FRISSÍTÉS

Foci » Ma » Minden mérkőzés

VILÁG: Olimpiai Játékok - női

09:30Chile N - Kanada N -:-
10:00Kína N - Zambia N -:-
10:30Svédország N - Ausztrália N -:-
12:30Japán N - Nagy-Britannia N -:-
13:00Hollandia N - Brazília N -:-
13:30Új-Zéland N - USA N -:-

ANGOLA: Girabola

16:30Baixa de Cassanje - Interclube -:-
16:30Cuando Cubango - Academica -:-
16:30Desportivo Huila - Petro -:-
16:30Ferroviario do Huambo - Sporting de Cabinda -:-
16:30Libolo - Wiliet -:-
16:30Onze Bravos - Caala -:-
16:30Primeiro de Agosto - Santa Rita -:-
16:30Sagrada - Progresso -:-

ARGENTÍNA: Liga Profesional

00:00Atl. Tucuman - Huracan 1:0
02:15Platense - Aldosivi 0:1
18:30Colon - Lanus -:-
20:45San Lorenzo - Central Cordoba -:-
23:00Racing Club - Gimnasia LP -:-

ARGENTÍNA: Primera Nacional

01:00Tristan Suarez - Almagro 1:1
20:00CA Estudiantes - Almirante Brown -:-
20:00Gimnasia Jujuy - Santamarina -:-
20:00Guillermo Brown - Brown Adrogue -:-
20:10Ferro - Club A. Guemes -:-
20:30Atl. Rafaela - San Martin S.J. -:-
20:30Barracas Central - San Telmo -:-
20:30Ind. Rivadavia - Villa Dalmine -:-
00:00Alvarado - San Martin Tucuman -:-

ARGENTÍNA: Torneo Federal

20:00Def. Pronunciamiento - Gimnasia y Tiro -:-
20:30Crucero del Norte - Sportivo Las Parejas -:-

ARGENTÍNA: Primera B - Clausura

20:00Colegiales - Argentino de Quilmes -:-
20:00Comunicaciones - Flandria -:-
20:00Defensores Unidos - Sacachispas -:-
20:00Deportivo Armenio - Canuelas -:-
20:00Fenix - Justo Jose de Urquiza -:-
20:00UAI Urquiza - Deportivo Merlo -:-
20:00Villa San Carlos - Acassuso -:-
20:05Talleres (R.E) - San Miguel -:-

ARGENTÍNA: Primera D - Apertura

20:00Deportivo Paraguayo - Central Ballester -:-
20:00Juventud Unida S. M. - Deportivo Muniz -:-
20:00Lugano - Liniers -:-

AUSZTRÁLIA: NPL ACT

05:15West Canberra Wanderers - Gungahlin -:-
11:55Canberra Olympic - Monaro Panthers -:-

AUSZTRÁLIA: NPL Northern NSW

09:00Edgeworth E. - Lambton J. -:-
09:00Weston Workers - Maitland -:-

AUSZTRÁLIA: NPL Queensland

10:30Logan Lightning - Brisbane Strikers -:-
11:30Magpies Crusaders - Capalaba FC -:-
11:30Redlands - Queensland Lions -:-

AUSZTRÁLIA: NPL Dél-Ausztrália

07:30ElhalasztvaAdelaide City - Adelaide Raiders -:-
07:30ElhalasztvaAdelaide Comets - Cumberland Utd. -:-
07:30ElhalasztvaNE Metrostars - South Adelaide -:-
07:30ElhalasztvaSturt Lions - Blue Eagles -:-
10:30ElhalasztvaAdelaide Olympic - Croydon -:-

AUSZTRÁLIA: NPL Tasmania

06:15Clarence Zebras - Kingborough Lions -:-
06:15Devonport - Olympia Warriors -:-
07:00Glenorchy Knights - South Hobart -:-

AUSZTRÁLIA: NPL Victoria

07:00ElhalasztvaEastern Lions - Oakleigh -:-
11:00ElhalasztvaDandenong - Avondale FC -:-
11:00ElhalasztvaSouth Melbourne - Dandenong City -:-

AUSZTRÁLIA: NPL Nyugat-Ausztrália

09:00Balcatta - Armadale -:-
09:00Floreat Athena - Bayswater City -:-
09:00Perth Glory U21 - Gwelup Croatia SC -:-
09:00Perth SC - Cockburn City -:-
09:00Rockingham City - Joondalup -:-
09:00Sorrento - Inglewood -:-

AUSZTRÁLIA: Ausztrália Brisbane Premier League

10:00Bayside - Albany Creek -:-
10:00The Gap - Gravatt -:-
10:00Western Spirit - Centenary Stormers -:-
11:10The Lakes FC - Toowong -:-

AUSZTRIA: Admiral Bundesliga

17:00Altach - LASK -:-
17:00Rapid Wien - Hartberg -:-
17:00Tirol - Admira -:-

AUSZTRIA: 2. Liga

20:00BW Linz - Dornbirn -:-

AUSZTRIA: Regionalliga nyugat - Tirol

15:00Reichenau - Tirol (Am.) -:-
17:00Fugen - SV Innsbruck -:-
18:00Kufstein - SV Wörgl -:-

AUSZTRIA: Regionalliga nyugat - Salzburg

17:00A. Salzburg - SAK 1914 -:-
19:00Grödig - Wals-Grunau -:-

AUSZTRIA: Regionalliga nyugat - Vorarlberg

17:00Bregenz - Rotenberg -:-
17:00FC Wolfurt - Hohenems -:-

BELGIUM: Jupiler League

16:15Leuven - Waregem -:-
18:30Beerschot VA - Cercle Brugge -:-
18:30Kortrijk - Seraing -:-
20:45Oostende - Charleroi -:-

BOLÍVIA: Division Profesional

21:00Always Ready - Real Potosi -:-
00:15Nacional Potosi - Tomayapo -:-

BOSZNIA-HERCEGOVINA: Premier League

19:00Radnik Bijeljina - Sloboda -:-
21:00Tuzla City - Zeljeznicar -:-

BRAZÍLIA: Campeonato Brasileiro

22:00Gremio - America MG -:-
00:00Palmeiras - Fluminense -:-

BRAZÍLIA: Campeonato Brasileiro B

01:00Ponte Preta - Goias 2:1
21:30Confianca - Botafogo RJ -:-
21:30Vila Nova - Cruzeiro -:-
00:30Nautico - Brusque -:-

BRAZÍLIA: Serie C - Első szakasz

01:00Oeste - Parana 1:1
16:00Tombense - Volta Redonda -:-
20:00Ypiranga FC - EC Sao Jose -:-
22:00Floresta EC - Ferroviario -:-
22:00Novorizontino - Mirassol -:-
00:00Botafogo PB - Santa Cruz -:-

