FRISSÍTÉS

Foci » Ma » Minden mérkőzés

MAGYARORSZÁG: OTP Bank Liga

20:00Zalaegerszeg - Paks -:-

NÉMETORSZÁG: Bundesliga

20:30Fürth - Bayern München -:-

ANGLIA: Championship

20:45Coventry - Peterborough -:-
21:00West Brom - QPR -:-

ANGLIA: League Two

20:45Barrow - Newport -:-

ANGLIA: Premier League 2

12:00Fulham U23 - Newcastle U23 -:-
20:00Brighton U23 - Leicester U23 -:-
20:00Chelsea U23 - Liverpool U23 -:-
20:00Everton U23 - Manchester United U23 -:-
20:00Leeds U23 - Blackburn U23 -:-
20:00Middlesbrough U23 - Nottingham U23 -:-
20:00West Ham U23 - Crystal Palace U23 -:-

ANGLIA: Professional Development League

12:00Swansea U23 - Peterborough U23 -:-

ARGENTÍNA: Liga Profesional

00:00Sarmiento Junin - Velez Sarsfield -:-

ARGENTÍNA: Torneo Federal

21:30Desamparados - Cipolletti -:-

ARGENTÍNA: Primera B - Clausura

20:35Justo Jose de Urquiza - Flandria -:-

ARGENTÍNA: Primera A - női - Clausura

16:00Villa San Carlos N - River Plate N -:-

AUSZTRIA: 2. Liga

18:10St. Pölten - Amstetten -:-
18:30Austria Lustenau - LASK Juniors -:-
18:30BW Linz - Horn -:-
18:30Kapfenberg - Vorwärts Steyr -:-
18:30Liefering - Dornbirn -:-

AUSZTRIA: Regionalliga - kelet

19:00First Wien - Leobendorf -:-
19:00Neusiedl - TWL Elektra -:-
19:30Drassburg - Wiener Viktoria -:-
19:30Traiskirchen - Wiener -:-
19:30Wiener Neustadt - Marchfeld -:-

AUSZTRIA: Regionalliga - észak

19:00Allerheiligen - Stadl Paura -:-
19:00Deutschlandsberg - WSC Wels -:-
19:00Gleisdorf - Union Gurten -:-
19:00Vocklamarkt - Spitall -:-
19:00Weiz - Ried (Am.) -:-
19:30Wels - Kalsdorf -:-

AUSZTRIA: Bundesliga - női

20:30St. Pölten N - Austria Wien N -:-

ÁZSIA: Ázsia Kupa - női - Selejtező - Első szakasz

12:00Fülöp-szigetek N - Hong Kong N -:-
15:00Szingapúr N - Indonézia N -:-

BAHREIN: King's Cup

17:15Al-Najma - Busaiteen -:-
19:30Al-Rifaa - Al-Hala -:-

BELGIUM: Jupiler League

20:45Club Brugge - Leuven -:-

BELGIUM: 1B Pro League

20:00Lierse K. - Waasland-Beveren -:-

BELGIUM: Pro League U21

19:30Mechelen U21 - Genk U21 -:-

BELGIUM: Belga Kupa - női

20:30Genk N - Charleroi N -:-

BOLÍVIA: Division Profesional

23:15Royal Pari - Nacional Potosi 2:0
01:30J. Wilstermann - Independiente Petroleros 2:3

BOLÍVIA: Nacional B - Első szakasz

22:00Argentinos Juniors - Ciudad Nueva SC -:-
00:00Fatic - Maestranza -:-
00:00Municipal Achocalla - ABB -:-

