria -:-
16:00RC Oued Rhiou - Oued Sly -:-
16:00Remchi - Ain Ouessara -:-
16:00Tadjenant - US Chaouia -:-
16:00Telaghema - MSP Batna -:-
16:00Widad Adabi de Boufarik - Harrach -:-

ANGLIA: Premier League

19:00Manchester United - Fulham -:-
19:00Southampton - Leeds -:-
20:00Brighton - Manchester City -:-
21:15Chelsea - Leicester -:-

ANGLIA: League One - Play Off

19:00Oxford Utd - Blackpool -:-

ANGLIA: League Two - Play Off

21:15Newport - Forest Green -:-

ANGLIA: National League

20:00Solihull Moors - Barnet -:-
20:00Wrexham - Notts County -:-
20:45Aldershot - Eastleigh -:-
20:45Weymouth - Boreham Wood -:-
20:45Yeovil - Maidenhead -:-

ARGENTÍNA: Primera Nacional

02:10Alvarado - Tigre 1:1
23:00Nueva Chicago - Estudiantes Rio Cuarto -:-

ARGENTÍNA: Torneo Federal

20:00Boca Unidos - Sportivo Las Parejas -:-

ARGENTÍNA: Primera D - Apertura

20:30Deportivo Muniz - Sportivo Barracas -:-

BELGIUM: Szuperliga - női - Alsóház

20:00Charleroi N - Aalst N -:-
20:30Genk N - Femina Woluwe N -:-

BELGIUM: Szuperliga - női - Felsőház

20:00St. Liege N - RSC Anderlecht N -:-

BENIN: Ligue 1 - Bajnokság Play-Off

17:00AS Cotonou - Dynamo Parakou -:-
17:00Bembereke - Requins -:-
17:00Buffles du Borgou - Eternel -:-

BOLÍVIA: Division Profesional

02:00ElhalasztvaBlooming - Nacional Potosi -:-

BRAZÍLIA: Campeonato Paulista - Troféu Interior - Play Offs

01:00Novorizontino - Ituano 4:0

BRAZÍLIA: Campeonato Paulista A2 - Play Off

16:00RB Brasil - Rio Claro -:-
20:30Sao Bernardo - Atibaia -:-
00:00Portuguesa - Agua Santa -:-

BRAZÍLIA: Campeonato Roraimense - Második szakasz

23:00Atl. Roraima - Nautico FC -:-

BRAZÍLIA: Brazil Kupa U20

20:00Floresta EC U20 - Botafogo U20 -:-

BRAZÍLIA: Brasileiro - női

01:00Corinthians N - Gremio N 3:2

BULGÁRIA: Parva Liga - Osztályozó csoport

16:30Etar - Montana -:-
19:00Botev Vraca - Slavia Szófia -:-

CHILE: Primera B

17:00Barnechea - D. Puerto Montt -:-
18:00Cobreloa - S. Morning -:-
18:00Copiapo - Deportes Iquique -:-
18:30Arica - Deportes Temuco -:-
21:30Magallanes - Rangers -:-
00:00Universidad de Concepcion - San Felipe -:-

COSTA RICA: Primera División - Clausura - Play Off

64'Herediano - Santos DG 1:0

DÉL-AFRIKA: Premier League

15:00Baroka - Tshakhuma -:-
15:00Swallows - Stellenbosch -:-
17:00Chippa United - Bloem Celtic -:-

DÉL-AMERIKA: Copa Libertadores

00:15Nacional (Uru) - Universidad Catolica (Chi) -:-
00:15Palmeiras (Bra) - Defensa y Justicia (Arg) -:-
00:15The Strongest (Bol) - Santos (Bra) -:-

DÉL-AMERIKA: Copa Sudamericana - Csoportkör

00:15Independiente (Arg) - Bahia (Bra) -:-
00:15River Plate (Par) - Penarol (Uru) -:-

