FRISSÍTÉS

Foci » Ma » Minden mérkőzés

ANGLIA: Premier League

21:00Arsenal - Aston Villa -:-

FRANCIAORSZÁG: Ligue 1

21:00St. Etienne - Angers -:-

MAGYARORSZÁG: OTP Bank Liga

15:30Zalaegerszeg - Gyirmót -:-
17:45Paks - Kisvárda -:-
20:00Újpest - MOL Fehérvár FC -:-

NÉMETORSZÁG: Bundesliga

20:30Mainz - Augsburg -:-

OLASZORSZÁG: Serie A

18:30Torino - Genoa -:-
20:45Sampdoria - Spezia -:-

SPANYOLORSZÁG: LaLiga

21:00Osasuna - Granada -:-

AFRIKA: CAF Bajnokok Ligája - Selejtező

19:00Zamalek (Egy) - Tusker (Ken) -:-

AFRIKA: CAF Konföderációs Kupa - Selejtező

16:00AS Vita Club (Drc) - Marumo Gallants (Rsa) -:-
16:00TörölveInterclube (Ang) - CFFA (Mad) -:-

AFRIKA: Afrika-bajnokság - női - Selejtező

15:00São Tomé és Príncipe N - Togo N -:-

ALGÉRIA: 1. divízió

16:30Constantine - Oran -:-

ALGÉRIA: U21-es bajnokság

17:00Arba U21 - Biskra U21 -:-
17:00Hussein Dey U21 - USM Alger U21 -:-
17:00Tlemcen U21 - Magra U21 -:-

ANGLIA: Premier League 2

19:00Aston Villa U23 - Sunderland U23 -:-
20:00Arsenal U23 - Everton U23 -:-
20:00Burnley U23 - Middlesbrough U23 -:-
20:00Derby U23 - Crystal Palace U23 -:-
20:00Fulham U23 - Nottingham U23 -:-
20:00Leeds U23 - Brighton U23 -:-
20:00Norwich U23 - Birmingham U23 -:-

ANGLIA: Professional Development League

15:00Charlton U23 - Millwall U23 -:-

ARGENTÍNA: Liga Profesional

00:00Independiente - Sarmiento Junin 1:1
02:15Talleres Cordoba - River Plate 0:2

ARGENTÍNA: Primera Nacional

22:10Club A. Guemes - Santamarina -:-

ARGENTÍNA: Primera B - Clausura

20:00Argentino de Quilmes - Sacachispas -:-

AUSZTRÁLIA: NPL Dél-Ausztrália - Play Off

11:00Adelaide City - Adelaide Comets 1:0b.u.

AUSZTRIA: 2. Liga

18:30Amstetten - Austria Wien II -:-
18:30FAC Wien - Horn -:-
18:30Innsbruck - LASK Juniors -:-
18:30Vorwärts Steyr - Lafnitz -:-
20:25Austria Lustenau - BW Linz -:-

AUSZTRIA: Regionalliga - kelet

19:00First Wien - Wiener Viktoria -:-
19:00Leobendorf - TWL Elektra -:-
19:30Marchfeld - Bruck Leitha -:-
19:30Traiskirchen - Admira (Am.) -:-

AUSZTRIA: Regionalliga - észak

15:30AC Wolfsberger (Am.) - Weiz -:-
19:00Allerheiligen - Ried (Am.) -:-
19:00Gleisdorf - WSC Wels -:-
19:00Wels - Stadl Paura -:-
19:30Deutschlandsberg - Vocklamarkt -:-