BRAZÍLIA: Serie D

20:00Atletico-CE - Central SC -:-
20:00Bangu - Inter de Limeira -:-
20:00Boavista - Portuguesa -:-
20:00Brasiliense - Jaragua -:-
20:00Castanhal - Fast Clube -:-
20:00Goianesia - Gama -:-
20:00Joinville - Esportivo -:-
20:00Marcilio Dias - SER Caxias -:-
20:00Santo Andre - Madureira -:-
20:00Sao Bento - Cianorte -:-
20:30Palmas - Moto Club -:-
20:30SE Juventude - Guarany -:-
21:00ABC - Campinense -:-
21:00Caldense - Rio Branco-VN -:-
21:00Cascavel - Rio Branco PR -:-
21:00Imperatriz - Tocantinopolis -:-
21:00Julho Esporte - Paragominas -:-
21:00Murici AL - Juazeirense -:-
21:00Sousa - America-RN -:-
21:00Uberlandia - Aguia Negra -:-
21:30Porto Velho - Nova Mutum -:-
23:00GAS - Acreano -:-

BRAZÍLIA: Campeonato Acreano - Első szakasz

22:00Andira - Nauas EC -:-
00:00Sao Francisco FC - Vasco da Gama AC -:-

BRAZÍLIA: Campeonato Amapaense

22:00Independente AP - Trem -:-

BRAZÍLIA: Campeonato Carioca 2 - Második szakasz

20:00Americano FC - America RJ -:-
20:00Artsul - Angra dos Reis -:-
20:00Cabofriense - Sampaio Correa FE -:-
20:00Duque De Caxias - Audax RJ -:-
20:00Friburguense - Macae -:-
20:00Goncalense - Marica -:-

BRAZÍLIA: Campeonato Mineiro 2

20:00Betim - Luziense -:-
20:00Democrata GV - Ipatinga -:-
20:00Tupynambas - Guarani-MG -:-
20:30Nacional de Muriae - Aymores -:-
21:00Democrata SL - Tupi-MG -:-
21:00Villa Nova MG - Serranense -:-

BRAZÍLIA: Brasileiro U20

14:30Cruzeiro U20 - Corinthians U20 -:-
20:00Fluminense U20 - Chapecoense-SC U20 -:-
20:00Sport Recife U20 - Fortaleza U20 -:-
22:00America Mineiro U20 - Atletico-MG U20 -:-

BULGÁRIA: Parva Liga

17:45Botev Plovdiv - Pirin Blagojevgrad -:-
20:00Levszki Szófia - Slavia Szófia -:-

BULGÁRIA: Vtora liga

17:30Jantra Gabrovo - Hebar -:-
17:30Neftochimic Burgasz - Spartak -:-
17:30Strumszka Szlava - Szeptemvri Szófia -:-
17:30Szvoge - Marica Plovdiv -:-
18:00Sozopol - Dobrudzsa -:-
18:00Szeptemvri Szimitli - Marek -:-

CHILE: Primera División

02:30Everton - Unión Española 2:0
21:00Nublense - Antofagasta -:-
23:30Melipilla - U. Calera -:-

CHILE: Primera B

17:00Deportes Iquique - S. Morning -:-
21:00CD Santa Cruz - Arturo Fernandez Vial -:-

CURAÇAO: Promé Divishon

02:00Scherpenheuvel - SUBT -:-

CSEHORSZÁG: 1. Liga

16:00Hradec Kralove - Bohemians 1905 -:-
16:00Jablonec - Ostrava -:-
16:00Pardubice - Karvina -:-
19:00Sparta Praha - Sigma Olomouc -:-

CSEHORSZÁG: 2. osztály

10:15Chrudim - Sparta Praha B -:-
10:15Trinec - Usti n. L. -:-
17:00Dukla Praha - Vyskov -:-
17:00Lisen - Zizkov -:-
17:00Opava - Vlasim -:-
17:00Prostejov - Pribram -:-

CSEHORSZÁG: MOL Cup

11:00Novy Jicin - Valasske Mezirici -:-
15:00Rymarov - Unicov -:-
17:00Frenstat p. R. - Frydek-Mistek -:-
17:00Frydlant n. O. - Vitkovice -:-
17:00Lanzhot - Hodonin -:-
17:00Nove Sady - Prerov -:-
17:00Skastice - HFK Olomouc -:-
17:00Tasovice - Start Brno -:-
17:00Zdar na Sazavou - Zdirec n. D. -:-
17:30SK Hranice - Vsechovice -:-
18:00Velka Bites - Blansko -:-

DÁNIA: Superliga

18:00Aalborg - Midtjylland -:-

DÁNIA: 1. osztály

15:00Hvidovre IF - Jammerbugt -:-

DÉL-KOREA: K League 1

12:00Pohang - Seoul -:-

DÉL-KOREA: K League 2

12:00Daejeon - Busan -:-
13:00Ansan Greeners - Gimcheon Sangmu -:-

DÉL-KOREA: K3 League

10:00Pyeongtaek Citizen - Cheonan City -:-
12:00Gimhae - Daejeon Korail -:-
12:00Gimpo C. - Changwon -:-
12:00Ulsan Citizen - Gangneung -:-

DOMINIKAI KÖZTÁRSASÁG: LDF

22:00Atletico Pantoja - Universidad O&M -:-
22:00Atl. San Francisco - Delfines Del Este -:-
22:00Jarabacoa - Cibao -:-
22:00San Cristobal - Moca -:-

ECUADOR: Liga Pro - Második szakasz

02:00Aucas - Mushuc Runa 1:1
22:00Olmedo - U. Catolica -:-
00:30Macara - Guayaquil City -:-

ÉSZTORSZÁG: Észt Kupa

13:00Valga Warrior - Kristiine -:-
15:00Tartu Kalev - Haapsalu II -:-
18:00Flora U21 - Karskem Karsklus -:-
18:00JK Poseidon - Kuressaare -:-
18:00Legion - Soccernet -:-
18:00Narva - FC Alliance -:-
18:00Nomme Utd - Imavere -:-
18:00Saku Sporting - Tammeka -:-
18:00Viimsi JK - ReUnited -:-

ÉSZTORSZÁG: Meistriliiga - női

13:00Flora N - Tammeka Tartu N -:-
15:00Tallina Kalev N - Ajax Tallinna N -:-
17:00Parnu JK Vaprus N - Saku Sporting N -:-

FEHÉROROSZORSZÁG: Vysshaya Liga

17:00Nyeman - Szluck -:-
17:00ElhalasztvaSzoligorszk - Energetik-BGU -:-
19:45Dinamo Minszk - Vityebszk -:-