BOSZNIA-HERCEGOVINA: Prva Liga - RS

16:00Zeljeznicar Banja Luka - Ljubic Prnjavor -:-

BRAZÍLIA: Campeonato Brasileiro B

00:00CSA - Botafogo RJ 2:0
00:00Goias - Vila Nova -:-
00:00Remo - Nautico -:-

BRAZÍLIA: Copa Paulista

20:00Portuguesa - Taubate -:-
20:00Sao Caetano - Atibaia -:-

BRAZÍLIA: Brasileiro U20

20:15Athletico-PR U20 - Gremio U20 -:-

BULGÁRIA: Parva Liga

19:00Beroe - Arda -:-

BURUNDI: Primus League

15:00ElhalasztvaRoyal de Muramvya - Aigle Noir -:-
15:00TOP Junior - Dynamik -:-
15:00Vital O - Aigle Noir -:-

CHILE: Primera División

23:30Huachipato - Palestino -:-

CHILE: Primera B

23:30San Felipe - Universidad de Concepcion 1:0
02:00Coquimbo - CD Santa Cruz 0:0

CIPRUS: Első osztály

18:00Doxa - Achnas -:-

CIPRUS: 2. osztály

18:00Anagennisi - Karmiotissa -:-

COSTA RICA: Liga de Ascenso - Apertura

21:00Puntarenas FC - Carmelita -:-
23:15Ad Aserri - Consultants Desamparados -:-

CSEHORSZÁG: 2. osztály

17:00Zizkov - Dukla Praha -:-
18:00Usti n. L. - Brno -:-

CSEHORSZÁG: CFL - A csoport

10:30Pribram B - Plzen B -:-

CSEHORSZÁG: CFL - B csoport

15:30Mlada Boleslav B - Teplice B -:-

CSEHORSZÁG: MSFL

16:00Ostrava B - Vratimov -:-

CSEHORSZÁG: Prazsky prebor

17:00US Prague - Motorlet Praha B -:-

CSEHORSZÁG: Karlovarsky KP

18:00FC Cheb - Hroznetin -:-
19:00Karlovy Vary B - Loko K. Vary -:-

CSEHORSZÁG: U19-es bajnokság

12:00Karvina U19 - Meteor Praha U19 -:-
00:00ElhalasztvaČeské Budějovice U19 - Pardubice U19 -:-

DÁNIA: 1. osztály

19:00Helsingør - Hobro -:-
19:00Køge - Fredericia -:-

DÉL-AFRIKA: Premier League

17:00Swallows - Cape Town City -:-

DÉL-AFRIKA: GladAfrica Championship

15:00Cape Town All Stars - Hungry Lions -:-

DÉL-AMERIKA: Copa Sudamericana - Play Off

02:30Penarol (Uru) - Athletico-PR (Bra) 1:2

DÉL-KOREA: K3 League

12:00Daejeon Korail - Ulsan Citizen -:-

ECUADOR: Serie B

02:00Cumbaya - Ind. Juniors 2:1

É. ÉS K.-AMERIKA: CONCACAF League

00:00Santos DG (Cos) - Plaza Amador (Pan) 1:0
02:00Santa Lucia (Gtm) - Saprissa (Cos) 0:2
04:00Deportivo Universitario (Pan) - Motagua (Hon) 2:2

EGYESÜLT ARAB EMIRÁTUSOK: UAE League

16:45Bani Yas - Ajman -:-
16:45Khor Fakkan - Al Dhafra -:-
19:00Al Sharjah - Al-Jazira -:-
19:00Emirates Club - Al Nasr -:-

EGYIPTOM: Egyiptomi Kupa

19:00Smouha - Pyramids -:-

ÉSZAK-ÍRORSZÁG: NIFL Championship

20:45Ards - Ballyclare -:-

ÉSZTORSZÁG: Meistriliiga - női

18:00Parnu JK Vaprus N - Flora N -:-

EURÓPA: U17-es EB - női - Selejtező - 1. forduló - A liga

13:00Spanyolország U17 N - Észak-Írország U17 N -:-
19:00Izland U17 N - Szerbia U17 N -:-

EURÓPA: U17-es EB - női - Selejtező - 1. forduló - B liga

16:00Albánia U17 N - Montenegró U17 N -:-
18:00Fehéroroszország U17 N - Luxemburg U17 N -:-
18:00Koszovó U17 N - Grúzia U17 N -:-