AUSZTRIA: Regionalliga nyugat - Tirol

19:00Kufstein - Reichenau -:-
19:00Telfs - Schwaz -:-
19:30Fugen - Hall -:-

BELGIUM: Jupiler League

20:45Seraing - Charleroi -:-

BELGIUM: 1B Pro League

20:00Mouscron - RWDM -:-

BOLÍVIA: Division Profesional

21:30San Jose - Aurora -:-

BRAZÍLIA: Campeonato Brasileiro

01:00Internacional - Bragantino 1:1

BRAZÍLIA: Campeonato Brasileiro B

00:00Guarani - Confianca -:-

BRAZÍLIA: Copa Verde

23:00Acreano - Aquidauanense 1:2b.u.
00:30Vila Nova - Rio Branco-VN 3:0

BRAZÍLIA: Copa do Nordeste - Selejtező

00:00America-RN - Moto Club 1:2b.u.
02:30CRB - River-PI 2:1

BRAZÍLIA: Brasileiro U20 - Play Off

21:00Atletico-MG U20 - Botafogo U20 -:-

BULGÁRIA: Parva Liga

16:15Carszko Szelo - Lokomotiv Szófia -:-
19:45Lokomotiv Plovdiv - CSKA 1948 Szófia -:-

BULGÁRIA: Vtora liga

15:00Marek - Levszki Lom -:-

BURUNDI: Primus League

15:00Royal de Muramvya - Dynamik -:-
15:00ElhalasztvaRoyal de Muramvya - Bumamuru -:-

CHILE: Primera División

23:30Universidad de Chile - Palestino 0:1
02:00U. Calera - Cobresal 1:2

CHILE: Primera B

00:00Arica - D. Puerto Montt -:-

CIPRUS: Első osztály

18:00Ol. Nicosia - Doxa -:-

CIPRUS: 2. osztály

18:00Ayia Napa - Ermis -:-

COSTA RICA: Liga de Ascenso - Apertura

23:00Carmelita - Liberia -:-
23:15Ad Aserri - CS Uruguay -:-

CSEHORSZÁG: 2. osztály

16:30Jihlava - Sparta Praha B -:-

CSEHORSZÁG: CFL - A csoport

17:00Pisek - Slavia Praha B -:-

CSEHORSZÁG: Zlinsky KP

18:30Batov - Brumov -:-

CSEHORSZÁG: Karlovarsky KP

18:00FC Cheb - Touzim -:-
19:00Karlovy Vary B - Kralovske Porici -:-

CSEHORSZÁG: U19-es bajnokság

90'Karvina U19 - Ostrava U19 2:3

DÁNIA: Superliga

19:00Vejle - Nordsjaelland -:-

DÁNIA: 1. osztály

18:30Hvidovre IF - Køge -:-
19:00Hobro - Jammerbugt -:-

DÁNIA: 2. osztály

19:00Hellerup - FA 2000 -:-

DÉL-KOREA: K3 League

12:00Busan Kyotong - Gyeongju KHNP 1:3
12:00Daejeon Korail - Changwon 0:2

DZSIBUTI: 1. osztály

14:00EAD/PK 12 - Police Nationale -:-
16:00Arhiba - ASAS -:-
18:00Port - AS Arta -:-

É. ÉS K.-AMERIKA: CONCACAF League

02:00Saprissa (Cos) - Comunicaciones (Gtm) 4:3
04:00Marathon (Hon) - Motagua (Hon) 0:2

EGYESÜLT ARAB EMIRÁTUSOK: UAE League

16:15Ajman - Al Dhafra -:-
16:15Al Sharjah - Al Nasr -:-
18:30Al-Ahli Dubai - Al-Jazira -:-

EGYESÜLT ARAB EMIRÁTUSOK: 1. osztály

14:55Al Bataeh - Al Thaid -:-
14:55Al Rams - Al Fujairah -:-
14:55Al-Taawon - Dibba Al Fujairah -:-
14:55Hatta - Masfut -:-

EGYIPTOM: 2. osztály - B csoport

22'Al Nasr - Belbeis 0:0
22'Al-Sekka - Al Qanah 0:0
22'El Entag El Harby - Marekh 0:0
22'Petrojet - Wadi Degla 0:0
22'ZED - Itesalat 0:0
17'Banha - Tersana 0:0
17'Porto Suez - El Daklyeh 0:0
12'Bur Fouad - Suez Montakhab 0:0

ÉSZAK-ÍRORSZÁG: NIFL Premiership

20:45Dungannon - C. Rangers -:-

ÉSZAK-ÍRORSZÁG: NIFL Championship

21:00Newry City - Dergview -:-

ÉSZTORSZÁG: Esiliiga

18:00Tallinna Kalev - Nomme Utd -:-

EURÓPA: U17-es EB - Selejtező - Első szakasz

16:00Örményország U17 - Fehéroroszország U17 -:-
16:00Szlovákia U17 - Anglia U17 -:-
17:00Grúzia U17 - Izland U17 -:-
17:00Magyarország U17 - Észtország U17 -:-