DÉL-KOREA: K League 1

12:30ElhalasztvaSeoul - Incheon -:-
12:30Suwon City - Pohang -:-

ECUADOR: Liga Pro - Első szakasz

02:00Tecnico U. - Orense 1:2

É. ÉS K.-AMERIKA: Caribbean Club Championship

23:00Metropolitan FA (Pur) - Real Rincon (Bon) 4:0
02:00Flames United (Sma) - Inter Moengotapoe (Sur) 0:12
23:00Samaritaine (Mar) - AS Le Gosier (Gua) -:-
23:00TörölveSamaritaine (Mar) - South East (Dom) -:-

ÉSZAK-ÍRORSZÁG: Ír Kupa

17:00Larne - Crusaders -:-
21:00Ballymena - Linfield -:-

ÉSZTORSZÁG: Meistriliiga

17:00Kuressaare - Narva -:-

ETIÓPIA: Premier League

09:00St. George - Hadiya Hossana -:-
14:00Sebeta City - Adama City -:-

FEHÉROROSZORSZÁG: Vysshaya Liga - tartalékbajnokság

14:00Iszlocs Minszk 2 - Vityebszk 2 -:-

FINNORSZÁG: Ykkonen

17:30Klubi 04 - Mikkeli -:-

FRANCIAORSZÁG: Ligue 1 - Osztályozó

20:45Grenoble - Paris FC -:-

GÖRÖGORSZÁG: Szuperliga 2 - Osztályozó csoport

14:30AO Trikala - Apollon Larissza -:-
14:30Karaiszkakisz - O.F. Ierapetra -:-
14:30Panachaiki - Doxa Dramas -:-

HOLLANDIA: Eredivisie - női - Osztályozó csoport

19:30Heerenveen N - Excelsior N -:-

HONG KONG: Premier League - Felsőház

14:00Lee Man Warriors - Eastern AA -:-

IRÁN: Hazfi Cup

18:00Shahin Bandar Ameri - Persepolis -:-

JORDÁNIA: Premier League

19:30Al Buqaa - Al Wehdat -:-

KAZAHSZTÁN: Premier League

14:00Turan - FK Akzsajik -:-
15:00K. Almati - Aktobe -:-
17:00Kaisar - FC Asztana -:-

KONGÓI DR: Ligue 1

16:30Renaissance - JSK -:-

LETTORSZÁG: Optibet Virslīga

17:00RFS - Spartaks -:-

MALI: Premiere Division

18:30US Bougouni - AS Police -:-
19:00ASOM - Stade Malien -:-

MAROKKÓ: Botola Pro

20:15Difaa El Jadidi - Moghreb Tetouan -:-
22:30Wydad - Safi -:-

MAROKKÓ: Botola 2

20:00Marrakech - Khemisset -:-

MAURITÁNIA: Ligue 1 - Bajnokság Play-Off

19:00Nouakchott King's - Sahel -:-

MAURITÁNIA: Ligue 1 - Osztályozó csoport

21:40Police - Garde Nationale -:-

MEXIKÓ: Liga MX - női - Clausura - Play Off

02:00Tigres N - Monterrey N 4:1
04:00Guadalajara N - Atlas N 2:1

MOLDOVA: Divizia Nationala

15:00Zimbru Chisinau - Dinamo-Auto -:-
17:00Codru Lozova - Milsami -:-

NÉMETORSZÁG: Regionalliga - délnyugat

19:00Ulm - Steinbach Haiger -:-

NÉMETORSZÁG: Regionalliga - Bajorország - Osztályozó

19:001. FC Schweinfurt - SpVgg Bayreuth -:-

NIGER: Ligue 1

17:15Douanes Niamey - Jangorzo -:-
17:15Nigelec - Espoir -:-

OLASZORSZÁG: Serie A

20:30Lazio - Torino -:-

OLASZORSZÁG: Primavera 2

16:00Pordenone U19 - Vicenza U19 -:-

OROSZORSZÁG: PFL - 2. csoport

12:00Lokomotiv-Kazanka - Dinamo Moszkva 2 -:-
12:00Zenit 2 - Vlagyimir -:-
12:00Zvezda Szentpétervár - Rogyina Moszkva -:-
14:00Tver - Luki-Energija -:-
15:00Olimp-Dolgoprudni - Szmolenszk -:-
17:00Murom - Leningradec -:-