FEHÉROROSZORSZÁG: Vysshaya Liga

19:00Gomel - Dinamo Breszt -:-

FEHÉROROSZORSZÁG: Vysshaya Liga - tartalékbajnokság

13:00Ruk Breszt 2 - BATE 2 -:-
14:00Iszlocs Minszk 2 - Zogyino 2 -:-

FEHÉROROSZORSZÁG: Vysshaya Liga - női

15:30FC Gomel N - Minszk FK N -:-

FRANCIAORSZÁG: Ligue 2

21:00Dijon - Valenciennes -:-
21:00Nancy - Amiens -:-
21:00Nimes - Le Havre -:-
21:00Niort - Paris FC -:-
21:00Pau - Dunkerque -:-
21:00Quevilly Rouen - Guingamp -:-
21:00Rodez - Grenoble -:-
21:00Sochaux - Auxerre -:-

FRANCIAORSZÁG: National

19:00Avranches - Boulogne -:-
19:00Bastia-Borgo - Red Star -:-
19:00Cholet - Chambly -:-
19:00Creteil - Laval -:-
19:00Le Mans - Concarneau -:-
19:00Sete - Bourg en Bresse -:-
19:00Stade Briochin - Annecy -:-
19:00Villefranche - Orleans -:-

FRANCIAORSZÁG: 1. osztály - női

18:30Lyon N - Guingamp N -:-

GRÚZIA: Crystalbet Erovnuli Liga

17:00Telavi - Dila Gori -:-
17:00Torpedo Kutaisi - Loco. Tbiliszi -:-
19:00Dinamo Batumi - Samgurali -:-
19:00Dinamo Tbiliszi - Samtredia -:-

HOLLANDIA: Eerste Divisie

20:00Almere - Dordrecht -:-
20:00Den Haag - Roda -:-
20:00Eindhoven - NAC Breda -:-
20:00Excelsior - Jong PSV -:-
20:00FC Emmen - Den Bosch -:-
20:00Graafschap - Jong Utrecht -:-
20:00Oss - FC Volendam -:-
20:00Telstar - Jong AZ -:-
20:00Venlo - Helmond -:-

HOLLANDIA: Eredivisie - női

19:30Ajax N - Heerenveen N -:-
19:30PEC Zwolle N - Den Haag N -:-
19:30VV Alkmaar N - Feyenoord N -:-

HORVÁTORSZÁG: 3. HNL - kelet

18:00Slavonija Pozega - Vukovar 1991 -:-

INDIA: Durand Cup - Play Off

11:30Army Red - Bengaluru Utd -:-
11:30Goa - Delhi FC -:-

INDONÉZIA: Liga 1

10:15Persiraja Aceh - Persipura -:-
10:15Persita - Bali United -:-
13:15Persebaya - Bhayangkara Solo -:-
15:30Persija Jakarta - Persela -:-

ÍRORSZÁG: Premier Division

20:45Bohemians - Finn Harps -:-
20:45Derry City - Longford -:-
20:45Dundalk - Sligo Rovers -:-
20:45St. Patricks - Shamrock Rovers -:-
20:45Waterford - Drogheda -:-

ÍRORSZÁG: 1. osztály

20:45Athlone - Wexford -:-
20:45Cabinteely - Shelbourne -:-
20:45Galway - UC Dublin -:-
20:45Treaty United - Cork City -:-

IZLAND: Inkasso-deildin

18:15Vestri - Kordrengir -:-

IZRAEL: Liga Alef - észak

10:00M. Tzur Shalom - Maccabi Tamra -:-
11:15Ironi Nesher - Ironi Tiberias -:-
13:00H. Migdal HaEmek - Hapoel Kafr Kanna -:-
14:00H. Herzliya - Hapoel Iksal Imad -:-
14:00MS Tira - Hapoel Kaukab -:-
14:00Shapira - Hapoel Bnei Zalfa -:-
14:00Tzeirei Kafr Kanna - Tayibe -:-
14:30Ironi Baka - Hapoel Bnei Faradis -:-