EURÓPA: U19-es EB – női - Selejtező - 1. forduló - A liga

17:00Csehország U19 N - Szlovákia U19 N -:-
17:00Spanyolország U19 N - Portugália U19 N -:-

EURÓPA: U19-es EB – női - Selejtező - 1. forduló - B liga

11:00Koszovó U19 N - Liechtenstein U19 N 2:1
12:00Albánia U19 N - Andorra U19 N 1:0
12:00Wales U19 N - Moldova U19 N 4:0
22'Bosznia-Hercegovina U19 N - Észtország U19 N 1:0
22'Montenegró U19 N - Örményország U19 N 0:0
15:30Horvátország U19 N - Lettország U19 N -:-

EURÓPA: U17-es EB - női - Selejtező - 1. forduló - A liga

18:00Olaszország U17 N - Wales U17 N -:-
18:00Svédország U17 N - Franciaország U17 N -:-

EURÓPA: Világbajnokság - női - Selejtező

90+'Kazahsztán N - Görögország N 0:1
17:30Olaszország N - Horvátország N -:-
18:00Ausztria N - Luxemburg N -:-
19:00Svájc N - Románia N -:-
20:15Szlovénia N - Wales N -:-
20:35Skócia N - Magyarország N -:-
20:45Ciprus N - Hollandia N -:-
20:45Izland N - Csehország N -:-
21:10Franciaország N - Észtország N -:-

FEHÉROROSZORSZÁG: Vysshaya Liga

19:00Nyeman - BATE -:-

FEHÉROROSZORSZÁG: Vysshaya Liga - tartalékbajnokság

12:00Dinamo Minszk 2 - Szputnyik 2 3:0
12:00Gomel 2 - Energetik-BGU 2 2:1
12:00Vityebszk 2 - Shakhter Soligorsk 2 1:1
13:00Breszt 2 - Iszlocs Minszk 2 1:2
FélidőSzluck 2 - Szmorgon 2 2:0

FINNORSZÁG: Veikkausliiga - Bajnokság Play-Off

17:30SJK - Ilves -:-

FINNORSZÁG: Veikkausliiga - Osztályozó csoport

16:30Lahti - Oulu -:-

FRANCIAORSZÁG: National

19:00Annecy - Cholet -:-
19:00Boulogne - Chateauroux -:-
19:00Chambly - Creteil -:-
19:00Concarneau - Sete -:-
19:00Laval - Bourg en Bresse -:-
19:00Orleans - Avranches -:-
19:00Sedan - Stade Briochin -:-
19:00Villefranche - Bastia-Borgo -:-

GIBRALTÁR: National League

20:45Europa Point - Manchester 62 -:-

HOLLANDIA: Eredivisie

20:00Willem II - Sittard -:-

HOLLANDIA: Eerste Divisie

20:00Almere - Jong PSV -:-
20:00Den Haag - Excelsior -:-
20:00Dordrecht - Den Bosch -:-
20:00Eindhoven - Jong Ajax -:-
20:00Jong AZ - FC Volendam -:-
20:00Jong Utrecht - Oss -:-
20:00NAC Breda - Maastricht -:-
20:00Telstar - Helmond -:-
20:00Venlo - Graafschap -:-

HORVÁTORSZÁG: 1. HNL

18:00Sibenik - Slaven Belupo -:-

HORVÁTORSZÁG: 2. HNL

15:00Sesvete - Solin -:-

INDONÉZIA: Liga 1

10:15Persita - Persikabo 1973 2:1
80'Persib - PSS Sleman 3:1
15:45Borneo - PSM Makassar -:-
15:45Madura United - Persija Jakarta -:-