FEHÉROROSZORSZÁG: Pershaya Liga

13:00Dnyepr Mogiljev - Naftan -:-
15:30FC Szlonyim - Belsina -:-
17:30Baranovicsi - Krumkacsi -:-

FEHÉROROSZORSZÁG: Vysshaya Liga - tartalékbajnokság

13:30BATE 2 - Breszt 2 -:-
16:00Szmorgon 2 - Iszlocs Minszk 2 -:-

FEHÉROROSZORSZÁG: Vysshaya Liga - női

14:00Vityebszk N - Fehéroroszország U19 N -:-

FIDZSI: Premier League

05:00Ba - Labasa -:-

FINNORSZÁG: Veikkausliiga

16:00Helsinki JK - Haka -:-
16:00SJK - Oulu -:-

FINNORSZÁG: Ykkonen

15:00Jaro - Turku PS -:-
15:00PK-35 - Rovaniemi -:-
16:00JIPPO - Ekenas -:-
16:00KPV - Vaasa PS -:-
16:00MuSa - Gnistan -:-

FINNORSZÁG: Kakkonen - A csoport

16:00Atlantis - NJS -:-
16:00JaPS - Lahden Reipas -:-
16:00KaPa - Keski-Uusimaa -:-
16:00KuFu-98 - Myllykoski PA -:-
16:00PeKa - MiPK -:-

FINNORSZÁG: Kakkonen - B csoport

16:00ElhalasztvaHonka Akatemia - PIF Pargas -:-
17:00Ilves 2 - GrIFK -:-

FINNORSZÁG: Kansallinen Liiga - női

14:00Ilves N - PK-35 Helsinki N -:-
16:00Aland Utd N - TiPS N -:-

FRANCIAORSZÁG: Ligue 2

15:00Bastia - Nimes -:-
19:00Amiens - Auxerre -:-
19:00Caen - Rodez -:-
19:00Dunkerque - Quevilly Rouen -:-
19:00Grenoble - Paris FC -:-
19:00Le Havre - Guingamp -:-
19:00Pau - Nancy -:-
19:00Toulouse - AC Ajaccio -:-
19:00Valenciennes - Niort -:-

GAMBIA: GFA League

18:00Elite United - Fortune -:-
18:00BK Milan - Ports Authority -:-

HORVÁTORSZÁG: 1. HNL

18:55Slaven Belupo - Lok. Zagreb -:-
21:00Gorica - Sibenik -:-

IRÁN: Hazfi Cup

17:30Malavan - Kheybar Khorramabad -:-

ÍRORSZÁG: FAI Kupa

16:00Drogheda - Derry City -:-
17:00Fairview Rangers - Finn Harps -:-
20:30Longford - Bangor GG -:-

ÍRORSZÁG: National League - női

15:00ElhalasztvaBohemians WFC N - Dublin Waves N -:-
15:00Shelbourne N - Treaty Utd N -:-
19:30Wexford N - Cork City N -:-
20:00Athlone WFC N - Peamount N -:-

IZLAND: Inkasso-deildin

16:00Kordrengir - Afturelding -:-
16:00Vestri - Selfoss -:-

IZLAND: 2. osztály

15:00Leiknir F. - IR Reykjavik -:-
18:00Fjallabyggd - Kari -:-
18:00Magni - KV Reykjavik -:-

IZLAND: Urvalsdeild - női

18:00Breidablik N - Selfoss N -:-
18:00Thor/KA N - Valur N -:-

JAMAIKA: Premier League

20:00TörölveCavalier - UWI -:-
20:00Vere United - Harbour View -:-
22:30Dunbeholden - Molynes -:-

JAPÁN: J1 League

12:00Gamba Osaka - Kashima -:-
12:00Sagan Tosu - C-Osaka -:-

JORDÁNIA: Premier League

17:00Al Ramtha - Al Jazeera Amman -:-
19:30Al Jalil - Shabab Al Ordon -:-

KAMBODZSA: C-League

10:30Kirivong Sok Sen Chey - Svay Rieng -:-
10:30Soltilo Angkor - NagaWorld -:-
13:00Phnom Penh Crown - Visakha -:-

KANADA: Canadian Premier League

20:00HFX Wanderers - Valour -:-
23:00York Utd - Edmonton -:-

KAZAHSZTÁN: Kazah Kupa

14:00Aktobe - Kaisar -:-
14:00Atirau - Taraz -:-
14:00K. Almati - Turan -:-
14:00Kizilzsar - Ordabaszi -:-

KENYA: Premier League

13:00ElhalasztvaBandari - Wazito -:-

KÍNA: Szuperliga - Első szakasz

12:00Shandong Taishan - Chongqing Liangjiang Athletic -:-
12:00Shenzhen - Henan Songshan Longmen -:-
14:00Cangzhou - Qingdao FC -:-
14:00Guangzhou City - Guangzhou FC -:-

KOLUMBIA: Primera A - Clausura

02:40Huila - Patriotas 2:2
22:30Aguilas - America De Cali -:-
00:40Jaguares de Cordoba - Once Caldas -:-

KOLUMBIA: Primera B - Clausura

23:00Boca Juniors - Chico 0:1
22:00Llaneros - Atletico F.C. -:-
00:30Leones - Orsomarso -:-

KOLUMBIA: Női Liga

18:00America de Cali N - Bucaramanga N -:-
21:00Real Santander N - Independiente Medellin N -:-

LAOSZ: Lao League

09:00Chanthabouly - Ezra -:-
09:00Lao Army FC - Young Elephant -:-

LENGYELORSZÁG: Ekstraklasa

15:00Leczna - Cracovia -:-
17:30Jagiellonia - Lechia Gdansk -:-
20:00Legia Warszawa - Wisla Plock -:-

LETTORSZÁG: Optibet Virslīga

16:00Noah - BFC Daugavpils -:-

LETTORSZÁG: 1. Liga

13:00Tukums 2000 - Alberts JDFS -:-
15:00Grobina - FK Smiltene -:-
17:00Albatroz - Super Nova -:-
17:00Dinamo Riga - Auda -:-
17:00Rezekne - Saldus SS/Leevon -:-

LÍBIA: Premier League

17:30Al-Athad - Mahalla Tripoli -:-
20:00Al Ahly Tripoli - Al-Khmes -:-
17:30Al Ittihad - Olympic Azzaweya -:-

MAKAÓ: Elite League

13:00Sporting Macau - Hang Sai -:-
15:00Policia - Cheng Fung -:-

MALAJZIA: Szuperliga

15:00Kedah - Penang -:-
15:00Kuala Lumpur City - Selangor -:-
15:00Petaling Jaya CFC - Sabah -:-
15:00Terengganu - Perak -:-