IZRAEL: Liga Alef - dél

11:00Shimshon Tel Aviv - Maccabi Yavne -:-
11:30Ashkelon - Bnei Eilat -:-
12:00SC Dimona - MS Ironi Kuseife -:-
12:15Shimshon Kafr Qasim - Hapoel Azor -:-
13:30Holon Yermiyahu - M. Ironi Ashdod -:-
13:45Maccabi Jaffa - H. Bikat Hayarden -:-
14:00Hapoel Kfar Shalem - Nordia Jerusalem -:-
14:00H. Marmorek - M. Herzliya -:-

JAPÁN: J1 League

12:00Shimizu - Kobe -:-

JEMEN: 1. osztály

14:45Al Helal Al Sahely - Al Yarmuk -:-
14:45Shabab Al Jeel - Al Oruba Zabid -:-

JORDÁNIA: Premier League

19:30Al Buqaa - Al Ramtha -:-

KAMERUN: Elite Two - Play Off

16:00Renaissance - OFTA -:-

KANADA: U Sports

02:15Montreal - McGill 3:0
02:15UOIT - York 2:1
02:15UQAM - Sherbrooke 1:1
02:15UQTR - Concordia 0:0
22:00RMC - Trent -:-
00:15Acadia - Moncton -:-
00:15Mount Allison - UNB -:-
00:15Waterloo - Laurier -:-

KATAR: 2. osztály

18:30Al Bidda - Al Muaidar -:-

KÍNA: Jia League

10:00Nanjing City - Suzhou Dongwu -:-
13:35Jiangxi Beidamen - Zhejiang Professional -:-

KÍNA: Yi League - Feljutók

09:00Dongguan Guanlian - Qingdao Youth Island -:-
09:00Xiamen Egret Island - Shanxi Longjin -:-

KIRGIZISZTÁN: Premier Liga

12:00ElhalasztvaDordoi Bishkek - Kaganat -:-
12:00Kaganat - Dordoi Bishkek -:-
12:00Neftchi Kochkor-Ata - Abdish-Ata -:-

KOLUMBIA: Primera B - Clausura

22:15Real Santander - Atletico F.C. -:-

KONGÓI DR: Ligue 1

16:00Etoile de Kivu - AS Vita Club -:-

LENGYELORSZÁG: Ekstraklasa

18:00Leczna - Lechia Gdansk -:-
20:30Jagiellonia - Lech Poznan -:-

LENGYELORSZÁG: 1. osztály

18:00Widzew Lodz - Skra -:-
20:30Polkowice - Tychy -:-

LENGYELORSZÁG: 2. osztály

15:00Garbarnia - Belchatow -:-

LENGYELORSZÁG: III Liga - II. csoport

17:00Pogon Szczecin II - Kotwica Kolobrzeg -:-

LENGYELORSZÁG: Központi Ifjúsági Liga

12:00Pogon Szczecin U18 - Jagiellonia U18 -:-

LITVÁNIA: A Lyga

17:00FK Panevezys - Dainava Alytus -:-

LITVÁNIA: I Lyga

17:00Jonava - FK Minija -:-
17:00Suduva 2 - Zalgiris Kaunas 2 -:-

MALAJZIA: Premier League

10:45Kuching City FC - Kelantan United -:-

MALAWI: Szuperliga

14:30ElhalasztvaMighty Wanderers - Moyale Barracks -:-

MÁLTA: Challenge League

17:00Marsaxlokk - Rabat Ajax -:-
21:00Qrendi - Mgarr -:-

MAROKKÓ: Botola Pro

18:00Khouribga - Tanger -:-
20:15Maghreb Fez - FUS Rabat -:-
22:30Raja Casablanca - Salmi -:-