IRÁN: Pro League

16:30Foolad - Persepolis -:-

ÍRORSZÁG: 1. osztály

20:45Galway - Bray Wanderers -:-
20:45UC Dublin - Treaty United -:-

ÍRORSZÁG: FAI Kupa

20:45Bohemians - Waterford -:-
20:45St. Patricks - Dundalk -:-

IZRAEL: Leumit League

15:00Beitar Shimshon - Hapoel Umm al-Fahm -:-
15:00Bnei Yehuda - Hapoel Afula -:-
15:00H. Akko - MS Kafr Qasim -:-
15:00Hapoel Petah Tikva - Ramat Hasharon -:-
15:00Hap. Ramat Gan - M. Nazareth -:-
15:00H. Ironi Rishon - Nes Tziona -:-
15:00H. Kfar Saba - Agudat Sport Ashdod -:-
15:00Maccabi Bnei Raina - H. Raanana -:-

IZRAEL: Liga Alef - észak

12:00H. Herzliya - Hapoel Bnei Faradis 4:0
12:00H. Migdal HaEmek - Ironi Tiberias 1:1
90+'Shapira - M. Tzur Shalom 3:2
68'Ironi Nesher - Tzeirei Kafr Kanna 1:1
63'MS Tira - Hapoel Bnei Zalfa 1:4
FélidőHapoel Bnei Ar'ara 'Ara - Maccabi Tamra 0:2

IZRAEL: Liga Alef - dél

10:45Bnei Eilat - Maccabi Shaarayim FC 0:1
12:00Ashkelon - Maccabi Yavne 1:1
12:45SC Dimona - Maccabi Jaffa 1:1
12:50Holon Yermiyahu - MS Ironi Kuseife 6:2
90+'H. Marmorek - H. Bikat Hayarden 3:0
77'M. Ironi Ashdod - Nordia Jerusalem 3:1
37'Shimshon Tel Aviv - Shimshon Kafr Qasim 0:1

JAPÁN: J1 League

12:00Urawa - Kashiwa 5:1

JEMEN: 1. osztály

14:30Shabab Al Jeel - Fhman -:-

JORDÁNIA: Premier League

19:30Al Jalil - Maan -:-

KANADA: Canadian Premier League

03:00Cavalry - Pacific FC 2:1

KANADA: U Sports

02:15McGill - Montreal 0:5
22:00Alberta - Saskatchewan -:-
22:00RMC - Queens -:-
00:15StFX - Dalhousie -:-
00:15UPEI - Memorial -:-
00:30Carleton - York -:-

KATAR: Amir Cup

18:00Al-Sadd - Al-Rayyan -:-

KÍNA: Szuperliga - női

08:15Guangdong Meizhou N - Shandong SL N 1:0
08:15Shanghai RCB N - Sichuan N 4:0
10:00Wuhan Jiangda N - Jiangsu Suning N 1:1
10:30Beijing Beikong N - Zhejiang N 3:1
10:30Changchun Dazhong N - Henan Songshan Longmen N 3:0

KOLUMBIA: Primera A - Clausura

01:00Once Caldas - La Equidad 2:1
00:00Jaguares de Cordoba - Envigado -:-

KOLUMBIA: Copa Colombia

03:00Atletico Nacional - Deportivo Cali 1:0

LENGYELORSZÁG: Ekstraklasa

18:00Radomiak Radom - Leczna -:-
20:30Lech Poznan - Wisla Plock -:-

LENGYELORSZÁG: 1. osztály

20:30Chrobry Glogow - Legnica -:-

MÁLTA: Challenge League

17:00Vittoriosa - San Gwann -:-
21:00Luqa - Tarxien -:-
21:00Zejtun Corinthians - Naxxar Lions -:-

MAROKKÓ: Botola 2

16:30Khemisset - Chabab Atlas Khenifra -:-
16:30Raja Beni Mellal - Stade Marocain -:-