MALAJZIA: Premier League

10:15Kuching City FC - Terengganu 2 -:-
10:45Kelantan - Skuad Projek -:-
15:00Negeri Sembilan - Selangor 2 -:-

MAROKKÓ: Botola Pro

18:00FAR Rabat - Safi -:-
20:15Chabab Mohammedia - Wydad -:-
22:30Mouloudia Oujda - Agadir -:-
22:30Tanger - Maghreb Fez -:-

MEXIKÓ: Liga MX - Apertura

02:00Necaxa - Santos Laguna 0:3
04:00FélbeszakítvaJuarez - Toluca 0:1
23:00Pachuca - Leon -:-

MEXIKÓ: Liga MX U20 - Apertura

16:00Guadalajara U20 - Atl. San Luis U20 -:-
16:00Monterrey U20 - Puebla U20 -:-
16:30Pachuca U20 - Leon U20 -:-

MEXIKÓ: Liga MX - női - Apertura

00:00Club America N - Puebla N 3:0
77'Mazatlan FC N - Santos Laguna N 0:2
19:00Atlas N - Queretaro N -:-
19:00Cruz Azul N - Guadalajara N -:-

MOLDOVA: Divizia Nationala

17:00Floresti - Dinamo-Auto -:-
19:00ElhalasztvaSheriff Tiraspol - Zimbru Chisinau -:-

MONTENEGRO: Prva Crnogorska Liga

20:00ElhalasztvaRudar - Buducnost -:-
20:30Decic - Zeta -:-
20:30Iszkra - Jezero -:-
20:30OFK Petrovac - Mornar -:-

MOZAMBIK: Mocambola

14:30Ferroviario Nampula - Desportivo Maputo -:-
15:30ElhalasztvaBlack Bulls - Matchedje Mocuba -:-
15:30ElhalasztvaCosta do Sol - Ferroviario Nampula -:-
15:30ElhalasztvaDesportivo Maputo - UD Songo -:-
15:30ElhalasztvaENH Vilankulo - Black Bulls -:-
15:30ElhalasztvaFerroviario Beira - Ferroviario Lichinga -:-
15:30ElhalasztvaFerroviario Beira - LD Maputo -:-
15:30ElhalasztvaFerroviario Lichinga - Incomati Xinavane -:-
15:30ElhalasztvaFerroviario Maputo - Desportivo Maputo -:-
15:30ElhalasztvaFerroviario Nacala - Ferroviario Maputo -:-
15:30ElhalasztvaFerroviario Nampula - Textafrica -:-
15:30ElhalasztvaIncomati Xinavane - Costa do Sol -:-
15:30ElhalasztvaLD Maputo - UD Songo -:-
15:30ElhalasztvaMatchedje Mocuba - Ferroviario Nacala -:-
15:30ElhalasztvaTextafrica - ENH Vilankulo -:-

NÉMETORSZÁG: 2. Bundesliga

13:30Darmstadt - Regensburg -:-
13:30Dresden - Ingolstadt -:-
13:30Heidenheim - Paderborn -:-
13:30Rostock - Karlsruhe -:-
20:30Werder Bremen - Hannover 96 -:-

NÉMETORSZÁG: 3. Liga

14:001860 München - Würzburger Kickers -:-
14:00Hallescher - Meppen -:-
14:00Havelse - Saarbrücken -:-
14:00Kaiserslautern - Braunschweig -:-
14:00Mannheim - Magdeburg -:-
14:00Zwickau - Borussia Dortmund II -:-

NÉMETORSZÁG: Regionalliga - északkelet

12:00Berliner AK 07 - Jena -:-
13:00Altglienicke - Rathenow -:-
13:00Fürstenwalde - Auerbach -:-
16:00Lokomotive Leipzig - BFC Dynamo -:-

NÉMETORSZÁG: Regionalliga - Bajorország

14:001. FC Schweinfurt - Rain/Lech -:-
14:00Rosenheim - Aubstadt -:-
17:00Eichstatt - Illertissen -:-
17:00Pipinsried - Augsburg II -:-

NÉMETORSZÁG: Oberliga Bayern - észak

19:00Ammerthal - Würzburger FV -:-
14:00Spvgg Ansbach 09 - Gebenbach -:-
14:00SV Seligenporten - Karlburg -:-
15:00Bayern Hof - Neumarkt -:-
16:00Abtswind - Vatanspor -:-
16:00Cham - ATSV -:-
16:00Grossbardorf - Vilzing -:-
16:00Sand - Bamberg -:-

NÉMETORSZÁG: Oberliga Bayern - dél

14:00Dachau - Donaustauf -:-
14:00Landsberg - Regensburg II -:-
16:00Hankofen-Hailing - Schwabmünchen -:-
17:00Gundelfingen - Ingolstadt II -:-
17:00VfB Hallbergmoos-Goldach - Türkspor Augsburg -:-
18:00Garching - Kirchanschoring -:-

NORVÉGIA: Norvég Kupa

13:00Frigg - KFUM Oslo -:-
13:00Junkeren - Mjolner -:-
13:00Kolstad - Levanger -:-
14:00Finnsnes - Senja -:-
14:00Floya - Tromsdalen -:-
14:00Herd - Hødd -:-
14:00Nordstrand - Baerum Sportsklubb -:-
14:00Tynset - Tiller -:-
14:00Vidar - Egersunds -:-
15:00Bjarg - Brann Bergen -:-
15:00Elverum - Kongsvinger -:-
15:00Fana - Sotra -:-
15:00Follo - Stabaek -:-
15:00Funnefoss/Vormsund - Lillestrøm -:-
15:00Hinna - Bryne -:-
15:00IL Express - Start -:-
15:00Mandalskameratene - Arendal -:-
15:00Ntnui - Stjørdals-Blink -:-
15:00Skanland - Tromsø -:-
15:00Sunndal - Brattvåg -:-
15:00Vardeneset - Djerv 1919 -:-
15:30Skjervoy - Alta -:-
16:00Ardal - Florø -:-
16:00Brodd - Sandnes -:-
16:00Eik-Tonsberg - Odd Grenland -:-
16:00Fjora - Sogndal -:-
16:00Gjelleråsen - Eidsvold -:-
16:00Gjøvik-Lyn - Toten -:-
16:00Stord - Haugesund -:-
16:00Vindbjart - Flekkeroy -:-
16:00Volda TI - Kristiansund -:-
18:00Lokomotiv Oslo - Kjelsås -:-

NORVÉGIA: Junior U19

14:00Brann Bergen U19 - Ull/Kisa U19 -:-
14:00Stabaek U19 - Lillestrøm U19 -:-

OROSZORSZÁG: Premjer Liga

16:30Khimki - Zenit -:-
19:00Kazan - Szpartak Moszkva -:-
19:00Lokomotiv Moszkva - Arszenál Tula -:-