MAROKKÓ: Botola 2

17:30Chabab Atlas Khenifra - USM Oujda -:-
17:30Jeunesse - Union Touarga -:-

MEXIKÓ: Liga MX - Apertura

04:00Pachuca - Necaxa 1:0

MEXIKÓ: Liga de Expansion MX - Apertura

02:00Atl. Morelia - Alebrijes Oaxaca 1:0

MEXIKÓ: Liga Premier Serie A - Apertura

23:00CD Zap - Escorpiones -:-

MEXIKÓ: Liga Premier Serie B

23:00Alebrijes de Oaxaca 2 - Ciervos -:-

MEXIKÓ: Liga MX U20 - Apertura

16:00Puebla U20 - Cruz Azul U20 -:-
17:00Juarez U20 - Queretaro U20 -:-
00:45Tijuana U20 - Mazatlan U20 -:-

MEXIKÓ: Liga MX - női - Apertura

00:00Queretaro N - Atl. San Luis N -:-

MONGÓLIA: Premier League

04:00Athletic 220 - Deren 0:1
72'Mazaalainuud - Khoromkhon 0:3
10:00Khaan Khuns-Erchim - Khangarid -:-
13:00FC Ulaanbaatar - Falcons -:-

MONTENEGRÓ: Prva Crnogorska Liga

19:00Zeta - Iszkra -:-

MOZAMBIK: Mocambola

14:30Desportivo Maputo - Costa do Sol -:-

NÉMETORSZÁG: 2. Bundesliga

18:30Heidenheim - Darmstadt -:-
18:30Regensburg - Erzgebirge Aue -:-

NÉMETORSZÁG: 3. Liga

19:00Hallescher - Magdeburg -:-

NÉMETORSZÁG: Regionalliga - észak

19:00BSV Rehden - Delmenhorst -:-
19:30Drochtersen/Assel - Altona -:-

NÉMETORSZÁG: Regionalliga - északkelet

19:00Altglienicke - Meuselwitz -:-
19:00Berliner AK 07 - Tasmania Berlin -:-
19:00BFC Dynamo - Chemnitz -:-

NÉMETORSZÁG: Regionalliga - délnyugat

19:00Balingen - VfB Stuttgart II -:-
19:00Pirmasens - Homburg -:-
19:00Walldorf - Ulm -:-

NÉMETORSZÁG: Regionalliga - Bajorország

19:00Eltersdorf - Burghausen -:-
19:00Illertissen - Augsburg II -:-
19:00Rosenheim - SpVgg Bayreuth -:-
19:30Memmingen - Fürth II -:-

NÉMETORSZÁG: Oberliga Hamburg

19:00Bramfelder SV - Hamm United -:-
19:30Victoria Hamburg - TSV Buchholz 08 -:-
19:30Wandsbeker Concordia - Barmbek-Uhlenhorst -:-
20:00Hamburger SV III - Tornesch -:-

NÉMETORSZÁG: Oberliga Niedersachsen

20:00Tündern - SVG Gottingen -:-

NÉMETORSZÁG: Oberliga Hessen

19:30Bad Vilbel - RW Walldorf -:-
20:00Hessen Dreieich - Zeilsheim -:-

NÉMETORSZÁG: Oberliga Bayern - észak

19:001. SC Feucht - Würzburger FV -:-
19:00ATSV - Bayern Hof -:-
19:00Gebenbach - SV Seligenporten -:-

NÉMETORSZÁG: Oberliga Niederrhein

19:30ElhalasztvaKray - Baumberg -:-

NORVÉGIA: Junior U19

18:00Bryne U19 - Start U19 -:-

OLASZORSZÁG: Primavera 2

14:00Ternana U19 - Reggina U19 -:-

OROSZORSZÁG: Ifjúsági Liga

11:00Krilja Szovjetov Szamara U19 - Ural U19 -:-
11:00Ufa U19 - CSZKA Moszkva U19 -:-
11:00Zenit U19 - Akhmat Groznij U19 -:-
12:00Arszenál Tula U19 - Khimki U19 -:-
12:00FK Rosztov U19 - UOR U19 -:-
12:00Kazan U19 - Konoplev Academy U19 -:-
12:00Sztrogyino U19 - Szpartak Moszkva U19 -:-
13:00Csertanovo U19 - Lokomotiv Moszkva U19 -:-
14:00Dinamo Moszkva U19 - Nyizsnyij Novgorod U19 -:-
18:00Krasznodar U19 - Szocsi U19 -:-