MEXIKÓ: Liga de Expansion MX - Apertura

00:00Tapatio - Dorados 1:3

MEXIKÓ: Liga Premier Serie A - Apertura

23:00CD Zap - Leviatan -:-
23:00Inter Playa Del Carmen - Dongu -:-

MEXIKÓ: Liga Premier Serie B

23:00Alebrijes de Oaxaca 2 - Lobos Huerta -:-

MEXIKÓ: Liga MX U20 - Apertura

16:30Mazatlan U20 - Queretaro U20 -:-

MOLDOVA: Divizia Nationala

90+'Zimbru Chisinau - Dinamo-Auto 1:2

NÉMETORSZÁG: 2. Bundesliga

18:30Erzgebirge Aue - Ingolstadt -:-
18:30Paderborn - Hamburger SV -:-

NÉMETORSZÁG: 3. Liga

19:00Osnabrück - Hallescher -:-

NÉMETORSZÁG: Regionalliga - északkelet

19:00Babelsberg - Lokomotive Leipzig -:-
19:00ElhalasztvaHertha BSC II - Berliner AK 07 -:-
19:00Luckenwalde - TB Berlin -:-

NÉMETORSZÁG: Regionalliga - nyugat

19:30Bonner SC - Münster -:-

NÉMETORSZÁG: Regionalliga - délnyugat

18:30Homburg - Steinbach Haiger -:-
19:00Offenbach - Aalen -:-
19:00Ulm - Balingen -:-
19:30Hoffenheim II - Pirmasens -:-

NÉMETORSZÁG: Regionalliga - Bajorország

19:00Bayern München II - Nürnberg II -:-
19:00Eltersdorf - Illertissen -:-
19:00Unterhaching - Fürth II -:-
19:30Memmingen - Augsburg II -:-

NÉMETORSZÁG: Oberliga NOFV - észak

19:30Hertha Zehlendorf - CFC Hertha -:-

NÉMETORSZÁG: Oberliga NOFV - dél

18:00Jena II - Inter Leipzig -:-

NÉMETORSZÁG: Oberliga Hamburg

19:30TuS Osdorf - Tornesch -:-
20:00Hamburger SV III - Niendorfer TSV -:-

NÉMETORSZÁG: Oberliga Niedersachsen

19:30Wolfenbüttel - Arminia Hannover -:-

NÉMETORSZÁG: Oberliga Westfalen

19:30Wattenscheid - Ennepetal -:-

NÉMETORSZÁG: Oberliga Hessen

20:00RW Walldorf - Zeilsheim -:-

NÉMETORSZÁG: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar

19:30SG 2000 Mulheim-Karlich - Koblenz -:-

NÉMETORSZÁG: Oberliga Bayern - észak

19:00ATSV - Würzburger FV -:-
19:00Bamberg - DJK Bamberg -:-
19:00Gebenbach - Cham -:-

NÉMETORSZÁG: Oberliga Bayern - dél

20:00Donaustauf - VfB Hallbergmoos-Goldach -:-
20:00Ingolstadt II - Kottern-St. Mang -:-

NÉMETORSZÁG: Oberliga Baden-Württemberg

18:30Rielasingen-Arlen - FC 08 Villingen -:-
19:00Bruchsal - Walldorf II -:-
19:00Pforzheim - Backnang -:-

NICARAGUA: Liga Primera - Apertura

03:00Diriangen - Ocotal 3:0
03:00Real Madriz - UNAN-Managua 0:1

NICARAGUA: Liga Primera U20 - Apertura

00:00Diriangen U20 - Ocotal U20 4:0
00:00Real Madriz U20 - UNAN-Managua U20 2:1

OLASZORSZÁG: Serie B

20:30Alessandria - Crotone -:-

OLASZORSZÁG: Primavera 1

22'Spal U19 - Genoa U19 1:0
16:30Sassuolo U19 - Torino U19 -:-

OLASZORSZÁG: Coppa Italia - női

14:30Torres N - Ravenna N -:-

OMÁN: Professional League

14:55Al Suwaiq - Al-Ittihad -:-
17:30Al Nasr - Oman Club -:-
18:10Al-Rustaq - Bahla -:-