OROSZORSZÁG: FNL

16:00Torpedo Moszkva - Alanija Vlagyikavkaz -:-
17:00F. Voronyezs - Tom Tomszk -:-
17:00Szpartak Moszkva 2 - Jeniszej -:-
17:00Volgar-Asztrahán - Nyeftyehimik -:-
18:00Krasznodar 2 - Tekstiltsik -:-
18:00R. Volgográd - Habarovszk -:-
19:00Baltika - Orenburg -:-

OROSZORSZÁG: FNL 2 - 1. csoport

16:00Anzsi - R. Volgográd 2 -:-
16:00SKA Rosztov - Szpartak Nalcsik -:-
16:00Tuapsze - FK Csajka -:-
17:00Dinamo Sztavropol - Masuk -:-
17:00Dynamo Makhachkala - Majkop -:-
17:30Forte Taganrog - Alania 2 -:-
18:00Jesszentuki - Biolog -:-

OROSZORSZÁG: FNL 2 - 2. csoport

14:00Zvezda Szentpétervár - Luki-Energija -:-
15:00Tver - Csita -:-
15:00Volna Nizsegorodszkaja - Dinamo Moszkva 2 -:-
16:00Dynamo Petersburg - Baltika 2 -:-
16:00Khimik - Csertanovo -:-
17:00Jaroszlavl - Vlagyimir -:-
17:00Kairat Moscow - Szmolenszk -:-
17:00Znamja Truda - Lokomotiv-Kazanka -:-

OROSZORSZÁG: FNL 2 - 3. csoport

09:00Habarovszk 2 - Znamja Noginszk -:-
16:00Penza - Szaratov -:-
16:00Sztrogyino - FK Saransk -:-
17:00Kaluga - D. Brianszk -:-
17:00Szaturn Ramenszkoje - Kolomna -:-
17:30Kurszk - Arszenál Tula 2 -:-

OROSZORSZÁG: FNL 2 - 4. csoport

11:00Ural 2 - Noszta -:-
15:00Cseljabinszk - Orenburg 2 -:-
15:00Lada Toljatti - Uljanovszk -:-
15:00Tuymazy - Miass -:-
16:00Tyumen - FK Novoszibirszk -:-

OROSZORSZÁG: Orosz Kupa - női

12:00FK Jeniszej N - Lokomotiv Moszkva N -:-
15:00Rjazany N - Krasznodar N -:-
16:00Csertanovo N - Kazan N -:-
17:00Zenit N - Zvezda N -:-

PARAGUAY: Primera Division - Clausura

01:00Sol De America - Sp. Luqueño 2:1
00:30Nacional Asuncion - Guarani -:-

PARAGUAY: Division Intermedia

16:00Deportivo Santani - Fernando de la Mora -:-
16:00General Caballero JLM - Atyra -:-

PERU: Liga 1 - Clausura

18:00Alianza Atletico - Huancayo -:-
20:15Ayacucho - Sport Boys -:-
22:30Alianza Huanuco - Alianza Lima -:-
00:00ElhalasztvaSporting Cristal - U. San Martin -:-

PERU: Női bajnokság

17:30Sport Boys N - AD Cantolao N -:-
20:00Carlos Mannucci N - Killas N -:-
22:30Atletico Trujillo N - Alianza Lima N -:-

PORTUGÁLIA: Ligakupa - Első szakasz

12:00Tondela - Gil Vicente -:-
16:30Estrela - Vizela -:-
16:30Mafra - Belenenses -:-
18:00Academico Viseu - Casa Pia -:-
18:00Feirense - Famalicao -:-
18:00Trofense - Covilha -:-
19:00Chaves - Farense -:-

ROMÁNIA: Liga 1

17:30FC Voluntari - Botosani -:-
20:30Academica Clinceni - CFR Cluj -:-

SKÓCIA: Highland League

16:00Brechin - Turriff Utd -:-
16:00Buckie Thistle - Lossiemouth -:-
16:00Deveronvale - Brora Rangers -:-
16:00Forres Mechanics - Wick Academy -:-
16:00Fraserburgh - Formartine Utd -:-
16:00Huntly - Strathspey Thistle -:-
16:00Inverurie Loco Works - Clachnacuddin -:-
16:00Keith - Nairn County -:-
16:00Rothes - Fort William -:-

SKÓCIA: Lowland League

14:00Celtic B - East Kilbride -:-
16:00Berwick - Gretna 2008 -:-
16:00Bo'ness United - Dalbeattie Star -:-
16:00Broomhill - Vale Of Leithen -:-
16:00Caledonian Braves - Stirling University -:-
16:00Civil Service Strollers - Bonnyrigg Rose -:-
16:00Cumbernauld Colts - Gala Fairydean -:-
16:00East Stirlingshire - Glasgow Rangers B -:-
16:00Spartans - Edinburgh University -:-

SKÓCIA: Ligakupa

16:00Arbroath - Kelty Hearts -:-
16:00Ayr - Falkirk 3:0
16:00Dundee FC - Forfar -:-
16:00Dunfermline - Stenhousemuir -:-
16:00East Fife - Elgin -:-
16:00Hamilton - Albion Rovers -:-
16:00Kilmarnock - Stranraer -:-
16:00Livingston - Cowdenbeath -:-
16:00Morton - Clyde -:-
16:00Motherwell - Annan -:-
16:00Queen of South - Airdrieonians -:-
16:00Raith - Alloa -:-
16:00Ross County - Montrose -:-
16:00Stirling - Peterhead -:-

SRÍ LANKA: Super League

13:00Defenders FC - Blue Star -:-
16:00New Young's SC - Renown -:-

SVÁJC: Szuperliga

18:00Luzern - Young Boys -:-
20:30Lausanne - St. Gallen -:-

SVÉDORSZÁG: Allsvenskan

15:00Mjallby - Malmö -:-
17:30Sirius - Degerfors -:-

SVÉDORSZÁG: Superettan

17:00Brage - Trelleborgs -:-
17:00Landskrona - Sundsvall -:-

SVÉDORSZÁG: 2. osztály - Västra Götaland

14:00Angelholms - Ullareds IK -:-

SZERBIA: Super Liga

17:00ElhalasztvaNovi Pazar - Cukaricki -:-
18:55Radnicki Nis - Napredak -:-
21:00Crvena zvezda - Mladost -:-

SZINGAPÚR: Premier League

11:30Hougang - Tanjong Pagar -:-

SZLOVÁKIA: Fortuna liga

18:00L. Mikulas - Slovan Bratislava -:-
18:00Ruzomberok - Senica -:-

SZLOVÁKIA: 2. Liga

17:00Bardejov - Samorin -:-
17:00FK Humenne - Podbrezova -:-
17:00Komarno - Dubnica -:-
17:00Namestovo - Banska Bystrica -:-
17:00Trebisov - Petrzalka -:-