ÖRMÉNYORSZÁG: 1. osztály

13:30Shirak - Urartu 2 -:-

ÖRMÉNYORSZÁG: Szuperkupa

16:30Alashkert - Ararat -:-

PAKISZTÁN: Premier League

17:00ElhalasztvaWAPDA - Humma -:-

PALESZTINA: West Bank League

15:00Merkaz - Al Khaleel -:-
18:00Tubas - Al Quds -:-

PARAGUAY: Division Intermedia

16:00Sportivo Trinidense - Resistencia -:-

PARAGUAY: Copa Paraguay

00:001 de Marzo Pilar - Tacuary 1:4

PERU: Liga 1 - Clausura

01:00U. San Martin - Cesar Vallejo 0:1

PORTUGÁLIA: Liga Portugal

20:00Sporting CP - Maritimo -:-
22:15Gil Vicente - FC Porto -:-

PORTUGÁLIA: Portugál Kupa

20:30Alverca - SC Vila Real -:-

PORTUGÁLIA: Liga Revelacao U23

12:00Portimonense U23 - Sporting CP U23 -:-
16:00Estoril U23 - Benfica U23 -:-

ROMÁNIA: Liga 1

19:00Rapid Bukarest - FC Voluntari -:-

ROMÁNIA: Liga 2

16:00FC Brasov - Steaua Bucuresti -:-

ROMÁNIA: Liga 3 - Seria 2

16:00Aerostar - Metalul Buzau -:-

ROMÁNIA: Liga 3 - Seria 3

16:00Fetesti - F. Constanta 2 -:-

ROMÁNIA: Liga 3 - Seria 4

16:00FC Arges 2 - Dinamo Bukarest 2 -:-
16:00FCSB 2 - Progresul Spartac -:-
16:00Moreni - Tunari -:-
16:00Unirea Bascov - Bradu -:-

ROMÁNIA: Liga 3 - Seria 5

16:00FC Hermannstadt 2 - Odorheiu -:-
16:00Sepsi Sf. Gheorghe 2 - FC Pucioasa -:-

ROMÁNIA: Liga 3 - Seria 6

16:00Vedita Colonesti - Sporting Rosiori -:-

ROMÁNIA: Liga 3 - Seria 7

16:00Pandurii - CSM Deva -:-

ROMÁNIA: Liga 3 - Seria 8

16:00CSC Dumbravita - Ghiroda & Giarmata Vii -:-

ROMÁNIA: Liga 3 - Seria 9

16:00Sanatatea Cluj - Unirea Alba-Iulia -:-
16:00Unirea Ungheni - Ariesul Turda -:-
16:00Viitorul Cluj - Ocna Mures -:-

SAN MARINO: Campionato Sammarinese

21:15Virtus - Cosmos -:-

SIERRA LEONE: Premier League

21:00Mighty Blackpool - Bo Rangers -:-

SKÓCIA: Championship

20:45Arbroath - Kilmarnock -:-

SKÓCIA: Lowland League

20:45ElhalasztvaCumbernauld Colts - Celtic B -:-

SPANYOLORSZÁG: LaLiga2

20:00R. Sociedad B - Huesca -:-
21:00Almeria - Tenerife -:-

SPANYOLORSZÁG: Primera RFEF - 1. csoport

19:00San Sebastian Reyes - Tudelano -:-
21:00Racing Santander - Internacional de Madrid -:-