OROSZORSZÁG: Premjer Liga

18:00Dinamo Moszkva - Khimki -:-

OROSZORSZÁG: FNL 2 - 1. csoport

90+'Jesszentuki - Dinamo Sztavropol 0:3

OROSZORSZÁG: FNL 2 - 3. csoport

05:00Szahalin - Kaluga 0:1
07:00Dinamo Vlagyivosztok - D. Brianszk 1:1

OROSZORSZÁG: Ifjúsági Liga

11:00Kazan U19 - Ufa U19 6:0
11:00Krilja Szovjetov Szamara U19 - Sztrogyino U19 2:1
11:30Ural U19 - Nyizsnyij Novgorod U19 2:1
12:00Arszenál Tula U19 - UOR U19 1:2
12:00Khimki U19 - Szocsi U19 3:1
90+'Akhmat Groznij U19 - FK Rosztov U19 3:3
90+'CSZKA Moszkva U19 - Dinamo Moszkva U19 1:2
89'Szpartak Moszkva U19 - Konoplev Academy U19 4:1
15:30Krasznodar U19 - Lokomotiv Moszkva U19 -:-

ÖRMÉNYORSZÁG: Premier League

13:00Van - Sevan 0:0
16:00Noah - Ararat -:-

ÖRMÉNYORSZÁG: 1. osztály

13:00Ararat-Armenia 2 - Alashkert 2 -:-
13:00Gandzasar - BKMA 2 -:-

PAKISZTÁN: Premier League

12:00PCAA - Pakistan Navy 0:2

PARAGUAY: Division Intermedia

22:003 De Febrero - General Caballero JLM -:-

PERU: Liga 1 - Clausura

18:00AD Cantolao - Cajamarca -:-
20:15Ayacucho - Cienciano -:-
22:30Sport Boys - Carlos Mannucci -:-

PORTUGÁLIA: Liga Portugal

21:15Guimaraes - Maritimo -:-

PORTUGÁLIA: Liga Portugal 2

19:00Academico Viseu - Varzim -:-
19:00Vilafranquense - Leixões -:-

PORTUGÁLIA: Liga 3

15:00Guimaraes B - Anadia -:-
20:30Felgueiras - Braga B -:-

PORTUGÁLIA: Liga Revelacao U23

16:00Rio Ave U23 - Braga U23 -:-

ROMÁNIA: Liga 1

16:30U Craiova 1948 - Gaz Metan -:-
19:30Chindia Targoviste - Univ. Craiova -:-

ROMÁNIA: Liga 2

22'FC Buzau - Unirea Slobozia 0:0

ROMÁNIA: Liga 3 - Seria 2

14:00Aerostar - Dinamo Bacau -:-

ROMÁNIA: Liga 3 - Seria 4

14:00FCSB 2 - FC Arges 2 -:-
14:00Moreni - Rapid Bukarest 2 -:-
14:00Unirea Bascov - Academica Clinceni 2 -:-

ROMÁNIA: Liga 3 - Seria 5

14:00FC Hermannstadt 2 - CS Blejoi -:-

ROMÁNIA: Liga 3 - Seria 6

14:00CSM Alexandria - Viitorul Daesti -:-
14:00CSM Slatina - CS U Craiova 2 -:-
14:00CSO Filiasi - Petrolul Potcoava -:-

ROMÁNIA: Liga 3 - Seria 7

14:00Viitorul Tg. Jiu II - Gilortul Tg. Carbunesti -:-

ROMÁNIA: Liga 3 - Seria 8

14:00CSC Dumbravita - Frontiera Curtici -:-
14:00Ghiroda & Giarmata Vii - Teuz Cermei -:-

ROMÁNIA: Liga 3 - Seria 9

14:00Sanatatea Cluj - Unirea Ungheni -:-
14:00Viitorul Cluj - Ariesul Turda -:-

SIERRA LEONE: Premier League

18:00Freetown City - Wusum Stars -:-

SPANYOLORSZÁG: LaLiga2

21:00Eibar - Cartagena -:-

SPANYOLORSZÁG: Primera RFEF - 1. csoport

21:00Extremadura UD - Tudelano -:-

SPANYOLORSZÁG: Primera RFEF - 2. csoport

21:00Costa Brava - Linense -:-

SVÁJC: Challenge League

20:30Aarau - Thun -:-
20:30ElhalasztvaLausanne Ouchy - Yverdon -:-
20:30Wil - Xamax -:-

SZAÚD-ARÁBIA: Szaúdi Professzionális Liga

17:05Al-Faysaly - Al-Taawon -:-
17:20Damac - Al-Hazem -:-
19:00Al-Ittihad FC - Al Shabab -:-