SZLOVÁKIA: Szlovák Kupa

10:30Domino - Raca -:-
17:00Boleraz - Myjava -:-
17:00Buzitka - Filakovo -:-
17:00Handlova - Banik Prievidza -:-
17:00Harichovce - Spisske Vlachy -:-
17:00Komjatice - Velke Lovce -:-
17:00Velky Cetin - Nitra -:-
17:00Zvoncin - Blava Jaslovske Bohunice -:-
17:30Modra - Pezinok -:-

SZLOVÉNIA: Prva Liga

17:00Bravo - Aluminij -:-
20:15Koper - Mura -:-

SZUDÁN: Premier League

16:15Hilal El-Fasher - Khartoum -:-
16:15Merreikh El-Fasher - Ahli Shendi -:-
18:00Al-Merreikh - Ahli Khartoum -:-
18:15Kadougli - Tuti -:-

TANZÁNIA: Ligi Kuu Bara - Osztályozó

15:00Coastal Union - Pamba -:-
15:00Mtibwa Sugar - Transit Camp -:-

UKRAJNA: Premier League

16:00Veresz Rivnye - Kolosz Kovalivka -:-
18:30Sahtar Donyeck - Inhulec -:-

UKRAJNA: Persha Liga

16:00Hirnyik-Sport - Kramatorszk -:-
16:00Kremin - VPK-Agro -:-
18:00Agrobiznyesz Volocsiszk - Volin Luck -:-
18:00Uzsgorod - Prikarpattya -:-

UKRAJNA: Druha Liga

16:00Munkacs Mukacheve - Csernyihiv -:-

URUGUAY: Primera Division - Apertura

20:00ElhalasztvaBoston River - Sud America -:-
20:00Sud America - Fenix -:-
22:15Wanderers - Progreso -:-
00:15Montevideo City - Cerrito -:-

URUGUAY: Segunda Division

17:45Central Espanol - Villa Teresa -:-

USA: MLS

21:30Atlanta United - Columbus Crew -:-

USA: USL Championship

01:00New York Red Bulls 2 - Pittsburgh 1:3
01:30Charleston - Charlotte Independ. 2:0
03:00Később kezdődikColorado Springs - Louisville City -:-
37'Real Monarchs - Las Vegas Lights 0:1

USA: USL League One

01:00New England II - Toronto FC II 1:0

USA: USL League Two - Play Off

23:30Portland U23 - Park City 4:3b.u.
23:30West Chester Utd - Western Mass Pioneers 0:1
HosszabbításTormenta II - North Carolina Fusion U23 2:2
FélidőMenace - Kalamazoo FC 1:1

USA: NWSL - női

02:00Kansas City NWSL N - North Carolina Courage N 0:0

VENEZUELA: Primera Division - Első szakasz

01:00Monagas - Mineros 1:1
23:00Zamora - Portuguesa -:-

VENEZUELA: Segunda Division

21:00Bolivar - Libertador -:-
21:00Dynamo Puerto - Angostura -:-
21:00Minerven - Fundacion AIFI -:-
21:30Titanes - Lara Deportiva -:-
21:30Urena - JBL Zulia -:-
21:30Yaracuy - Frontera -:-

VIETNÁM: V.League 2

11:00ElhalasztvaBa Ria Vung Tau - Pho Hien -:-
11:00ElhalasztvaBHTS Quang Nam - An Do-An Giang -:-
11:00ElhalasztvaBinh Phuoc - Khanh Hoa -:-
11:00ElhalasztvaCan Tho - Hue -:-
11:00ElhalasztvaPhu Tho - Long An -:-
11:00ElhalasztvaTTBD Phu Dong - Dak Lak -:-