SPANYOLORSZÁG: Primera RFEF - 2. csoport

19:00Gimnastic - Alcoyano -:-
21:00FC Barcelona B - Linense -:-

SVÁJC: Challenge League

20:30Wil - Schaffhausen -:-
20:30Winterthur - Aarau -:-

SVÉDORSZÁG: Superettan

19:00Örgryte - AFC Eskilstuna -:-

SVÉDORSZÁG: 2. osztály - Norrland

19:00Umeå - Taftea IK -:-

SVÉDORSZÁG: 2. osztály - Södra Götaland

19:00Karlskrona - Asarums -:-
19:15Eslövs - Nosaby IF -:-

SZAÚD-ARÁBIA: Szaúdi Professzionális Liga

17:40Abha - Damac -:-
19:25Al-Ittihad FC - Al-Taawon -:-

SZERBIA: Srpska Liga - Belgrád

15:30Brodarac - Radnicki Beograd -:-
15:30Usce - Studentski Grad -:-

SZINGAPÚR: Premier League

13:45Albirex Niigata - Tampines -:-

SZÍRÍA: Premier League

14:00Al-Ittihad - Harjaleh -:-
14:00Al Jaish - Al Shorta -:-
14:00Al Karamah - Hottin -:-
14:00Al Taliya - Al Wahda -:-
14:00Foutoua - Al Nawaeir -:-
14:00Jableh - Afrin -:-
14:00Tishreen - Wathbah -:-

SZLOVÁKIA: Fortuna liga

17:00Pohronie - Trencin -:-

SZLOVÁKIA: C divízió - Pozsony

18:30MSK Senec - Slovan Most -:-

SZLOVÉNIA: 2. SNL

18:00NK Krka - Rogaska -:-
19:00Triglav - Primorje -:-

SZLOVÉNIA: 1. SZNL - női

17:30Pomurje N - Krim N -:-

SZUDÁN: Premier League

19:00Al-Hilal - Kadougli 2:0
19:00Al-Merreikh - Merreikh El-Fasher 2:0

THAIFÖLD: Thai League 1

13:00Muangthong - Ratchaburi -:-

TÖRÖKORSZÁG: Super Lig

19:00Altay - Besiktas -:-

TÖRÖKORSZÁG: 1. Lig

19:00Kocaelispor - Tuzlaspor -:-

TÖRÖKORSZÁG: TFF 3. Lig - 1. csoport

15:00Bergama Bld. - Kutahyaspor -:-

UKRAJNA: Premier League

18:30Kolosz Kovalivka - Vorszkla -:-

UKRAJNA: Ifjúsági Liga

10:00Sahtar Donyeck U19 - Veresz Rivnye U19 -:-
11:00Rukh Lviv U19 - Dinamo Kijev U19 -:-
12:00Olekszandrija U19 - Mariupol U19 -:-

URUGUAY: Primera Division - Clausura

00:00Plaza Colonia - Villa Espanola -:-

VENEZUELA: Primera Division - Első szakasz

00:15Puerto Cabello - Gran Valencia 4:1
02:30Deportivo Tachira - Portuguesa 4:1
22:00Aragua - Lara -:-
00:15Universidad Central - Atl. Venezuela -:-

VENEZUELA: Segunda Division

21:30JBL Zulia - Frontera -:-

WALES: Walesi Kupa

20:45Caernarfon - Prestatyn -:-
20:45Colwyn Bay - Ruthin -:-
20:45Conwy Borough - TNS -:-
20:45Taffs Well - Llantwit Major -:-
21:00Cambrian & Clydach - Penybont -:-

FRISSÍTÉS

Foci | Jégkorong | Tenisz | Kosárlabda | Kézilabda | Röplabda | Baseball | Am.futball | Rögbi | További sportok »

A lap tetejére

Az m.eredmenyek.com élő eredményeket szolgáltat - foci livescore - mobiltelefonra. Ez a mobil verzió technikai okokból más paraméterekkel rendelkezik, mint az Eredmenyek.com weboldal.