OROSZORSZÁG: PFL - 4. csoport

11:00Orenburg 2 - Ural 2 -:-
12:00Lada Togliatti - Zenit-Izsevszk -:-
15:00Lada Dimitrovgrad - Kamaz -:-
15:00Noszta - Cseljabinszk -:-
15:00Volna Nizsegorodszkaja - Krilja Szovjetov Szamara 2 -:-

ÖRMÉNYORSZÁG: Premier League

10:00Ararat - Lori 3:0
15:00TörölveGandzasar - Noah -:-

ÖRMÉNYORSZÁG: 1. osztály

14:00BKMA - Lernayin Artsakh -:-

PARAGUAY: Primera Division - Apertura

00:00Nacional Asuncion - Olimpia Asuncion 2:1

PARAGUAY: Division Intermedia

23:00Independiente F.B.C. - Sportivo Iteno 3:0

PORTUGÁLIA: Primeira Liga

21:15Tondela - Ferreira -:-

ROMÁNIA: Liga 1 - Bajnokság Play-Off

19:30Botosani - CFR Cluj -:-

SIERRA LEONE: Premier League

20:45Old Edwardians - Ports Authority -:-

SKÓCIA: Championship - Osztályozó

20:35Airdrieonians - Morton -:-

SKÓCIA: League Two - Osztályozó

20:45Kelty Hearts - Brechin -:-

SPANYOLORSZÁG: LaLiga2

19:00Cartagena - Almeria -:-
21:30Albacete - Lugo -:-
21:30Ponferradina - Espanyol -:-

SVÉDORSZÁG: Allsvenskan

18:30Degerfors - Örebro -:-

SVÉDORSZÁG: Superettan

18:30GAIS - Trelleborgs -:-
18:30Landskrona - Falkenbergs -:-

SVÉDORSZÁG: Allsvenskan - női

18:30Linköpings N - Kristianstads N -:-

SZERBIA: Super Liga

16:00Cukaricki - Radnik -:-
16:00Macva - Zlatibor Cajetina -:-
16:00TSC Backa Topola - Indjija -:-
18:05Mladost - Partizan -:-

SZLOVÉNIA: Prva Liga

17:00Aluminij - Bravo -:-

SZOMÁLIA: Nation Link Telecom Championship

14:30Jeenyo - Geeska Afrika -:-

TANZÁNIA: Ligi Kuu Bara

13:00Mwadui - Tanzania Prisons -:-
15:00Mtibwa Sugar - Mbeya City -:-

TÖRÖKORSZÁG: 1. Lig - Play Off

17:00Altinordu - Samsunspor -:-

TÖRÖKORSZÁG: Török Kupa

19:45Antalyaspor - Besiktas -:-

UGANDA: Premier League

15:00Airtel Kitara - Myda -:-
15:00Busoga - Express -:-
15:00Onduparaka FC - Bright Stars -:-
15:00Vipers - Mbarara City -:-
15:00Wakiso Giants - BUL -:-

ÜZBEGISZTÁN: Szuperliga

14:30Kokand 1912 - Sogdiana -:-
16:45Bunyodkor - Navbahor Namangan -:-

VIETNÁM: National League - női

11:00Ha Noi 2 N - Ho Chi Minh N -:-
11:00Ha Noi N - Phong Phu Ha Nam 2 N -:-
13:30Phong Phu Ha Nam N - Son La N -:-

VILÁG: Barátságos mérkőzés

20:45Halesowen (Eng) - Redditch (Eng) -:-

FRISSÍTÉS

Foci | Jégkorong | Tenisz | Kosárlabda | Kézilabda | Röplabda | Baseball | Am.futball | Rögbi | További sportok »

A lap tetejére

Az m.eredmenyek.com élő eredményeket szolgáltat - foci livescore - mobiltelefonra. Ez a mobil verzió technikai okokból más paraméterekkel rendelkezik, mint az Eredmenyek.com weboldal.