VILÁG: Barátságos válogatott-mérkőzés

12:00Dzsibuti U23 - Dél-Szudán U23 -:-
15:00Uganda U23 - Tanzánia U23 -:-

VILÁG: Barátságos mérkőzés

17:00Sosnowiec (Pol) - Puszcza (Pol) -:-
18:30Jeddeloh (Ger) - Rödinghausen (Ger) -:-
19:00Oberpetersdorf (Aut) - Traiskirchen (Aut) -:-
19:00Racing Santander (Esp) - Gijon B (Esp) -:-
20:00Mosta FC (Mlt) - Balzan (Mlt) -:-
20:45Campion AFC (Eng) - Silsden (Eng) -:-
10:00Al-Ain (Uae) - UCAM Murcia (Esp) -:-
10:00Benesov (Cze) - Bohemians 1905 B (Cze) -:-
10:00Bucovina Radauti (Rou) - Poli Iasi (Rou) -:-
10:00Ceahlaul (Rou) - Foresta Suceava (Rou) -:-
10:00Espanyol (Esp) - Rayo Vallecano (Esp) -:-
10:00GKS Jastrzebie (Pol) - Tychy (Pol) -:-
10:00Jarun (Cro) - Karlovac (Cro) -:-
10:00Nyíregyháza (Hun) - Balmazújváros (Hun) -:-
10:00Steaua Bucuresti (Rou) - Unirea Constanta (Rou) -:-
10:00Vranov (Svk) - Snina (Svk) -:-
10:30Kromeriz (Cze) - Zlin B (Cze) -:-
10:30Pawlowice (Pol) - Bielsko-Biala (Pol) -:-
10:30S. Rzeszow (Pol) - Siarka Tarnobrzeg (Pol) -:-
11:00Brest (Fra) - Nantes (Fra) -:-
11:00Cham (Sui) - Thalwil (Sui) -:-
11:00Elana Torun (Pol) - Ol. Grudziadz (Pol) -:-
11:00Hutnik Krakow (Pol) - Polonia Bytom (Pol) -:-
11:00Komáromi VSE (Hun) - MTK II (Hun) -:-
11:00Lohne (Ger) - Oldenburg (Ger) -:-
11:00Paks (Hun) - Budafok (Hun) -:-
11:00Rosice (Cze) - Zbrojovka Brno B (Cze) -:-
11:00R. Sociedad B (Esp) - Eibar (Esp) -:-
11:00Skra (Pol) - Gornik Zabrze 2 (Pol) -:-
11:00Socuellamos (Esp) - Linares (Esp) -:-
11:00Stomil Olsztyn (Pol) - Ostroda (Pol) -:-
11:00VfB Stuttgart II (Ger) - Bahlinger (Ger) -:-
11:30Amorebieta (Esp) - Logrones (Esp) -:-
11:30Athletic Bilbao (Esp) - Mirandes (Esp) -:-
11:30Neu-Isenburg (Ger) - Offenbach U19 (Ger) -:-
11:30Osasuna B (Esp) - SD Logrones (Esp) -:-
12:00B.93 (Den) - FA 2000 (Den) -:-
12:00Brønshøj (Den) - Roskilde (Den) -:-
12:00Den Bosch (Ned) - Maastricht (Ned) -:-
12:00Hillerød (Den) - BK Frem (Den) -:-
12:00KKS Kalisz (Pol) - Chojniczanka (Pol) -:-
12:00Middelfart (Den) - Hellerup (Den) -:-
12:00Skive IK (Den) - VSK Aarhus (Den) -:-
12:00Widzew Lodz (Pol) - Grodzisk M. (Pol) -:-
12:30Jong Volendam (Ned) - Jong AZ (Ned) -:-
12:40Katowice (Pol) - Goczalkowice Zdroj (Pol) -:-
12:40R. Rzeszow (Pol) - KS Wieczysta Krakow (Pol) -:-
13:00Akademisk Boldklub (Den) - Naestved (Den) -:-
13:00Brighouse Town (Eng) - Matlock (Eng) -:-
13:00Heracles (Ned) - Nijmegen (Ned) -:-
13:00Hull (Eng) - Mansfield (Eng) -:-
13:00Lens (Fra) - Reims (Fra) -:-
13:00Porz (Ger) - Düren (Ger) -:-
13:00Willem II (Ned) - Lierse K. (Bel) -:-
13:30Bromley (Eng) - Ebbsfleet (Eng) -:-
13:30Cleethorpes (Eng) - Grantham (Eng) -:-
14:00ASC 09 Dortmund (Ger) - Oberhausen (Ger) -:-
14:00Bedford (Eng) - Wealdstone (Eng) -:-
14:00Blau Weiss Berlin (Ger) - Bischofswerdaer (Ger) -:-
14:00Cardiff (Wal) - Exeter (Eng) -:-
14:00Den Haag (Ned) - Twente (Ned) -:-
14:00Empor Berlin (Ger) - Mahlsdorf (Ger) -:-
14:00Getafe (Esp) - Atromitosz (Gre) -:-
14:00Graafschap (Ned) - Telstar (Ned) -:-
14:00Grimsby (Eng) - Rotherham (Eng) -:-
14:00Hoffenheim (Ger) - Fürth (Ger) -:-
14:00Ibiza (Esp) - Mallorca (Esp) -:-
14:00Jong PSV (Ned) - Schalke 04 II (Ger) -:-
14:00Jong Utrecht (Ned) - G.A. Eagles (Ned) -:-
14:00Kassel (Ger) - Fulda-Lehnerz (Ger) -:-
14:00Kolding (Den) - Young Boys FD (Den) -:-
14:00Leamington (Eng) - Forest Green (Eng) -:-
14:00Norderstedt (Ger) - Greifswald (Ger) -:-
14:00Oldham (Eng) - Burnley (Eng) -:-
14:00Sheffield Wed (Eng) - Wrexham (Wal) -:-
14:00St. Johnstone (Sco) - Fleetwood (Eng) -:-
14:00Wuppertaler (Ger) - Germania Ratingen (Ger) -:-
14:30Bristol City (Eng) - Milton Keynes (Eng) -:-
14:30Zwolle (Ned) - Cambuur (Ned) -:-
15:00BSV Rehden (Ger) - Münster (Ger) -:-
15:00Cliftonville (Nir) - Newry City (Nir) -:-
15:00Einheit Zepernick (Ger) - Fortuna Biesdorf (Ger) -:-
15:00Homberg (Ger) - TVD Velbert (Ger) -:-
15:00Horndean (Eng) - Bognor Regis (Eng) -:-
15:00Monza (Ita) - Pro Sesto (Ita) -:-
15:00Reading (Eng) - Charlton (Eng) -:-
15:00Siegen (Ger) - TUS Dietkirchen (Ger) -:-
15:30Mönchengladbach (Ger) - Metz (Fra) -:-
16:00AFC Fylde (Eng) - Rochdale (Eng) -:-
16:00Ashton Utd (Eng) - Altrincham (Eng) -:-
16:00Avro (Eng) - Oldham (Eng) -:-
16:00Banbury (Eng) - Solihull Moors (Eng) -:-
16:00Barrow (Eng) - Bolton (Eng) -:-
16:00Bath (Eng) - Gloucester (Eng) -:-
16:00Borussia Dortmund (Ger) - Athletic Bilbao (Esp) -:-
16:00Bradford City (Eng) - Blackburn (Eng) -:-
16:00Bristol Rovers (Eng) - Swansea (Wal) -:-
16:00Burton (Eng) - Leicester (Eng) -:-
16:00Carlisle (Eng) - Blackpool (Eng) -:-
16:00Celtic (Sco) - West Ham (Eng) -:-
16:00Chatham (Eng) - Welling (Eng) -:-
16:00Chelmsford (Eng) - Boreham Wood (Eng) -:-
16:00Cheltenham (Eng) - Coventry (Eng) -:-
16:00Chorley (Eng) - Dorking (Eng) -:-
16:00Colchester (Eng) - Gillingham FC (Eng) -:-
16:00Crewe (Eng) - Nottingham (Eng) -:-
16:00Crusaders (Nir) - H&W Welders (Nir) -:-
16:00Dartford (Eng) - Wimbledon (Eng) -:-
16:00Derby (Eng) - Salford (Eng) -:-
16:00Dover (Eng) - Folkestone (Eng) -:-
16:00East Grinstead (Eng) - Crawley (Eng) -:-
16:00Haringey (Eng) - Oxford City (Eng) -:-
16:00Harrogate (Eng) - Sunderland (Eng) -:-
16:00Hildesheim (Ger) - Hagen/Uthlede (Ger) -:-
16:00Hornchurch (Eng) - Dagenham & Red. (Eng) -:-
16:00Ipswich (Eng) - Crystal Palace (Eng) -:-
16:00L.R. Vicenza (Ita) - Cagliari (Ita) -:-
16:00Luton (Eng) - Portsmouth (Eng) -:-
16:00Maidenhead (Eng) - Leyton Orient (Eng) -:-
16:00Maidstone (Eng) - Southend (Eng) -:-
16:00Met. Police (Eng) - Eastleigh (Eng) -:-
16:00Needham Market (Eng) - Brightlingsea (Eng) -:-
16:00Northampton (Eng) - Birmingham (Eng) -:-
16:00Peterborough Sports (Eng) - Mickleover (Eng) -:-
16:00Poole (Eng) - Torquay (Eng) -:-
16:00QPR (Eng) - Manchester United (Eng) -:-
16:00Radcliffe (Eng) - Chester (Eng) -:-
16:00Ramsbottom (Eng) - Bury AFC (Eng) -:-
16:00Rouen (Fra) - Caen II (Fra) -:-
16:00Rushall (Eng) - Stafford (Eng) -:-
16:00Scunthorpe (Eng) - Hull (Eng) -:-
16:00Stoke (Eng) - Aston Villa (Eng) -:-
16:00Stratford (Eng) - Yeovil (Eng) -:-
16:00Tavistock (Eng) - Plymouth (Eng) -:-
16:00Telford (Eng) - Notts County (Eng) -:-
16:00Union Berlin (Ger) - Nice (Fra) -:-
16:00Warrington (Eng) - Tranmere (Eng) -:-
16:00Watford (Eng) - West Brom (Eng) -:-
16:00Weymouth (Eng) - Swindon (Eng) -:-
16:00Wolfsburg (Ger) - Monaco (Fra) -:-
16:30Bayern München (Ger) - Ajax (Ned) -:-
16:30Verona (Ita) - Virtus Verona (Ita) -:-
16:30Westerlo (Bel) - OFI Kréta (Gre) -:-
17:00AC Milan (Ita) - Modena (Ita) -:-
17:00Angers (Fra) - Troyes (Fra) -:-
17:00Bologna (Ita) - FeralpiSalo (Ita) -:-
17:00Chrobry Glogow (Pol) - Legnica (Pol) -:-
17:00TörölveFenerbahce (Tur) - Udinese (Ita) -:-
17:00Frankfurt (Ger) - Strasbourg (Fra) -:-
17:00Győri ETO (Hun) - Kisvárda (Hun) -:-
17:00Kit Go Pehchevo (Mkd) - Sloga Vinica (Mkd) -:-
17:00Köln (Ger) - Elversberg (Ger) -:-
17:00Lorient (Fra) - Bordeaux (Fra) -:-
17:00Ohrid (Mkd) - Rabotnicki (Mkd) -:-
17:00Parma (Ita) - Trento (Ita) -:-
17:00Pisa (Ita) - Cremonese (Ita) -:-
17:00Podbeskidzie (Pol) - Garbarnia (Pol) -:-
17:00Rapperswil (Sui) - YF Juventus (Sui) -:-
17:00Red Star (Fra) - UNFP (Fra) -:-
17:00Renova (Mkd) - KF Egnatia (Alb) -:-
17:00Sasa (Mkd) - Detonit Junior (Mkd) -:-
17:00Spezia (Ita) - Lecce (Ita) -:-
17:00VfL Bochum (Ger) - Torino (Ita) -:-
17:00Villefranche (Fra) - Nyonnais (Sui) -:-
17:00Zapy (Cze) - Plzen B (Cze) -:-
17:30TörölveBelasica (Mkd) - Kozuv Gevgelija (Mkd) -:-
17:30Brescia (Ita) - Renate (Ita) -:-
17:30Napoli (Ita) - Pro Vercelli (Ita) -:-
18:00Juventus (Ita) - Cesena (Ita) -:-
18:00Le Mans (Fra) - Versailles (Fra) -:-
18:00Levante (Esp) - Rennes (Fra) -:-
18:00Lok. Gradsko (Mkd) - Akademija Pandev U19 (Mkd) -:-
18:00Orleans (Fra) - Laval (Fra) -:-
18:00Overijse (Bel) - RWDM (Bel) -:-
18:00Petegem (Bel) - Deinze (Bel) -:-
18:00Sassuolo (Ita) - Südtirol (Ita) -:-
18:00St. Etienne (Fra) - Clermont (Fra) -:-
18:00Sutton (Eng) - Aldershot (Eng) -:-
18:00Trabzonspor (Tur) - Basaksehir (Tur) -:-
18:00Utrecht (Ned) - Volosz (Gre) -:-
18:00Vitesse (Ned) - Lommel SK (Bel) -:-
18:30Aris (Cyp) - Hapoel Jerusalem (Isr) -:-
18:30Glasgow Rangers (Sco) - Brighton (Eng) -:-
19:00Alaves (Esp) - Real Sociedad (Esp) -:-
19:00Betis (Esp) - Wolves (Eng) -:-
19:00FC Barcelona (Esp) - Girona (Esp) -:-
19:00Malaga (Esp) - Sevilla B (Esp) -:-
19:00Petrolul (Rou) - Concordia (Rou) -:-
19:00TörölvePSG (Fra) - Genoa (Ita) -:-
19:00PSG (Fra) - Orleans (Fra) -:-
19:00Racing Club Villalbes (Esp) - Deportivo La Coruna (Esp) -:-
19:00Real Aviles (Esp) - R. Oviedo (Esp) -:-
19:00Valencia (Esp) - Cartagena (Esp) -:-
19:00Zalaegerszeg (Hun) - AEK Larnaca (Cyp) -:-
19:30Heist (Bel) - Standard Liege (Bel) -:-
19:30Recreativo Huelva (Esp) - Betis B (Esp) -:-
20:00Badajoz (Esp) - Benfica B (Por) -:-
20:00TörölveHonvéd FC (Hun) - Villarreal (Esp) -:-
20:30Algeciras (Esp) - Cadiz (Esp) -:-
21:00Braga (Por) - Ferreira (Por) -:-
21:00Elche (Esp) - Zaragoza (Esp) -:-
22:30Extremadura UD (Esp) - FC Porto B (Por) -:-