SZERBIA: Super Liga

16:00Radnik - FK Vozdovac -:-
18:00Cukaricki - Proleter -:-

SZÍRÍA: Premier League

13:00ElhalasztvaAfrin - Tishreen -:-
13:00ElhalasztvaAl Nawaeir - Al Shorta -:-
13:00ElhalasztvaAl Wahda - Foutoua -:-
13:00ElhalasztvaHarjaleh - Al Taliya -:-
13:00ElhalasztvaHottin - Al Jaish -:-
13:00ElhalasztvaJableh - Al Karamah -:-
13:00ElhalasztvaWathbah - Al-Ittihad -:-

SZLOVÁKIA: Fortuna liga

17:00Sered - Zilina -:-

SZLOVÁKIA: C divízió - Pozsony

18:30MSK Senec - Devinska N. Ves -:-

TANZÁNIA: Ligi Kuu Bara

15:00Kagera Sugar - Mtibwa Sugar -:-

TÖRÖKORSZÁG: Super Lig

19:00Yeni Malatyaspor - Altay -:-

TÖRÖKORSZÁG: 1. Lig

19:00Ankaragücü - Manisa FK -:-
19:00Eyüpspor - Adanaspor -:-

TÖRÖKORSZÁG: TFF 3. Lig - 2. csoport

90+'Elazig Karakocan - 52 Orduspor 0:1

TÖRÖKORSZÁG: TFF 3. Lig - 3. csoport

66'Cankaya FK - Modafenspor 0:3
63'Gümüshanespor - Belediye Derince 0:1

TÜRKMENISZTÁN: Yokary Liga

14:00Köpetdag Asgabat - Ahal -:-

UGANDA: Premier League

45+'Bright Stars - Onduparaka FC 0:0
FélidőBUL - Police 1:1
FélidőVipers - Wakiso Giants 3:0

UKRAJNA: Premier League

16:00Deszna - Olekszandrija -:-
18:30Metaliszt 1925 - Inhulec -:-

UKRAJNA: Persha Liga

16:30Volin Luck - Kremin -:-

UKRAJNA: Druha Liga

17:00MFC Metalurg - Mikolajiv -:-

UKRAJNA: Ifjúsági Liga

11:00Cs. Odessza U19 - Lviv U19 1:2
12:00Veresz Rivnye U19 - Mariupol U19 0:2

URUGUAY: Primera Division - Clausura

01:30Wanderers - Nacional 1:0

USA: USL League One

22:00Toronto FC II - Fort Lauderdale -:-

ÜZBEGISZTÁN: Szuperliga

12:30Termez Surkhon - Qizilqum 1:0
15:15Bunyodkor - Turon -:-

VENEZUELA: Primera Division - Első szakasz

02:00Portuguesa - Zulia 1:1
02:00Zamora - Estudiantes Merida FC 0:0
22:00Aragua - Carabobo -:-
22:00Yaracuyanos - Puerto Cabello -:-
00:00Lara - Gran Valencia -:-

VILÁG: Barátságos válogatott-mérkőzés - női

02:00USA N - Dél-Korea N 0:0
23:00Dominikai Köztársaság N - Bolívia N -:-

WALES: Cymru Premier

20:45Flint - TNS -:-
21:00Aberystwyth - Penybont -:-

WALES: Cymru - dél

20:30Afan Lido - Cwmbran Celtic -:-
20:30Ammanford - Cambrian & Clydach -:-
20:30Llanelli - Taffs Well -:-
20:30Port Talbot - Goytre United -:-
20:30Risca - Undy -:-

WALES: Cymru - észak

20:30Conwy Borough - Bangor City -:-
20:45Ruthin - Gresford -:-

FRISSÍTÉS

Foci | Jégkorong | Tenisz | Kosárlabda | Kézilabda | Röplabda | Baseball | Am.futball | Rögbi | További sportok »

A lap tetejére

Az m.eredmenyek.com élő eredményeket szolgáltat - foci livescore - mobiltelefonra. Ez a mobil verzió technikai okokból más paraméterekkel rendelkezik, mint az Eredmenyek.com weboldal.