VILÁG: Barátságos mérkőzés - női

13:00Slovacko N (Cze) - Austria Wien N (Aut) -:-
14:00Slavia Praha N (Cze) - St. Pölten N (Aut) -:-
14:30Bayern München N (Ger) - Grasshopper N (Sui) -:-
15:00Sparta Praha N (Cze) - Pomurje N (Slo) -:-
17:30Freiburg N (Ger) - Hoffenheim N (Ger) -:-

WALES: Cymru - dél

15:30Llantwit Major - Cwmbran Celtic -:-
15:30Pontypridd - Carmarthen -:-
15:30Port Talbot - Trefelin -:-
15:30Risca - Afan Lido -:-

WALES: Cymru - észak

15:30Airbus - Holyhead -:-
15:30Conwy Borough - Llangefni -:-
15:30Guilsfield - Llandudno -:-
15:30Holywell - Llanidloes -:-
15:30Penrhyncoch - Ruthin -:-
15:30Prestatyn - Llanrhaeadr -:-

FRISSÍTÉS

Foci | Jégkorong | Tenisz | Kosárlabda | Kézilabda | Röplabda | Baseball | Am.futball | Rögbi | További sportok »

A lap tetejére

Az m.eredmenyek.com élő eredményeket szolgáltat - foci livescore - mobiltelefonra. Ez a mobil verzió technikai okokból más paraméterekkel rendelkezik, mint az Eredmenyek.com weboldal.